2019-07-22   20:53:26
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Pitkäperjantain uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Pitkäperjantain uinnit
Organizer:
Place: Impivaaran uimahalli Aurajoen Uinti ry
Pool: 50m Competition Date: huhti 19, 2019 to huhti 19, 2019
21 50m Perhosuinti M; P12, P11
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 48 Jesper Lietzén Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A171 50m 26.68
2 49 Leevi Korpinen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2001 01A491 50m 28.61
3 212 Ajjuub Ezzat Aurajoen Uinti 2005 05A108 50m 29.86
4 341 Mikael Jokinen Loimaan Uimaseura 2001 01B302 50m 29.94
5 205 Roni Koskinen Aurajoen Uinti 2003 03A450 50m 31.51
6 57 Tatu Kunttila Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A443 50m 33.03
7 78 Jasper Oikarainen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A276 50m 33.11
8 231 Felix Kandolin Aurajoen Uinti 2007 07A090 50m 33.45
9 82 Aarni Linderborg Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A268 50m 34.97
10 165 Topi Salminen Nokian Pyry 2004 04A856 50m 35.09
11 294 Leevi Arvo Aurajoen Uinti 2004 04B307 50m 36.11
12 167 Casper Kvist Nokian Pyry 2006 06A352 50m 36.40
13 77 Veeti Valdolin Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A284 50m 36.42
14 173 Kasper Kytö Nokian Pyry 2005 05A837 50m 36.49
15 236 Alex Yli-Salomäki Aurajoen Uinti 2006 06A458 50m 36.56
16 63 Elias Laine Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A465 50m 37.49
17 355 Valentin Kivelev Aurajoen Uinti 2005 05A048 50m 38.13
18 171 Iiro Räty Nokian Pyry 2006 06A452 50m 38.77
19 38 Samuel Söderholm Raision Urheilijat 2004 04A896 50m 40.81
20 259 Oliver Jokinen Aurajoen Uinti 2005 05B022 50m 41.17
21 10 Robert Cranston Nummelan Kisaajat 2006 06B034 50m 41.53
22 104 Joel Sulonen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A203 50m 43.37
23 119 Eelis Lummaa Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A384 50m 43.57
24 276 Max Hyvärinen Aurajoen Uinti 2007 07A608 50m 44.29
25 180 Konsta Horppu Nokian Pyry 2008 08A413 50m 44.83
26 94 Max Allén Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A484 50m 45.08
27 247 Romeo Manner Aurajoen Uinti 50m 45.53
2008 08A104
28 348 Roope Piironen Loimaan Uimaseura 50m 46.38
2007 07A584
29 242 Alvar Kankare Aurajoen Uinti 50m 46.45
2007 07A252
30 114 Christian Edelman Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
50m 46.94
2007 07A367
31 273 Oiva Saarinen Aurajoen Uinti 2008 08A339 50m 48.73
32 290 Erik Constable Aurajoen Uinti 2008 08A503 50m 49.37
33 275 Marco Lusenius Aurajoen Uinti 2007 07A609 50m 50.66
34 129 Milo Kallio Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A375 50m 53.30
35 17 Wili Laiho Seinäjoen Uimarit-58 2008 08A004 50m 53.70
36 274 Ian Gonzalez Caton Aurajoen Uinti 2008 08A328 50m 1:01.70
37 128 Niklas Honkanen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A378 50m
38 141 Dilen Jalonen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06B040 50m
39 133 Sisu Korpinen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A993 50m
40 142 Roope Rantanen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A646 50m
2019-04-19 10.15.53 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner