2019-03-23   13:53:41
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Dansk Open Masters

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

8_S
Løb 8, 50m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
219  Hansen Megan Forslund  1997  TRITON B  9702AC  25 m  25.98   
81  Jensen Kirsten  1971  H2Odense  7132AA  25 m  28.75   
82  Metzsch Susanne  1968  H2Odense  6832AA  25 m  28.79   
91  Christiansen Anna-Marie  1990  HOVEDSTAD  9044AA  25 m  28.82   
222  Strandby Sofie  1999  TRITON B  9976AC  25 m  28.88   
128  Nyström Emma Festirstein  1996  KU-SVØM  9632BA  25 m  28.90   
22  Larsen Freja Hamann  1999  ESBJERG  9914AC  25 m  28.95   
123  Rübner-Petersen Susanne  1994  KU-SVØM  9448AA  25 m  29.00   
103  Jensen Nicole  1996  HOVEDSTAD    25 m  29.34   
10  30  Philipsen Marie  1992  ESBJERG  9244AG  25 m  29.50   
11  35  Søndergaard Katja  1992  ESBJERG  9288AE  25 m  29.50   
12  165  Frandsen Nina Rudkjær  1985  ALLERØD  8524AA  25 m  29.77   
13  155  Degner Louise G.  1981  ROSKILDE  8108AA  25 m  29.80   
14  122  Hasager Linea  1991  KU-SVØM  9182AD  25 m  29.90   
15  167  Andersen Ane  1990  BIRKERØD  9016AF  25 m  29.97   
16  37  Theilgaard Kirstine  1997  ESBJERG  9734AV  25 m  30.00   
17  154  Lauridsen Rikke Grønlund  1990  ROSKILDE  9034AD  25 m  30.00   
18  229  Jensen Maria  1992  TRITON B  9292AK  25 m  30.00   
19  173  Juul Tilde  1974  BIRKERØD  7426AA  25 m  30.50   
20  129  Correia Anna  1999  KU-SVØM    25 m  30.79   
21  51  Detlef Kirsten  1986  DELTA  8686AB  50 m  31.00   
22  107  Roslyng Anne  1983  HOVEDSTAD  8376AA  25 m  31.00   
23  108  Pedersen Carola  1989  HOVEDSTAD  8958AB  25 m  31.07   
24  211  Thulstrup Pia  1961  VATCPH-STT  6144AA  25 m  31.37   
25  42  Thorning Tanja Kongerslev  1982  HILLERØD  8238AA  25 m  31.50   
26  144  Carstensen Tine  1962  NÆSTVED  6212AA  25 m  31.91   
27  61  Møllebæk Tanja  1986  DELTA    25 m  32.00   
28  27  Nikolajsen Charlotte  1977  ESBJERG  7796AA  25 m  32.65   
29  151  Gaebler Nahid  1967  OPNØR  6726AA  25 m  33.32   
30  206  Damberg Inge-Lise  1957  VATCPH-STT  5762AA  25 m  34.88   
31  209  Jørgensen Marie-Louise R.  1972  VATCPH-STT  7228AA  25 m  35.20   
32  204  Gryholt Heidi  1965  VATCPH-STT  6544AA  50 m  41.16   
33  89  Haas Helen  1968  HORSENS  6822AA  25 m  48.00   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  16 marts 2019 
Licens til Esbjerg Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:47 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark