2021-01-25   21:22:43
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Knattesimmet 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag em

4_S
Gren 4, 50m Ryggsim/SU F/T1 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
61  Valtonen Oona  2008  TaTU  08A125  25 m  41.40   
159  Tieaho Emma  2008  Pyry  08A368  25 m  42.12   
112  Luotola Lotta  2008  ÅSK  08A400  25 m  44.51   
168  Ruusuvaara Amanda  2008  UiKaa  08A071  25 m  44.61   
180  Elonen Viivi  2008  STR  08A257  25 m  44.86   
100  Syrjänen Selma  2009  ÅSK  09A058  50 m  45.09   
97  Maude Sofia  2008  ÅSK  08A146  50 m  45.15   
54  Myllymäki Iiris  2008  TaTU  08A041  25 m  45.83   
73  Mäkihannu Minttu  2008  TaTU  08A388  25 m  46.08   
10  Pajula Krista  2008  KU  08A220  25 m  47.28   
11  15  Känkänen Helka  2008  PUS  08A009  25 m  47.36   
12  45  Pennanen Iida  2008  TaTU  08A002  25 m  47.44   
13  109  Suominen Vilja  2009  ÅSK  09A159  25 m  47.95   
14  131  Keski-Korsu Vilma  2009  ÅSK  09A415  25 m  48.45   
15  102  Pakomäki Saara  2008  ÅSK  08A225  25 m  49.02   
16  55  Moisio Minea  2009  TaTU  09A008  25 m  49.27   
17  75  Saukko Olivia  2009  TaTU  09A162  25 m  49.60   
18  49  Levola Viiu  2008  TaTU  08A023  25 m  50.31   
19  119  Schaper Lisette  2009  ÅSK  09A390  50 m  50.69   
20  181  Björklöf Josefiina  2008  STR  08A550  25 m  51.05   
21  186  Vanne Iisa  2008  STR  08A674  25 m  51.34   
22  161  Malmelin Lotta  2009  Pyry  09A212  50 m  51.42   
23  76  Yltävä Miisa  2008  TaTU  08A385  25 m  52.03   
24  59  Oksanen Emmi  2009  TaTU  09A036  25 m  52.37   
25  135  Nygård Emma  2008  ÅSK  08A773  25 m  52.54   
26  58  Hamilton Ida  2008  TaTU  08A122  25 m  53.26   
27  115  Karimäki Emma  2009  ÅSK  09A219  25 m  53.53   
28  185  Ailanen Elsa  2009  STR  09A282  25 m  54.49   
29  124  Kuusela Kia  2009  ÅSK  09A337  25 m  55.26   
30  34  Mäkinen Sanni  2009  RaUS  09A210  25 m  55.38   
31  40  Valtonen Emilia  2009  RaUS  09A530  50 m  55.74   
32  183  Heino Edla  2009  STR  09A298  25 m  56.10   
33  64  Korhonen Sanni  2009  TaTU  09A034  50 m  56.34   
34  117  Veiro Nea  2008  ÅSK  08A522  50 m  57.90   
35  12  Repo Emilia  2009  KU  09A380  25 m  1:00.20   
36  111  Andersen Annika  2008  ÅSK  08A401  25 m  1:01.03   
37  126  Sulonen Ida  2009  ÅSK  09A395  25 m  1:02.62   
38  Räikkälä Laura  2009  KU  09A059  25 m  1:06.80   
39  19  Huppunen Heidi  2008  PUS  08A034  25 m     
40  25  Kämäräinen Venla  2009  PUS  09A517  25 m     
41  38  Hautero Enna  2008  RaUS  08A787  25 m     
42  41  Salo Hilkka  2009  RaUS  09A541  25 m     
43  184  Simula Siiri  2008  STR  08A664  25 m     
44  190  Nordman Ilona  2008  STR  08A819  25 m     
45  205  Koukkari Siiri  2008  RaUS    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  05 april 2019 
Licensierad till: Ålands Simförening  Utskriftstid  18:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner