Program för Arena USO 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 12
|
Tävling |
ARENA USO 2019 |
|
Utskriftsdatum |
07 september 2019 |
|
|
Tävlingsort |
UDDEVALLA |
|
Utskriftstid |
07:34 |
|
|
Arrangör |
UDDEVALLA SIM |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
06 september 2019 |
|
|
|
|
Gren 12, 200m Frisim Dam A-B |
Försök (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
252 |
3 |
Clara Aronsson |
2004 |
BX2804 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:46.50 |
80 |
4 |
Elsa Olsson |
2003 |
AP4803 |
MARIESTAD |
|
25m |
2:36.46 |
402 |
5 |
Maria Balslev |
2004 |
AZ7204 |
VARBERG |
|
50m |
2:41.81 |
158 |
6 |
Freja Gustafsson |
2004 |
AZ9604 |
VARBERG |
|
25m |
2:51.77 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
405 |
1 |
Felicia Svan |
2003 |
bf7203 |
NKK |
|
25m |
2:32.88 |
223 |
2 |
Matilda Östblom |
2004 |
AO4204 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:31.12 |
404 |
3 |
Kasandra Svan |
2004 |
aq0404 |
NKK |
|
25m |
2:29.18 |
163 |
4 |
Ellie Geigel |
2003 |
BR2203 |
VARBERG |
|
50m |
2:26.50 |
143 |
5 |
Matilda Bengtsson |
2002 |
AK7802 |
VARBERG |
|
25m |
2:26.64 |
214 |
6 |
Emilia Simonsson |
2002 |
AL3802 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:30.18 |
341 |
7 |
Wilma Andrée |
2004 |
AY2204 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
2:31.45 |
338 |
8 |
Elsa Olofsson |
2004 |
AQ9204 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
2:34.40 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
236 |
1 |
Moa Rödin |
2004 |
BH8404 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:24.05 |
258 |
2 |
Amanda Fjellstad |
2003 |
|
Haldens SK |
|
25m |
2:21.79 |
334 |
3 |
Tilda Hellström |
2002 |
AX9402 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
2:20.64 |
62 |
4 |
Petronella Ottosson |
2002 |
AN8802 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:19.91 |
304 |
5 |
Lia Bromander |
2004 |
AZ4604 |
S 02 |
|
25m |
2:20.30 |
286 |
6 |
Cornelia Sundqvist |
2003 |
BP3403 |
ELFSBORG |
|
50m |
2:20.71 |
81 |
7 |
Ellen Persson |
2004 |
AN7804 |
MARIESTAD |
|
50m |
2:23.37 |
115 |
8 |
Rebecka Axelmalm |
2003 |
BG7603 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:24.76 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
384 |
1 |
Pauline Hellesø Eriksen |
2001 |
10198144 |
OI SVØM |
|
25m |
2:19.34 |
225 |
2 |
Evelina Wester |
2004 |
AO6204 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:19.04 |
121 |
3 |
Maja Frejd |
2004 |
BL8404 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:18.55 |
150 |
4 |
Stella Warborn |
2003 |
AW4603 |
VARBERG |
|
25m |
2:18.20 |
144 |
5 |
Ronja Berggren |
2003 |
AE1403 |
VARBERG |
|
25m |
2:18.25 |
139 |
6 |
Clara Balslev |
2001 |
AE7601 |
VARBERG |
|
25m |
2:18.82 |
212 |
7 |
Matilda Torén |
2001 |
AO1601 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:19.13 |
118 |
8 |
Jenny Virtanen |
2002 |
BS0202 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:19.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
306 |
1 |
Ellen Vråmo |
2004 |
BF8604 |
S 02 |
|
25m |
2:16.36 |
87 |
2 |
Saga Janzén |
2002 |
AB9802 |
MASS |
|
25m |
2:14.66 |
112 |
3 |
Emelie Fast |
2004 |
AR4204 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
2:09.87 |
219 |
4 |
Marit Cuperus |
2002 |
BD0202 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:07.64 |
61 |
5 |
Mellie Wijk |
2002 |
AM1602 |
SK LAXEN |
|
50m |
2:08.21 |
110 |
6 |
Klara Possman |
2003 |
BA6803 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:12.11 |
132 |
7 |
Tindra Norling |
2003 |
BH7203 |
UMEÅ SS |
|
25m |
2:15.42 |
210 |
8 |
Lovisa Alsop |
2001 |
AJ9601 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:17.86 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
117 |
1 |
Hilma Hagberg Moberg |
2003 |
BO9803 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:16.12 |
130 |
2 |
Johanna Persson |
2003 |
BB4803 |
UMEÅ SS |
|
25m |
2:12.43 |
201 |
3 |
Sofia Voigt |
2003 |
BF0803 |
SS04 |
|
25m |
2:09.10 |
93 |
4 |
Carin Klasson |
1995 |
BB4695 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:04.20 |
79 |
5 |
Ebba Olsson |
2001 |
AM7201 |
MARIESTAD |
|
25m |
2:07.96 |
262 |
6 |
Thyra Noomi Haugland Halv |
2002 |
|
Haldens SK |
|
25m |
2:11.61 |
108 |
7 |
Elin Lundgren |
2003 |
AW2603 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:15.35 |
226 |
8 |
Hilda Eriksson |
2004 |
AO5204 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:17.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
120 |
1 |
Amanda Nilsson |
2002 |
BS9202 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:15.70 |
103 |
2 |
Alwa Widmark |
2002 |
AN4402 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:12.35 |
273 |
3 |
Linn Thid |
2003 |
AG5803 |
ELFSBORG |
|
25m |
2:08.44 |
271 |
4 |
Sofia Åstedt |
2003 |
AF1403 |
ELFSBORG |
|
25m |
2:03.99 |
64 |
5 |
Karin Widerberg |
2003 |
AO3803 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:07.85 |
68 |
6 |
Wilma Svensson |
2002 |
BK8402 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:11.02 |
211 |
7 |
Emilia Ström |
2002 |
AD0602 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:14.73 |
111 |
8 |
Zeline Bengtson |
2003 |
BE8203 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
2:17.07 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
07 september 2019 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
Utskriftstid |
07:34 |
|