Startliste for Arena USO 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 25, 100m Bröstsim Herr A-B-C |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 397 | Skagius Johannes | 1995 | SK NEPTUN | AH8595 | 25 m | 57.90 | |
2 | 213 | Gustafson Oskar | 2002 | UDDEVALLA | AE1302 | 25 m | 1:03.97 | |
3 | 104 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 25 m | 1:05.11 | |
4 | 99 | Charlton Markus | 2001 | SÖDERTÖRN | AD7701 | 25 m | 1:05.55 | |
5 | 55 | Johansson Oskar | 1993 | KUNGSBACKA | AY7593 | 25 m | 1:05.60 | |
6 | 96 | Antlöv Filip | 1998 | SÖDERTÖRN | AE5998 | 25 m | 1:05.94 | |
7 | 199 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 25 m | 1:06.27 | |
8 | 386 | Haugholt Karl Anders Eide | 2002 | OI SVØM | 10205514 | 25 m | 1:09.31 | |
9 | 90 | Castillo Karlsson Filiph | 2002 | MASS | AO4902 | 25 m | 1:10.14 | |
10 | 133 | Kalash Iyas | 2004 | UMEÅ SS | AO4304 | 25 m | 1:11.66 | |
11 | 109 | Plavans Henry | 2005 | SÖDERTÖRN | AB6105 | 25 m | 1:11.97 | |
12 | 192 | Böschen Isac | 2002 | SS04 | AF3102 | 25 m | 1:11.97 | |
13 | 101 | Björklund Liam | 2003 | SÖDERTÖRN | AB6503 | 25 m | 1:13.22 | |
14 | 302 | Olofsson Linus | 2003 | S 02 | AL6503 | 25 m | 1:13.90 | |
15 | 284 | Dahlqvist William | 2005 | ELFSBORG | AG5305 | 25 m | 1:14.13 | |
16 | 100 | Camacho Alexis | 2001 | SÖDERTÖRN | AE5301 | 25 m | 1:14.24 | |
17 | 392 | Pedersen Håkon Rye | 2005 | OI SVØM | 10266241 | 25 m | 1:14.48 | |
18 | 299 | Murray Maximus | 2003 | S 02 | AB0903 | 25 m | 1:15.08 | |
19 | 113 | Hellman Kevin | 2005 | SÖDERTÖRN | AC6705 | 25 m | 1:16.80 | |
20 | 261 | Gundrosen Mathias | 2001 | Haldens SK | 25 m | 1:16.88 | ||
21 | 91 | Bohlin Torsten | 1999 | MASS | AX5999 | 25 m | 1:17.01 | |
22 | 74 | Kraemer Henrik | 2005 | LIDKÖPING | AD7505 | 25 m | 1:17.79 | |
23 | 203 | Fridsell Oskar | 2003 | SS04 | AS7503 | 25 m | 1:18.11 | |
24 | 83 | Lönnquist Daniel | 2005 | MARIESTAD | AR3305 | 25 m | 1:18.49 | |
25 | 123 | Storell Gustav | 2006 | SÖDERTÖRN | AL4106 | 25 m | 1:18.56 | |
26 | 198 | Carlberg Tim | 2003 | SS04 | AI5503 | 25 m | 1:18.80 | |
27 | 122 | Hamzehnejad Sam | 2006 | SÖDERTÖRN | AI1306 | 25 m | 1:20.05 | |
28 | 239 | Happe David | 2006 | UDDEVALLA | AL9906 | 25 m | 1:20.72 | |
29 | 119 | Vainio Lucas | 2004 | SÖDERTÖRN | AN2504 | 25 m | 1:20.79 | |
30 | 230 | Simonsson Jakob | 2005 | UDDEVALLA | AF7705 | 25 m | 1:21.06 | |
31 | 221 | Olsson Anton | 2004 | UDDEVALLA | AF2104 | 25 m | 1:22.49 | |
32 | 339 | Kristiansson Rasmus | 2004 | TROLLHÄTTA | AH1704 | 50 m | 1:25.48 | |
33 | 237 | Lundberg Petter | 2005 | UDDEVALLA | AP6905 | 25 m | 1:26.26 | |
34 | 340 | Lokrantz Gustav | 2004 | TROLLHÄTTA | AH6704 | 25 m | 1:27.13 | |
35 | 246 | Forsberg Hannes | 2004 | UDDEVALLA | AW8104 | 25 m | 1:28.81 | |
36 | 403 | August Larsen Birk | 2007 | Haldens SK | 25 m | 1:29.03 | ||
37 | 368 | Johansson Hugo | 2005 | VÄNERSBORG | AQ6505 | 50 m | 1:30.16 | |
38 | 241 | Rössger Leon | 2006 | UDDEVALLA | AM5106 | 25 m | 1:30.40 | |
39 | 231 | Östblom Marcus | 2005 | UDDEVALLA | AF2705 | 25 m | 1:31.59 | |
40 | 242 | Andersson Oliver | 2005 | UDDEVALLA | AQ5505 | 25 m | 1:33.87 | |
41 | 360 | Dahlqvist Filip | 1997 | VÄNERSBORG | AR9797 | 25 m | 1:38.33 | |
42 | 346 | Olsson Viktor | 2006 | TROLLHÄTTA | AI2306 | 25 m | 1:39.81 | |
43 | 343 | Olofsson Simon | 2007 | TROLLHÄTTA | AA0507 | 25 m | 1:47.64 | |
44 | 355 | Olsson Rasmus | 2008 | TROLLHÄTTA | AG9708 | 50 m | 2:03.89 | |
45 | 401 | Lundgren Oscar | 2003 | S 02 | 25 m | 1:07.64 | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 08 september 2019 |
Licensierad till: Uddevalla Sim | Utskriftstid | 20:26 |