2019-06-16   22:49:57
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland

Program for Hvidovre Medley Cup 4

Below are all entry- and startlists shown by session.

Lørdag

Seedede heat Løb 7
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Hvidovre Medley Cup 2    Udskriftsdato  27 april 2019   
  Stævne by  Hvidovre    Udskriftstidspunkt  10:39   
  Arrangør  Hvidovre Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  27 april 2019         
 
 
 
Løb 7, 50m Frisvømning Damer  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
               
156  Dicte Rønman  2009    SOLRØD    25m   
132  Ella Trøstrup  2008  0812AL  VAT CPH-MK    25m   
137  Naja Kammann  2008  0826AM  VAT CPH-MK    25m   
               
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
131  Ella Jakobsen  2008  0896AP  VAT CPH-MK    25m   
30  Karla S Enevoldsen  2010  1004AE  HVIDOVRE    25m  58.94 
25  Belinda Flade Larsen  2009  0912AD  HVIDOVRE    25m  54.07 
89  Sofia Lund Østergaard  2009  0922AJ  TRITON B    25m  52.83 
136  Lucca Helsinghof  2008  0806AM  VAT CPH-MK    25m  53.34 
83  Linoy Bitton  2009  0938AH  TRITON B    50m  58.19 
90  Victoria Hecht  2008  0888AL  TRITON B    50m  1:01.82 
134  Gabriella Nymark-Jessen  2008  0868AR  VAT CPH-MK    25m   

 
Heat 3 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
130  Carla Uhl  2008  0852AM  VAT CPH-MK    25m  50.67 
28  Isabella B Bonde  2008  0854AI  HVIDOVRE    25m  50.59 
138  Ronja Friborg Johnsen  2008  0898AH  VAT CPH-MK    25m  47.54 
153  Amalie Vogt Monberg  2010  1062AD  SOLRØD    25m  46.02 
Emma Frederiksen  2008  0854AR  SLAGELSE    25m  46.20 
34  Vigga Harmens  2010  1062AA  HVIDOVRE    25m  49.15 
31  Malea Rosa A Nunez  2010  1072AA  HVIDOVRE    25m  50.63 
114  Emma Simonsen  2009  0996AA  HVIDOVRE    25m  51.07 

 
Heat 4 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
148  Monique Haack  2009  0928AD  SOLRØD    25m  44.50 
102  Sara Ljusheva  2009  0976AE  LYNGBY    25m  42.56 
135  India Høj Dresler  2008  0864AM  VAT CPH-MK    25m  42.23 
59  Josephine S. Christensen  2009  0932AB  HOVEDSTAD    25m  41.70 
147  Sophie Harff Laursen  2008  0882AO  SOLRØD    25m  42.20 
10  Emma Mollerup  2009  0974AE  LYNGBY    25m  42.50 
101  Sara Kjær Bollesen  2008  0888AD  LYNGBY    25m  44.03 
81  Karoline Koch Juhl  2009  0994AF  TRITON B    25m  45.33 

 
Heat 5 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
56  Esther Lærke Lund Cliff  2009  0912AB  HOVEDSTAD    25m  40.20 
104  Sophia Zøllner  2008  0874AA  LYNGBY    25m  37.94 
162  Rosa Viola My Raagefelt  2007  0788af  HVIDOVRE    25m  37.01 
98  Ida Mathiesen  2008  0876AK  LYNGBY    25m  35.62 
49  Christiane Dreyer Riis  2009  0902AB  HOVEDSTAD    25m  36.20 
95  Caroline Toftelund Larsen  2008  0866AK  LYNGBY    25m  37.25 
96  Ellen Textor-Broch  2009  0942AA  LYNGBY    25m  38.48 
Ellen-Mai Teilmann  2009  0964AE  LYNGBY    25m  41.59 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  27 april 2019 
Licens til Hvidovre Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  10:39 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner