2021-01-25   21:39:12
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Späckhuggarsim

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag 09.30

Document
Startlista
Späckhuggarsim 2019
Arrangör:
Plats: Karlsrobadet Eslövs Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 23 mar 2019 till den 23 mar 2019
10 50m Ryggsim Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 6 Filip Salbrink Eslövs Simsällskap 2002 AH6502 25m 29.60
2 14 Axel Thelin Eslövs Simsällskap 2002 AW4902 25m 32.07
3 181 Phillip Quist Rønne Svømme Klub 2003 0395AN 50m 33.04
4 106 Albert Gudermanis Simklubben Ran 2000 AY6100 25m 33.60
5 8 Toni Milkov Eslövs Simsällskap 2004 AK6304 25m 35.22
6 7 Ludwig Saurow Eslövs Simsällskap 2004 AC9704 25m 36.13
7 145 Lucas Gyllenskiöld Simklubben Triton 2004 AO9104 25m 37.77
8 146 Sam Bengtsson Nimander Simklubben Triton 2008 AA2308 25m 37.98
9 122 Arvid Johansson Simklubben Ran 2007 AJ0707 25m 38.33
10 49 Elias Albrektsson Simsällskapet Iden 2006 AF4706 25m 39.70
11 125 Elliot Feldt Simklubben Ran 2007 AJ0507 25m 40.26
12 32 Axel Månsson Eslövs Simsällskap 2007 AQ0107 25m 41.85
13 120 Kasper Andersson Simklubben Ran 2008 AE7708 25m 41.94
14 96 Elias Lindeberg Simklubben Lödde 2008 AC5908 25m 42.46
15 115 Philip Li Shi Wei Simklubben Ran 2005 AN4505 25m 42.86
16 25 Sigge Modee Eslövs Simsällskap 2008 AH2908 25m 45.71
17 20 Adam Malmquist Eslövs Simsällskap 2006 AN7706 25m 47.06
18 126 Kasper Ketelsen Simklubben Ran 2007 AJ7507 25m 47.23
19 73 Henry Palm Landskrona Simsällskap 2008 AJ2708 25m 47.74
20 72 Mustafa Hasso Landskrona Simsällskap 2005 AW6505 25m 48.31
21 90 Leo Eriksson Simklubben Lödde 2008 AA0308 25m 49.48
22 97 Simon Björk Simklubben Lödde 2009 AB8109 25m 49.83
23 28 Viggo Öberg Eslövs Simsällskap 2006 AT7706 25m 49.97
24 82 Theo Litzén Landskrona Simsällskap 2008 AM9708 25m 51.05
25 171 Elias Løkken Boss Rønne Svømme Klub 2008 0883AE 25m 51.62
26 62 Liam Andersson Landskrona Simsällskap 2009 AA1509 25m 51.72
27 130 Hugo Evander Simklubben Ran 2007 AM1107 25m 51.83
28 31 Victor Göransson Eslövs Simsällskap 2007 AP2307 25m 52.74
29 183 Rasmus F. Jegård Rønne Svømme Klub 2007 0747AL 25m 52.81
30 184 Tobias Sejr Trampedach Rønne Svømme Klub 2008 0805AE 25m 54.96
31 92 Arvid Nilsson Simklubben Lödde 2008 AB1308 25m 54.97
32 21 Haris Solak Eslövs Simsällskap 2007 AH7107 25m 55.64
33 166 Kayhan Naseri Simklubben Triton 2007 AP8507 25m 56.20
34 1 Arvid Palm Eslövs Simsällskap 2010 25m
35 185 Vitus L. Vilsholm Rønne Svømme Klub 2009 0973AE 25m
2019-03-18 19:42:43 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Eslövs Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner