Program för Polisen HEAD to Head 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 2
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Polisen HEAD to Head 2019
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 100m Bröstsim Damer ABC
|
Final 16 och äldre |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
608 |
1 |
|
Sofia Björkman |
2002 |
TYRESÖ SS |
1:16.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
353 |
2 |
|
Tora Hansson |
2002 |
SKURU IK |
1:15.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
480 |
3 |
|
Hilma Brunnberg |
2003 |
SKK |
1:15.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
479 |
4 |
|
Nora Segerström |
2002 |
SKK |
1:14.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
236 |
5 |
|
Alexandra Vartiainen |
2001 |
SK NEPTUN |
1:11.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
502 |
6 |
|
Emma Sundstrand |
2001 |
SÖDERTÄLJE |
1:12.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
201 |
7 |
|
Isabelle Brodd |
2003 |
SK NEPTUN |
1:15.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
8 |
|
Moa Arvehed |
2003 |
JÄRFÄLLA S |
1:15.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
951 |
9 |
|
Lea Granert |
2001 |
SPIF SF |
1:15.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
616 |
10 |
|
Emma Parsons |
2002 |
TYRESÖ SS |
1:16.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 100m Bröstsim Damer ABC |
Final 14-15 år |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
219 |
1 |
|
Li Elveskog |
2004 |
SK NEPTUN |
1:25.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
627 |
2 |
|
Elma Ridhagen |
2004 |
TYRESÖ SS |
1:23.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
209 |
3 |
|
Agnes Behrenfeldt |
2004 |
SK NEPTUN |
1:20.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
621 |
4 |
|
Alicia Söderlind |
2005 |
TYRESÖ SS |
1:19.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
511 |
5 |
|
Vilma Lindberg |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
1:13.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
914 |
6 |
|
Marie Toompuu |
2004 |
Kalevi Uju |
1:16.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
7 |
|
Iris Martinsson |
2005 |
SK NEPTUN |
1:19.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
693 |
8 |
|
Frida Steen |
2005 |
VÄSBY SS |
1:22.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
9 |
|
Felicia Göthberg |
2004 |
JÄRFÄLLA S |
1:24.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
855 |
10 |
|
Emma Thur |
2004 |
SPIF SF |
1:25.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 100m Bröstsim Damer ABC |
Final 12-13 år |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
524 |
1 |
|
Clara Teljstedt |
2006 |
SÖDERTÄLJE |
1:21.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
482 |
2 |
|
Elvira Lönnberg Flores |
2006 |
SKK |
1:20.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
230 |
3 |
|
Alice Stenbeck |
2006 |
SK NEPTUN |
1:17.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
711 |
4 |
|
Jessika Watanabe |
2006 |
VÄSBY SS |
1:16.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
912 |
5 |
|
Eneli Jefimova |
2006 |
Kalevi Uju |
1:08.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
410 |
6 |
|
Alexandra Alkas Alias |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
1:14.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
686 |
7 |
|
Milla Wahlund |
2006 |
VÄSBY SS |
1:17.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
8 |
|
Linn Bengtsson |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
1:19.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
9 |
|
Isabella Westberg |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
1:20.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
443 |
10 |
|
Frida Loqvist |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
1:21.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-19 14:57:10 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|