Program för UGP 2 2018-2019, Lödde
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag pass 3 start 09.00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tolvåkersbadet |
Arrangör: |
Skånesim/Simklubben Lödde |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 26 jan 2019 till den 27 jan 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 800m Frisim Damer
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SR |
8:19.28 |
|
Gabriella Fagundez |
1985 |
SK Ran |
SWE |
Nimes |
|
2007-12-07 |
|
|
SJR |
8:32.19 |
|
Louise Hansson |
1996 |
Helsingborgs S |
SWE |
Helsingborg |
|
2015-01-26 |
|
|
DR |
8:19.28 |
|
Gabriella Fagundez |
|
SK Ran |
|
Nimes |
|
2007-01-01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
3 |
|
Ida Nordberg |
2006 |
POSEIDON |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
4 |
|
Nelly Gustavsson |
2004 |
SK LÖDDE |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 800m Frisim Damer |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
216 |
1 |
|
Isa Ståhl |
2006 |
SK TRITON |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
2 |
|
Sofia Lund |
2003 |
POSEIDON |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
305 |
3 |
|
Jennifer Norlén |
2005 |
SK SYDSIM |
11:27.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
223 |
4 |
|
Amanda Pålsson |
2005 |
SK TRITON |
11:38.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
269 |
5 |
|
Erica Persson |
2005 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 800m Frisim Damer |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
202 |
1 |
|
Ebba Ringström |
2004 |
SK TRITON |
11:02.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
262 |
2 |
|
Elsa Kanth |
2004 |
ÄNGELHOLM |
10:39.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
255 |
3 |
|
Emmie Andersson |
2003 |
ÄNGELHOLM |
10:04.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
4 |
|
Sofia Hake |
2003 |
POSEIDON |
10:38.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
307 |
5 |
|
Lovisa Yngvesson |
2004 |
SK SYDSIM |
10:57.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
306 |
6 |
|
Ella Bodell |
2005 |
SK SYDSIM |
11:26.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-01-26 19:34:24 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|