Ohjelma UGP 2 2018-2019, Södertörn
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Stockholms Simförbund/Södertörn |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 26 jan 2019 till den 27 jan 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
200m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
114 |
|
Isa Lundgren Sonnergren |
Simklubben Neptun |
2004 |
AW5404 |
25m |
2:21.35 |
|
|
|
|
|
2 |
334 |
|
Olivia Bäckström |
Södertörns Simsällskap |
2005 |
AM0205 |
25m |
2:22.96 |
|
|
|
|
|
3 |
248 |
|
Klara Eklöf |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2002 |
AH2202 |
25m |
2:27.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
332 |
|
Nina Pavlovic Cano |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
AS7804 |
25m |
2:30.63 |
|
|
|
|
|
5 |
89 |
|
Amanda Bekkewold |
Simklubben Neptun |
2001 |
BM3401 |
25m |
2:30.69 |
|
|
|
|
|
6 |
551 |
|
Sofia Voigt |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2003 |
BF0803 |
25m |
2:30.97 |
|
|
|
|
|
7 |
36 |
|
Amanda Lindqvist |
Järfälla Simsällskap |
2002 |
AU6202 |
25m |
2:39.39 |
|
|
|
|
|
8 |
257 |
|
Elsa Kärvestedt |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AG9605 |
25m |
2:39.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
41 |
|
Moa Arvehed |
Järfälla Simsällskap |
2003 |
AT7803 |
25m |
2:40.28 |
|
|
|
|
|
10 |
213 |
|
Emilia Wullrich |
Spårvägen Simförening |
2003 |
BI8203 |
25m |
2:41.31 |
|
|
|
|
|
11 |
331 |
|
Rebecka Axelmalm |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
BG7603 |
25m |
2:43.95 |
|
|
|
|
|
12 |
35 |
|
Rebecca Policastro |
Järfälla Simsällskap |
2003 |
AI2403 |
25m |
2:45.14 |
|
|
|
|
|
13 |
284 |
|
Angelica Blomberg |
Södertälje Simsällskap |
2002 |
AD8802 |
25m |
2:47.08 |
|
|
|
|
|
14 |
98 |
|
Else Jomaa |
Simklubben Neptun |
2004 |
AK1204 |
25m |
2:48.63 |
|
|
|
|
|
15 |
37 |
|
Louise Hertegren |
Järfälla Simsällskap |
2004 |
AD0604 |
25m |
2:49.27 |
|
|
|
|
|
16 |
101 |
|
Anna Wainikka |
Simklubben Neptun |
2004 |
AP7804 |
50m |
2:54.15 |
|
|
|
|
|
17 |
107 |
|
Lilly Eriksson |
Simklubben Neptun |
2004 |
AS1604 |
25m |
2:57.30 |
|
|
|
|
|
18 |
265 |
|
Elvira Flores |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2006 |
AD9606 |
25m |
3:05.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
34 |
|
Elina Leijonqvist |
Järfälla Simsällskap |
|
|
25m |
|
|
|
|
2004 |
AA3804 |
|
|
|
|
|
20 |
127 |
|
Ingrid Lund |
Simklubben Neptun |
|
|
25m |
|
|
|
|
2006 |
AG8206 |
|
|
|
|
|
21 |
340 |
|
Amanda Nilsson |
Södertörns Simsällskap |
|
|
25m |
|
|
|
|
2002 |
BS9202 |
|
|
|
|
|
22 |
49 |
|
Felicia Göthberg |
Järfälla Simsällskap |
|
|
25m |
|
|
|
|
2004 |
AW4204 |
|
|
|
|
|
23 |
541 |
|
Therese Baltzarsson |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
25m |
|
|
|
|
2001 |
AE5201 |
|
|
|
|
|
24 |
159 |
|
Filippa Hammarén |
Simklubben Neptun |
|
|
25m |
|
|
|
|
2002 |
BY2602 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-01-24 17:58:55 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Södertörns Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|