2019-12-14   16:40:38
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Polisen HEAD to Head 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Document
Startlista
Polisen HEAD to Head 2019
Plats: Arrangör: Stockholmspolisens IF SF
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019
7 100m Bröstsim Damer ABC
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 912 Eneli Jefimova Kalevi Ujumiskool 2006 25m 1:09.51
2 655 Julia Björkén Väsby Simsällskap 2001 AL1601 25m 1:09.92
3 502 Emma Sundstrand Södertälje Simsällskap 2001 AJ3201 25m 1:10.09
4 236 Alexandra Vartiainen Simklubben Neptun 2001 BW1801 25m 1:11.29
5 951 Lea Granert Stockholmspolisens IF SF 2001 BQ1401 25m 1:12.11
6 150 Cecilia Viberg Lidingö Simklubb 2003 AU1603 25m 1:12.35
7 660 Tuva Björkén Väsby Simsällskap 2003 AC0603 25m 1:13.99
8 479 Nora Segerström Stockholms
Kappsimningsklubb
2002 BM0802 25m 1:14.05
9 480 Hilma Brunnberg Stockholms
Kappsimningsklubb
2003 BI0603 25m 1:14.10
10 60 Moa Arvehed Järfälla Simsällskap 2003 AT7803 25m 1:14.73
11 201 Isabelle Brodd Simklubben Neptun 2003 AU4803 25m 1:14.87
12 511 Vilma Lindberg Södertälje Simsällskap 2004 AL9204 25m 1:14.90
13 686 Milla Wahlund Väsby Simsällskap 2006 AG0206 25m 1:14.99
14 353 Tora Hansson Skuru Idrottsklubb 2002 AW6802 25m 1:15.06
15 914 Marie Toompuu Kalevi Ujumiskool 2004 25m 1:15.45
16 198 Alva Hagström Simklubben Neptun 2003 AU1203 25m 1:16.40
17 52 Louise Larsson Järfälla Simsällskap 2002 AH2802 25m 1:16.45
18 481 Sara Torstensson Stockholms
Kappsimningsklubb
2004 AW3604 25m 1:16.45
19 608 Sofia Björkman Tyresö Simsällskap 25m 1:17.17
2002 AL8802
20 410 Alexandra Alkas Alias Spårvägen Simförening 25m 1:17.35
2006 AE2406
21 616 Emma Parsons Tyresö Simsällskap 25m 1:17.88
2002 BF8802
22 59 Josefine Iwarson Järfälla Simsällskap 25m 1:17.91
2003 AT1603
23 15 Ellen Woivalin Ålands Simförening 25m 1:18.78
2001 01B291
24 789 Rebecca Höglind Solna Sundbyberg SS 04 25m 1:19.02
1998 AL7898
25 790 Therese Baltzarsson Solna Sundbyberg SS 04 25m 1:19.09
2001 AE5201
26 482 Elvira Lönnberg Flores Stockholms
Kappsimningsklubb
25m 1:19.14
2006 AD9606
27 908 Iiris Isokoski Oulun Lohet 2003 03A890 25m 1:20.14
28 523 Jennifer Mardo Södertälje Simsällskap 2005 AW1405 50m 1:20.14
29 711 Jessika Watanabe Väsby Simsällskap 2006 AW3606 25m 1:20.67
30 935 Heidi Saluveer Stockholmspolisens IF SF 2003 AM5303 25m 1:20.75
31 208 Iris Martinsson Simklubben Neptun 2005 AF3405 25m 1:20.96
32 676 Amanda Takala Väsby Simsällskap 2004 AP3804 25m 1:21.00
33 230 Alice Stenbeck Simklubben Neptun 2006 AG1406 25m 1:21.13
34 621 Alicia Söderlind Tyresö Simsällskap 2005 AQ5805 25m 1:21.36
35 443 Frida Loqvist Spårvägen Simförening 2006 BB6806 25m 1:21.44
36 209 Agnes  Behrenfeldt Simklubben Neptun 2004 AP9604 25m 1:22.07
37 66 Boel Jägerskog Järfälla Simsällskap 2005 AJ7205 25m 1:22.34
38 509 Emilia Tshibanda Södertälje Simsällskap 2004 AL2404 25m 1:22.37
39 149 Josefine Torell Lidingö Simklubb 2002 BD0402 25m 1:22.49
40 804 Sofia Voigt Solna Sundbyberg SS 04 2003 BF0803 25m 1:22.58
