Program för US-Cupen 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 5
|
Tävling |
US-Cupen 2019 |
|
Utskriftsdatum |
29 mars 2019 |
|
|
Tävlingsort |
UDDEVALLA |
|
Utskriftstid |
22:56 |
|
|
Arrangör |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 mars 2019 |
|
|
|
|
Gren 5, 100m Frisim flickor 13år |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
363 |
1 |
Isabelle Johansson |
2006 |
BS9606 |
FALKENBERG |
|
25m |
|
242 |
2 |
Johanna Storm |
2006 |
BD7406 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:41.20 |
350 |
3 |
Freja Borgkvist |
2006 |
AO9406 |
FALKENBERG |
|
50m |
1:35.70 |
185 |
4 |
Hedda Östberg |
2006 |
BH7206 |
MASS |
|
25m |
1:34.24 |
203 |
5 |
Leia Haley Åslin |
2006 |
BO9206 |
MASS |
|
25m |
1:34.38 |
177 |
6 |
Clara Almqvist |
2006 |
AZ3206 |
MASS |
|
25m |
1:37.93 |
286 |
7 |
Moa Johansson |
2006 |
|
UDDEVALLA |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
190 |
1 |
Julia Dicander |
2006 |
BG6806 |
MASS |
|
25m |
1:32.41 |
318 |
2 |
Alexandra Cullberg |
2006 |
BQ7606 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:30.25 |
274 |
3 |
Achazia Hilvano |
2006 |
BR9206 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:25.85 |
230 |
4 |
Freja Simonsson |
2006 |
AF8406 |
STRÖMSTAD |
|
25m |
1:24.83 |
265 |
5 |
Isabella Emanuelsson |
2006 |
BJ4806 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:25.45 |
154 |
6 |
Olivia Järrenfors |
2006 |
BP0406 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:28.01 |
196 |
7 |
Lilith Annmark |
2006 |
BL4606 |
MASS |
|
25m |
1:31.72 |
191 |
8 |
Iselin Mattsdotter |
2006 |
BI9606 |
MASS |
|
25m |
1:33.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
262 |
1 |
Linnea Alfredsson |
2006 |
BI4206 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:20.27 |
251 |
2 |
Hanna Carlsson |
2006 |
AD8806 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:19.26 |
304 |
3 |
Ella Cedergren |
2006 |
BI7206 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:19.07 |
233 |
4 |
Elvira Axelsson-Larsholt |
2006 |
AL1606 |
STRÖMSTAD |
|
25m |
1:19.01 |
223 |
5 |
Saga Leo |
2006 |
BC5206 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:19.04 |
232 |
6 |
Molly Östby |
2006 |
AK1806 |
STRÖMSTAD |
|
25m |
1:19.26 |
352 |
7 |
Maja Mcadam |
2006 |
AO0806 |
FALKENBERG |
|
25m |
1:20.13 |
141 |
8 |
Svea Klasson |
2006 |
AC4406 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:24.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
306 |
1 |
Maja Borg |
2006 |
BI6206 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:14.87 |
300 |
2 |
Ebba Kjellberg |
2006 |
AZ2206 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:13.05 |
303 |
3 |
Matilda Wassblad |
2006 |
BA2806 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:08.75 |
297 |
4 |
Emma Hejdengård |
2006 |
AY7806 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:03.50 |
170 |
5 |
Klara Torén |
2006 |
AB1406 |
LIDKÖPING |
|
25m |
1:07.08 |
354 |
6 |
Elise Dahlberg |
2006 |
AY2806 |
FALKENBERG |
|
25m |
1:09.64 |
302 |
7 |
Märta Ryrmalm |
2006 |
BA1806 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:14.79 |
145 |
8 |
Enna Karanovic |
2006 |
AM8206 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:18.13 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
29 mars 2019 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
Utskriftstid |
22:56 |
|