Program for Earth Control Vejle Swim Cup 2020
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Løb 21, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: Earth Control |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1922 | Dall Lasse | 1997 | ESBJERG | 9763AR | 25 m | 52.31 | |
2 | 1728 | Hansen Andreas | 2000 | VEJLE | 0089AH | 25 m | 54.21 | |
3 | 1713 | Jeppesen Simon B. | 1997 | AGF | 9741AQ | 25 m | 54.69 | |
4 | 1986 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 54.88 | |
5 | 1994 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 54.91 | |
6 | 1917 | Johannessen Frans | 1992 | ESBJERG | 9277AB | 25 m | 55.20 | |
7 | 1985 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 55.60 | |
8 | 1710 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 55.82 | |
9 | 1919 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 56.02 | |
10 | 1920 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 56.44 | |
11 | 1987 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 56.74 | |
12 | 2035 | Bech Mathias | 1996 | H2Odense | 9633AQ | 50 m | 56.78 | |
13 | 1865 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 56.85 | |
14 | 1961 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 50 m | 57.57 | |
15 | 1921 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 57.74 | |
16 | 1748 | Holme Magnus Dyg | 2002 | VEJLE | 0205AG | 25 m | 57.75 | |
17 | 1861 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 58.00 | |
18 | 2011 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 25 m | 58.02 | |
19 | 1928 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 25 m | 58.25 | |
20 | 2038 | Nygaard Victor | 2003 | H2Odense | 0361AH | 25 m | 58.27 | |
21 | 1831 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 58.75 | |
22 | 1747 | Sørensen Mads | 2001 | VEJLE | 0139AF | 25 m | 58.87 | |
23 | 1726 | Kronborg Andreas | 2002 | VEJLE | 0229AS | 50 m | 59.35 | |
24 | 1857 | Lønborg Carl Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 59.41 | |
25 | 2069 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 25 m | 59.63 | |
26 | 1888 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 59.67 | |
27 | 2001 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 59.76 | |
28 | 1833 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 59.81 | |
29 | 1697 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 59.86 | |
30 | 1962 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 50 m | 59.94 | |
31 | 1749 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 25 m | 1:00.21 | |
32 | 1850 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 50 m | 1:00.44 | |
33 | 1738 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | VEJLE | 0121AH | 25 m | 1:00.50 | |
34 | 1875 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 1:00.68 | |
35 | 2065 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 1:01.26 | |
36 | 2024 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | H2Odense | 0235AI | 25 m | 1:01.52 | |
37 | 1941 | Andersen Matti | 2005 | BRÆDSTRUP | 0583AL | 25 m | 1:01.67 | |
38 | 1864 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 1:01.68 | |
39 | 1929 | Falk Malte Lyck | 2003 | DELTA | 0337AR | 25 m | 1:01.76 | |
40 | 2031 | Pedersen Christoffer R.S. | 2004 | H2Odense | 0405AA | 25 m | 1:01.96 | |
41 | 1755 | Fenger Oliver | 2003 | VEJLE | 0303AO | 25 m | 1:02.05 | |
42 | 1724 | Brunsgaard Thor | 2003 | AGF | 0383AP | 50 m | 1:02.37 | |
43 | 1989 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 50 m | 1:02.42 | |
44 | 1885 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 1:02.82 | |
45 | 1836 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 1:03.06 | |
46 | 1879 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 1:03.15 | |
47 | 1860 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 1:03.57 | |
48 | 2084 | Bakke Jørgen Mikkelsen | 2001 | Vestkant | 50 m | 1:03.70 | ||
49 | 1873 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 1:04.28 | |
50 | 1853 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 50 m | 1:04.60 | |
51 | 1769 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 25 m | 1:04.70 | |
52 | 1845 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 1:05.62 | |
53 | 1976 | Hvam Axel | 2003 | ST-NEPTUN | 0349AQ | 25 m | 1:05.91 | |
54 | 1723 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 50 m | 1:06.05 | |
55 | 1953 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 1:07.44 | |
56 | 2045 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 0419AO | 25 m | 1:08.25 | |
57 | 1807 | Stadnicki Piotr | 2004 | NYBORG | 0439AN | 25 m | 1:08.56 | |
58 | 1905 | Jessen Markus | 2003 | ESBJERG | 0329AN | 25 m | 1:10.64 | |
59 | 1803 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 50 m | 1:12.27 | |
60 | 1753 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 1:12.72 | |
61 | 2068 | Hansen Kasper | 2004 | SILKEBORG | 0433AG | 25 m | 1:13.26 | |
62 | 1956 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | 1:15.10 | |
63 | 2044 | Olsen Asger Als | 2004 | KOLDING | 0461AJ | 50 m | 1:15.31 | |
64 | 1896 | Madsen Frederik Møhring | 2007 | ESBJERG | 0713AD | 25 m | 1:16.87 | |
65 | 1811 | Plaetner Silas | 2003 | NYBORG | 0329AR | 25 m | 1:17.50 | |
66 | 1889 | Sørensen Erik Hauge | 2007 | ESBJERG | 0779AC | 25 m | 1:17.58 | |
67 | 1970 | Larsen Mads Rager | 2005 | ST-NEPTUN | 0585AO | 25 m | 1:18.45 | |
68 | 2040 | Londero Oliver | 2004 | H2Odense | 0451AQ | 50 m | 1:19.24 | |
69 | 1971 | Laursen Andreas | 2006 | ST-NEPTUN | 0613AM | 25 m | 1:22.67 | |
70 | 1943 | Fevre Malthe Le | 2008 | BRÆDSTRUP | 0869AE | 25 m | 1:24.11 | |
71 | 1901 | Grene Noah Junior | 2008 | ESBJERG | 0823AE | 25 m | 1:26.60 | |
72 | 1940 | Andersen Magne | 2007 | BRÆDSTRUP | 0787AD | 25 m | 1:30.86 | |
73 | 1812 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 25 m | 1:39.24 | |
74 | 1907 | Neuber Malte | 2007 | ESBJERG | 0765AF | 25 m | 1:40.95 | |
75 | 1898 | Pedersen Christian | 2007 | ESBJERG | 0723AM | 25 m | 1:43.39 | |
76 | 1794 | Palm Johan Lundsgaard | 2008 | NYBORG | 0877AB | 50 m | ||
77 | 1902 | Hågensen Oscar | 2008 | ESBJERG | 0837AG | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 januar 2020 |
Licens til Vejle Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:28 |