Program for Arena Vilunda Knatte
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Väsby SS |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 mar 2019 till den 24 mar 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
100m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
417 |
|
Elsa Brandt |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AP5806 |
25m |
1:03.95 |
|
|
|
|
|
2 |
413 |
|
Milla Wahlund |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AG0206 |
25m |
1:09.10 |
|
|
|
|
|
3 |
9 |
|
Elsa Ekenbäck |
Danderyds Simförening |
2006 |
BO4406 |
25m |
1:09.21 |
|
|
|
|
|
4 |
345 |
|
Rose Li |
Täby Sim |
2006 |
AV1806 |
25m |
1:09.69 |
|
|
|
|
|
5 |
338 |
|
Tuva Lundberg |
Täby Sim |
2006 |
AJ6406 |
25m |
1:11.18 |
|
|
|
|
|
6 |
488 |
|
Emilia Lingman |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2006 |
BI3806 |
25m |
1:11.26 |
|
|
|
|
|
7 |
291 |
|
Ella Gunnarsson |
Södertörns Simsällskap |
2006 |
AT5206 |
25m |
1:11.93 |
|
|
|
|
|
8 |
429 |
|
Ella Renholm |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AY2206 |
25m |
1:12.74 |
|
|
|
|
|
9 |
478 |
|
Nea Tiger Armelius |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2006 |
AQ7806 |
25m |
1:12.87 |
|
|
|
|
|
10 |
34 |
|
Leia Ångman |
Järfälla Simsällskap |
2006 |
AZ5606 |
25m |
1:12.92 |
|
|
|
|
|
11 |
191 |
|
Lola Hjort Mowitz |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AI8406 |
25m |
1:13.35 |
|
|
|
|
|
12 |
430 |
|
Vera Wijk |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AY4206 |
25m |
1:13.83 |
|
|
|
|
|
13 |
269 |
|
Clara Teljstedt |
Södertälje Simsällskap |
2006 |
AL7806 |
25m |
1:14.10 |
|
|
|
|
|
14 |
412 |
|
Ida Johansson |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AF8806 |
25m |
1:14.96 |
|
|
|
|
|
15 |
409 |
|
Tindra Funke |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AC3606 |
25m |
1:15.54 |
|
|
|
|
|
16 |
6 |
|
Mikaela Erneholm |
Danderyds Simförening |
2006 |
BA7606 |
25m |
1:15.62 |
|
|
|
|
|
17 |
109 |
|
Elsa Lundström |
Simklubben Neptun |
2006 |
BB5606 |
25m |
1:15.99 |
|
|
|
|
|
18 |
108 |
|
Sheila Hedman |
Simklubben Neptun |
2006 |
BB1606 |
25m |
1:16.24 |
|
|
|
|
|
19 |
266 |
|
Moa Berg |
Södertälje Simsällskap |
2006 |
AC7206 |
25m |
1:16.88 |
|
|
|
|
|
20 |
5 |
|
Julia Anttila |
Danderyds Simförening |
2006 |
BA9606 |
25m |
1:17.16 |
|
|
|
|
|
21 |
339 |
|
Deniz Degerbalkan |
Täby Sim |
2006 |
AP3406 |
25m |
1:18.27 |
|
|
|
|
|
22 |
341 |
|
Amanda Lindberg |
Täby Sim |
2006 |
AP7206 |
25m |
1:18.49 |
|
|
|
|
|
23 |
17 |
|
Carolina Axelsson |
Danderyds Simförening |
2006 |
BS4606 |
25m |
1:19.23 |
|
|
|
|
|
24 |
7 |
|
Hanna Bolinder |
Danderyds Simförening |
2006 |
BD4206 |
25m |
1:19.24 |
|
|
|
|
|
25 |
295 |
|
Tuva Wiktor Jarefors |
Södertörns Simsällskap |
2006 |
AX6206 |
25m |
1:19.37 |
|
|
|
|
|
26 |
272 |
|
Cecilia Adielsson |
Södertälje Simsällskap |
2006 |
BC6406 |
25m |
1:20.11 |
|
|
|
|
|
27 |
221 |
|
Emelie Bilands |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2006 |
AN4206 |
50m |
1:20.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
482 |
|
Lova Deilert |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2006 |
BB7806 |
25m |
1:21.27 |
|
|
|
|
|
29 |
480 |
|
Danielle Youssef |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2006 |
AY3206 |
25m |
1:21.57 |
|
|
|
|
|
30 |
170 |
|
Alice Blomqvist |
Skuru Idrottsklubb |
2006 |
BB7606 |
25m |
1:22.32 |
|
|
|
|
|
31 |
485 |
|
Elise Blomström |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2006 |
BF3806 |
25m |
1:23.87 |
|
|
|
|
|
32 |
8 |
|
Agnes Arver |
Danderyds Simförening |
2006 |
BO1406 |
25m |
1:24.36 |
|
|
|
|
|
33 |
384 |
|
Whilda Göransson |
Täby Sim |
2006 |
BS0806 |
25m |
1:24.60 |
|
|
|
|
|
34 |
16 |
|
Beata Naumburg |
Danderyds Simförening |
2006 |
BQ8606 |
25m |
1:25.08 |
|
|
|
|
|
35 |
253 |
|
Alice Hell |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2006 |
BT6206 |
25m |
1:25.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
344 |
|
Linnea Wiberg |
Täby Sim |
2006 |
AV1406 |
25m |
1:25.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
542 |
|
Fanny Krekula |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AU8606 |
25m |
1:26.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
275 |
|
Minou Merati |
Södertälje Simsällskap |
2006 |
BI6406 |
25m |
1:27.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
381 |
|
Bea Hellborg |
Täby Sim |
2006 |
BQ5806 |
25m |
1:28.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
489 |
|
Emma Klingh |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2006 |
BL0606 |
25m |
1:29.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
445 |
|
Kristina Eriksson |
Väsby Simsällskap |
2006 |
BF9606 |
25m |
1:31.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
361 |
|
Astrid Enbom |
Täby Sim |
2006 |
BL4806 |
25m |
1:31.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
425 |
|
Emma Van De Beek |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AV0206 |
25m |
1:31.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
437 |
|
Ängla Edin |
Väsby Simsällskap |
2006 |
BE2606 |
25m |
1:32.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
173 |
|
Aurora Pinho |
Skuru Idrottsklubb |
2006 |
BJ3206 |
25m |
1:33.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
431 |
|
Mila Ekfeldt |
Väsby Simsällskap |
2006 |
BC2406 |
25m |
1:34.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
444 |
|
Junie Jansson Östlund |
Väsby Simsällskap |
2006 |
BF9806 |
25m |
1:35.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
427 |
|
Rebecka Rang |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AU4806 |
50m |
1:36.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
250 |
|
Sarah Miller |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2006 |
BS1606 |
25m |
1:37.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
502 |
|
madeleine sandell |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2006 |
BT8006 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
453 |
|
Anna Forslund |
Väsby Simsällskap |
2006 |
BP4206 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-03-21 14:24:56 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|