Program för UGP 3 2018-2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 5
|
Tävling |
UGP 3 |
|
Utskriftsdatum |
08 mars 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Falkenberg |
|
Utskriftstid |
19:54 |
|
|
Arrangör |
VSSF, Falkenbergs SK & Varbergs Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
09 mars 2019 |
|
|
|
|
Gren 5, 400m Medley Damer |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
116 |
3 |
Ebba Jukic |
2005 |
BF7205 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
|
96 |
4 |
Amanda Cederqvist |
2005 |
AY2405 |
S 02 |
|
50m |
|
112 |
5 |
Linnea Melin |
2005 |
AX1605 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
184 |
2 |
Klara Harrysson |
2004 |
AM3604 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
6:42.06 |
172 |
3 |
Felicia Ceveryd |
2005 |
AZ1605 |
VARBERG |
|
25m |
6:24.58 |
60 |
4 |
Beatrice Andersson |
2005 |
BB3205 |
SK LAXEN |
|
25m |
6:15.71 |
61 |
5 |
Stina Holmqvist |
2006 |
AO6606 |
SK LAXEN |
|
25m |
6:17.65 |
74 |
6 |
Linnea Olofsson |
2004 |
AZ7804 |
S77 |
|
25m |
6:25.91 |
107 |
7 |
Evelina Hallman |
2006 |
AG8406 |
SK 1970 |
|
25m |
7:03.06 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
31 |
1 |
Febe Westerdahl |
2006 |
BE7406 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
6:03.37 |
164 |
2 |
Emmie Dahlgren |
2004 |
BA8204 |
VARBERG |
|
25m |
5:51.33 |
220 |
3 |
Moa Rödin |
2004 |
BH8404 |
UDDEVALLA |
|
25m |
5:39.89 |
138 |
4 |
Tyra Öhlin |
2004 |
AX5204 |
SK TRITON |
|
25m |
5:34.31 |
183 |
5 |
Ella Persson |
2004 |
AJ2604 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
5:36.76 |
103 |
6 |
Ella Westerlund |
2004 |
AL6604 |
SK 1970 |
|
25m |
5:44.74 |
150 |
7 |
Alva Tingstorp |
2005 |
AB6405 |
VARBERG |
|
25m |
6:02.53 |
100 |
8 |
Elsa Dittmer |
2005 |
BR3805 |
S 02 |
|
25m |
6:04.91 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
210 |
1 |
Hilda Eriksson |
2004 |
AO5204 |
UDDEVALLA |
|
25m |
5:29.40 |
199 |
2 |
Emilia Ström |
2002 |
AD0602 |
UDDEVALLA |
|
25m |
5:24.56 |
151 |
3 |
Stella Warborn |
2003 |
AW4603 |
VARBERG |
|
25m |
5:23.22 |
203 |
4 |
Marit Cuperus |
2002 |
BD0202 |
UDDEVALLA |
|
25m |
5:04.70 |
93 |
5 |
Elna Magnusson |
2004 |
BG1804 |
S 02 |
|
25m |
5:22.67 |
198 |
6 |
Lovisa Alsop |
2001 |
AJ9601 |
UDDEVALLA |
|
25m |
5:24.47 |
97 |
7 |
Ella Holmqvist |
2005 |
AY3405 |
S 02 |
|
25m |
5:26.91 |
209 |
8 |
Evelina Wester |
2004 |
AO6204 |
UDDEVALLA |
|
25m |
5:32.05 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
08 mars 2019 |
Licensierad till: Varberg Sim |
Utskriftstid |
19:54 |
|