41 73 Isabella Westberg Järfälla Simsällskap 2007 AC1207 25m 1:22.70
42 203 Else Jomaa Simklubben Neptun 2004 AK1204 25m 1:22.94
43 71 Linn Bengtsson Järfälla Simsällskap 2007 AB9207 25m 1:22.99
44 524 Clara Teljstedt Södertälje Simsällskap 2006 AL7806 25m 1:23.12
45 797 Isabel Nordström Solna Sundbyberg SS 04 2001 BH1801 25m 1:23.51
46 674 Mimmi Krekula Väsby Simsällskap 2003 AZ3403 25m 1:23.54
47 64 Felicia Göthberg Järfälla Simsällskap 2004 AW4204 25m 1:24.00
48 54 Rebecca Policastro Järfälla Simsällskap 2003 AI2403 25m 1:24.01
49 67 Hannah Kinane Järfälla Simsällskap 2006 AC5406 25m 1:24.02
50 86 Linnea Johansson Järfälla Simsällskap 2007 AJ5807 25m 1:24.16
51 939 Nicole Papachristou Stockholmspolisens IF SF 2003 AW4203 25m 1:24.45
52 855 Emma Thur Stockholmspolisens IF SF 2004 AR1804 25m 1:24.58
53 75 Nellie Ekman Järfälla Simsällskap 2006 AH9206 25m 1:24.72
54 687 Hanna Melander Väsby Simsällskap 2007 AB9807 25m 1:24.80
55 627 Elma Ridhagen Tyresö Simsällskap 2004 BS9804 25m 1:24.85
56 219 Li Elveskog Simklubben Neptun 2004 AW0604 25m 1:25.74
57 693 Frida Steen Väsby Simsällskap 2005 AY1805 25m 1:26.00
58 812 Julia Zwinkels Solna Sundbyberg SS 04 2004 BM4404 25m 1:26.15
59 152 Johanna Torell Lidingö Simklubb 2005 AD9205 25m 1:26.37
60 82 Olivia Elmquist Järfälla Simsällskap 2007 AH2607 25m 1:26.50
61 363 Alva Furingsten Skuru Idrottsklubb 2006 AH5806 25m 1:26.55
62 520 Marit Seeliger Södertälje Simsällskap 2005 AP7205 25m 1:27.06
63 409 Johanna Granhällen Spårvägen Simförening 2002 BO5202 25m 1:27.11
64 37 Julia Kantoluoto Botkyrka-Rönninge
Simsällskap
2005 AQ2605 25m 1:27.23
65 92 Leia Ångman Järfälla Simsällskap 2006 AZ5606 25m 1:27.23
66 155 Elin Glifberg Lidingö Simklubb 2004 AW4804 25m 1:27.29
67 423 Ella Holmberg Spårvägen Simförening 2006 AK7406 25m 1:27.66
68 801 Rebecka Ishaq Solna Sundbyberg SS 04 2003 AY8403 25m 1:28.05
69 247 Saga Lööf Simklubben Neptun 2005 BE2205 25m 1:28.05
70 32 Pernilla Hemmälin Botkyrka-Rönninge
Simsällskap
2001 AO3801 25m 1:28.36
71 436 Johanna Claesson Spårvägen Simförening 25m 1:28.46
2006 AY2406
72 83 Olivia Larsson Järfälla Simsällskap 25m 1:28.62
2007 AH2807
73 446 Lisa Danfelter Spårvägen Simförening 50m 1:28.67
2005 BL9605
74 854 Iza Ramså Ness Stockholmspolisens IF SF 25m 1:28.73
2003 BG5203
75 65 Amanda Wensmark Järfälla Simsällskap 25m 1:28.81
2005 AJ2405
76 619 Alva Jacobsson Tyresö Simsällskap 25m 1:28.85
2005 AJ1605
77 74 Manya Sidén Bashouki Järfälla Simsällskap 25m 1:28.96
2006 AH6206
78 758 Agnes Öhman Ösmo Simsällskap 25m 1:28.97
2006 AG2406
79 128 Fanny Cao Järfälla Simsällskap 25m 1:29.15
2005 BO8605
80 840 Moa Karlsson Hellas Simklubb 25m 1:29.60
2005 BE8205
81 371 Emma Lidell Skuru Idrottsklubb 25m 1:29.64
2005 BB8805
82 825 Linn Lynch Solna Sundbyberg SS 04 25m 1:29.73
2005 BP7805
83 1 Sara Elomäki Aurajoen Uinti Ry 25m 1:29.77
2006 06B010
84 864 Nellie Thofelt Stockholmspolisens IF SF 25m 1:30.94
2006 AT7406
85 170 Emily Yao Lidingö Simklubb 25m 1:31.07
2005 BW2005
