2019-10-20   13:26:33
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Viborg Cup 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 116
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Viborg Cup 2019    Udskriftsdato  16 juni 2019   
  Stævne by  Viborg    Udskriftstidspunkt  11:36   
  Arrangør  Viborg Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  14 juni 2019         
 
 
 
Løb 116, 50m Rygsvømning Damer  Finaler (9) 
Heat 1 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
19  Natasha Do Jespersen  2007  0796AS  VIBORG    25m   
106  Klara Ledager Lauritsen  2007  0784AM  SILKEBORG    25m   
130  Paula Lindberg  2007  0714AI  SILKEBORG    25m   
78  Ida-Marie J. C. Hansen  2007  0706AN  AAS    25m   
208  Freja Jørgensen  2008  0858AA  THISTED    25m   
201  Caroline K. Sørensen  2008  0848AJ  THISTED    25m   

 
Heat 2 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
122  Line Knudsen  2005  0532AM  SILKEBORG    25m   
301  Mathilde Hedekær Mischorr  2005  0522AS  ESBJERG    25m   
Louise Sunesen  2005  0598AC  VIBORG    25m   
264  Freja Obert  2006  0622AT  ODDER    25m   
181  Sarah Hansen  2005  0538AQ  KOLDING    25m   
127  Trine Lundø Michaelsen  2006  0648AJ  SILKEBORG    25m   

 
Heat 3 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
44  Emilie Podiss Petersen  2004  0404AO  H2Odense    25m   
Louise Houe Andersen  2003  0384AN  VIBORG    25m   
40  Mia T. Klüver-Kristensen  2004  0496AH  H2Odense    25m   
39  Nikoline Andersen  2003  0368AR  H2Odense    25m   
133  Nanna Bøgild Lundahl  2001  0172AR  SILKEBORG    25m   
169  Sofie Bach Nielsen  2003  0368AD  HORSENS    25m   

 
Heat 4 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
19  Natasha Do Jespersen  2007  0796AS  VIBORG    25m   
106  Klara Ledager Lauritsen  2007  0784AM  SILKEBORG    25m   
130  Paula Lindberg  2007  0714AI  SILKEBORG    25m   
78  Ida-Marie J. C. Hansen  2007  0706AN  AAS    25m   
208  Freja Jørgensen  2008  0858AA  THISTED    25m   
201  Caroline K. Sørensen  2008  0848AJ  THISTED    25m   

 
Heat 5 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
122  Line Knudsen  2005  0532AM  SILKEBORG    25m   
301  Mathilde Hedekær Mischorr  2005  0522AS  ESBJERG    25m   
Louise Sunesen  2005  0598AC  VIBORG    25m   
264  Freja Obert  2006  0622AT  ODDER    25m   
181  Sarah Hansen  2005  0538AQ  KOLDING    25m   
127  Trine Lundø Michaelsen  2006  0648AJ  SILKEBORG    25m   

 
Heat 6 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
44  Emilie Podiss Petersen  2004  0404AO  H2Odense    25m   
Louise Houe Andersen  2003  0384AN  VIBORG    25m   
40  Mia T. Klüver-Kristensen  2004  0496AH  H2Odense    25m   
39  Nikoline Andersen  2003  0368AR  H2Odense    25m   
133  Nanna Bøgild Lundahl  2001  0172AR  SILKEBORG    25m   
169  Sofie Bach Nielsen  2003  0368AD  HORSENS    25m   

 
Heat 7 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
               
               
               
               
               

 
Heat 8 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
               
               
               
               
               

 
Heat 9 (9) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
               
               
               
               
               

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  16 juni 2019 
Licens til Viborg Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  11:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark