Startliste for Njurundasim 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 feb 2019 till den 24 feb 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
100m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
27 |
|
Elise Öberg |
Njurunda Simsällskap |
2002 |
AE8402 |
25m |
1:04.52 |
|
|
|
|
|
2 |
38 |
|
Joyce Muzito |
Njurunda Simsällskap |
2001 |
BT4401 |
25m |
1:04.70 |
|
|
|
|
|
3 |
37 |
|
Gloria Muzito |
Njurunda Simsällskap |
2002 |
BO6202 |
25m |
1:04.88 |
|
|
|
|
|
4 |
120 |
|
Nathalie Pettersson |
Sundsvalls Simsällskap |
2002 |
BP4602 |
25m |
1:08.12 |
|
|
|
|
|
5 |
31 |
|
Hanna Jonasson |
Njurunda Simsällskap |
2004 |
AR0604 |
25m |
1:08.75 |
|
|
|
|
|
6 |
108 |
|
Melina Sundström |
Sundsvalls Simsällskap |
2002 |
AP8202 |
25m |
1:12.47 |
|
|
|
|
|
7 |
33 |
|
Ida Sundholm |
Njurunda Simsällskap |
2005 |
AG2205 |
25m |
1:13.67 |
|
|
|
|
|
8 |
117 |
|
Lena Svedberg |
Sundsvalls Simsällskap |
2004 |
AV6804 |
25m |
1:18.02 |
|
|
|
|
|
9 |
25 |
|
Lotta Larsson Wermelin |
Njurunda Simsällskap |
2002 |
AB4202 |
25m |
1:20.18 |
|
|
|
|
|
10 |
115 |
|
Anna Öberg |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AB9406 |
25m |
1:21.33 |
|
|
|
|
|
11 |
42 |
|
Wilja Edin |
Njurunda Simsällskap |
2006 |
AR0606 |
25m |
1:23.05 |
|
|
|
|
|
12 |
118 |
|
Nova Norlander |
Sundsvalls Simsällskap |
2004 |
AV3804 |
25m |
1:26.73 |
|
|
|
|
|
13 |
111 |
|
Clara Renström Halling |
Sundsvalls Simsällskap |
2004 |
AQ8804 |
25m |
1:27.64 |
|
|
|
|
|
14 |
131 |
|
Isa Ekbladh |
Sundsvalls Simsällskap |
2006 |
AR6206 |
25m |
1:31.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-02-23 19:12:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.1 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|