Program för Sandaredssimmet 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1. Insim: 08:00 1:a start kl. 09:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sandaredsbadet |
Arrangör: |
Simklubben 1970 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 2 mar 2019 till den 3 mar 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 200m Bröstsim Damer 14-
|
Final 1 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
2 |
|
Emma Nedholm |
2005 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
335 |
3 |
|
Alva Johansson |
2005 |
SK 1970 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
4 |
|
Louise Simonson |
2005 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 200m Bröstsim Damer 14- |
Final 2 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
1 |
|
Ruth Lindblad |
2004 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
431 |
2 |
|
Olivia Andersson |
2005 |
SKENE SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
3 |
|
Alice Maier |
2005 |
FALKÖPING |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
4 |
|
Amalia Ödman |
2005 |
ELFSBORG |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
5 |
|
Elma Eklund |
2005 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 200m Bröstsim Damer 14- |
Final 3 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
1 |
|
Anna-Clara Eloff |
2005 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
2 |
|
Lisa Andersson |
2005 |
SK GÖTENE |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
3 |
|
Ella Göransson Emgård |
2005 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
4 |
|
Lisa Karlén |
2005 |
FALKÖPING |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
5 |
|
Juliette Erixon |
2005 |
ELFSBORG |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
402 |
6 |
|
Tove Johansson |
2005 |
ÅSUNDEN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 200m Bröstsim Damer 14- |
Final 4 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
1 |
|
Elly Sjöberg |
2005 |
ELFSBORG |
3:51.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
2 |
|
Cornelia Cederbrant |
2005 |
GÖTEBORG |
3:45.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
3 |
|
Emelie Johansson |
2005 |
ELFSBORG |
3:37.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
4 |
|
Ella L Baudone |
2005 |
GÖTEBORG |
3:43.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
5 |
|
Lo Stranne |
2005 |
GÖTEBORG |
3:46.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
410 |
6 |
|
Mira Löfgren |
2005 |
SK ALINGSÅ |
4:02.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 200m Bröstsim Damer 14- |
Final 5 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
1 |
|
Melina Eksell |
2005 |
ELFSBORG |
3:34.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
282 |
2 |
|
Maria Davidsson |
2005 |
LJUNGBY SS |
3:30.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
3 |
|
Amanda Ljungberg |
2005 |
GÖTEBORG |
3:28.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
321 |
4 |
|
Ida Hansson |
2005 |
SK 1970 |
3:28.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
404 |
5 |
|
Rebecka Söderberg |
2004 |
ÅSUNDEN |
3:31.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
315 |
6 |
|
Filippa Fritzson |
2005 |
SK 1970 |
3:36.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 200m Bröstsim Damer 14- |
Final 6 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
1 |
|
Sara Högstedt |
2005 |
GÖTEBORG |
3:22.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
2 |
|
Elin Sjöberg |
2005 |
GÖTEBORG |
3:19.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
283 |
3 |
|
Ida Rickhardsson |
2003 |
LJUNGBY SS |
3:16.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
4 |
|
Nadja Karlsson |
2004 |
GÖTEBORG |
3:18.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
188 |
5 |
|
Emmy Dagberg |
2005 |
KUNGÄLV |
3:20.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
6 |
|
Charlize Nyström |
2005 |
GÖTEBORG |
3:26.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 200m Bröstsim Damer 14- |
Final 7 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
279 |
1 |
|
Kriszta Vorszak |
2003 |
LJUNGBY SS |
3:15.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
2 |
|
Sarah Nilsson |
2003 |
ELFSBORG |
3:12.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
3 |
|
Filippa Lind |
2004 |
FALKÖPING |
2:56.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
187 |
4 |
|
Clara Axelsson |
2005 |
KUNGÄLV |
3:10.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
281 |
5 |
|
Jenny Davidsson |
2003 |
LJUNGBY SS |
3:14.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
6 |
|
Selma Hahne |
2004 |
GÖTEBORG |
3:16.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-03-01 18:33:46 |
Resultathantering: WinGrodan 2.1 |
Licensierad till: Simklubben 1970 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|