2019-04-19   17:14:35
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Pitkäperjantain uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Pitkäperjantain uinnit
Organizer:
Place: Impivaaran uimahalli Aurajoen Uinti ry
Pool: 50m Competition Date: huhti 19, 2019 to huhti 19, 2019
11 100m Selkäuinti M, P14, P12
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 48 Jesper Lietzén Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A171 50m 1:01.08
2 31 Seweryn Pastucha Raision Urheilijat 2004 04A100 50m 1:06.35
3 212 Ajjuub Ezzat Aurajoen Uinti 2005 05A108 50m 1:07.25
4 64 Eemil Kankare Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A474 50m 1:08.45
5 72 Jeremia Varonen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04A513 50m 1:09.45
6 229 Jaakko Pihlava Aurajoen Uinti 2004 04A845 50m 1:10.09
7 255 Maksim Amosov Aurajoen Uinti 2005 05A932 50m 1:15.06
8 268 Nardi Gabriel Orenshtein Aurajoen Uinti 2005 05B076 50m 1:15.24
9 232 Joonatan Davie Aurajoen Uinti 2006 06A283 50m 1:16.96
10 78 Jasper Oikarainen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A276 50m 1:17.62
11 97 Lauri-pekka Pakomäki Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A235 50m 1:19.58
12 231 Felix Kandolin Aurajoen Uinti 2007 07A090 50m 1:19.92
13 122 Onni Lehtimäki Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A760 50m 1:22.07
14 77 Veeti Valdolin Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A284 50m 1:24.38
15 73 Tomas Laine Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A077 50m 1:25.88
16 63 Elias Laine Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A465 50m 1:26.17
17 154 Leevi Saarinen Uinti-Vakka 2006 06A231 50m 1:28.17
18 112 Julius Linde Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A322 50m 1:28.45
19 167 Casper Kvist Nokian Pyry 50m 1:29.32
2006 06A352
20 10 Robert Cranston Nummelan Kisaajat 50m 1:29.53
2006 06B034
21 119 Eelis Lummaa Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
50m 1:30.06
2007 07A384
22 236 Alex Yli-Salomäki Aurajoen Uinti 2006 06A458 50m 1:30.28
23 224 Casper Leo Aurajoen Uinti 2004 04A635 50m 1:30.33
24 141 Dilen Jalonen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06B040 50m 1:32.73
25 104 Joel Sulonen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A203 50m 1:34.27
26 180 Konsta Horppu Nokian Pyry 2008 08A413 50m 1:35.61
27 12 Mikko Salmi Nummelan Kisaajat 2007 07A942 50m 1:36.42
28 114 Christian Edelman Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A367 50m 1:37.77
29 118 Nicolo Manzone Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
50m 1:39.15
2005 05A940
30 271 Thomas Korvela Aurajoen Uinti 2005 05B071 50m 1:40.16
31 250 Peter Kanninen Aurajoen Uinti 2006 06A587 50m 1:41.57
32 133 Sisu Korpinen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A993 50m 1:44.39
33 117 Casper Manzone Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A939 50m 1:46.33
34 265 Kasper Vira Aurajoen Uinti 2006 06A821 50m 1:47.76
35 242 Alvar Kankare Aurajoen Uinti 2007 07A252 50m 1:47.83
36 269 Nikke Laine Aurajoen Uinti 2007 07A548 50m 1:48.86
37 107 Ilari Linderborg Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A532 50m 1:49.34
38 287 Robert Pukki Aurajoen Uinti 2007 07A716 50m 1:54.19
39 278 Kristian Raski Aurajoen Uinti 2006 06A871 50m 1:57.08
40 291 Oliver Rautala Aurajoen Uinti 2007 07A782 50m 1:59.42
41 175 Emil Savolainen Nokian Pyry 2007 07A560 50m 2:11.19
42 292 Niko Visuri Aurajoen Uinti 2007 07A783 50m
43 275 Marco Lusenius Aurajoen Uinti 2007 07A609 50m
44 299 Otto Anttila Aurajoen Uinti 2007 07A823 50m
45 143 Lauri Kirjonen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A901 50m
2019-04-19 10.15.47 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner