Program for Vinterneptuniaden 2019
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadets 50m-bassäng |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 2 feb 2019 till den 3 feb 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
200m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
253 |
|
Esther Rydbeck Nordén |
Täby Sim |
2001 |
BN8801 |
50m |
2:21.00 |
|
|
|
|
|
2 |
208 |
|
Elin Lundgren |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
AW2603 |
25m |
2:22.08 |
|
|
|
|
|
3 |
85 |
|
Isa Lundgren Sonnergren |
Simklubben Neptun |
2004 |
AW5404 |
50m |
2:25.14 |
|
|
|
|
|
4 |
265 |
|
Magdalena Hagsten Skarda |
Örebro Simallians |
2003 |
AO6603 |
50m |
2:26.97 |
|
|
|
|
|
5 |
176 |
|
Isabel Teglöf |
Södertälje Simsällskap |
2003 |
AZ3203 |
25m |
2:27.66 |
|
|
|
|
|
6 |
216 |
|
Hilma Hagberg Moberg |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
BO9803 |
25m |
2:29.96 |
|
|
|
|
|
7 |
24 |
|
Lilly Lundgren |
Järfälla Simsällskap |
2002 |
AC7402 |
25m |
2:30.10 |
|
|
|
|
|
8 |
249 |
|
Kristina Isacson |
Täby Sim |
2001 |
BH5601 |
50m |
2:30.69 |
|
|
|
|
|
9 |
64 |
|
Sophie Bladin |
Simklubben Neptun |
2002 |
BF5202 |
50m |
2:35.70 |
|
|
|
|
|
10 |
22 |
|
Madeleine Bengtsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AK9205 |
25m |
2:35.83 |
|
|
|
|
|
11 |
3 |
|
Jemina Granholm |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
2002 |
BB9802 |
25m |
2:36.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
21 |
|
My Larsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AF8405 |
25m |
2:37.98 |
|
|
|
|
|
13 |
156 |
|
Johanna Bagelius |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2004 |
BB4604 |
25m |
2:38.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
61 |
|
Elsa Djuphammar |
Simklubben Neptun |
2003 |
AU0403 |
50m |
2:41.63 |
|
|
|
|
|
15 |
88 |
|
Nike Johnston |
Simklubben Neptun |
2005 |
AJ5405 |
50m |
2:42.93 |
|
|
|
|
|
16 |
79 |
|
Lilly Eriksson |
Simklubben Neptun |
2004 |
AS1604 |
50m |
2:48.28 |
|
|
|
|
|
17 |
38 |
|
Eleonora Engström |
Lidingö Simklubb |
2004 |
AR9404 |
50m |
2:53.64 |
|
|
|
|
|
18 |
11 |
|
Ebba Mattisson |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
2006 |
BD2606 |
50m |
3:11.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
199 |
|
Sara Andersson |
Södertälje Simsällskap |
|
|
50m |
|
|
|
|
2005 |
BQ2405 |
|
|
|
|
|
20 |
227 |
|
Emma Johanson |
Södertörns Simsällskap |
|
|
50m |
|
|
|
|
2008 |
AL9608 |
|
|
|
|
|
21 |
187 |
|
Emilia Teglöf |
Södertälje Simsällskap |
|
|
50m |
|
|
|
|
2005 |
AQ3205 |
|
|
|
|
|
22 |
174 |
|
Evelina Porling |
Södertälje Simsällskap |
|
|
50m |
|
|
|
|
2002 |
BH9202 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-02-03 13:42:19 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|