Program för Åbergs Museum Cup 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 sep 2019 till den 29 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Frisim Damer
|
Final 1 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
3 |
|
Elvira Claesson |
2006 |
SIGTUNA SK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
4 |
|
Tala Alhalabi |
2008 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Frisim Damer |
Final 2 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
1 |
|
Isolde Persson |
2009 |
SS04 |
1:58.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
2 |
|
Tuva Bärgård |
2009 |
SK ENA |
1:51.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
3 |
|
Emilia Bakas |
2008 |
SK ENA |
1:43.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
4 |
|
Wilma Birelius |
2008 |
SALA SS |
1:43.51 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
5 |
|
Noelia Cypriansen |
2009 |
UPPLANDS-B |
1:55.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
6 |
|
Lova Hjort |
2007 |
SS04 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Frisim Damer |
Final 3 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
1 |
|
Louise Axland |
2007 |
SS04 |
1:34.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
2 |
|
Ida Muhic |
2007 |
SS04 |
1:32.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
3 |
|
Ella Lynch |
2007 |
SS04 |
1:30.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
4 |
|
Emilia Blomström |
2008 |
SS04 |
1:31.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
5 |
|
Judit Andersson |
2007 |
SS04 |
1:33.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
6 |
|
Diana Gorelkova |
2008 |
VÄSTERÅS |
1:40.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Frisim Damer |
Final 4 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
1 |
|
Elvira Wiell |
2007 |
SALA SS |
1:26.10 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
2 |
|
Linnea Alvin |
2006 |
SK ENA |
1:25.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
3 |
|
Wilma Larsson |
2007 |
VÄSTERÅS |
1:24.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
4 |
|
Saga Wallebring |
2008 |
SK ENA |
1:24.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
5 |
|
Aziza Osman |
2008 |
SK ENA |
1:25.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
6 |
|
Sara Norman Widell |
2006 |
NORRTÄLJE |
1:26.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Frisim Damer |
Final 5 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
1 |
|
Terese Lundberg |
2004 |
VÄSTERÅS |
1:21.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
2 |
|
Olivia Zetterkvist |
2006 |
KÖPINGS SS |
1:20.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
3 |
|
Moa Nordström |
2007 |
SALA SS |
1:17.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
4 |
|
Elvira Muhr |
2007 |
VÄSTERÅS |
1:19.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
5 |
|
Johanna Holmberg |
2007 |
VÄSTERÅS |
1:21.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
6 |
|
Astrid Eriksson |
2006 |
VÄSTERÅS |
1:23.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Frisim Damer |
Final 6 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
1 |
|
Tindra Bärgård |
2006 |
SK ENA |
1:15.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
2 |
|
Tilde Svegårdh |
2005 |
SK ENA |
1:14.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
3 |
|
Elin Söderlund |
2006 |
UPPLANDS-B |
1:14.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
4 |
|
Monica Zhan |
2005 |
VÄSTERÅS |
1:14.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
5 |
|
Emilia Torgén |
2005 |
BÅLSTA SK |
1:14.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
6 |
|
Ella Gjälby |
2008 |
SK ENA |
1:17.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Frisim Damer |
Final 7 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
1 |
|
Elin Finne |
2007 |
BÅLSTA SK |
1:12.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
2 |
|
Lova Åhlén |
2004 |
NORRTÄLJE |
1:11.85 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
3 |
|
Carolina Modig |
2003 |
SALA SS |
1:08.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
4 |
|
Matilda Ardanius |
2001 |
BÅLSTA SK |
1:09.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
5 |
|
Soobin Åkerlund |
2004 |
VÄSTERÅS |
1:12.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
6 |
|
Emilia Eriksson |
2004 |
KÖPINGS SS |
1:13.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Frisim Damer |
Final 8 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
1 |
|
Olivia Budden |
2007 |
BÅLSTA SK |
1:07.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
2 |
|
Alma Norgren |
2004 |
BÅLSTA SK |
1:05.61 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
3 |
|
Ida Lindblom |
2001 |
SALA SS |
1:03.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4 |
|
Alicia Budden |
2004 |
BÅLSTA SK |
1:04.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
5 |
|
Emily Sandberg |
2004 |
BÅLSTA SK |
1:07.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
6 |
|
Ebba Fors |
2006 |
UPPLANDS-B |
1:08.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-29 09:06:45 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
|
|
|
|