2021-01-26   21:42:13
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Späckhuggarsim

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag 09.30

Document
Startlista
Späckhuggarsim 2019
Arrangör:
Plats: Karlsrobadet Eslövs Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 23 mar 2019 till den 23 mar 2019
9 50m Ryggsim Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 148 Jenny Nilsson Simklubben Triton 2005 AV9805 50m 36.49
2 58 Amanda Blomkvist Landskrona Simsällskap 2007 AD0607 25m 37.60
3 93 Violetta Pflug Simklubben Lödde 2008 AC3608 25m 38.20
4 152 Anna Jörgensen Simklubben Triton 2007 AK2207 25m 39.33
5 69 Emma Maric Landskrona Simsällskap 2007 AQ5607 25m 39.74
6 71 Julia Palm Landskrona Simsällskap 2006 BL1206 25m 40.16
7 57 Thowe Eliasson Landskrona Simsällskap 2006 AF6206 25m 40.63
8 153 Mollie Dalengran Simklubben Triton 2004 BT1604 25m 40.87
9 127 Tova Jönsson Simklubben Ran 2007 AW0207 25m 41.49
10 16 Linnea Larsson Eslövs Simsällskap 2007 AJ0807 25m 41.72
11 24 Livia Landmyr Eslövs Simsällskap 2006 BH8206 25m 42.12
12 64 Linnea Mårtensson Landskrona Simsällskap 2006 BC2206 25m 42.44
13 17 Hedda Palm Eslövs Simsällskap 2005 BH9405 25m 44.14
14 119 Wilma Sonesson Simklubben Ran 2007 AH5407 25m 44.18
15 141 Manita Klöckner Sjöbo Simsällskap 2007 BC0607 25m 44.58
16 118 Karla Rosvall Simklubben Ran 2008 AB5608 25m 45.46
17 95 Selma Lindell Simklubben Lödde 2008 AF0808 25m 45.64
18 138 Isabella Stoltz Sjöbo Simsällskap 2008 AI1208 25m 45.89
19 172 Ida Sohn Rønne Svømme Klub 2008 0822AD 25m 46.16
20 132 Amelia Johansson Lindkvist Simklubben Ran 2006 BS1806 25m 46.52
21 27 Rebecka Ingner Eslövs Simsällskap 2007 BB8207 25m 47.50
22 139 Vilda Larsson Sjöbo Simsällskap 2008 AJ0408 25m 47.52
23 29 Havannah Klein Eslövs Simsällskap 2009 AH1609 25m 47.66
24 157 Clara Lindström Simklubben Triton 2008 AP2408 25m 48.09
25 75 Vera Olofsson Landskrona Simsällskap 2009 AI5609 25m 48.12
26 19 Klara Hansson Eslövs Simsällskap 2006 AA0216 25m 48.34
27 129 Izabella Wong Maspers Simklubben Ran 2007 BA9207 25m 48.91
28 22 Tilda Folkesson Eslövs Simsällskap 2009 AC1409 25m 49.11
29 23 Linnea Strandqvist Eslövs Simsällskap 2008 AJ2208 25m 49.33
30 131 Ida Gadsbøll Simklubben Ran 2007 BB7407 25m 50.11
31 156 Linnéa Kamstad Simklubben Triton 2008 AP3408 25m 50.46
32 123 Elin Alsalim Simklubben Ran 2007 AV8607 25m 50.85
33 26 Clara Landmyr Eslövs Simsällskap 2009 AF1609 25m 51.64
34 124 Ellen Ahlström Simklubben Ran 2007 AV0807 25m 52.09
35 81 Patricia Pavlovic Landskrona Simsällskap 2008 AY9008 25m 52.80
36 80 Lisen Burnesson Landskrona Simsällskap 2008 AY8808 25m 53.18
37 101 Annette Rosenqvist Simklubben Lödde 2007 BI7007 25m 53.77
38 33 Jenny Rappe Eslövs Simsällskap 2007 BJ6007 25m 54.41
39 63 Emmy Ekvall Landskrona Simsällskap 2009 AA3809 25m 55.28
40 74 Maja Antonsson Landskrona Simsällskap 2007 BE5607 25m 55.30
41 79 Linnea Östlund Landskrona Simsällskap 2008 AY8608 25m 56.14
42 18 Kajsa Hansson Eslövs Simsällskap 2008 AE0808 25m 57.56
43 76 Rut Nilsson Landskrona Simsällskap 2009 AL5609 25m 57.63
44 54 Tindra Stattin Simsällskapet Iden 2007 BI5807 25m 1:00.94
45 78 Isabella Hansen Landskrona Simsällskap 2010 AE8410 25m 1:03.35
46 84 Sarah-Li Appelblad Wendt Landskrona Simsällskap 2011 AB4611 25m 1:06.77
47 85 Amalie Riis Landskrona Simsällskap 2007 BL3807 25m
48 30 Ida Håkansson Eslövs Simsällskap 2007 BG6407 25m
49 2 Alisa Dolgova Eslövs Simsällskap 2007 25m
50 83 Belinda Ivarsson Landskrona Simsällskap 2005 BW3605 25m
2019-03-18 19:42:42 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Eslövs Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner