2021-01-25   22:25:58
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Späckhuggarsim

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag 09.30

Document
Startlista
Späckhuggarsim 2019
Arrangör:
Plats: Karlsrobadet Eslövs Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 23 mar 2019 till den 23 mar 2019
4 50m Fjärilsim Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 5 Anton Jönsson Eslövs Simsällskap 2001 AL4501 25m 28.23
2 6 Filip Salbrink Eslövs Simsällskap 2002 AH6502 25m 28.60
3 181 Phillip Quist Rønne Svømme Klub 2003 0395AN 25m 29.66
4 106 Albert Gudermanis Simklubben Ran 2000 AY6100 25m 30.06
5 14 Axel Thelin Eslövs Simsällskap 2002 AW4902 25m 31.21
6 8 Toni Milkov Eslövs Simsällskap 2004 AK6304 25m 32.10
7 7 Ludwig Saurow Eslövs Simsällskap 2004 AC9704 25m 34.41
8 122 Arvid Johansson Simklubben Ran 2007 AJ0707 25m 34.49
9 9 Hampus Ståhl Eslövs Simsällskap 2004 AK8304 25m 35.62
10 125 Elliot Feldt Simklubben Ran 2007 AJ0507 25m 36.47
11 12 Jakob Tidén Eslövs Simsällskap 2006 AD2906 25m 37.47
12 133 Alex Jemeljanov Sjöbo Simsällskap 2005 AR4305 25m 37.97
13 49 Elias Albrektsson Simsällskapet Iden 2006 AF4706 50m 38.59
14 70 Andy Hadzic Landskrona Simsällskap 2007 AL2107 25m 38.79
15 52 Theo Muscalu Simsällskapet Iden 2007 AJ4107 25m 38.79
16 115 Philip Li Shi Wei Simklubben Ran 2005 AN4505 25m 38.90
17 146 Sam Bengtsson Nimander Simklubben Triton 2008 AA2308 25m 39.07
18 149 Alexander Persson Simklubben Triton 2004 AR9704 25m 39.11
19 20 Adam Malmquist Eslövs Simsällskap 2006 AN7706 25m 40.37
20 120 Kasper Andersson Simklubben Ran 2008 AE7708 25m 41.43
21 135 Mattias Sanda Sjöbo Simsällskap 2007 AG3907 25m 41.54
22 50 Dennis Henriksson Simsällskapet Iden 2005 AN4705 50m 42.38
23 90 Leo Eriksson Simklubben Lödde 2008 AA0308 25m 43.19
24 134 Sebastian Nilsson Sjöbo Simsällskap 2006 AN5706 25m 44.22
25 96 Elias Lindeberg Simklubben Lödde 2008 AC5908 50m 44.80
26 59 Vilmer Johansson Rönqvist Landskrona Simsällskap 2007 AF7307 25m 45.25
27 170 Anders Koefoed-Holm Rønne Svømme Klub 2006 0649AF 50m 45.31
28 126 Kasper Ketelsen Simklubben Ran 2007 AJ7507 25m 45.51
29 171 Elias Løkken Boss Rønne Svømme Klub 2008 0883AE 25m 47.29
30 73 Henry Palm Landskrona Simsällskap 2008 AJ2708 25m 50.87
31 53 Ludwig Jongen Simsällskapet Iden 2005 AU1905 25m
32 130 Hugo Evander Simklubben Ran 2007 AM1107 25m
33 183 Rasmus F. Jegård Rønne Svømme Klub 2007 0747AL 25m
34 185 Vitus L. Vilsholm Rønne Svømme Klub 2009 0973AE 25m
35 97 Simon Björk Simklubben Lödde 2009 AB8109 25m
36 136 Isak Berild Andersen Sjöbo Simsällskap 2007 AI1307 25m
37 62 Liam Andersson Landskrona Simsällskap 2009 AA1509 25m
2019-03-18 19:42:41 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Eslövs Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner