2020-07-14   22:11:26
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SOIS Medley Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 1
Heatlista 
 
  Tävling  Skene SOIS Medley Cup    Utskriftsdatum  01 februari 2019   
  Tävlingsort  Skene    Utskriftstid  13:51   
  Arrangör  Skene SIM o IS         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  02 februari 2019         
 
 
 
Gren 1, 50m Frisim Fl A, B o C  Finaler (12) 
Heat 1 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
84  Emelia Rantanen  2006    S 02    25m   
261  Julia Lornell  2005    SK 1970    25m   
83  Anna-Maria Niemi  2006    S 02    25m   
               
               

 
Heat 2 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
231  Francesca Pusceddo  2006  BS8806  GÖTEBORG    25m  48.05 
218  Diba Mobini  2006  BQ2606  GÖTEBORG    25m  46.18 
213  Wilma Ekdahl  2006  BL5606  GÖTEBORG    25m  45.41 
118  Olivia Andersson  2005  AY5205  SKENE SIM    25m  45.52 
271  Maja Holmberg  2005  BJ7605  VARBERG    25m  47.88 
289  Signe Mörtsell  2006  BR1806  VARBERG    50m  55.82 

 
Heat 3 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
255  Alva Johansson  2005  BS3405  SK 1970    25m  43.46 
216  Ingrid Nilsson  2006  BQ3606  GÖTEBORG    25m  43.05 
279  Agnes Bengtsson  2006  BJ4606  VARBERG    25m  42.20 
107  Nathalie Borén  2006  BS2806  S 02    25m  42.54 
205  Sarah Brink  2004  BX3804  GÖTEBORG    25m  43.31 
117  Jasmina Muradian  2006  AD7406  SKENE SIM    25m  44.65 

 
Heat 4 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
162  Olivia Järrenfors  2006  BP0406  ELFSBORG    25m  41.50 
196  Louise Simonson  2005  BK7405  GÖTEBORG    25m  39.66 
272  Melva Eriksson  2006  AY1806  VARBERG    25m  38.84 
199  Lina Holmsen  2005  BL8205  GÖTEBORG    25m  39.03 
275  Lovisa Lidén  2006  BH0206  VARBERG    25m  40.20 
49  Kajsa Adebahr  2006  BN3806  KUNGSBACKA    25m  41.78 

 
Heat 5 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
146  Judi Abdelkareem  2004  BG9804  ELFSBORG    25m  38.49 
116  Alma Larsson  2006  AA8206  SKENE SIM    25m  38.02 
90  Tara Paktinat  2006  AZ3606  S 02    25m  36.98 
214  Emma Nedholm  2005  BS7205  GÖTEBORG    25m  37.93 
145  Juliette Erixon  2005  AQ2405  ELFSBORG    25m  38.35 
33  Rebecka Hohensee  2006  BE3406  KUNGSBACKA    25m  38.84 

 
Heat 6 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Bianca Havner  2005  BB2205  FALKENBERG    25m  36.26 
201  Cornelia Cederbrandt  2005  BB5406  GÖTEBORG    25m  35.76 
26  Isa Simonsson  2006  AM4206  KUNGSBACKA    25m  35.72 
189  Klara Rask  2005  AL9405  GÖTEBORG    25m  35.75 
139  Melina Eksell  2005  AI5605  ELFSBORG    25m  35.79 
87  Ajla Vajzovic  2006  AZ7606  S 02    25m  36.95 

 
Heat 7 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
248  Evelina Hallman  2006  AG8406  SK 1970    25m  35.19 
147  Enna Karanovic  2006  AM8206  ELFSBORG    25m  35.03 
21  Tindra Billström  2006  AL3606  KUNGSBACKA    25m  34.74 
190  Nadja Karlsson  2004  BK8404  GÖTEBORG    25m  34.93 
236  Tove Öjersson  2005  AM1605  SK GÖTENE    25m  35.13 
140  Svea Klasson  2006  AC4406  ELFSBORG    25m  35.29 

 
Heat 8 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
44  Ida Ivarsson  2006  BH8406  KUNGSBACKA    25m  34.37 
138  Saga Nikumaa  2004  AP1404  ELFSBORG    25m  34.29 
92  Alicia Löwenberg  2006  BJ0606  S 02    25m  34.11 
154  Emelie Johansson  2005  BH2205  ELFSBORG    25m  34.16 
134  Louice Lundqvist  2003  AQ1403  ELFSBORG    25m  34.33 
211  Sara Högstedt  2005  BR7605  GÖTEBORG    25m  34.46 

 
Heat 9 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
11  Kristin Johannesson  2004  BQ9804  FALKENBERG    25m  33.75 
Maja Mcadam  2006  AO0806  FALKENBERG    25m  33.62 
243  Filippa Fritzson  2005  AE3205  SK 1970    25m  33.44 
156  Nellie Siversjö  2006  BA6806  ELFSBORG    25m  33.47 
197  Selma Hahne  2004  BU5604  GÖTEBORG    25m  33.71 
25  Linnéa Samuelsson  2006  AM6206  KUNGSBACKA    25m  34.09 

 
Heat 10 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
202  Charlize Nyström  2005  BN7405  GÖTEBORG    25m  33.35 
188  Elma Eklund  2005  AG5205  GÖTEBORG    25m  32.58 
132  Hannah Lornell  2000  AI3200  ELFSBORG    25m  32.17 
Izabelle Andersson  2004  AM9204  FALKENBERG    25m  32.38 
142  Sarah Nilsson  2003  BN6603  ELFSBORG    25m  33.19 
195  Ines Norlander  2006  BA1406  GÖTEBORG    25m  33.42 

 
Heat 11 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
192  Elin Ha  2006  AM7406  GÖTEBORG    25m  31.82 
136  Felicia Johansson Thörngren  2003  BA9203  ELFSBORG    25m  31.72 
12  Elise Dahlberg  2006  AY2806  FALKENBERG    25m  31.60 
135  Elly Sjöberg  2005  AE6205  ELFSBORG    25m  31.68 
34  Febe Westerdahl  2006  BE7406  KUNGSBACKA    25m  31.78 
237  Lisa Andersson  2005  AP1405  SK GÖTENE    25m  32.14 

 
Heat 12 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
242  Alva Emardson  2001  BP6401  SK 1970    25m  31.08 
85  Miray Beybutov  2005  AY1405  S 02    25m  29.86 
246  Matilda Hallman  2003  BF7403  SK 1970    25m  29.61 
241  Linnea Andersson  2003  AU1403  SK 1970    25m  29.63 
133  Emilia Esborn  2003  AP7403  ELFSBORG    25m  30.64 
27  Sigrid Hildebrand  2006  AP3606  KUNGSBACKA    25m  31.37 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  01 februari 2019 
Licensierad till: Skene Sim- och Idrottssällskap  Utskriftstid  13:51 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner