2021-03-08   11:52:12
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Späckhuggarsim

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag 09.30

Document
Startlista
Späckhuggarsim 2019
Arrangör:
Plats: Karlsrobadet Eslövs Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 23 mar 2019 till den 23 mar 2019
12 100m Ryggsim Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 6 Filip Salbrink Eslövs Simsällskap 2002 AH6502 25m 1:02.87
2 8 Toni Milkov Eslövs Simsällskap 2004 AK6304 25m 1:13.67
3 104 Mohamad Hariri Simklubben Ran 2002 AK1502 25m 1:14.11
4 7 Ludwig Saurow Eslövs Simsällskap 2004 AC9704 25m 1:15.42
5 109 Hadi Hariri Simklubben Ran 2005 AH8705 25m 1:18.56
6 145 Lucas Gyllenskiöld Simklubben Triton 2004 AO9104 25m 1:20.30
7 110 Gustav Bach Simklubben Ran 2005 AJ5105 25m 1:20.69
8 12 Jakob Tidén Eslövs Simsällskap 2006 AD2906 25m 1:22.91
9 105 Ahmad Alhaj Simklubben Ran 2005 AC6905 25m 1:27.01
10 133 Alex Jemeljanov Sjöbo Simsällskap 2005 AR4305 25m 1:27.91
11 128 Robin Cakmak Simklubben Ran 2004 AY0504 25m 1:27.97
12 70 Andy Hadzic Landskrona Simsällskap 2007 AL2107 25m 1:29.14
13 52 Theo Muscalu Simsällskapet Iden 2007 AJ4107 25m 1:30.99
14 116 William Madsen Simklubben Ran 2006 AI8506 25m 1:31.86
15 111 Emil Hjalmarsson Simklubben Ran 2006 AF5306 25m 1:32.89
16 32 Axel Månsson Eslövs Simsällskap 2007 AQ0107 25m 1:33.61
17 135 Mattias Sanda Sjöbo Simsällskap 2007 AG3907 25m 1:34.50
18 53 Ludwig Jongen Simsällskapet Iden 2005 AU1905 25m 1:35.38
19 59 Vilmer Johansson Rönqvist Landskrona Simsällskap 2007 AF7307 25m 1:39.16
20 134 Sebastian Nilsson Sjöbo Simsällskap 2006 AN5706 25m 1:39.18
21 136 Isak Berild Andersen Sjöbo Simsällskap 2007 AI1307 25m 1:39.72
22 174 Laurits Erichsen Rønne Svømme Klub 2007 0717AI 50m 1:41.19
23 28 Viggo Öberg Eslövs Simsällskap 2006 AT7706 25m 1:43.08
2019-03-18 19:42:44 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Eslövs Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner