Ohjelma Tampereen Avoimet Mestaruusuinnit 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 46
|
Kilpailu |
Avoimet Mestaruusuinnit 2019 |
|
Tulostuspäivämäärä |
05 toukokuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
12:01 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Uinnin Tuki Ry |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
04 toukokuu 2019 |
|
|
|
|
Laji 46, 100m Perhosuinti Naiset |
Alkuerät (7) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Veera Lahtinen |
2002 |
02A123 |
KUS-GSS |
|
50m |
1:16.55 |
1:16.55 |
4 |
Sara Myller |
2003 |
03B029 |
TuUS |
|
25m |
1:13.77 |
1:15.77 |
5 |
Emma Mangeloja |
2003 |
03A757 |
Plaani |
|
25m |
1:14.31 |
1:16.31 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Anni-Maria Laakso |
2003 |
03A207 |
Plaani |
|
25m |
1:12.09 |
1:14.09 |
2 |
Mari Kausiala |
1997 |
97A442 |
TaTU |
|
25m |
1:10.41 |
1:12.41 |
3 |
Oona Parviainen |
2002 |
02A431 |
JoUS |
|
25m |
1:09.69 |
1:11.69 |
4 |
Martta Nygård |
2003 |
03A230 |
OU |
|
25m |
1:09.38 |
1:11.38 |
5 |
Taiga Yritys |
2003 |
03A036 |
UH |
|
50m |
1:11.40 |
1:11.40 |
6 |
Hilda Helo |
2003 |
03A483 |
ÅSK |
|
50m |
1:12.06 |
1:12.06 |
7 |
Venla Pesu |
2002 |
02A174 |
UiTa |
|
50m |
1:13.15 |
1:13.15 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ronja Myllykallio |
2003 |
03A501 |
UiTa |
|
50m |
1:10.81 |
1:10.81 |
2 |
Sanni Kilponen |
2001 |
01A145 |
HäUS |
|
25m |
1:08.43 |
1:10.43 |
3 |
Ronja Nätynki |
2002 |
02A807 |
SCR |
|
25m |
1:08.04 |
1:10.04 |
4 |
Vera Vartiainen |
2002 |
02A772 |
JUK |
|
50m |
1:09.52 |
1:09.52 |
5 |
Petra Heikkinen |
2002 |
02A103 |
OU |
|
50m |
1:09.80 |
1:09.80 |
6 |
Iris Hanski |
2003 |
03A234 |
ÅSK |
|
25m |
1:08.06 |
1:10.06 |
7 |
Julia Sottinen |
2000 |
00A034 |
PUS |
|
50m |
1:10.68 |
1:10.68 |
8 |
Sini Korin |
2003 |
03A617 |
UiTa |
|
25m |
1:08.98 |
1:10.98 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Oona Laakso |
2002 |
02A301 |
ÅSK |
|
50m |
1:09.12 |
1:09.12 |
2 |
Siiri Reiniluoto |
2003 |
03A203 |
HSS |
|
50m |
1:09.04 |
1:09.04 |
3 |
Nea Reunanen |
2001 |
01A298 |
HäUS |
|
25m |
1:06.70 |
1:08.70 |
4 |
Emma von Dickoff |
2002 |
02A117 |
UiTa |
|
25m |
1:06.59 |
1:08.59 |
5 |
Elisa Vakkuri |
2002 |
02A029 |
KemUS |
|
50m |
1:08.65 |
1:08.65 |
6 |
Roosa Kärkkäinen |
2003 |
03A051 |
OuLo |
|
50m |
1:08.95 |
1:08.95 |
7 |
Charlotte Ingberg |
2002 |
02A370 |
Cetus |
|
50m |
1:09.06 |
1:09.06 |
8 |
Senni Jouhten |
2002 |
02A428 |
KemPy |
|
25m |
1:07.52 |
1:09.52 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ina Pollari |
2002 |
02A035 |
UiTa |
|
25m |
1:05.19 |
1:07.19 |
2 |
Nina Haltia |
1999 |
99A009 |
Vanders |
|
25m |
1:03.40 |
1:05.40 |
3 |
Annika Karinkanta |
2000 |
00A300 |
TaTU |
|
50m |
1:04.65 |
1:04.65 |
4 |
Nea Norismaa |
1995 |
95A534 |
UiTa |
|
25m |
59.84 |
1:01.84 |
5 |
Siri Auvinen |
2002 |
02A342 |
Cetus |
|
50m |
1:04.15 |
1:04.15 |
6 |
Lyydia Kalenius |
2000 |
00A252 |
Cetus |
|
25m |
1:03.15 |
1:05.15 |
7 |
Heini Hammar |
1999 |
99A148 |
UiTa |
|
25m |
1:04.17 |
1:06.17 |
8 |
Aino Mononen |
2001 |
01A089 |
JoUS |
|
25m |
1:06.54 |
1:08.54 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Janina Ollikainen |
2000 |
00A030 |
PUS |
|
50m |
1:06.73 |
1:06.73 |
2 |
Raakel Bärlund |
2001 |
01A081 |
LaUS |
|
50m |
1:05.26 |
1:05.26 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Mimosa Jallow |
1994 |
94A395 |
Plaani |
|
50m |
1:00.82 |
1:00.82 |
5 |
Sohvi Nenonen |
1999 |
99A092 |
Cetus |
|
50m |
1:03.27 |
1:03.27 |
6 |
Madeleine Hiltunen |
2003 |
03A214 |
OU |
|
50m |
1:04.98 |
1:04.98 |
7 |
Alisa Ponomareva |
1991 |
91A777 |
ÅSK |
|
50m |
1:05.72 |
1:05.72 |
8 |
Olga Koskinen |
2002 |
02A165 |
UKK |
|
50m |
1:08.10 |
1:08.10 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Sini Silvennoinen |
2002 |
02A080 |
ÅSK |
|
50m |
1:06.53 |
1:06.53 |
2 |
Jenni Lampi |
2000 |
00A178 |
SWIM |
|
50m |
1:05.24 |
1:05.24 |
3 |
Tessa Nurminen |
1994 |
94A428 |
EuraST |
|
50m |
1:04.31 |
1:04.31 |
4 |
Laura Lahtinen |
2003 |
03A386 |
HSS |
|
25m |
58.44 |
1:00.44 |
5 |
Tanja Ruohoniemi |
1995 |
95A598 |
Cetus |
|
50m |
1:02.18 |
1:02.18 |
6 |
Claudia Åvist |
1997 |
97A007 |
NU |
|
50m |
1:04.95 |
1:04.95 |
7 |
Essi-Maria Lillman |
2000 |
00A057 |
LaUS |
|
50m |
1:05.69 |
1:05.69 |
8 |
Armi Auvinen |
2000 |
00A811 |
UiTa |
|
50m |
1:07.38 |
1:07.38 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
05 toukokuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
12:01 |
|