2019-11-20   00:43:08
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Polisen HEAD to Head 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Document
Startlista
Polisen HEAD to Head 2019
Plats: Arrangör: Stockholmspolisens IF SF
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019
3 100m Fjärilsim Damer ABC
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 470 Emilia Christiansen Stockholms
Kappsimningsklubb
1999 AL8499 25m 1:00.99
2 180 Rebecca Mattsson Simklubben Neptun 1995 AQ0295 25m 1:01.34
3 217 Isa Lundgren Sonnergren Simklubben Neptun 2004 AW5404 25m 1:02.59
4 504 Carolina Jonsson Södertälje Simsällskap 2002 AU5402 50m 1:02.98
5 506 Filippa Malmström Södertälje Simsällskap 2003 AK3803 25m 1:03.10
6 317 Kiira Mauranen Simklubben Neptun 1999 BT0499 25m 1:03.18
7 982 Ebba Hann Simklubben Ägir 2004 AN6804 25m 1:03.23 EFT
8 577 Nina Pavlovic Cano Södertörns Simsällskap 2004 AS7804 25m 1:05.50
9 399 Agnes Fährlin Spårvägen Simförening 1998 AR1498 25m 1:05.53
10 804 Sofia Voigt Solna Sundbyberg SS 04 2003 BF0803 25m 1:06.27
11 194 Alexandra Jensen Simklubben Neptun 2001 BG6801 50m 1:06.59
12 471 Klara Eklöf Stockholms
Kappsimningsklubb
2002 AH2202 25m 1:07.00
13 482 Elvira Lönnberg Flores Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 AD9606 50m 1:07.58
14 421 Alma Thunberg Spårvägen Simförening 25m 1:08.62
2005 AV1605
15 614 Tea Angerfelt Tyresö Simsällskap 25m 1:08.71
2004 AJ7404
16 5 Mirelle Hirsiniemi Aurajoen Uinti Ry 25m 1:08.86
2007 07A001
17 805 Elvira Montes Solna Sundbyberg SS 04 25m 1:08.95
2004 AS3804
18 54 Rebecca Policastro Järfälla Simsällskap 50m 1:09.02
2003 AI2403
19 666 Elin Bergman Väsby Simsällskap 50m 1:09.12
2003 AI8203
20 938 Liv Asp Olsson Stockholmspolisens IF SF 25m 1:09.22
2005 AH3205
21 59 Josefine Iwarson Järfälla Simsällskap 25m 1:09.77
2003 AT1603
22 789 Rebecca Höglind Solna Sundbyberg SS 04 25m 1:09.96
1998 AL7898
23 913 Mariangela Boitsuk Kalevi Ujumiskool 25m 1:10.05
2004
24 906 Pauliina Lohilahti Oulun Lohet 25m 1:10.12
2002 02A196
25 82 Olivia Elmquist Järfälla Simsällskap 25m 1:10.30
2007 AH2607
26 952 Maria Bang Stockholmspolisens IF SF 25m 1:10.67
2003 BE8803
27 647 Ella Ekepil Wisby Simsällskap 25m 1:11.05
2005 AR0405
28 617 Matilda Ringbom Tyresö Simsällskap 2003 AX6803 25m 1:11.08
29 713 Ella Renholm Väsby Simsällskap 2006 AY2206 50m 1:11.14
30 408 Emilia Wullrich Spårvägen Simförening 2003 BI8203 25m 1:11.50
31 60 Moa Arvehed Järfälla Simsällskap 2003 AT7803 25m 1:11.60
32 476 Madicken Eriksson Stockholms
Kappsimningsklubb
2003 AX8203 25m 1:11.63
33 248 Sara Lofter Simklubben Neptun 2006 AS2806 25m 1:11.90
34 2 Mirella Sauhula Aurajoen Uinti Ry 2006 06A551 25m 1:11.93
35 197 Lovisa Edman Simklubben Neptun 2003 AU5203 25m 1:11.97
36 231 Elsa Lövquist Simklubben Neptun 2004 BD6604 50m 1:12.16
37 67 Hannah Kinane Järfälla Simsällskap 2006 AC5406 25m 1:12.29
38 203 Else Jomaa Simklubben Neptun 2004 AK1204 50m 1:12.34
39 907 Pinja Sipovaara Oulun Lohet 2002 02B101 25m 1:12.44
40 56 Louise Hertegren Järfälla Simsällskap 2004 AD0604 50m 1:12.49
41 513 Linnéa Teljstedt Södertälje Simsällskap 2003 AZ6203 25m 1:12.93
42 156 Ella Wahlman Lidingö Simklubb 2003 BL5403 50m 1:13.13
43 32 Pernilla Hemmälin Botkyrka-Rönninge
Simsällskap
2001 AO3801 25m 1:14.52
44 255 Molly Rantil Simklubben Neptun 2005 BL4405 25m 1:15.36
45 413 Wilma Eld Spårvägen Simförening 2005 AS5205 25m 1:15.43
46 252 Lovisa Ramsten Simklubben Neptun 2005 BK1605 25m 1:15.48
47 425 Lisa Uddeholt Spårvägen Simförening 2005 AX6405 25m 1:15.61
48 251 Anna Eneroth Simklubben Neptun 2007 AK4607 25m 1:15.62
49 509 Emilia Tshibanda Södertälje Simsällskap 2004 AL2404 25m 1:15.66
50 64 Felicia Göthberg Järfälla Simsällskap 2004 AW4204 25m 1:15.78
51 677 Lovisa Fantenberg Väsby Simsällskap 2004 AS3604 25m 1:15.85
52 944 Alida Lilljequist Stockholmspolisens IF SF 1998 BP5898 25m 1:16.00
53 66 Boel Jägerskog Järfälla Simsällskap 2005 AJ7205 25m 1:16.25
54 806 Naomi Sterling Solna Sundbyberg SS 04 2002 BN1402 25m 1:16.29
55 218 Clara Unden Simklubben Neptun 2004 AW6404 50m 1:16.32
56 432 Stella  Egmar Spårvägen Simförening 2006 AW9806 50m 1:16.47
57 71 Linn Bengtsson Järfälla Simsällskap 2007 AB9207 25m 1:16.61
58 68 Mira Wallin Järfälla Simsällskap 2006 AC6406 25m 1:16.64
59 154 Hanna Carlberg Lidingö Simklubb 2003 BF1803 25m 1:16.98
60 363 Alva Furingsten Skuru Idrottsklubb 2006 AH5806 25m 1:17.83
61 65 Amanda Wensmark Järfälla Simsällskap 2005 AJ2405 25m 1:18.10
62 152 Johanna Torell Lidingö Simklubb 2005 AD9205 25m 1:18.20
63 246 Emilia Lind Simklubben Neptun 2006 AR8806 50m 1:18.21
64 53 Elina Leijonqvist Järfälla Simsällskap 2004 AA3804 25m 1:18.70
65 673 Hanna Åkerman Väsby Simsällskap 2004 AJ0204 50m 1:18.80
66 819 Cecilia Krans Solna Sundbyberg SS 04 2005 BL4805 50m 1:18.82
67 219 Li Elveskog Simklubben Neptun 2004 AW0604 50m 1:19.35
68 73 Isabella Westberg Järfälla Simsällskap 2007 AC1207 25m 1:19.46
69 128 Fanny Cao Järfälla Simsällskap 2005 BO8605 25m 1:19.47
70 856 Linn Solehav Stockholmspolisens IF SF 2005 AM7605 25m 1:19.63
71 44 Erica Griberg Botkyrka-Rönninge
Simsällskap
2005 BS4405 50m 1:19.88
72 362 Linnea Bäckström Skuru Idrottsklubb 25m 1:20.34
2006 AH8806
73 74 Manya Sidén Bashouki Järfälla Simsällskap 50m 1:20.63
2006 AH6206
74 424 Alina Färm Spårvägen Simförening 25m 1:20.78
2005 AV3605
75 72 Stella Finnhammar Järfälla Simsällskap 25m 1:21.99
2005 AO7805
76 7 Linnea Koski Aurajoen Uinti Ry 25m 1:22.07
2007 07A075
77 527 Cheyenne Bäckstrand Södertälje Simsällskap 25m 1:22.24
2005 AY8205
78 83 Olivia Larsson Järfälla Simsällskap 25m 1:22.25
2007 AH2807
79 519 Elina Tshibanda Södertälje Simsällskap 25m 1:22.72
2007 AB7407
80 696 Alexandra Ward Väsby Simsällskap 25m 1:23.29
2005 BD7605
81 860 Matilda Lindqvist Stockholmspolisens IF SF 25m 1:23.33
2004 BK9204
82 865 Freja Löfgren Stockholmspolisens IF SF 25m 1:23.66
2007 AR5807
83 704 Cecilia Eklund Väsby Simsällskap 50m 1:23.79
2005 BF0205
84 298 Felicia Berg Simklubben Neptun 25m 1:23.91
2007 AZ1407
85 757 Freja Vesterlund Ösmo Simsällskap 25m 1:24.08
2006 AA7606
86 622 Emilia Karlsson Bertoli Tyresö Simsällskap 25m 1:24.33
2005 AW9405
87 813 Leah Ishaq Solna Sundbyberg SS 04 25m 1:25.15
2006 AO6406
88 86 Linnea Johansson Järfälla Simsällskap 50m 1:26.19
2007 AJ5807
89 624 Freya Ebert Westerberg Tyresö Simsällskap 25m 1:26.26
2005 BB3805
90 69 Emelie Sidén Järfälla Simsällskap 2005 AL9605 25m 1:26.29
91 537 Sara Andersson Södertälje Simsällskap 2005 BQ2405 25m 1:26.38
92 264 Alicia Dahlberg Simklubben Neptun 2007 AN9807 25m 1:26.61
93 361 Nicole Wahlström Skuru Idrottsklubb 2005 AN3405 25m 1:26.93 EFT
94 275 Lea Rodin Simklubben Neptun 2006 BH1206 50m 1:27.22
95 245 Engla Blanco Simklubben Neptun 2006 AS0206 25m 1:27.32
96 92 Leia Ångman Järfälla Simsällskap 2006 AZ5606 25m 1:28.18
97 698 Isabelle Skytt Väsby Simsällskap 2005 BE4205 25m 1:28.40
98 268 Amelia Gustafsson Simklubben Neptun 2006 BB0606 25m 1:28.73
99 274 Signe Mueller Simklubben Neptun 2007 AS2807 50m 1:29.25
100 260 Delara Ronquist Simklubben Neptun 2007 AN7807 50m 1:29.48
101 249 Sofia Bang Simklubben Neptun 2007 AH4607 25m 1:30.24
102 685 Ida Johansson Väsby Simsällskap 2006 AF8806 25m 1:30.57
103 414 Lola Hjort Mowitz Spårvägen Simförening 2006 AI8406 25m 1:31.61
104 626 Philippa Ledo Antunes Tyresö Simsällskap 2004 BR7804 25m 1:31.66
105 828 Emilia Lingman Solna Sundbyberg SS 04 2006 BI3806 25m 1:32.90
106 3 Mia Karolina Müürsepp Aurajoen Uinti Ry 2006 06A436 25m 1:33.20
107 762 Leah Sjögren Kienast Ösmo Simsällskap 2007 AL8207 50m 1:33.41
108 703 Elin Höök Väsby Simsällskap 2005 BF0405 50m 1:33.96
109 820 Lova Deilert Solna Sundbyberg SS 04 2006 BB7806 25m 1:34.57
110 700 Hanna Areblad Väsby Simsällskap 2007 AH6607 25m 1:35.35
111 21 Theresia Lindholm Ålands Simförening 2006 06A732 50m 1:36.10
112 858 Sara Wattad Stockholmspolisens IF SF 2006 AI6206 25m 1:36.22
113 23 Amelia Fricker Ålands Simförening 2007 07A456 50m 1:37.83
114 381 Aurora Pinho Skuru Idrottsklubb 2006 BJ3206 25m 1:38.23
115 84 Kajsa Henriksson Järfälla Simsällskap 2007 AH4807 25m 1:40.60
116 88 Elvira Sjöblom Hallner Järfälla Simsällskap 2007 AJ7807 25m 1:45.60
117 817 Felicia Rydsheim Solna Sundbyberg SS 04 2005 BI5805 25m
118 850 Sadie Caputo Stockholmspolisens IF SF 2006 25m
119 382 Emma Lundberg Skuru Idrottsklubb 2005 BR0405 25m
2019-10-16 07:39:06 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner