Program för Arena Vilunda Knatte
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 Lördag förmiddag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Väsby SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 mar 2019 till den 24 mar 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 100m Ryggsim Herrar
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
500 |
3 |
|
Alexander Källström |
2006 |
SS04 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
270 |
4 |
|
Sixten Selander |
2006 |
SÖDERTÄLJE |
1:39.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
5 |
|
Erik Bergstrand |
2006 |
JÄRFÄLLA S |
1:48.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 100m Ryggsim Herrar |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
230 |
1 |
|
Albin Löfqvist |
2006 |
SKK |
1:38.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
439 |
2 |
|
Benedek Kovacs |
2006 |
VÄSBY SS |
1:33.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
426 |
3 |
|
Junes Khattab |
2006 |
VÄSBY SS |
1:28.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
4 |
|
Emil Alsered Fällman |
2006 |
JÄRFÄLLA S |
1:25.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
353 |
5 |
|
William Zhao |
2006 |
TÄBY SIM |
1:27.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
6 |
|
Vilmer Sundman |
2006 |
DANDERYD |
1:33.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
7 |
|
Alexander Trindade |
2006 |
SK NEPTUN |
1:34.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 100m Ryggsim Herrar |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
220 |
1 |
|
Casper Drozdz |
2006 |
SKK |
1:24.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
481 |
2 |
|
Teodor Berglund |
2006 |
SS04 |
1:20.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
3 |
|
Anton Lind |
2006 |
JÄRFÄLLA S |
1:17.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
411 |
4 |
|
Casper Rengart |
2006 |
VÄSBY SS |
1:10.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
227 |
5 |
|
William Hamilton |
2006 |
SKK |
1:12.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
424 |
6 |
|
Erik Frantz |
2006 |
VÄSBY SS |
1:18.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
294 |
7 |
|
Niklas Nygren |
2006 |
SÖDERTÖRN |
1:21.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
340 |
8 |
|
Elvin Degerbalkan |
2006 |
TÄBY SIM |
1:24.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-03-23 08:22:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|