2021-01-25   20:41:56
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Knattesimmet 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag em

10_S
Gren 10, 100m Bröstsim/RU F/T11 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
180  Elonen Viivi  2008  STR  08A257  25 m  1:42.97   
61  Valtonen Oona  2008  TaTU  08A125  50 m  1:45.54   
45  Pennanen Iida  2008  TaTU  08A002  25 m  1:45.83   
102  Pakomäki Saara  2008  ÅSK  08A225  25 m  1:46.25   
15  Känkänen Helka  2008  PUS  08A009  25 m  1:47.82   
54  Myllymäki Iiris  2008  TaTU  08A041  50 m  1:48.41   
Pakkanen Senja  2008  KU  08A051  50 m  1:49.62   
184  Simula Siiri  2008  STR  08A664  25 m  1:50.68   
186  Vanne Iisa  2008  STR  08A674  25 m  1:51.25   
10  73  Mäkihannu Minttu  2008  TaTU  08A388  25 m  1:52.01   
11  97  Maude Sofia  2008  ÅSK  08A146  25 m  1:52.85   
12  55  Moisio Minea  2009  TaTU  09A008  25 m  1:53.56   
13  159  Tieaho Emma  2008  Pyry  08A368  25 m  1:53.79   
14  112  Luotola Lotta  2008  ÅSK  08A400  25 m  1:53.81   
15  75  Saukko Olivia  2009  TaTU  09A162  25 m  1:55.83   
16  100  Syrjänen Selma  2009  ÅSK  09A058  50 m  1:56.09   
17  153  Mattila Tiia  2008  Ui-Va  08A105  25 m  1:57.92   
18  109  Suominen Vilja  2009  ÅSK  09A159  50 m  1:58.32   
19  168  Ruusuvaara Amanda  2008  UiKaa  08A071  25 m  1:58.79   
20  115  Karimäki Emma  2009  ÅSK  09A219  25 m  1:59.17   
21  Pajula Krista  2008  KU  08A220  25 m  2:00.49   
22  49  Levola Viiu  2008  TaTU  08A023  50 m  2:01.69   
23  124  Kuusela Kia  2009  ÅSK  09A337  25 m  2:02.35   
24  119  Schaper Lisette  2009  ÅSK  09A390  50 m  2:02.36   
25  21  Lettosunti Peppiina  2008  PUS  08A178  25 m  2:03.61   
26  58  Hamilton Ida  2008  TaTU  08A122  50 m  2:07.55   
27  183  Heino Edla  2009  STR  09A298  25 m  2:10.15   
28  117  Veiro Nea  2008  ÅSK  08A522  50 m  2:10.72   
29  34  Mäkinen Sanni  2009  RaUS  09A210  25 m  2:12.81   
30  76  Yltävä Miisa  2008  TaTU  08A385  50 m  2:15.08   
31  185  Ailanen Elsa  2009  STR  09A282  25 m  2:15.70   
32  111  Andersen Annika  2008  ÅSK  08A401  25 m  2:23.35   
33  Räikkälä Laura  2009  KU  09A059  25 m  2:28.59   
34  12  Repo Emilia  2009  KU  09A380  25 m     
35  19  Huppunen Heidi  2008  PUS  08A034  25 m     
36  25  Kämäräinen Venla  2009  PUS  09A517  25 m     
37  38  Hautero Enna  2008  RaUS  08A787  25 m     
38  40  Valtonen Emilia  2009  RaUS  09A530  25 m     
39  41  Salo Hilkka  2009  RaUS  09A541  25 m     
40  59  Oksanen Emmi  2009  TaTU  09A036  25 m     
41  64  Korhonen Sanni  2009  TaTU  09A034  25 m     
42  131  Keski-Korsu Vilma  2009  ÅSK  09A415  25 m     
43  135  Nygård Emma  2008  ÅSK  08A773  25 m     
44  161  Malmelin Lotta  2009  Pyry  09A212  25 m     
45  190  Nordman Ilona  2008  STR  08A819  25 m     
46  205  Koukkari Siiri  2008  RaUS    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  05 april 2019 
Licensierad till: Ålands Simförening  Utskriftstid  18:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner