Program för Sum-Sim Region 2019, Sjöbo
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag 10 november 2019 kl. 09:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sum-Sim (25m) 2019 regionfinal Skåne södra
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sjöbo Simanläggning |
Arrangör: |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 nov 2019 till den 10 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 32, 200m medley flickor 14
|
Direktfinal 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Sjöbo Gästgivaregård |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
421 |
3 |
|
Ella Zetterström |
2005 |
POSEIDON |
3:08.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
662 |
4 |
|
Rebecca Westergren |
2005 |
TRELLEBORG |
3:07.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
417 |
5 |
|
Emma Pjanic |
2005 |
POSEIDON |
3:08.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
682 |
6 |
|
Luna Simonsson |
2005 |
RINGSJÖ SK |
3:11.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 32, 200m medley flickor 14 |
Direktfinal 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
427 |
1 |
|
Elin Jannasch |
2005 |
POSEIDON |
2:58.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
665 |
2 |
|
Jacquline Rengbrandt |
2005 |
TRELLEBORG |
2:53.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
333 |
3 |
|
Nora Olsson |
2005 |
MKK |
2:51.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
516 |
4 |
|
Ella Bodell |
2005 |
SK SYDSIM |
2:48.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
331 |
5 |
|
Emma Ingner |
2005 |
MKK |
2:50.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
601 |
6 |
|
Nellie Emilsson |
2005 |
YSTADS SS |
2:53.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
452 |
7 |
|
Elena Seitzberg |
2005 |
SK RAN |
2:54.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
330 |
8 |
|
Ebba Holm |
2005 |
MKK |
3:06.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 32, 200m medley flickor 14 |
Direktfinal 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
530 |
1 |
|
Zinna Bengtsson Nimander |
2005 |
SK TRITON |
2:39.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
322 |
2 |
|
Amanda Persson |
2005 |
MKK |
2:37.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
653 |
3 |
|
Alicia Sjögren |
2005 |
TRELLEBORG |
2:31.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
664 |
4 |
|
Erma Duratovic |
2005 |
TRELLEBORG |
2:27.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
580 |
5 |
|
Thea Wicknertz |
2005 |
VELLINGE-N |
2:30.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
529 |
6 |
|
Maja Björnström |
2005 |
SK TRITON |
2:33.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
7 |
|
Julia Henriksson |
2005 |
SK HAJEN |
2:38.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
326 |
8 |
|
Teodora Petric |
2005 |
MKK |
2:41.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-09 19:44:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap |
|
|
|
|