Program för Arena Daloc Cup 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1 - Lördag fm (Insim 08.00)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Ekudden |
Arrangör: |
Mariestads simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 8 jun 2019 till den 9 jun 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 14, 200m Frisim Herrar 12-13 år
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Svantes Bygg och trärenovering |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
3 |
|
Julius Boman |
2007 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
274 |
4 |
|
Nils Dittlau |
2006 |
ÖSA |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
304 |
5 |
|
Eldin Sakambet |
2007 |
HK SIM |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 14, 200m Frisim Herrar 12-13 år |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
2 |
|
Anton Holmgren |
2007 |
MASS |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
3 |
|
Vinston Åsén |
2007 |
MASS |
3:13.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
4 |
|
Gustaf Dalqvist |
2007 |
MASS |
3:05.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
5 |
|
Vilhelm Otnem |
2007 |
GRUMS SS |
3:08.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
6 |
|
Joel Andersson |
2007 |
GRUMS SS |
3:27.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 14, 200m Frisim Herrar 12-13 år |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
1 |
|
Elias Väinölä |
2007 |
KUNGSBACKA |
3:04.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
2 |
|
Lukas Engström |
2007 |
ELFSBORG |
2:57.02 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
3 |
|
Tom Larsson |
2007 |
MASS |
2:51.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
4 |
|
Erik Bailey |
2007 |
MASS |
2:50.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
5 |
|
Ludvig Henriksson |
2007 |
KUNGSBACKA |
2:51.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
241 |
6 |
|
Hayk Hakobyan |
2006 |
ÅMÅLS SS |
2:55.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
7 |
|
Eric Thörngren |
2006 |
ELFSBORG |
3:03.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 14, 200m Frisim Herrar 12-13 år |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
1 |
|
Elias Klebom |
2007 |
ELFSBORG |
2:50.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
2 |
|
Emrik Hammar |
2007 |
KUNGSBACKA |
2:45.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
3 |
|
Max Lind |
2007 |
FALKÖPING |
2:38.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
300 |
4 |
|
Leo Karlsson |
2006 |
HK SIM |
2:18.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
5 |
|
Alejandro Poller |
2007 |
KUNGSBACKA |
2:26.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
6 |
|
Maximilian Thorsell |
2007 |
KUNGSBACKA |
2:40.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
7 |
|
Leo Partanen |
2007 |
SKÖVDE SS |
2:49.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-06-07 22:12:46 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Mariestads Simsällskap |
|
|
|
|