2021-01-25   22:22:03
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Knattesimmet 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag em

3_S
Gren 3, 50m Ryggsim/SU P11 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
104  Virtanen Kaapo  2008  ÅSK  08A295  25 m  41.53   
200  Lönngren Jonatan  2009  ÅSF  09A122  25 m  44.24   
160  Horppu Konsta  2008  Pyry  08A413  25 m  44.44   
36  Przado Daniel  2008  RaUS  08A638  50 m  44.93   
94  Varonen Eemeli  2009  ÅSK  09A038  25 m  45.64   
63  Zuravljov Nikita  2008  TaTU  08A127  25 m  45.79   
106  Korin Amos  2008  ÅSK  08A377  50 m  46.20   
108  Kallio Milo  2008  ÅSK  08A375  25 m  46.82   
154  Saario Severi  2008  Ui-Va  08A420  50 m  48.15   
10  37  Heino Hannes  2009  RaUS  09A411  25 m  48.67   
11  107  Honkanen Niklas  2008  ÅSK  08A378  50 m  48.77   
12  68  Nissinen Eetu  2008  TaTU  08A123  25 m  49.44   
13  62  Zuravljov Maxim  2009  TaTU  09A039  25 m  50.04   
14  187  Vanne Olli  2009  STR  09A278  25 m  50.09   
15  120  Aaltonen Taito  2009  ÅSK  09A283  50 m  50.28   
16  118  Rauhala Matias  2008  ÅSK  08A645  50 m  52.81   
17  74  Pennanen Eemeli  2009  TaTU  09A169  25 m  52.96   
18  127  Rantanen Roope  2008  ÅSK  08A646  50 m  53.44   
19  130  Pihlava Jasper  2008  ÅSK  08A695  25 m  55.21   
20  182  Elonen Veeti  2009  STR  09A256  25 m  55.50   
21  39  Silander Eero  2008  RaUS  08A805  25 m  57.49   
22  51  Suominen Elias  2008  TaTU  08A033  25 m  58.08   
23  189  Mikkonen Eeli  2009  STR  09A479  25 m  58.56   
24  122  Snickars Kasper  2008  ÅSK  08A666  25 m  1:02.44   
25  128  Eloranta Eemeli  2008  ÅSK  08A682  25 m  1:09.65   
26  71  Lukichev Ivan  2009  TaTU  09A170  50 m  1:11.65   
27  129  Lehtonen Aarne  2009  ÅSK  09A412  50 m  1:17.11   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  05 april 2019 
Licensierad till: Ålands Simförening  Utskriftstid  18:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner