Ohjelma Oskarin Uintien jatkot I
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
# | Laji | Vaihe | Osallistujaluettelo | Erälista |
---|---|---|---|---|
1 | 2T 2P ikäryh. 4X50m SKU | Suorafinaali | Erälista | |
2 | Erityisryh M 50m VU | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
3 | Erityisryh N 50m VU | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
4 | P14, M 200m RU | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
5 | T13, N 200m RU | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
6 | P12,P14,M 50m VU | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
7 | T11,T13,N 50m VU | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
8 | P14,M 400m SKU | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
9 | T13,N 400m SKU | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
10 | P12,P14,M,Erit. 100m VU | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
11 | T11,T13,N,Erit. 100m VU | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
12 | P12,P14,M 50m RU | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
13 | T11,T13,N 50m RU | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
14 | P14,M 200m SU | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
15 | T13,N 200m SU | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
16 | P14,M 400m VU | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
17 | T13,N 400m VU | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
18 | P12,P14,M,Erit. 50m PU | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
19 | T11,T13,N,Erit. 50m PU | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
20 | P12,P14,M 100m RU | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
21 | T11,T13,N 100m RU | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
22 | Erityisryh M 100m RU | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
23 | Erityisryh N 100m RU | Suorafinaali | Erälista | |
24 | P14,M 200m PU | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
25 | T13,N 200m PU | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
26 | P12,P14,M 50m SU | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
27 | T11,T13,N 50m SU | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
28 | M 1500m VU | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |
29 | N 1500m VU | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista |