2019-06-25   07:45:52
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Pitkäperjantain uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Pitkäperjantain uinnit
Organizer:
Place: Impivaaran uimahalli Aurajoen Uinti ry
Pool: 50m Competition Date: huhti 19, 2019 to huhti 19, 2019
20 50m Perhosuinti N, T11, T10
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 26 Anna Vira Raision Urheilijat 2002 02A074 50m 29.14
2 20 Emmi Kaunisto Porin Uimaseura 2002 02A031 50m 29.21
3 353 Emilie Pärnänen Aboa Watersports 2002 02A541 50m 29.58
4 196 Julia Koivisto Aurajoen Uinti 2002 02A092 50m 29.70
5 198 Helmi Heinonen Aurajoen Uinti 2002 02A204 50m 29.77 LAT
6 211 Lilli Kulpakko Aurajoen Uinti 2005 05A070 50m 30.24
7 15 Miia Hurskainen Kuopion Uimaseura 1992 92A228 50m 30.48
8 51 Oona Laakso Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A301 50m 30.60
9 352 Charlotta Edelman Aboa Watersports 2001 01A845 50m 30.85
10 75 Sonila Selimi Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A278 50m 31.28
11 200 Olivia Koski Aurajoen Uinti 2002 02A391 50m 31.42
12 79 Fiona Laakso Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A262 50m 31.58
13 55 Iris Hanski Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A234 50m 31.66
14 2 Lotta Linnea Partanen Nummelan Kisaajat 2001 01A819 50m 31.75
15 228 Kerttu Taponen Aurajoen Uinti 2005 05A538 50m 31.78
16 201 Janette Setälä Aurajoen Uinti 2001 01A847 50m 31.90
17 219 Karine Gagnon Aurajoen Uinti 1985 85A154 50m 31.94
18 19 Senni Mattila Porin Uimaseura 2003 03A003 50m 31.95
19 168 Anni Koivula Nokian Pyry 2003 03B130 50m 32.07
20 71 Julianna Kurkela Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A215 50m 32.19
21 161 Anni Matikainen Nokian Pyry 2001 01A629 50m 32.51
22 90 Maura Bergström Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A338 50m 32.87
23 197 Emilia Liven Aurajoen Uinti 50m 33.11
2002 02A205
24 58 Daniela Degenhardt Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
50m 33.59
2003 03A442
25 297 Anu Tolvanen Aurajoen Uinti 1982 82A131 50m 33.93
26 162 Siiri Toiva Nokian Pyry 2002 02A779 50m 34.03
27 203 Alida Öhberg Aurajoen Uinti 2002 02A627 50m 34.44
28 69 Sini Salmi Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04A294 50m 34.86
29 174 Fanny Savia Nokian Pyry 2005 05A880 50m 35.23
30 172 Veera Malmelin Nokian Pyry 2007 07A196 50m 35.76
31 166 Erica Tomperi Nokian Pyry 2004 04A895 50m 35.78
32 170 Anni Frusti Nokian Pyry 2007 07A190 50m 37.03
33 257 Viivi Laiho Aurajoen Uinti 2005 05B007 50m 37.03
34 169 Petra Soini Nokian Pyry 2007 07A191 50m 37.08
35 81 My Laverman Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04A557 50m 37.20
36 245 Aino Suomalainen Aurajoen Uinti 2007 07A281 50m 38.46
37 230 Emma Haapanen Aurajoen Uinti 2006 06A249 50m 40.51
38 13 Hilma Mannersalo Cetus Espoo 2008 08A357 50m 41.65
39 121 Saara Pakomäki Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A225 50m 41.91
40 344 Nea Nirhamo Loimaan Uimaseura 50m 42.28
2008 08A142
41 238 Emilie Sjösten Aurajoen Uinti 50m 43.20
2008 08A074
42 113 Sofia Maude Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
50m 44.16
2008 08A146
43 354 Minttu Mäkihannu TaTu Tampere 2008 08A388 25m 44.96
44 239 Aino Kajonen Aurajoen Uinti 2005 05A833 50m 45.63
45 235 Mia Karolina Müürsepp Aurajoen Uinti 2006 06A436 50m 45.90
46 8 Helmi Oksa Nummelan Kisaajat 2009 09A137 50m 46.05
47 279 Veera Knuutila Aurajoen Uinti 2008 08A346 50m 46.36
48 179 Emma Tieaho Nokian Pyry 2008 08A368 50m 47.25
49 132 Lotta Luotola Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A400 50m 47.43
50 342 Matilda Jokinen Loimaan Uimaseura 2008 08A029 50m 48.01
51 116 Selma Syrjänen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A058 50m 48.22
52 343 Essi Kallio Loimaan Uimaseura 2008 08A044 50m 48.26
53 130 Vilja Suominen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A159 50m 48.79
54 282 Saga Räikkönen Aurajoen Uinti 2008 08A396 50m 48.91
55 127 Maija Salokorpi Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A627 50m 50.63
56 14 Emilia Inkeroinen Kouvolan Uimarit 2009 09A052 50m 54.75
57 185 Lotta Malmelin Nokian Pyry 2009 09A212 50m 1:01.85
58 18 Fanny Laiho Seinäjoen Uimarit-58 2010 10A000 50m 1:02.48
59 11 Viliina Sundberg Nummelan Kisaajat 2006 06B104 50m
60 280 Amelie Halkosaari Aurajoen Uinti 2009 09A138 50m
61 137 Lisette Schaper Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A390 50m
62 286 Silvia Jauhiainen Aurajoen Uinti 2007 07A703 50m
63 358 Nea Veiro Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A522 50m LAT
64 131 Selma Mäenpää Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
50m
2007 07A661
65 135 Venla Rauta Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A789 50m
66 125 Cecilia Lietzén Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A118 50m
2019-04-19 10.15.52 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner