Program för TomteCupen
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Nässjö SLS |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 dec 2019 till den 14 dec 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 50m Fjärilsim Damer
|
Final 1 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Tomten |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
2 |
|
Amelia Titus |
2009 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
3 |
|
Lilly Rogö |
2009 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
4 |
|
Signe Schygge |
2010 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 50m Fjärilsim Damer |
Final 2 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
1 |
|
Vera Ahlm |
2006 |
TRANÅS SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
2 |
|
Sofia Soldesjö |
2009 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
3 |
|
Daria Anghelescu |
2007 |
VÄRNAMO SS |
56.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
4 |
|
Jadie Elgh |
2009 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
5 |
|
Lovisa Holm |
2010 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 50m Fjärilsim Damer |
Final 3 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
1 |
|
Ebba Pantzar |
2009 |
JÖNKÖPING |
51.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
2 |
|
Natalia Teodora Cornea |
2008 |
VÄRNAMO SS |
50.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
3 |
|
Samira Sistek |
2008 |
JÖNKÖPING |
48.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
4 |
|
Wilma Ristl |
2006 |
JÖNKÖPING |
49.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
5 |
|
Siri Lindblom |
2008 |
JÖNKÖPING |
50.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
6 |
|
Estelle Davis |
2008 |
JÖNKÖPING |
56.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 50m Fjärilsim Damer |
Final 4 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
1 |
|
Elin Engqvist |
2005 |
JÖNKÖPING |
47.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
2 |
|
Matilda Söderberg |
2003 |
TRANÅS SS |
46.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
3 |
|
Bianca Maria Cornea |
2005 |
VÄRNAMO SS |
45.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
4 |
|
Hanna Sandberg |
2007 |
JÖNKÖPING |
46.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
5 |
|
Tuva Svensson |
2009 |
JÖNKÖPING |
47.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
6 |
|
Selma Cosic |
2008 |
JÖNKÖPING |
47.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 50m Fjärilsim Damer |
Final 5 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
1 |
|
Lina Liljekvist |
2006 |
JÖNKÖPING |
43.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
2 |
|
Ajla Sistek |
2006 |
JÖNKÖPING |
43.69 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
3 |
|
Leah Ljungberg |
2008 |
JÖNKÖPING |
42.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
4 |
|
Ella Veenhuis |
2007 |
BLÅKULLA |
43.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
5 |
|
Alva Beard |
2006 |
JÖNKÖPING |
43.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
6 |
|
Siri Gustafsson |
2007 |
VÄRNAMO SS |
44.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 50m Fjärilsim Damer |
Final 6 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
1 |
|
Ronja Johansson Magnusson |
2007 |
JÖNKÖPING |
42.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
2 |
|
Saga Törefors |
2006 |
VÄRNAMO SS |
40.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
3 |
|
Emma Bergqvist |
2007 |
JÖNKÖPING |
40.76 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
4 |
|
Lovis Johansson-Magnusson |
2007 |
SMÅLANDSST |
40.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
5 |
|
Wilma Silvander |
2003 |
TRANÅS SS |
41.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
6 |
|
Alma Cosic |
2006 |
JÖNKÖPING |
42.65 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 50m Fjärilsim Damer |
Final 7 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
1 |
|
Elsa Dahlberg |
2008 |
VÄRNAMO SS |
40.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
2 |
|
Hana Sistek |
2006 |
JÖNKÖPING |
39.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
3 |
|
Ester Sainz |
2008 |
JÖNKÖPING |
38.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
4 |
|
Alva Bernsholt |
2005 |
BLÅKULLA |
39.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
5 |
|
Majken Eriksson |
2005 |
SMÅLANDSST |
39.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
6 |
|
Lotten Eriksson |
2008 |
SMÅLANDSST |
40.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 50m Fjärilsim Damer |
Final 8 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
1 |
|
Ingrid Mann |
2007 |
VÄRNAMO SS |
37.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
2 |
|
Noe Oguni |
2005 |
SMÅLANDSST |
36.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
3 |
|
My Persson Sjölander |
2007 |
NÄSSJÖ |
34.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
4 |
|
Isabella Isomaa |
2007 |
JÖNKÖPING |
36.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
5 |
|
Ella Jansson |
2007 |
NÄSSJÖ |
37.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
6 |
|
Alva Johannesson |
2005 |
JÖNKÖPING |
38.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 50m Fjärilsim Damer |
Final 9 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
1 |
|
Ida Thom |
2007 |
SMÅLANDSST |
34.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
2 |
|
Ida Jonsson |
2005 |
JÖNKÖPING |
34.28 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
3 |
|
Annie Seppälä |
2004 |
SMÅLANDSST |
32.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
4 |
|
Gresa Hasi |
2008 |
SMÅLANDSST |
32.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
182 |
5 |
|
Mara Nichitelea |
2006 |
VÄRNAMO SS |
34.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
6 |
|
Mathilda Rångeby |
2007 |
NÄSSJÖ |
34.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-12-14 09:22:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Nässjö SLS |
|
|
|
|