2019-04-19   22:34:01
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Pitkäperjantain uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Entry List
Pitkäperjantain uinnit
Organizer:
Place: Impivaaran uimahalli Aurajoen Uinti ry
Pool: 50m Competition Date: huhti 19, 2019 to huhti 19, 2019
9 50m Rintauinti M, P11
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 359 Ossi Oksa Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
1988 88A200 50m 28.33 LAT
2 42 Wilhelm Suominen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
1999 99A027 50m 30.55
3 47 Lauri Elomaa Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2000 00A761 50m 30.66
4 43 Otto Rannikko Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
1999 99A384 50m 30.89
5 316 Oskari Arvo Aurajoen Uinti 2002 02A525 50m 31.29 LAT
6 48 Jesper Lietzén Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A171 50m 31.39
7 199 Mohamed Ezzat Aurajoen Uinti 2001 01A613 50m 33.33
8 246 Sharo Mamandi Aurajoen Uinti 2002 02B262 50m 36.86
9 208 Niko Viitala Aurajoen Uinti 2003 03A518 50m 37.13
10 86 Aaro Puutio Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A834 50m 37.99
11 206 Mikael Hirsiniemi Aurajoen Uinti 2004 04A196 50m 38.12
12 96 Luka Laaksonen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A517 50m 40.61
13 231 Felix Kandolin Aurajoen Uinti 2007 07A090 50m 41.42
14 70 Patrik Reiman Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A098 50m 41.74
15 223 Konsta Vainio Aurajoen Uinti 2005 05A299 50m 41.83
16 258 Paavo Rautava Aurajoen Uinti 2004 04B222 50m 42.60
17 294 Leevi Arvo Aurajoen Uinti 2004 04B307 50m 42.83
18 89 Eemeli Arnell Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A327 50m 44.06
19 173 Kasper Kytö Nokian Pyry 2005 05A837 50m 46.02
20 242 Alvar Kankare Aurajoen Uinti 2007 07A252 50m 47.22
21 157 Rasmus Salminen Uinti-Vakka 2004 04B262 50m 48.05
22 259 Oliver Jokinen Aurajoen Uinti 2005 05B022 50m 48.34
23 171 Iiro Räty Nokian Pyry 2006 06A452 50m 48.75
24 247 Romeo Manner Aurajoen Uinti 2008 08A104 50m 51.12
25 290 Erik Constable Aurajoen Uinti 2008 08A503 50m 51.65
26 232 Joonatan Davie Aurajoen Uinti 2006 06A283 50m 52.88
27 276 Max Hyvärinen Aurajoen Uinti 2007 07A608 50m 53.62
28 182 Niilo Lappalainen Nokian Pyry 2011 11A010 50m 54.06
29 180 Konsta Horppu Nokian Pyry 2008 08A413 50m 54.48
30 274 Ian Gonzalez Caton Aurajoen Uinti 2008 08A328 50m 55.25
31 270 Juuso Silfver Aurajoen Uinti 2007 07A547 50m 55.84
32 260 Niilo Lehtinen Aurajoen Uinti 2009 09A085 50m 56.21
33 129 Milo Kallio Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A375 50m 56.54
34 17 Wili Laiho Seinäjoen Uimarit-58 50m 59.28
2008 08A004
35 292 Niko Visuri Aurajoen Uinti 50m 1:00.86
2007 07A783
36 128 Niklas Honkanen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
50m 1:01.57
2008 08A378
37 142 Roope Rantanen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A646 50m 1:06.76
38 188 Sisu Toiva Nokian Pyry 2009 09A400 50m 1:08.91
39 272 Urho Lumiainen Aurajoen Uinti 2008 08A333 50m 1:13.67
40 136 Matias Rauhala Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A645 50m 1:15.94
41 144 Jasper Pihlava Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A695 50m
2019-04-19 10.15.45 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner