Program for Vårsimiaden 2019, Örebro
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 4 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
100m Ryggsim Flick 11-13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
49 |
|
Isabella Viklund |
Lindesbergs Simsällskap |
2006 |
AP1206 |
25m |
1:19.49 |
|
|
|
|
|
2 |
24 |
|
Mia Larsson |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AT0206 |
25m |
1:19.83 |
|
|
|
|
|
3 |
40 |
|
Elin Segerström |
Karlstads Simsällskap |
2007 |
AF7407 |
25m |
1:20.50 |
|
|
|
|
|
4 |
20 |
|
Ida Pettersson |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AO7806 |
25m |
1:22.09 |
|
|
|
|
|
5 |
17 |
|
Nathalie Johansson |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AB2606 |
25m |
1:22.11 |
|
|
|
|
|
6 |
67 |
|
Alice Larsson |
Örebro Simallians |
2006 |
BD9406 |
25m |
1:25.09 |
|
|
|
|
|
7 |
25 |
|
Rania Rashiid |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AX0206 |
25m |
1:27.54 |
|
|
|
|
|
8 |
8 |
|
Moa Englund |
Grums Simsällskap |
2008 |
AA1408 |
25m |
1:29.65 |
|
|
|
|
|
9 |
43 |
|
Nellie Westerlund |
Karlstads Simsällskap |
2007 |
AO0807 |
25m |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
10 |
60 |
|
Ellen Jörstad |
Örebro Simallians |
2007 |
AK3407 |
25m |
1:32.97 |
|
|
|
|
|
11 |
87 |
|
Jonna Kanflod |
Örebro Simallians |
2006 |
BM3806 |
25m |
1:33.67 |
|
|
|
|
|
12 |
64 |
|
Ingrid Hiding |
Örebro Simallians |
2006 |
AX6406 |
25m |
1:33.75 |
|
|
|
|
|
13 |
72 |
|
Meja Wernersson |
Örebro Simallians |
2007 |
AQ6407 |
25m |
1:34.82 |
|
|
|
|
|
14 |
63 |
|
Rosa Jansson |
Örebro Simallians |
2008 |
AD7208 |
25m |
1:35.00 |
|
|
|
|
|
15 |
45 |
|
Signe Lindberg |
Karlstads Simsällskap |
2008 |
AJ5608 |
50m |
1:39.55 |
|
|
|
|
|
16 |
92 |
|
Ebba Koskela |
Örebro Simallians |
2007 |
BD2407 |
25m |
1:39.93 |
|
|
|
|
|
17 |
65 |
|
Josefine Forsström |
Örebro Simallians |
2007 |
AN2407 |
25m |
1:40.88 |
|
|
|
|
|
18 |
73 |
|
Rut Kämblad |
Örebro Simallians |
2008 |
AG3408 |
25m |
1:42.12 |
|
|
|
|
|
19 |
21 |
|
Ester Josbo |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AO2806 |
25m |
1:42.76 |
|
|
|
|
|
20 |
53 |
|
Telin Jonsson |
Lindesbergs Simsällskap |
2007 |
BD2607 |
25m |
1:43.05 |
|
|
|
|
|
21 |
74 |
|
Elsa Petersson |
Örebro Simallians |
2007 |
AQ4407 |
25m |
1:43.06 |
|
|
|
|
|
22 |
50 |
|
Elsa Eremo |
Lindesbergs Simsällskap |
2007 |
AF1407 |
50m |
1:43.83 |
|
|
|
|
|
23 |
39 |
|
Boglarka Biro |
Karlstads Simsällskap |
2006 |
AO9806 |
25m |
1:44.90 |
|
|
|
|
|
24 |
89 |
|
Selma Pettersson |
Örebro Simallians |
2007 |
BA1607 |
25m |
1:45.22 |
|
|
|
|
|
25 |
83 |
|
Ronja Lindqvist |
Örebro Simallians |
2008 |
AJ9608 |
25m |
1:47.11 |
|
|
|
|
|
26 |
23 |
|
Alva Avander |
Karlskoga Simförening |
2007 |
AF8807 |
25m |
1:48.57 |
|
|
|
|
|
27 |
84 |
|
Amanda Fröding |
Örebro Simallians |
2007 |
AV0607 |
25m |
1:49.55 |
|
|
|
|
|
28 |
11 |
|
Ebbastina Gunnberg |
Grums Simsällskap |
2008 |
AJ7408 |
25m |
1:50.00 |
|
|
|
|
|
29 |
76 |
|
Jessica Pan |
Örebro Simallians |
2007 |
AS7607 |
25m |
1:51.05 |
|
|
|
|
|
30 |
82 |
|
Matilda Larsson |
Örebro Simallians |
2008 |
AJ8608 |
25m |
1:52.26 |
|
|
|
|
|
31 |
79 |
|
Alexandra Bergman |
Örebro Simallians |
2008 |
AI7208 |
25m |
1:52.61 |
|
|
|
|
|
32 |
71 |
|
Wilma Sinnerstad |
Örebro Simallians |
2007 |
AQ0407 |
25m |
1:53.29 |
|
|
|
|
|
33 |
69 |
|
Tilde Rilvén |
Örebro Simallians |
2008 |
AG4408 |
25m |
1:54.00 |
|
|
|
|
|
34 |
80 |
|
Sadie Ford |
Örebro Simallians |
2007 |
AT4207 |
25m |
1:55.33 |
|
|
|
|
|
35 |
14 |
|
Tracey Söderberg-Gomes |
Karlskoga Simförening |
2007 |
|
25m |
1:56.53 |
|
|
|
|
|
|
36 |
77 |
|
Ellen Lindskog |
Örebro Simallians |
2007 |
AT6407 |
25m |
1:57.23 |
|
|
|
|
|
37 |
68 |
|
Smilla Högfeldt |
Örebro Simallians |
2008 |
AG8208 |
25m |
1:59.32 |
|
|
|
|
|
38 |
5 |
|
Isabelle Bohlemark |
Filipstads Simklubb |
2008 |
AE6808 |
25m |
1:59.71 |
|
|
|
|
|
39 |
121 |
|
Ayda Kayedpour |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2006 |
BS4206 |
25m |
2:05.00 |
|
|
|
|
|
40 |
85 |
|
Sandra Baastad Kjellin |
Örebro Simallians |
2008 |
AL4808 |
25m |
2:05.97 |
|
|
|
|
|
41 |
58 |
|
Lavinia Thörner |
Säffle Simsällskap |
2008 |
AG2408 |
50m |
2:13.80 |
|
|
|
|
|
42 |
81 |
|
Emelie Lem |
Örebro Simallians |
2007 |
AV3607 |
25m |
2:20.61 |
|
|
|
|
|
43 |
97 |
|
Wilma Ullefors |
Örebro Simallians |
2008 |
AT5808 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
26 |
|
Alva Krona |
Karlskoga Simförening |
2006 |
BI1206 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
93 |
|
Freja Gruvaeus |
Örebro Simallians |
2008 |
AR7408 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
6 |
|
Hilda Carlstedt |
Filipstads Simklubb |
2008 |
AP7608 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-03 19:30:06 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|