Program for Arena Daloc Cup 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Ekudden |
Mariestads simsällskap |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 8 jun 2019 till den 9 jun 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
100m Fjärilsim Damer 14-15 år |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Svetsbolaget |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
253 |
|
Josefina Näsén |
Örebro Simallians |
2005 |
AF7805 |
25m |
1:08.45 |
|
|
|
|
|
2 |
254 |
|
Alina Umbaeva |
Örebro Simallians |
2005 |
AG4605 |
25m |
1:08.94 |
|
|
|
|
|
3 |
249 |
|
Julia Pietsch |
Örebro Simallians |
2005 |
AB0605 |
25m |
1:13.05 |
|
|
|
|
|
4 |
30 |
|
Julia Jonsson |
Falköpings Simsällskap |
2004 |
AR5804 |
25m |
1:13.69 |
|
|
|
|
|
5 |
187 |
|
Ida Kristiansson |
Skövde Simsällskap |
2004 |
AX8204 |
25m |
1:14.47 |
|
|
|
|
|
6 |
38 |
|
Ella Sjöbom |
Grums Simsällskap |
2005 |
AH3605 |
25m |
1:14.80 |
|
|
|
|
|
7 |
28 |
|
Filippa Lind |
Falköpings Simsällskap |
2004 |
AB7204 |
25m |
1:16.38 |
|
|
|
|
|
8 |
296 |
|
Linnea Larsson |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2005 |
AM9205 |
25m |
1:16.48 |
|
|
|
|
|
9 |
68 |
|
Filippa Karlsson |
Katrineholms Simsällskap |
2004 |
AF8804 |
25m |
1:18.93 |
|
|
|
|
|
10 |
192 |
|
Linnea Melin |
Skövde Simsällskap |
2005 |
AX1605 |
50m |
1:19.64 |
|
|
|
|
|
11 |
199 |
|
Ebba Jukic |
Skövde Simsällskap |
2005 |
BF7205 |
25m |
1:20.09 |
|
|
|
|
|
12 |
71 |
|
Katarina Pettersson |
Katrineholms Simsällskap |
2005 |
AL4205 |
25m |
1:20.54 |
|
|
|
|
|
13 |
212 |
|
Linnéa Bruce-Holm |
Säffle Simsällskap |
2005 |
AH4205 |
25m |
1:21.26 |
|
|
|
|
|
14 |
260 |
|
Alma Mühr |
Örebro Simallians |
2005 |
BI0405 |
25m |
1:23.29 |
|
|
|
|
|
15 |
124 |
|
Ellen Persson |
Mariestads Simsällskap |
2004 |
AN7804 |
25m |
1:25.70 |
|
|
|
|
|
16 |
297 |
|
Runa Eriksson |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2005 |
AQ1605 |
25m |
1:28.50 |
|
|
|
|
|
17 |
2 |
|
Agnes Wahlberg |
Simklubben Elfsborg |
2004 |
AE3604 |
50m |
1:31.45 |
|
|
|
|
|
18 |
307 |
|
Hanna Andrén |
Simklubben Alingsås |
2004 |
AI3204 |
25m |
1:31.64 |
|
|
|
|
|
19 |
50 |
|
Tove Öjersson |
Simklubben Götene |
2005 |
AM1605 |
25m |
1:32.90 |
|
|
|
|
|
20 |
182 |
|
Alma Wallin Bustad |
Skövde Simsällskap |
2005 |
AE1405 |
25m |
1:33.31 |
|
|
|
|
|
21 |
248 |
|
Wilma Åberg |
Örebro Simallians |
2005 |
AB4605 |
25m |
1:33.94 |
|
|
|
|
|
22 |
11 |
|
Amalia Ödman |
Simklubben Elfsborg |
2005 |
AP5605 |
50m |
1:37.90 |
|
|
|
|
|
23 |
62 |
|
Sara Vendel Gunnarsson |
Karlsborgs Simklubb |
2005 |
BD7805 |
25m |
1:42.52 |
|
|
|
|
|
24 |
51 |
|
Lisa Andersson |
Simklubben Götene |
2005 |
AP1405 |
25m |
1:43.15 |
|
|
|
|
|
25 |
301 |
|
Amina Asker |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2005 |
BM6205 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
177 |
|
Vanja Emanuelsson Fransson |
Skövde Simsällskap |
2005 |
AB7605 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
12 |
|
Juliette Erixon |
Simklubben Elfsborg |
2005 |
AQ2405 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-06-07 19:18:44 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Mariestads Simsällskap |
|
|
|
|