86 579 Tara Srikkanth Södertörns Simsällskap 25m 1:31.10
2005 AP6405
87 757 Freja Vesterlund Ösmo Simsällskap 25m 1:31.43
2006 AA7606
88 713 Ella Renholm Väsby Simsällskap 25m 1:31.70
2006 AY2206
89 8 Miisa Järvinen Aurajoen Uinti Ry 25m 1:31.88
2007 07A468
90 370 Agnes Salmi Skuru Idrottsklubb 2006 AL2606 25m 1:31.95
91 431 Karolina Nivenius Spårvägen Simförening 2005 BC8405 50m 1:32.25
92 838 Sofia Bäckström Solna Sundbyberg SS 04 2004 CA7404 25m 1:32.61
93 582 Lovisa Lindberg Södertörns Simsällskap 2007 AK0407 25m 1:32.89
94 976 Wilma  Landegren Södertälje Simsällskap 2004 AL1404 25m 1:33.05 EFT
95 237 Ebba Eneroth Simklubben Neptun 2003 BW2403 50m 1:33.25
96 34 Jemina Granholm Botkyrka-Rönninge
Simsällskap
2002 BB9802 50m 1:33.61
97 88 Elvira Sjöblom Hallner Järfälla Simsällskap 2007 AJ7807 25m 1:33.65
98 839 Alexandra Silverryd Solna Sundbyberg SS 04 2005 BU6405 25m 1:34.14
99 362 Linnea Bäckström Skuru Idrottsklubb 2006 AH8806 25m 1:34.22
100 973 Thelma Flink Södertörns Simsällskap 2006 BE3606 25m 1:34.59 EFT
101 450 Lea Rosenholm Spårvägen Simförening 2006 BH0606 25m 1:34.85
102 271 Vivyan Wallqvist Simklubben Neptun 2007 AO1207 25m 1:35.19
103 133 Emma Segerström Järfälla Simsällskap 2006 BJ2206 25m 1:35.96
104 4 Aino Suomalainen Aurajoen Uinti Ry 2007 07A281 25m 1:36.17
105 36 Elsa Axvik Reutergårdh Botkyrka-Rönninge
Simsällskap
2004 BA5404 25m 1:36.55
106 91 Tilda Weman Järfälla Simsällskap 2005 BH8605 25m 1:36.65
107 714 Vera Wijk Väsby Simsällskap 2006 AY4206 25m 1:36.83
108 708 Fanny Krekula Väsby Simsällskap 2006 AU8606 25m 1:37.03
109 702 Ebba Björkén Väsby Simsällskap 2007 AH8607 25m 1:37.05
110 323 Laura Midby Saltsjöbadens Idrottsförening 2006 AG9806 25m 1:37.06
111 879 Alice Sjödén-Sikström Stockholmspolisens IF SF 2006 BM0806 50m 1:37.79
112 154 Hanna Carlberg Lidingö Simklubb 2003 BF1803 25m 1:37.91
113 630 Tilde  Bergvall Tyresö Simsällskap 2004 BV8804 25m 1:38.07
114 6 Roosa Junnila Aurajoen Uinti Ry 2007 07A471 25m 1:38.32
115 368 Iris Flykt-Rosén Skuru Idrottsklubb 2007 AC6607 25m 1:38.46
116 44 Erica Griberg Botkyrka-Rönninge
Simsällskap
2005 BS4405 50m 1:38.49
117 69 Emelie Sidén Järfälla Simsällskap 2005 AL9605 25m 1:38.60
118 820 Lova Deilert Solna Sundbyberg SS 04 25m 1:39.38
2006 BB7806
119 646 Evelina Zellhann Tyresö Simsällskap 25m 1:39.53
2005 BX4605
120 691 Fanny Karls Väsby Simsällskap 50m 1:39.56
2007 AD1407
121 447 Anna Malmring Spårvägen Simförening 25m 1:39.62
2006 BC4206
122 527 Cheyenne Bäckstrand Södertälje Simsällskap 25m 1:39.63
2005 AY8205
123 20 Tindra Sjöström Ålands Simförening 50m 1:39.97
2005 05A965
124 84 Kajsa Henriksson Järfälla Simsällskap 25m 1:40.17
2007 AH4807
125 169 Ida Herold Lidingö Simklubb 50m 1:40.20
2005 BU8405
126 735 Tilda Flodin Väsby Simsällskap 25m 1:40.32
2007 BB9207
127 77 Anna Löfgren Järfälla Simsällskap 50m 1:40.39
2005 AV4605
128 459 Matilda Lobendahl Spårvägen Simförening 25m 1:40.69
2007 BB8407
129 828 Emilia Lingman Solna Sundbyberg SS 04 25m 1:40.80
2006 BI3806
130 21 Theresia Lindholm Ålands Simförening 25m 1:40.84
2006 06A732
131 883 Stella Forsell Stockholmspolisens IF SF 25m 1:41.18
2007 BF7207
132 885 Alva Ek Stockholmspolisens IF SF 25m 1:41.51
2006 BS2206
133 80 Alma Hjelm Järfälla Simsällskap 50m 1:41.79
2005 BE6205
134 272 Olivia Strömberg Simklubben Neptun 25m 1:41.88
2007 AO4207
135 276 Alexandra Berggren Simklubben Neptun 25m 1:42.37
2002 BY5402
136 449 Smilla Palmborg Spårvägen Simförening 25m 1:42.50
2007 AR9807
137 728 Kristina Eriksson Väsby Simsällskap 25m 1:42.50
2006 BF9606
138 637 Ella Pahlén Tyresö Simsällskap 25m 1:42.71
2007 AZ0407
139 971 Thea  Hollén Södertörns Simsällskap 25m 1:42.74 EFT
2007 AR8207
140 858 Sara Wattad Stockholmspolisens IF SF 25m 1:43.33
2006 AI6206
141 837 Stella Gammel Solna Sundbyberg SS 04 25m 1:44.00
2006 BN4606
142 690 Elise Klingh Väsby Simsällskap 50m 1:44.10
2005 AT7605
143 827 Anna Gomez Solna Sundbyberg SS 04 25m 1:44.21
2007 AW0807
144 721 Ängla Edin Väsby Simsällskap 25m 1:45.18
2006 BE2606
145 372 Boel Araskog Skuru Idrottsklubb 25m 1:45.89
2007 AH9207
146 138 Grace Yang Järfälla Simsällskap 25m 1:45.92
2007 BD7807
147 536 Minou Merati Södertälje Simsällskap 25m 1:48.46
2006 BI6406
148 974 Jasmin Nassiri Södertörns Simsällskap 25m 1:48.64 EFT
2007 BF5407
149 463 Filippa Lock Spårvägen Simförening 25m 1:49.14
2007 BF3607
150 386 Sabina Mihalache Skuru Idrottsklubb 25m 1:49.20
2007 BD5607
151 766 Ida Källman Ösmo Simsällskap 25m 1:49.20
2006 BE5206
152 884 Elisa Olsson Stockholmspolisens IF SF 25m 1:49.65
2007 BH8207
153 727 Junie Jansson Östlund Väsby Simsällskap 2006 BF9806 50m 1:49.68
154 448 Julia Hellberg Spårvägen Simförening 2007 AR8607 25m 1:51.38
155 872 Clementina  Orsi Stockholmspolisens IF SF 2006 BI5606 25m 1:52.12
156 453 Elin Yavuz Spårvägen Simförening 2007 AW9807 25m 1:52.37
157 132 Ellen Johansson Järfälla Simsällskap 2007 AW8807 25m 1:52.87
158 700 Hanna Areblad Väsby Simsällskap 2007 AH6607 25m 1:53.94 EFT
159 467 Cassandra Strömquist
Tampella
Spårvägen Simförening 2006 BQ4406 25m 1:54.06
160 729 Sandra Ahmadyan Väsby Simsällskap 2007 AW1407 25m 1:55.53
161 96 Emmy Mattsson Järfälla Simsällskap 2007 AP0607 25m 1:57.11
162 882 Selin Bozdag Stockholmspolisens IF SF 2007 BC6407 25m 1:57.54
163 468 Sofia Käll Spårvägen Simförening 2006 BQ9206 50m 2:02.31
164 869 Meja Johansson Stockholmspolisens IF SF 2006 BF8806 50m 2:04.51
165 734 Frida Tillman Väsby Simsällskap 2007 BB1407 25m 2:07.48
166 545 Selma Danielsson Södertälje Simsällskap 2006 BT8206 25m 2:07.51
167 337 Karina Kurbanova Saltsjöbadens Idrottsförening 2007 BF3407 25m 2:07.73
168 720 Emma iannello Väsby Simsällskap 2007 AR6807 25m 2:13.18
169 398 klara seijmer Skuru Idrottsklubb 2005 BX4005 25m
170 546 Basma El Afiti Södertälje Simsällskap 2005 BX0605 25m
171 783 Moa Elmström Vestin Ösmo Simsällskap 2006 BS5806 25m
172 549 Lily Nordin Södertälje Simsällskap 2007 BL6607 25m
173 785 Havana Nordgren Ösmo Simsällskap 2006 BU9606 25m
2019-10-16 07:39:12 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner