2019-04-19   22:31:22
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Pitkäperjantain uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Pitkäperjantain uinnit
Organizer:
Place: Impivaaran uimahalli Aurajoen Uinti ry
Pool: 50m Competition Date: huhti 19, 2019 to huhti 19, 2019
17 100m Vapaauinti M, P13, P11
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 52 Santeri Herpola Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A188 50m 55.51
2 48 Jesper Lietzén Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A171 50m 55.86
3 92 Arttu Mäenpää Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A892 50m 57.70
4 67 Aapo Kinnunen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04A250 50m 58.82
5 229 Jaakko Pihlava Aurajoen Uinti 2004 04A845 50m 1:00.00
6 72 Jeremia Varonen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04A513 50m 1:01.25
7 208 Niko Viitala Aurajoen Uinti 2003 03A518 50m 1:02.70
8 206 Mikael Hirsiniemi Aurajoen Uinti 2004 04A196 50m 1:03.38
9 93 Eero Mäenpää Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A377 50m 1:03.48
10 57 Tatu Kunttila Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A443 50m 1:03.51
11 205 Roni Koskinen Aurajoen Uinti 2003 03A450 50m 1:03.89
12 255 Maksim Amosov Aurajoen Uinti 2005 05A932 50m 1:04.87
13 157 Rasmus Salminen Uinti-Vakka 2004 04B262 50m 1:04.91
14 86 Aaro Puutio Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A834 50m 1:05.14
15 223 Konsta Vainio Aurajoen Uinti 2005 05A299 50m 1:05.43
16 96 Luka Laaksonen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A517 50m 1:05.72
17 78 Jasper Oikarainen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A276 50m 1:05.97
18 63 Elias Laine Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
50m 1:07.97
2003 03A465
19 97 Lauri-pekka Pakomäki Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A235 50m 1:08.72
20 70 Patrik Reiman Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A098 50m 1:09.10
21 38 Samuel Söderholm Raision Urheilijat 2004 04A896 50m 1:09.43
22 77 Veeti Valdolin Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A284 50m 1:09.55
23 248 Ivan Kovalchuk Aurajoen Uinti 50m 1:10.61
2005 05A878
24 236 Alex Yli-Salomäki Aurajoen Uinti 50m 1:10.63
2006 06A458
25 122 Onni Lehtimäki Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
50m 1:11.09
2006 06A760
26 173 Kasper Kytö Nokian Pyry 2005 05A837 50m 1:11.42
27 231 Felix Kandolin Aurajoen Uinti 2007 07A090 50m 1:11.82
28 73 Tomas Laine Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A077 50m 1:11.85
29 268 Nardi Gabriel Orenshtein Aurajoen Uinti 2005 05B076 50m 1:12.14
30 171 Iiro Räty Nokian Pyry 2006 06A452 50m 1:12.22
31 218 Axel Leppähaara Aurajoen Uinti 2004 04A425 50m 1:13.72
32 10 Robert Cranston Nummelan Kisaajat 2006 06B034 50m 1:15.33
33 112 Julius Linde Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A322 50m 1:15.80
34 154 Leevi Saarinen Uinti-Vakka 2006 06A231 50m 1:16.03
35 167 Casper Kvist Nokian Pyry 2006 06A352 50m 1:16.52
36 251 Romeo Maranzani Aurajoen Uinti 2006 06A592 50m 1:16.62
37 247 Romeo Manner Aurajoen Uinti 2008 08A104 50m 1:16.73
38 89 Eemeli Arnell Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A327 50m 1:17.20
39 237 Max Yli-Salomäki Aurajoen Uinti 2006 06A459 50m 1:17.86
40 355 Valentin Kivelev Aurajoen Uinti 2005 05A048 50m 1:18.05
41 119 Eelis Lummaa Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A384 50m 1:19.33
42 177 Luka Hirvonen Nokian Pyry 2006 06A887 50m 1:20.80
43 141 Dilen Jalonen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06B040 50m 1:21.87
44 250 Peter Kanninen Aurajoen Uinti 2006 06A587 50m 1:23.11
45 104 Joel Sulonen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A203 50m 1:23.49
46 114 Christian Edelman Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A367 50m 1:23.56
47 348 Roope Piironen Loimaan Uimaseura 2007 07A584 50m 1:23.58
48 265 Kasper Vira Aurajoen Uinti 2006 06A821 50m 1:25.04
49 271 Thomas Korvela Aurajoen Uinti 2005 05B071 50m 1:26.35
50 278 Kristian Raski Aurajoen Uinti 2006 06A871 50m 1:26.68
51 276 Max Hyvärinen Aurajoen Uinti 2007 07A608 50m 1:26.76
52 118 Nicolo Manzone Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A940 50m 1:27.55
53 17 Wili Laiho Seinäjoen Uimarit-58 2008 08A004 50m 1:28.11
54 242 Alvar Kankare Aurajoen Uinti 2007 07A252 50m 1:28.33
55 275 Marco Lusenius Aurajoen Uinti 2007 07A609 50m 1:28.89
56 182 Niilo Lappalainen Nokian Pyry 2011 11A010 50m 1:29.41
57 117 Casper Manzone Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A939 50m 1:29.65
58 129 Milo Kallio Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A375 50m 1:30.11
59 12 Mikko Salmi Nummelan Kisaajat 50m 1:30.91
2007 07A942
60 107 Ilari Linderborg Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
50m 1:31.17
2006 06A532
61 273 Oiva Saarinen Aurajoen Uinti 2008 08A339 50m 1:31.28
62 291 Oliver Rautala Aurajoen Uinti 2007 07A782 50m 1:31.28
63 128 Niklas Honkanen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A378 50m 1:32.56
64 175 Emil Savolainen Nokian Pyry 2007 07A560 50m 1:33.09
65 269 Nikke Laine Aurajoen Uinti 2007 07A548 50m 1:33.32
66 292 Niko Visuri Aurajoen Uinti 2007 07A783 50m 1:33.32
67 136 Matias Rauhala Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A645 50m 1:33.52
68 287 Robert Pukki Aurajoen Uinti 2007 07A716 50m 1:33.98
69 133 Sisu Korpinen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A993 50m 1:35.36
70 274 Ian Gonzalez Caton Aurajoen Uinti 50m 1:36.00
2008 08A328
71 158 Severi Saario Uinti-Vakka 50m 1:36.81
2008 08A420
72 260 Niilo Lehtinen Aurajoen Uinti 2009 09A085 50m 1:40.35
73 299 Otto Anttila Aurajoen Uinti 2007 07A823 50m 1:41.20
74 142 Roope Rantanen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A646 50m 1:42.38
75 144 Jasper Pihlava Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A695 50m 1:46.17
76 143 Lauri Kirjonen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A901 50m 1:50.80
77 270 Juuso Silfver Aurajoen Uinti 2007 07A547 50m 1:56.00
78 188 Sisu Toiva Nokian Pyry 2009 09A400 50m 1:57.34
2019-04-19 10.15.51 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner