2021-01-25   21:57:26
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Knattesimmet 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag em

6_S
Gren 6, 100m Frisim/VU F/T13 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
156  Frusti Anni  2007  Pyry  07A190  50 m  1:08.39   
18  Rahola Emilia  2006  PUS  06A253  50 m  1:09.90   
29  Heinikangas Erin  2007  RaUS  07A193  50 m  1:10.27   
20  Törmä Hanna  2007  PUS  07A117  25 m  1:10.55   
31  Juhola Jenna  2006  RaUS  06A573  25 m  1:11.32   
32  Lehto Saara  2007  RaUS  07A352  25 m  1:11.78   
155  Soini Petra  2007  Pyry  07A191  25 m  1:12.25   
157  Malmelin Veera  2007  Pyry  07A196  25 m  1:12.49   
95  Leo Naomi  2007  ÅSK  07A306  25 m  1:13.03   
10  92  Vuori Amanda  2007  ÅSK  07A289  50 m  1:13.15   
11  Lehtinen Peppi  2007  KU  07A139  25 m  1:13.26   
12  93  Ruusumo Agnes  2007  ÅSK  07A278  50 m  1:14.10   
13  16  Juhola Hilla-maaria  2007  PUS  07A039  25 m  1:15.03   
14  Levula Olivia  2006  KU  06A361  25 m  1:15.16   
15  23  Järvi Lyyli  2007  PUS  07A623  50 m  1:15.47   
16  Pakkanen Pinja  2006  KU  06A377  50 m  1:16.09   
17  Isometsä Elli  2007  KU  07A024  50 m  1:16.75   
18  77  Mustonen Sofia  2006  TaTU  06A913  25 m  1:17.14   
19  174  Kotkatvuori Nanna  2006  UiKaa  06A920  25 m  1:19.26   
20  35  Hellmann Pia  2006  RaUS  06B009  50 m  1:19.84   
21  43  Perkola Piitu  2006  TaTU  06A035  25 m  1:19.86   
22  169  Hämäläinen Maikki  2006  UiKaa  06A457  25 m  1:20.25   
23  175  Sonkkila Inari  2006  UiKaa  06B121  25 m  1:20.83   
24  105  Salokorpi Maija  2007  ÅSK  07A627  50 m  1:21.13   
25  194  Metsola Fia  2007  ÅSF  07A399  25 m  1:21.45   
26  195  Lindholm Theresia  2006  ÅSF  06A732  25 m  1:21.86   
27  196  Larsson Nova  2007  ÅSF  07A446  25 m  1:22.24   
28  178  Ahinko Amanda  2007  Plaani  07A230  25 m  1:22.47   
29  47  Joseph Elsa  2007  TaTU  07A046  50 m  1:23.97   
30  197  Wahlstedt Mathilda  2006  ÅSF  06A800  25 m  1:24.01   
31  206  Eriksson Nora  2006  ÅSF  06A383  25 m  1:25.96   
32  170  Vanhatalo Alina  2006  UiKaa  06A558  25 m  1:29.99   
33  Niemelä Jade  2007  KU  07A137  25 m  1:33.30   
34  78  Hietala Nelli  2007  TaTU  07A990  50 m  1:34.45   
35  17  Seppälä Stella  2007  PUS  07A042  25 m  1:34.93   
36  116  Rauta Venla  2007  ÅSK  07A789  50 m  1:35.19   
37  173  Hämäläinen Mandi  2006  UiKaa  06A875  25 m  1:37.80   
38  166  Norrdal Aino  2006  UiKaa  06A065  25 m  1:42.26   
39  60  Reiman Lila  2007  TaTU  07A295  25 m  1:44.81   
40  110  Mäenpää Selma  2007  ÅSK  07A661  50 m  1:48.15   
41  167  Sulanterä Aava  2007  UiKaa  07A155  25 m  1:53.03   
42  132  Allén Heta  2007  ÅSK  07A950  25 m  1:53.70   
43  138  Jalonen Senni  2006  ÅSK  06B131  25 m     
44  139  Kivi Liia  2007  ÅSK  07A970  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  05 april 2019 
Licensierad till: Ålands Simförening  Utskriftstid  18:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner