Program for Polisen HEAD summer Cup 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Polisen HEAD Summer Cup 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet, Stockholm |
Stockholmspolisens IF Simförening |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 28 jun 2019 till den 30 jun 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
200m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
523 |
|
Nina Pavlovic Cano |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
AS7804 |
25m |
2:07.57 |
|
|
|
|
|
2 |
783 |
|
Heleri Zirk |
Audentese Spordiklubi |
2004 |
|
50m |
2:12.13 |
|
|
|
|
|
|
3 |
667 |
|
Katherina Gkioni |
Väsby Simsällskap |
2000 |
BT0200 |
25m |
2:13.76 |
|
|
|
|
|
4 |
799 |
|
Katriin Hansalu |
Briis Spordiklubi |
2003 |
|
50m |
2:16.50 |
|
|
|
|
|
|
5 |
798 |
|
Tiina Britt Kaljuvald |
Briis Spordiklubi |
2003 |
|
50m |
2:16.80 |
|
|
|
|
|
|
6 |
2 |
|
Victoria Montfort |
VICS |
2004 |
|
50m |
2:18.98 |
|
|
|
|
|
|
7 |
31 |
|
Hege Solberg Jørgensen |
Trondhjems SLK |
2002 |
|
50m |
2:19.70 |
|
|
|
|
|
|
8 |
247 |
|
Anna Wainikka |
Simklubben Neptun |
2004 |
AP7804 |
25m |
2:19.73 |
|
|
|
|
|
9 |
782 |
|
Kai Liis Kivirähk |
Audentese Spordiklubi |
2003 |
|
50m |
2:19.79 |
|
|
|
|
|
|
10 |
222 |
|
Josefine Torell |
Lidingö Simklubb |
2002 |
BD0402 |
25m |
2:20.34 |
|
|
|
|
|
11 |
583 |
|
Vera Hermansson |
Upsala Simsällskap |
2003 |
AY1603 |
25m |
2:20.35 |
|
|
|
|
|
12 |
785 |
|
Carmen Piiroja |
Audentese Spordiklubi |
2003 |
|
50m |
2:21.13 |
|
|
|
|
|
|
13 |
64 |
|
Malin Rike Holmann |
Bærumsvømmerne |
2006 |
|
25m |
2:21.36 |
|
|
|
|
|
|
14 |
638 |
|
Elsa Brandt |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AP5806 |
25m |
2:21.50 |
|
|
|
|
|
15 |
86 |
|
Marina Fiona Walker |
Bærumsvømmerne |
2005 |
|
25m |
2:21.62 |
|
|
|
|
|
|
16 |
403 |
|
Veronica Lythell |
Spårvägen Simförening |
2003 |
BC0603 |
25m |
2:21.88 |
|
|
|
|
|
17 |
109 |
|
Aurora Gaarder Ekhall |
SK Speed |
2003 |
|
50m |
2:21.89 |
|
|
|
|
|
|
18 |
221 |
|
Rebecca Sandström |
Lidingö Simklubb |
2003 |
AS4803 |
25m |
2:21.98 |
|
|
|
|
|
19 |
640 |
|
Elsa Svahn |
Väsby Simsällskap |
2007 |
AG9607 |
25m |
2:22.02 |
|
|
|
|
|
20 |
177 |
|
Tuva Blomdahl |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
2004 |
BO6204 |
25m |
2:22.10 |
|
|
|
|
|
21 |
34 |
|
Edle Lund |
Trondhjems SLK |
2003 |
|
50m |
2:22.42 |
|
|
|
|
|
|
22 |
344 |
|
Moa Zetterström |
Norrtälje Simklubb |
2005 |
AA9805 |
50m |
2:23.67 |
|
|
|
|
|
23 |
168 |
|
Malva Eriksson |
Gustavsbergs Simsällskap |
2006 |
AA8406 |
25m |
2:24.45 |
|
|
|
|
|
24 |
679 |
|
Astrid Blomberg |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2000 |
AW5800 |
25m |
2:24.83 |
|
|
|
|
|
25 |
49 |
|
Clara Katarina Björkegren |
Bærumsvømmerne |
2004 |
|
50m |
2:24.88 |
|
|
|
|
|
|
26 |
114 |
|
Kristina Ingvaldsen Karls |
SK Speed |
2004 |
|
50m |
2:25.08 |
|
|
|
|
|
|
27 |
227 |
|
Hanna Carlberg |
Lidingö Simklubb |
2003 |
BF1803 |
25m |
2:25.14 |
|
|
|
|
|
28 |
196 |
|
Emelie Sidén |
Järfälla Simsällskap |
2005 |
AL9605 |
25m |
2:25.74 |
|
|
|
|
|
29 |
116 |
|
Sirin Helsingeng Navelsak |
SK Speed |
2005 |
|
50m |
2:25.80 |
|
|
|
|
|
|
30 |
254 |
|
Lilly Eriksson |
Simklubben Neptun |
2004 |
AS1604 |
25m |
2:26.19 |
|
|
|
|
|
31 |
360 |
|
Jeanna Wiell |
Sala Simsällskap |
2001 |
BB9201 |
25m |
2:26.79 |
|
|
|
|
|
32 |
26 |
|
Maja Graczyk |
Trondhjems SLK |
2002 |
|
50m |
2:26.80 |
|
|
|
|
|
|
33 |
588 |
|
Sofia Wennerberg |
Upsala Simsällskap |
2005 |
AH6405 |
25m |
2:26.83 |
|
|
|
|
|
34 |
125 |
|
Sara Wang-Henrichsen |
SK Speed |
2003 |
|
25m |
2:27.03 |
|
|
|
|
|
|
35 |
540 |
|
Filippa Hanikat |
Södertörns Simsällskap |
2007 |
AK7207 |
25m |
2:27.14 |
|
|
|
|
|
36 |
594 |
|
Sofia Högdin |
Upsala Simsällskap |
2004 |
BA3404 |
25m |
2:27.14 |
|
|
|
|
|
37 |
402 |
|
Cornelia Lythell |
Spårvägen Simförening |
2003 |
BC2603 |
25m |
2:27.15 |
|
|
|
|
|
38 |
455 |
|
Olivia Ericsson |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AB8406 |
25m |
2:27.28 |
|
|
|
|
|
39 |
418 |
|
Lisa Uddeholt |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AX6405 |
25m |
2:27.68 |
|
|
|
|
|
40 |
12 |
|
Lone Charlotte Eikjok |
Karasjok SK |
2004 |
|
50m |
2:27.74 |
|
|
|
|
|
|
41 |
30 |
|
Vårin Jensås |
Trondhjems SLK |
2003 |
|
50m |
2:27.78 |
|
|
|
|
|
|
42 |
284 |
|
Sofia Bang |
Simklubben Neptun |
2007 |
AH4607 |
25m |
2:27.90 |
|
|
|
|
|
43 |
724 |
|
Emelie Söderström |
Stockholmspolisens IF SF |
2003 |
AW5203 |
25m |
2:28.04 |
|
|
|
|
|
44 |
224 |
|
Johanna Torell |
Lidingö Simklubb |
2005 |
AD9205 |
25m |
2:28.44 |
|
|
|
|
|
45 |
591 |
|
Hilma Wahlström |
Upsala Simsällskap |
2006 |
AB8806 |
25m |
2:28.85 |
|
|
|
|
|
46 |
772 |
|
Britt Raudsepp |
Audentese Spordiklubi |
2007 |
|
50m |
2:29.30 |
|
|
|
|
|
|
47 |
475 |
|
Emilia Tshibanda |
Södertälje Simsällskap |
2004 |
AL2404 |
25m |
2:29.73 |
|
|
|
|
|
48 |
94 |
|
Victoria Kristengård |
Skjetten Svømming |
2004 |
|
25m |
2:30.18 |
|
|
|
|
|
|
49 |
464 |
|
Tilde Sjöberg |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AZ3806 |
50m |
2:30.40 |
|
|
|
|
|
50 |
630 |
|
Hanna Sköld |
Väsby Simsällskap |
2005 |
AP2805 |
25m |
2:30.99 |
|
|
|
|
|
51 |
605 |
|
Nike Söderström |
Upsala Simsällskap |
2007 |
AG2607 |
25m |
2:31.64 |
|
|
|
|
|
52 |
631 |
|
Ida Johansson |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AF8806 |
25m |
2:31.64 |
|
|
|
|
|
53 |
117 |
|
Maja Andersen Nordli |
SK Speed |
2005 |
|
50m |
2:31.78 |
|
|
|
|
|
|
54 |
637 |
|
Frida Steen |
Väsby Simsällskap |
2005 |
AY1805 |
25m |
2:32.02 |
|
|
|
|
|
55 |
606 |
|
Nora Högström |
Upsala Simsällskap |
2007 |
AG1807 |
25m |
2:32.18 |
|
|
|
|
|
56 |
548 |
|
Juni Stenbacka |
Södertörns Simsällskap |
2007 |
AV7607 |
25m |
2:32.31 |
|
|
|
|
|
57 |
66 |
|
Thea Catherine Høgalmen |
Bærumsvømmerne |
2004 |
|
25m |
2:32.61 |
|
|
|
|
|
|
58 |
703 |
|
Emilia Lingman |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2006 |
BI3806 |
25m |
2:32.69 |
|
|
|
|
|
59 |
596 |
|
Lovis Lång |
Upsala Simsällskap |
2005 |
AM4205 |
25m |
2:33.08 |
|
|
|
|
|
60 |
589 |
|
Klara Pettersson |
Upsala Simsällskap |
2004 |
AU6204 |
25m |
2:33.44 |
|
|
|
|
|
61 |
127 |
|
Andrea Wold |
SK Speed |
2006 |
|
25m |
2:33.80 |
|
|
|
|
|
|
62 |
174 |
|
Bonnie Tham |
Gustavsbergs Simsällskap |
2006 |
BG5406 |
50m |
2:33.86 |
|
|
|
|
|
63 |
454 |
|
Clara Renström Halling |
Sundsvalls Simsällskap |
2004 |
AQ8804 |
25m |
2:34.36 |
|
|
|
|
|
64 |
590 |
|
Joanna Sundqvist |
Upsala Simsällskap |
2005 |
AH7605 |
25m |
2:34.42 |
|
|
|
|
|
65 |
365 |
|
Carolina Modig |
Sala Simsällskap |
2003 |
BG5403 |
25m |
2:34.43 |
|
|
|
|
|
66 |
495 |
|
Melissa Klintengren |
Södertälje Simsällskap |
2007 |
AH0807 |
25m |
2:35.18 |
EFT |
|
67 |
542 |
|
Ellinor Eldh |
Södertörns Simsällskap |
2006 |
BA0206 |
25m |
2:35.28 |
|
|
|
|
|
68 |
611 |
|
Ida Svensson |
Upsala Simsällskap |
2006 |
AU7806 |
25m |
2:35.40 |
|
|
|
|
|
69 |
566 |
|
Alva Qvist |
Södertörns Simsällskap |
2006 |
BR5406 |
50m |
2:37.00 |
|
|
|
|
|
70 |
478 |
|
Evelina Porling |
Södertälje Simsällskap |
2002 |
BH9202 |
25m |
2:37.01 |
|
|
|
|
|
71 |
60 |
|
Anna Elise Hegstad |
Bærumsvømmerne |
2005 |
|
25m |
2:37.58 |
|
|
|
|
|
|
72 |
184 |
|
Astrid Lönn |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
2008 |
AI4608 |
50m |
2:37.97 |
|
|
|
|
|
73 |
503 |
|
Sara Andersson |
Södertälje Simsällskap |
2005 |
BQ2405 |
50m |
2:38.57 |
|
|
|
|
|
74 |
105 |
|
Tuva Wilberg |
Skjetten Svømming |
2005 |
|
50m |
2:39.62 |
|
|
|
|
|
|
75 |
645 |
|
Cecilia Eklund |
Väsby Simsällskap |
2005 |
BF0205 |
25m |
2:39.63 |
|
|
|
|
|
76 |
604 |
|
Alva Stadell |
Upsala Simsällskap |
2006 |
AO7206 |
25m |
2:39.94 |
|
|
|
|
|
77 |
120 |
|
Sofie Sørensen |
SK Speed |
2005 |
|
50m |
2:40.28 |
|
|
|
|
|
|
78 |
652 |
|
Vera Wijk |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AY4206 |
25m |
2:40.66 |
|
|
|
|
|
79 |
95 |
|
Eira Melhus-Tangen |
Skjetten Svømming |
2007 |
|
50m |
2:41.67 |
|
|
|
|
|
|
80 |
614 |
|
Alva Marhold |
Upsala Simsällskap |
2007 |
AL5407 |
25m |
2:41.70 |
|
|
|
|
|
81 |
749 |
|
Meja Johansson |
Stockholmspolisens IF SF |
2006 |
BF8806 |
50m |
2:41.82 |
|
|
|
|
|
82 |
595 |
|
Ebba Lundqvist |
Upsala Simsällskap |
2007 |
AA1807 |
25m |
2:41.89 |
|
|
|
|
|
83 |
132 |
|
Elsa Axvik Reutergårdh |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
2004 |
BA5404 |
25m |
2:42.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
176 |
|
Stella Karlsson |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
2006 |
AD9406 |
25m |
2:42.33 |
|
|
|
|
|
85 |
390 |
|
Matilda Bergström |
Skuru Idrottsklubb |
2005 |
AU9605 |
50m |
2:42.52 |
|
|
|
|
|
86 |
93 |
|
Silje Heggen Kristengård |
Skjetten Svømming |
2000 |
|
50m |
2:42.86 |
|
|
|
|
|
|
87 |
353 |
|
Hailey Larsson |
S77 Stenungsund |
2007 |
AK7407 |
25m |
2:43.16 |
EFT |
|
88 |
742 |
|
Nerejda Zakeri |
Stockholmspolisens IF SF |
2005 |
AZ5405 |
25m |
2:43.52 |
|
|
|
|
|
89 |
629 |
|
Tindra Funke |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AC3606 |
25m |
2:43.59 |
|
|
|
|
|
90 |
171 |
|
Isabelle Sandström |
Gustavsbergs Simsällskap |
2007 |
AB3207 |
25m |
2:43.91 |
|
|
|
|
|
91 |
639 |
|
Alexandra Ward |
Väsby Simsällskap |
2005 |
BD7605 |
25m |
2:44.51 |
|
|
|
|
|
92 |
744 |
|
Hannah Klamkin |
Stockholmspolisens IF SF |
2005 |
BA0805 |
50m |
2:44.68 |
|
|
|
|
|
93 |
10 |
|
Sandra Maria Balto |
Karasjok SK |
2007 |
|
25m |
2:44.95 |
|
|
|
|
|
|
94 |
67 |
|
Tara Haakenstad |
Bærumsvømmerne |
2007 |
|
25m |
2:45.37 |
|
|
|
|
|
|
95 |
642 |
|
Hanna Areblad |
Väsby Simsällskap |
2007 |
AH6607 |
25m |
2:45.80 |
|
|
|
|
|
96 |
539 |
|
Lovisa Lindberg |
Södertörns Simsällskap |
2007 |
AK0407 |
25m |
2:45.91 |
|
|
|
|
|
97 |
417 |
|
Wilma Groth |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AV2605 |
25m |
2:45.94 |
|
|
|
|
|
98 |
412 |
|
Jennifer Geaney |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AS9805 |
25m |
2:45.98 |
|
|
|
|
|
99 |
616 |
|
Märta Säfsten |
Upsala Simsällskap |
2006 |
BD4806 |
50m |
2:46.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
58 |
|
Mina Grove-Knutsen |
Bærumsvømmerne |
2005 |
|
25m |
2:46.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
200 |
|
Alma Hjelm |
Järfälla Simsällskap |
2005 |
BE6205 |
25m |
2:46.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
656 |
|
Saga Johansson |
Väsby Simsällskap |
2008 |
AH7208 |
50m |
2:46.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
186 |
|
Hillevi Östlund |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
2007 |
AX0807 |
25m |
2:47.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
490 |
|
Cheyenne Bäckstrand |
Södertälje Simsällskap |
2005 |
AY8205 |
25m |
2:47.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
135 |
|
Mimmi Nordström Renlund |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
2007 |
AO8207 |
25m |
2:47.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
185 |
|
Elsa Harnesk |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
2007 |
AX4607 |
25m |
2:47.72 |
|
|
|
|
|
107 |
354 |
|
Saga Wallin |
S77 Stenungsund |
2007 |
AW7207 |
25m |
2:47.91 |
|
|
|
|
|
108 |
597 |
|
Edith Lindhagen |
Upsala Simsällskap |
2004 |
BF3204 |
25m |
2:48.60 |
|
|
|
|
|
109 |
586 |
|
Ella Andersson |
Upsala Simsällskap |
2007 |
AA6207 |
25m |
2:48.66 |
|
|
|
|
|
110 |
469 |
|
Milla Zell |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AJ4608 |
50m |
2:48.85 |
|
|
|
|
|
111 |
636 |
|
Josefine Hafstad |
Väsby Simsällskap |
2007 |
AD3807 |
25m |
2:50.62 |
|
|
|
|
|
112 |
758 |
|
Alice Sjödén-Sikström |
Stockholmspolisens IF SF |
2006 |
BM0806 |
25m |
2:50.90 |
|
|
|
|
|
113 |
863 |
|
Ebba Kinnunen |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
2006 |
AK1206 |
25m |
2:52.99 |
EFT |
|
114 |
101 |
|
Silja Thoresen Skinlo |
Skjetten Svømming |
2007 |
|
50m |
2:53.42 |
|
|
|
|
|
115 |
641 |
|
Isabelle Skytt |
Väsby Simsällskap |
2005 |
BE4205 |
25m |
2:53.69 |
|
|
|
|
|
116 |
352 |
|
Alice Olsson |
S77 Stenungsund |
2006 |
AX1406 |
25m |
2:54.87 |
|
|
|
|
|
117 |
52 |
|
Nikoline Nørjordet Braate |
Bærumsvømmerne |
2007 |
|
25m |
2:55.29 |
|
|
|
|
|
118 |
65 |
|
Iben Linnea Løvlien Holte |
Bærumsvømmerne |
2006 |
|
25m |
2:55.80 |
|
|
|
|
|
119 |
759 |
|
Sandra Ignatjovic |
Stockholmspolisens IF SF |
2007 |
BA4207 |
25m |
2:57.04 |
|
|
|
|
|
120 |
711 |
|
Amelie Jäntti |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2005 |
BS8605 |
50m |
2:57.68 |
|
|
|
|
|
121 |
87 |
|
Konstanse Frostad Widding |
Bærumsvømmerne |
2006 |
|
50m |
2:58.52 |
|
|
|
|
|
122 |
634 |
|
Elise Klingh |
Väsby Simsällskap |
2005 |
AT7605 |
25m |
2:59.25 |
|
|
|
|
|
123 |
468 |
|
Astrid Newsham |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AI9808 |
25m |
2:59.52 |
|
|
|
|
|
124 |
644 |
|
Ebba Björkén |
Väsby Simsällskap |
2007 |
AH8607 |
25m |
2:59.99 |
|
|
|
|
|
125 |
841 |
|
Emilie Brudvik Sørensen |
Bergens Svømme Club |
2005 |
|
50m |
3:01.28 |
|
|
|
|
|
|
126 |
623 |
|
Signe Grundemar |
Upsala Simsällskap |
2006 |
BM8806 |
50m |
3:01.47 |
|
|
|
|
|
127 |
85 |
|
Helene Storbråten Volden |
Bærumsvømmerne |
2007 |
|
25m |
3:02.98 |
|
|
|
|
|
|
128 |
570 |
|
Mia Subotic |
Södertörns Simsällskap |
2007 |
BH9207 |
25m |
3:03.01 |
|
|
|
|
|
129 |
429 |
|
Lisa Danfelter |
Spårvägen Simförening |
2005 |
BL9605 |
25m |
3:03.11 |
|
|
|
|
|
130 |
460 |
|
Maja Henningsson |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AA6808 |
25m |
3:04.01 |
|
|
|
|
|
131 |
430 |
|
Julia Hellberg |
Spårvägen Simförening |
2007 |
AR8607 |
25m |
3:05.46 |
|
|
|
|
|
132 |
648 |
|
Fanny Krekula |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AU8606 |
25m |
3:06.22 |
|
|
|
|
|
133 |
635 |
|
Fanny Karls |
Väsby Simsällskap |
2007 |
AD1407 |
25m |
3:08.36 |
|
|
|
|
|
134 |
552 |
|
Lotta Lande |
Södertörns Simsällskap |
2007 |
AY4407 |
25m |
3:09.74 |
|
|
|
|
|
135 |
763 |
|
Alva Ek |
Stockholmspolisens IF SF |
2006 |
BS2206 |
50m |
3:10.40 |
|
|
|
|
|
136 |
466 |
|
Noelia Frank |
Sundsvalls Simsällskap |
2007 |
AN9607 |
25m |
3:10.81 |
|
|
|
|
|
137 |
598 |
|
Alice Törnkvist |
Upsala Simsällskap |
2004 |
BE2804 |
25m |
3:13.84 |
|
|
|
|
|
138 |
470 |
|
Lily Utterberg |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AT3808 |
50m |
3:13.98 |
|
|
|
|
|
139 |
750 |
|
Ebba Bigosinska |
Stockholmspolisens IF SF |
2005 |
BP8805 |
50m |
3:14.11 |
|
|
|
|
|
140 |
356 |
|
Kajsa Witthof |
S77 Stenungsund |
2007 |
AX2407 |
25m |
3:15.68 |
|
|
|
|
|
141 |
505 |
|
Lova Wahlstedt |
Södertälje Simsällskap |
2010 |
AC0610 |
25m |
3:26.49 |
|
|
|
|
|
142 |
506 |
|
Julia Boman |
Södertälje Simsällskap |
2008 |
AT3408 |
25m |
3:32.44 |
|
|
|
|
|
143 |
445 |
|
Ofelia Öström |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2008 |
AO6808 |
50m |
3:33.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
461 |
|
Jennielee Oppgård |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AA4808 |
25m |
3:42.76 |
|
|
|
|
|
145 |
653 |
|
Mila Ekfeldt |
Väsby Simsällskap |
2006 |
BC2406 |
25m |
3:45.30 |
|
|
|
|
|
146 |
649 |
|
Emma Van De Beek |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AV0206 |
25m |
3:47.59 |
|
|
|
|
|
147 |
507 |
|
Isabel Samuelsson |
Södertälje Simsällskap |
2009 |
AI0209 |
25m |
4:06.53 |
|
|
|
|
|
148 |
807 |
|
Eliise Loit |
Orca Swim Club |
2007 |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
446 |
|
Alma Brorson |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2008 |
AT8208 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
866 |
|
Linnea Ekstrand |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
2009 |
AL8209 |
50m |
|
EFT |
|
|
|
|
151 |
618 |
|
Alvi Myrelid |
Upsala Simsällskap |
2008 |
AH7608 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
152 |
710 |
|
Felicia Wadell |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2006 |
BN5206 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
153 |
661 |
|
Alva Smeds |
Väsby Simsällskap |
2007 |
AT3607 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
154 |
665 |
|
Cornelia Orheden |
Väsby Simsällskap |
2008 |
AR8608 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
155 |
359 |
|
Engla Back |
S77 Stenungsund |
2007 |
BI1607 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
156 |
816 |
|
Grete Liis Üürike |
Orca Swim Club |
2008 |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
553 |
|
Moa Forsgren |
Södertörns Simsällskap |
2008 |
AL0808 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
158 |
865 |
|
Hedvig Kinnunen |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
2009 |
AG9609 |
50m |
|
EFT |
|
|
|
|
159 |
371 |
|
Agnes Fagerström |
Sala Simsällskap |
2006 |
BK1606 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
160 |
442 |
|
Annie Donaldsson |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2008 |
AE8408 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
355 |
|
Hedvig Lycke |
S77 Stenungsund |
|
|
50m |
|
|
|
|
2007 |
AX5207 |
|
|
|
|
|
162 |
619 |
|
Inez Lundqvist |
Upsala Simsällskap |
2009 |
AD2209 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
163 |
486 |
|
Noa Ek |
Södertälje Simsällskap |
2008 |
AA8108 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
164 |
546 |
|
Freja Löfgren |
Södertörns Simsällskap |
2007 |
AR5807 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
165 |
447 |
|
Elin Borgman |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2008 |
AT4408 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
166 |
38 |
|
Ada Viken Refseth |
Trondhjems SLK |
2004 |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-06-28 09:43:40 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|