2019-05-21   05:09:36
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Dansk Open Masters

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

30_S
Løb 30, 100m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
33  Sleiman Jonas Bruun  1998  ESBJERG  9807AD  25 m  51.48   
18  Johannessen Sørin Martin  1991  ESBJERG  9149AF  25 m  55.76   
241  Sehested Andreas  1996  VEJLE  9611AP  25 m  56.50   
221  Jørgensen Rasmus  1989  TRITON B  8983AB  25 m  56.51   
13  Christiansen Sigurd  1989  ESBJERG  8993AD  25 m  56.64   
177  Nielsen Michael  1985  BIRKERØD  8531AA  25 m  56.84   
180  Pedersen Henrik  1965  BIRKERØD  6561AA  25 m  58.50   
10  Børsting Torben  1968  ESBJERG    25 m  58.99   
203  Johansen Dan Ole  1960  VATCPH-STT  6075AA  25 m  59.00   
10  149  Nielsen Lars  1979  NÆSTVED  7973AB  25 m  59.41   
11  19  Kehlet Sigurd  1993  ESBJERG  9399AK  25 m  59.50   
12  48  Eriksen Jens Erik  1964  AGF  6453AB  25 m  59.50   
13  200  Stokholm Morten  1974  SILKEBORG    25 m  59.91   
14  Fonnesbech Nichlas  1996  ESBJERG  9619AM  25 m  59.99   
15  90  Bruun Lauge  1992  HOVEDSTAD    25 m  1:00.00   
16  168  Dalsgaard Anders  1970  BIRKERØD  7055AA  25 m  1:00.00   
17  28  Nikolajsen Lars  1967  ESBJERG  6769AA  25 m  1:00.51   
18  157  Hagbarth Simon  1974  ROSKILDE  7477AA  25 m  1:00.60   
19  245  Olesen Jesper Præst  1979  ESBJERG    25 m  1:01.50   
20  113  Sparre Asbjørn Laksafoss  1998  HØRSHOLM  9897AA  25 m  1:02.00   
21  156  From Jacob  1975  ROSKILDE  7543AB  25 m  1:02.60   
22  24  Madsen Jan  1975  ESBJERG    25 m  1:03.50   
23  17  Jakobsen Rolf B.  1972  ESBJERG  7203AB  25 m  1:03.58  EFT 
24  40  Wolf Paul  1973  ESBJERG    25 m  1:04.00   
25  217  Bondi Andrea  1989  TRITON B    25 m  1:04.00   
26  Armstrong Jordan  1994  ESBJERG  9489AI  25 m  1:05.00   
27  181  Pedersen John Bøgehus  1968  BIRKERØD  6837AA  25 m  1:06.76   
28  138  Christensen Peter  1965  KØGE  6543AA  25 m  1:10.00   
29  94  Hyllested Bo  1949  HOVEDSTAD  4921AA  25 m  1:18.00   
30  97  Hyllested Finn  1944  HOVEDSTAD  4401AA  25 m  1:30.00   
31  243  Pihl Carsten  1978  AABYBRO  7891AB  25 m  1:48.27   
32  46  Olsen Per  1954  HILLERØD  5461AA  50 m  1:49.96   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  16 marts 2019 
Licens til Esbjerg Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:47 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark