2019-03-23   14:26:15
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Dansk Open Masters

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

28_S
Løb 28, 50m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
29  Olesen Martin Terp  1994  ESBJERG  9449AD  25 m  25.86   
25  Møller Anders  1991  ESBJERG  9129AC  25 m  26.35   
31  Rasmussen Christian  1993  ESBJERG  9325AK  25 m  26.42   
16  Jacobsen Bo  1967  ESBJERG  6781AA  25 m  27.60   
170  Gjerløv Mads  1972  BIRKERØD  7237AA  25 m  27.96   
116  Christensen Christian  1991  KU-SVØM  9181AB  25 m  28.00   
223  Waterval Jesper  1975  TRITON B  7521AB  25 m  28.11   
239  Seistrup Fredrik  1984  VEJLE  8425AA  25 m  28.50   
177  Nielsen Michael  1985  BIRKERØD  8531AA  25 m  28.95   
10  235  Olsen Tim  1986  VEJLE  8699AB  25 m  28.99   
11  90  Bruun Lauge  1992  HOVEDSTAD    25 m  29.00   
12  118  Jensen Jeppe  1992  KU-SVØM  9207AI  25 m  29.00   
13  19  Kehlet Sigurd  1993  ESBJERG  9399AK  25 m  29.10   
14  171  Holmsteen Peter  1963  BIRKERØD  6361AA  25 m  29.44   
15  Fonnesbech Nichlas  1996  ESBJERG  9619AM  25 m  29.50   
16  237  Graversen Kasper  1981  VEJLE  8111AA  25 m  29.59   
17  40  Wolf Paul  1973  ESBJERG    25 m  30.00   
18  178  Nissen Ole Garm  1978  BIRKERØD  7841AB  50 m  30.98   
19  236  Graversen Christian  1978  VEJLE  7823AA  25 m  31.00   
20  205  Rasmussen Henrik Schramm  1967  VATCPH-STT  6719AA  25 m  31.07   
21  72  Egenhardt Martin  1977  GSK  7727AA  25 m  31.50   
22  137  Olsen Jacob  1972  KØGE  7229AA  25 m  31.50   
23  44  Starcke Bjørn  1963  HILLERØD  6373AA  25 m  31.57   
24  112  Lange Jesper  1967  HVIDOVRE  6739AA  25 m  31.62   
25  166  Gydesen Jes  1961  ALLERØD  6111AA  50 m  32.28   
26  84  Bertram Flemming  1964  H2Odense  6433AA  25 m  32.49   
27  133  Backs Martin  1972  KØGE  7297AA  25 m  33.92   
28  71  Brink Jess  1966  GSK  6651AA  25 m  34.00   
29  152  Kjærum Jens  1957  ROSKILDE  5791AA  25 m  34.35   
30  198  Rasmussen Jørn Dahl  1964  SILKEBORG  6479AA  25 m  34.61   
31  195  Nielsen Per Nørgaard  1968  SILKEBORG    25 m  35.02   
32  95  Nielsen Flemming  1954  HOVEDSTAD  5411AA  25 m  41.00   
33  96  Johansen Jan  1940  HOVEDSTAD  4001AA  25 m  42.00   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  16 marts 2019 
Licens til Esbjerg Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:47 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark