Program for Limfjords Cup
Below are all entry- and startlists shown by session.
Løb 1, 200m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 869 | Johansen Ditte | 1994 | RØNNE | 9452AH | 25 m | 2:10.64 | |
2 | 1090 | Overgaard Janni | 1993 | THISTED | 9394AF | 25 m | 2:10.85 | |
3 | 649 | Rasmussen Camilla | 1991 | GRINDSTED | 9116AL | 25 m | 2:16.68 | |
4 | 1103 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 25 m | 2:17.50 | |
5 | 723 | Byskov Marie Bukholt | 1993 | HOLSTEBRO | 9344AB | 25 m | 2:19.76 | |
6 | 584 | Kristensen Trine | 1995 | LYSENG | 9568AC | 25 m | 2:19.81 | |
7 | 873 | Sørensen Christina G. | 1991 | RØNNE | 9162AG | 25 m | 2:22.69 | |
8 | 722 | Bielefeldt Simone | 1989 | HOLSTEBRO | 8964AF | 25 m | 2:23.38 | |
9 | 1022 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 2:25.12 | |
10 | 1063 | Sørensen Christina Arent | 1994 | NEPTUN | 9424AF | 25 m | 2:27.83 | |
11 | 814 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 9784AF | 25 m | 2:28.15 | |
12 | 694 | Kragelund Signe | 1994 | HEI | 9462AJ | 25 m | 2:28.70 | |
13 | 1031 | West Emilie Nordfeldt | 1996 | HERNING | 9694AI | 25 m | 2:28.71 | |
14 | 848 | Sørensen Amalie | 1994 | ODDER | 9494AF | 25 m | 2:30.14 | |
15 | 954 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 2:31.16 | |
16 | 1082 | Jessen Anna | 1995 | THISTED | 9536AN | 25 m | 2:32.86 | |
17 | 1004 | Jensen Charlotte | 1994 | AARS | 9414AF | 25 m | 2:33.75 | |
18 | 729 | Funch Laura | 1995 | HOLSTEBRO | 9568AS | 25 m | 2:34.24 | |
19 | 792 | Bundgaard Camilla | 1990 | IKAST | 9052AH | 25 m | 2:34.81 | |
20 | 1182 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 2:35.42 | |
21 | 602 | Benzarti Sara Sofia | 1997 | BRÆDSTRUP | 9766AR | 25 m | 2:37.04 | |
22 | 592 | Bak Lise | 1993 | PINGVINEN | 9362AB | 25 m | 2:37.10 | |
23 | 943 | Grundmann Jeanne Kirk | 1994 | VIBORG | 9486AP | 25 m | 2:37.26 | |
24 | 1198 | Obel Line Augustesen | 1996 | STRUER | 9684AW | 25 m | 2:38.21 | |
25 | 1019 | Hansen Cecilia | 1997 | HERNING | 9746AG | 25 m | 2:38.45 | |
26 | 644 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 2:38.89 | |
27 | 763 | Laursen Cecilie | 1996 | IHF | 9646AB | 25 m | 2:38.96 | |
28 | 1099 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 2:39.05 | |
29 | 1191 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 2:39.58 | |
30 | 734 | Høg Henriette | 1994 | HOLSTEBRO | 9408AQ | 25 m | 2:40.29 | |
31 | 995 | Pedersen Lærke B | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 2:40.54 | ||
32 | 597 | Jensen Amalie B. | 1995 | PINGVINEN | 9544AC | 25 m | 2:41.62 | |
33 | 1033 | Jacobsen Ea Mette | 1991 | KORAL | 9166AM | 25 m | 2:42.31 | |
34 | 730 | Hammer Maja | 1995 | HOLSTEBRO | 9584AN | 25 m | 2:44.28 | |
35 | 751 | Skou Dina | 1996 | HOLSTEBRO | 9662AK | 25 m | 2:44.56 | |
36 | 1023 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 2:45.20 | |
37 | 765 | Møller Una | 1998 | IHF | 9808AG | 25 m | 2:45.86 | |
38 | 812 | Siggaard Helene | 1995 | IKAST | 9588AT | 25 m | 2:46.58 | |
39 | 615 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 9506AX | 25 m | 2:48.01 | |
40 | 1102 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 2:49.63 | |
41 | 645 | Grønlund Sofie | 1995 | GRINDSTED | 9576AO | 25 m | 2:50.96 | |
42 | 764 | Mejlgaard Christina | 1994 | IHF | 9478AN | 25 m | 2:52.05 | |
43 | 695 | Kristensen Anna T. | 1994 | HEI | 9418AO | 25 m | 2:53.58 | |
44 | 610 | Frandsen Maria Fuglsang | 1997 | BRÆDSTRUP | 9716AW | 25 m | 2:56.73 | |
45 | 767 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 2:56.73 | |
46 | 737 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 2:56.97 | |
47 | 689 | Borum Katrine M. | 1996 | HEI | 9614AR | 25 m | 2:57.39 | |
48 | 743 | Nicolaisen Gry | 1998 | HOLSTEBRO | 9852AI | 25 m | 2:59.01 | |
49 | 628 | Madsen Pernille Sundstrup | 1996 | DURUP | 9602AQ | 25 m | 3:00.16 | |
50 | 685 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 3:03.89 | |
51 | 829 | Woetmann Ana Cecilia | 1996 | IKAST | 25 m | 3:04.54 | ||
52 | 808 | Riddersholm Camilla | 1997 | IKAST | 9776AQ | 25 m | 3:06.30 | |
53 | 673 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 3:07.56 | |
54 | 577 | Oredsson Astrid Fly | 1998 | AGF | 9818AM | 25 m | 3:09.22 | |
55 | 576 | Nielsen Alberte Spure | 1999 | AGF | 9986AL | 25 m | 3:10.86 | |
56 | 683 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 3:11.14 | |
57 | 982 | Møller Sofie | 1997 | VILDBJERG | 9758AE | 25 m | 3:15.73 | |
58 | 877 | Torp Sofie Boel | 1997 | SKIVE | 9704AK | 25 m | 3:18.85 | |
59 | 626 | Jensen Laura Glerup | 1998 | DURUP | 9854AV | 25 m | 3:19.69 | |
60 | 1054 | Eske Marie | 1999 | NEPTUN | 9988AF | 50 m | 3:20.10 | |
61 | 771 | Thomsen Sidsel | 1997 | IHF | 9788AC | 25 m | 3:21.35 | |
62 | 1000 | Andersen Emilie Sondrup | 1997 | AARS | 9776AR | 25 m | 3:24.01 | |
63 | 1073 | Kristensen Alberte D. | 1996 | SNEDSTED | 25 m | 3:24.50 | ||
64 | 1069 | Jensen Nanna N. | 1995 | SNEDSTED | 25 m | 3:25.42 | ||
65 | 574 | Kjærsgaard Johanne Sofie | 1998 | AGF | 9848AL | 50 m | 3:25.56 | |
66 | 874 | Hansen Michelle | 1998 | SKIVE | 25 m | 3:28.19 | ||
67 | 818 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 9624AU | 25 m | 3:30.11 | |
68 | 800 | Lauersen Tanja | 1997 | IKAST | 9714AW | 25 m | 3:32.62 | |
69 | 674 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 3:42.32 | |
70 | 664 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 3:52.12 | |
71 | 684 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 4:08.31 | |
72 | 662 | Clausen Mathilde | 1998 | HERNING | 25 m | 4:08.92 | ||
73 | 1021 | Hansen Simone Friis | 1995 | HERNING | 9538AG | 25 m | ||
74 | 875 | Josefsen Emma | 1996 | SKIVE | 9632AW | 25 m | ||
75 | 616 | Bajlum Malene | 1995 | DURUP | 9594AY | 25 m | ||
76 | 629 | Nannerup Signe | 1997 | DURUP | 9732AU | 25 m | ||
77 | 573 | Jensen Marie Juhl | 1996 | AGF | 9642AY | 25 m | ||
78 | 634 | Mølgård Anne | 1997 | DURUP | 25 m | |||
79 | 938 | Beck Caroline | 1998 | VIBORG | 9868AO | 25 m | ||
80 | 681 | Ottosen Emma | 1999 | HERNING | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 04 februar 2010 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:26 |
Løb 2, 200m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 583 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 25 m | 1:54.14 | |
2 | 1176 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 2:00.22 | |
3 | 1209 | Duedahl Martin | 1985 | HERNING | 8563AB | 25 m | 2:01.28 | |
4 | 885 | Madsen Tim | 1991 | NORD | 9115AB | 25 m | 2:03.39 | |
5 | 1101 | Salomonsen Kristoffer | 1993 | THISTED | 9383AB | 25 m | 2:03.52 | |
6 | 1093 | Peschardt Daniel | 1993 | THISTED | 9311AL | 25 m | 2:05.91 | |
7 | 805 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 2:07.80 | |
8 | 1079 | Dahlgaard Kristian Lynge | 1994 | THISTED | 9359AK | 25 m | 2:08.04 | |
9 | 1014 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 2:11.17 | |
10 | 793 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 2:11.66 | |
11 | 1085 | Knudsen Simon L. | 1996 | THISTED | 9615AE | 25 m | 2:11.78 | |
12 | 750 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 2:12.14 | |
13 | 883 | Kühn Nikolaj | 1993 | NORD | 9343AK | 25 m | 2:12.48 | |
14 | 596 | Findinge Mikkel | 1993 | PINGVINEN | 9317AE | 25 m | 2:14.32 | |
15 | 756 | Birn-Rydder Jeppe | 1995 | IHF | 9501AH | 25 m | 2:14.93 | |
16 | 1092 | Pedersen Mikkel | 1994 | THISTED | 9419AO | 25 m | 2:16.42 | |
17 | 951 | Kristensen Casper G. | 1995 | VIBORG | 9561AH | 25 m | 2:17.70 | |
18 | 1017 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 25 m | 2:17.98 | |
19 | 1104 | Birkkjær Thomas | 1996 | NORD | 9629AG | 25 m | 2:18.05 | |
20 | 753 | Thomsen Jacob Sloth | 1994 | HOLSTEBRO | 9461AA | 25 m | 2:20.40 | |
21 | 981 | Lyng Mark | 1995 | VILDBJERG | 9557AO | 25 m | 2:21.28 | |
22 | 806 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 2:21.30 | |
23 | 846 | Nørgaard Rasmus | 1995 | ODDER | 9533AI | 25 m | 2:22.94 | |
24 | 731 | Hubert Benjamin | 1992 | HOLSTEBRO | 9223AL | 25 m | 2:24.65 | |
25 | 1059 | Ranghøj Kristian | 1995 | NEPTUN | 9511AO | 25 m | 2:24.65 | |
26 | 1183 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 2:24.69 | |
27 | 1089 | Nielsen Mathias F. | 1995 | THISTED | 9521AR | 25 m | 2:25.34 | |
28 | 648 | Mortensen Jacob | 1994 | GRINDSTED | 9451AL | 25 m | 2:25.37 | |
29 | 837 | Dall Christian | 1995 | ODDER | 9511AK | 25 m | 2:25.41 | |
30 | 643 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 2:25.53 | |
31 | 1187 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 2:26.43 | |
32 | 745 | Nielsen Jakob Glerup | 1996 | HOLSTEBRO | 9623AO | 25 m | 2:27.12 | |
33 | 993 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9585AJ | 25 m | 2:27.87 | |
34 | 840 | Jensen Thomas Søby | 1997 | ODDER | 9719AL | 25 m | 2:28.35 | |
35 | 847 | Rothausen Rasmus | 1994 | ODDER | 9431AR | 25 m | 2:29.28 | |
36 | 647 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 2:29.86 | |
37 | 1006 | Kjærsgaard Dennis | 1991 | AARS | 9101AI | 25 m | 2:33.93 | |
38 | 843 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 2:36.83 | |
39 | 796 | Jespersen Jonas Friis | 1994 | IKAST | 9463AQ | 25 m | 2:36.94 | |
40 | 839 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 2:37.04 | |
41 | 1083 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 2:38.54 | |
42 | 1091 | Pedersen Jacob | 1997 | THISTED | 9717AP | 25 m | 2:39.35 | |
43 | 652 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | 2:40.29 | |
44 | 845 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 25 m | 2:42.65 | |
45 | 1206 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 2:42.71 | |
46 | 625 | Pedersen Rasmus Falk | 1995 | DURUP | 9553AM | 25 m | 2:43.20 | |
47 | 1061 | Strand Mikkel | 1997 | NEPTUN | 9751AD | 25 m | 2:44.49 | |
48 | 1098 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 2:45.02 | |
49 | 697 | Nielsen Mikkel | 1996 | HEI | 9699AM | 25 m | 2:45.08 | |
50 | 838 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 2:45.56 | |
51 | 1077 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 2:48.75 | |
52 | 1084 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 2:48.77 | |
53 | 1058 | Mortensen Niels | 1995 | NEPTUN | 9561AO | 50 m | 2:48.84 | |
54 | 1100 | Rishøj Keld | 1988 | THISTED | 8899AB | 25 m | 2:49.23 | |
55 | 701 | Sørensen Mathias | 1996 | HEI | 9615AK | 25 m | 2:52.03 | |
56 | 608 | Carlsen Steffen | 1996 | BRÆDSTRUP | 25 m | 2:54.00 | ||
57 | 1200 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 2:56.62 | |
58 | 696 | Kross Kasper | 1997 | HEI | 9711AI | 25 m | 3:01.04 | |
59 | 748 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 3:02.09 | |
60 | 1002 | Harbak Jonathan | 1995 | AARS | 9523AK | 25 m | 3:04.01 | |
61 | 977 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 25 m | 3:04.65 | ||
62 | 572 | Gadegaard Isak | 1996 | AGF | 9639AH | 25 m | 3:05.76 | |
63 | 1043 | Frederiksen Martin | 1996 | KORAL | 9641AO | 25 m | 3:10.30 | |
64 | 578 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 3:11.02 | |
65 | 1015 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 3:12.20 | |
66 | 678 | Mortensen Michael F. | 1994 | HERNING | 9495AP | 25 m | 3:12.71 | |
67 | 798 | Kristensen Bastian | 1997 | IKAST | 9783AL | 25 m | 3:14.30 | |
68 | 686 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 3:19.97 | |
69 | 677 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 25 m | 3:25.30 | ||
70 | 607 | Buhl Asbjørn | 1997 | BRÆDSTRUP | 9729AO | 25 m | 3:43.43 | |
71 | 842 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 3:58.22 | |
72 | 675 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 25 m | 3:59.43 | ||
73 | 853 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 25 m | 4:04.56 | ||
74 | 810 | Sander Jonas | 1999 | IKAST | 9921AC | 25 m | 4:10.10 | |
75 | 612 | Jensen Rasmus D. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9897AN | 25 m | 4:10.65 | |
76 | 1016 | Olsen Sebastian | 1999 | HERNING | 25 m | 4:17.36 | ||
77 | 1042 | Jensen Simon Bylling | 1996 | KORAL | 9689AP | 25 m | ||
78 | 1055 | Færch Philip | 1996 | NEPTUN | 9653AF | 25 m | ||
79 | 631 | Villadsen Steffan | 1995 | DURUP | 9523AB | 25 m | ||
80 | 633 | Bjerrega Patrick Rolighed | 1992 | DURUP | 25 m | |||
81 | 682 | Poulsen Joachim | 1999 | HERNING | 9931AC | 25 m | ||
82 | 1009 | Lerche Magnus | 1999 | AARS | 9941AG | 25 m | ||
83 | 804 | Nielsen Macus Buus | 2000 | IKAST | 0015AC | 25 m | ||
84 | 992 | Christensen Johan | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9695AF | 25 m | ||
85 | 949 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 25 m | ||
86 | 679 | Nielsen Daniel | 1997 | HERNING | 9799AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 04 februar 2010 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:26 |
Løb 3, 100m Brystsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 582 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 1:15.54 | |
2 | 586 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 25 m | 1:18.94 | |
3 | 691 | Hindsted Charlotte | 1995 | HEI | 9534AG | 25 m | 1:21.17 | |
4 | 749 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 1:22.15 | |
5 | 983 | Nielsen Emma Ø. | 1995 | VILDBJERG | 9532AC | 25 m | 1:23.44 | |
6 | 1106 | Lorenzen Amalie | 1994 | HOLSTEBRO | 9476AQ | 25 m | 1:23.70 | |
7 | 1030 | Sørensen Sisse | 1996 | HERNING | 9674AB | 25 m | 1:24.38 | |
8 | 870 | Johansen Mie Kjøller | 1994 | RØNNE | 9416AE | 25 m | 1:25.20 | |
9 | 746 | Nipper Nanna Trier | 1996 | HOLSTEBRO | 9614AH | 25 m | 1:25.26 | |
10 | 872 | Schrøder Sophie Lund | 1994 | RØNNE | 9498AA | 25 m | 1:27.14 | |
11 | 1018 | Fallesen Nanna | 1995 | HERNING | 9566AQ | 25 m | 1:27.21 | |
12 | 665 | Hansen Christine | 1996 | HERNING | 9624AJ | 25 m | 1:27.44 | |
13 | 1195 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 1:28.78 | |
14 | 884 | Madsen Regitze | 1994 | NORD | 9454AD | 25 m | 1:28.95 | |
15 | 692 | Jørgensen Nina | 1996 | HEI | 9632AR | 25 m | 1:29.00 | |
16 | 875 | Josefsen Emma | 1996 | SKIVE | 9632AW | 25 m | 1:29.12 | |
17 | 814 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 9784AF | 25 m | 1:31.08 | |
18 | 811 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 1:31.89 | |
19 | 695 | Kristensen Anna T. | 1994 | HEI | 9418AO | 25 m | 1:31.93 | |
20 | 726 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 1:32.35 | |
21 | 644 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 1:32.86 | |
22 | 1052 | Aaquist Sofie | 1996 | NEPTUN | 9638AO | 25 m | 1:32.93 | |
23 | 994 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9646AN | 25 m | 1:32.99 | |
24 | 1029 | Sørensen Emma | 1997 | HERNING | 9774AL | 25 m | 1:33.22 | |
25 | 1201 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 1:33.25 | |
26 | 945 | Herskind Kamille Bager | 1995 | VIBORG | 9552AM | 25 m | 1:34.00 | |
27 | 999 | Weibrecht Anne V | 1994 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:34.01 | ||
28 | 641 | Bjerrum Sille Brolykke | 1996 | GRINDSTED | 9626AJ | 25 m | 1:37.20 | |
29 | 1057 | Kjeldgaard Marie | 1996 | NEPTUN | 9698AH | 50 m | 1:37.31 | |
30 | 801 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 1:37.45 | |
31 | 1053 | Dahl Anne | 1996 | NEPTUN | 9686AT | 25 m | 1:37.76 | |
32 | 1105 | Laursen Johanne | 1999 | HOLSTEBRO | 9918AH | 25 m | 1:38.18 | |
33 | 594 | Christensen Laura Krogh | 1994 | PINGVINEN | 9482AQ | 25 m | 1:38.84 | |
34 | 599 | Jensen Louise Sofie | 1994 | PINGVINEN | 9418AD | 25 m | 1:39.35 | |
35 | 735 | Iversen Thea Rud | 1997 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:39.38 | ||
36 | 1035 | Kandborg Tanja | 1995 | KORAL | 9548AX | 25 m | 1:40.63 | |
37 | 1186 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 1:41.60 | |
38 | 571 | Friis Julie Pavon | 1999 | AGF | 9978AL | 25 m | 1:41.70 | |
39 | 689 | Borum Katrine M. | 1996 | HEI | 9614AR | 25 m | 1:42.14 | |
40 | 747 | Petersen Anne Hjortsøe | 1999 | HOLSTEBRO | 9966AH | 25 m | 1:42.34 | |
41 | 997 | Rydder Rasmine Birn | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9794AI | 25 m | 1:42.47 | |
42 | 593 | Bigom Anne Mette | 1993 | PINGVINEN | 9376AR | 25 m | 1:43.37 | |
43 | 629 | Nannerup Signe | 1997 | DURUP | 9732AU | 25 m | 1:43.40 | |
44 | 1034 | Pedersen Irene K | 1995 | KORAL | 9566AX | 25 m | 1:43.56 | |
45 | 616 | Bajlum Malene | 1995 | DURUP | 9594AY | 25 m | 1:43.83 | |
46 | 702 | Thusgaard Mathilde | 1996 | HEI | 9618AT | 25 m | 1:45.12 | |
47 | 972 | Cebula Laura | 1997 | VILDBJERG | 9722AT | 25 m | 1:45.52 | |
48 | 791 | Brayd Lisa | 1997 | IKAST | 9782AN | 25 m | 1:45.80 | |
49 | 628 | Madsen Pernille Sundstrup | 1996 | DURUP | 9602AQ | 25 m | 1:46.80 | |
50 | 1032 | Jacobsen Helena | 1991 | KORAL | 9116AM | 25 m | 1:46.84 | |
51 | 816 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 9634AR | 25 m | 1:47.00 | |
52 | 654 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 1:47.11 | |
53 | 1196 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 1:47.57 | |
54 | 642 | Bredegaard Anne | 1995 | GRINDSTED | 25 m | 1:47.84 | ||
55 | 766 | Nielsen Ida Rosenlund | 1995 | IHF | 9542AQ | 25 m | 1:48.40 | |
56 | 1097 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:48.65 | |
57 | 815 | Tromborg Camilla | 1998 | IKAST | 9888AS | 25 m | 1:49.79 | |
58 | 936 | Adolfsen Cecilie Forsberg | 1998 | VIBORG | 9856AI | 25 m | 1:49.85 | |
59 | 800 | Lauersen Tanja | 1997 | IKAST | 9714AW | 25 m | 1:49.97 | |
60 | 700 | Skovby Laura | 1997 | HEI | 9798AT | 25 m | 1:49.98 | |
61 | 674 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 1:50.00 | |
62 | 790 | Andreasen Louise | 1995 | IKAST | 9502AU | 25 m | 1:50.60 | |
63 | 767 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 1:51.15 | |
64 | 1012 | Sørensen Amalie Krøier | 1996 | AARS | 9644AP | 25 m | 1:51.23 | |
65 | 1102 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 1:51.33 | |
66 | 666 | Jensen Camilla Puk | 1998 | HERNING | 9824AS | 25 m | 1:51.54 | |
67 | 1036 | Sørensen Mathilde | 1996 | KORAL | 9602AY | 25 m | 1:51.96 | |
68 | 829 | Woetmann Ana Cecilia | 1996 | IKAST | 25 m | 1:53.23 | ||
69 | 946 | Ibsen Nina | 1995 | VIBORG | 9558AX | 25 m | 1:53.49 | |
70 | 664 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 1:53.53 | |
71 | 676 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 1:53.69 | |
72 | 818 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 9624AU | 25 m | 1:53.77 | |
73 | 1070 | Jensen Thea Hove | 1996 | SNEDSTED | 25 m | 1:55.20 | ||
74 | 1207 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 1:55.90 | |
75 | 575 | Mogensen Sigrid | 1997 | AGF | 9792AW | 25 m | 1:56.15 | |
76 | 1071 | Karlsson Michelle | 1994 | SNEDSTED | 25 m | 1:56.16 | ||
77 | 634 | Mølgård Anne | 1997 | DURUP | 25 m | 1:56.36 | ||
78 | 576 | Nielsen Alberte Spure | 1999 | AGF | 9986AL | 25 m | 1:56.38 | |
79 | 771 | Thomsen Sidsel | 1997 | IHF | 9788AC | 25 m | 1:57.98 | |
80 | 693 | Klitnæs Emma | 1996 | HEI | 9612AR | 25 m | 1:58.38 | |
81 | 807 | Rasmussen Helena | 1998 | IKAST | 9832AT | 25 m | 1:59.31 | |
82 | 836 | Brammer Emilie | 1997 | ODDER | 9752AT | 25 m | 2:02.91 | |
83 | 656 | Bisgaard Cecilie | 1998 | HERNING | 9828AT | 25 m | 2:03.34 | |
84 | 1001 | Hansen Kathrine Mark Vad | 1998 | AARS | 9874AP | 25 m | 2:05.93 | |
85 | 721 | Bielefeldt Maren | 1999 | HOLSTEBRO | 9938AC | 25 m | 2:07.84 | |
86 | 768 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 25 m | 2:07.99 | |
87 | 1204 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 25 m | 2:09.85 | ||
88 | 761 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 25 m | 2:11.42 | |
89 | 971 | Andersen Freya R. | 2000 | VILDBJERG | 25 m | 2:11.48 | ||
90 | 1184 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 2:13.30 | |
91 | 844 | Jørgensen Maiken Samsø | 1996 | ODDER | 9694AU | 25 m | 2:13.82 | |
92 | 770 | Svejsø Caroline Høbjerg | 1999 | IHF | 9994AH | 25 m | 2:14.89 | |
93 | 1013 | Sørensen Kathrine Krøier | 1998 | AARS | 9842AP | 25 m | 2:18.66 | |
94 | 797 | Johansen Mie | 1999 | IKAST | 9938AN | 25 m | 2:19.67 | |
95 | 681 | Ottosen Emma | 1999 | HERNING | 25 m | 2:20.10 | ||
96 | 769 | Skadhede Josephine | 1999 | IHF | 9974AJ | 25 m | 2:21.78 | |
97 | 684 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 2:23.19 | |
98 | 794 | Hvolgaard Nikoline | 1998 | IKAST | 9856AT | 25 m | 2:31.75 | |
99 | 569 | Bjerrehuss Sofie Schriver | 1997 | AGF | 9752AY | 25 m | ||
100 | 803 | Mejer Amalie | 1998 | IKAST | 25 m | |||
101 | 579 | Thostrup Sofie Bendix | 1997 | AGF | 9784AX | 25 m | ||
102 | 618 | Solnæs Maria Behnk | 1998 | DURUP | 25 m | |||
103 | 617 | Solnæs Emily Behnk | 1997 | DURUP | 9726AU | 25 m | ||
104 | 1211 | Nissen Sara | 1999 | PINGVINEN | 9944AP | 25 m | ||
105 | 632 | Villesen Ida Bukh | 1997 | DURUP | 25 m | |||
106 | 985 | Rasmussen Vicki Korsbæk | 1997 | VILDBJERG | 9772AH | 25 m | ||
107 | 626 | Jensen Laura Glerup | 1998 | DURUP | 9854AV | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 04 februar 2010 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:26 |
Løb 4, 100m Brystsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1210 | Otteskov Lars | 1986 | HERNING | 8639AA | 25 m | 1:08.81 | |
2 | 1176 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 1:12.77 | |
3 | 882 | Hermannsson Simon Strøm | 1994 | NORD | 9477AJ | 25 m | 1:15.48 | |
4 | 598 | Jensen Claus S. | 1990 | PINGVINEN | 9013AC | 25 m | 1:15.68 | |
5 | 956 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 25 m | 1:16.39 | |
6 | 950 | Kammer Lasse | 1995 | VIBORG | 9593AH | 25 m | 1:16.75 | |
7 | 1024 | Meineche Lasse | 1994 | HERNING | 9499AM | 25 m | 1:17.05 | |
8 | 1079 | Dahlgaard Kristian Lynge | 1994 | THISTED | 9359AK | 25 m | 1:17.28 | |
9 | 650 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 1:18.79 | |
10 | 1014 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 1:19.64 | |
11 | 802 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 1:19.98 | |
12 | 759 | Friis Sebastian | 1995 | IHF | 9507AA | 25 m | 1:20.34 | |
13 | 1088 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 1:20.44 | |
14 | 1027 | Poulsen Jonas | 1994 | HERNING | 9439AI | 25 m | 1:21.32 | |
15 | 1038 | Sørensen Loui | 1990 | KORAL | 25 m | 1:21.76 | ||
16 | 756 | Birn-Rydder Jeppe | 1995 | IHF | 9501AH | 25 m | 1:22.11 | |
17 | 793 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 1:22.87 | |
18 | 1011 | Nielsen Kim Møller | 1992 | AARS | 9217AA | 25 m | 1:23.18 | |
19 | 651 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 1:23.80 | |
20 | 744 | Nielsen Daniel Brusen | 1993 | HOLSTEBRO | 9387AK | 25 m | 1:24.03 | |
21 | 600 | Skjødt Kristian | 1994 | PINGVINEN | 9421AB | 25 m | 1:24.76 | |
22 | 847 | Rothausen Rasmus | 1994 | ODDER | 9431AR | 25 m | 1:28.38 | |
23 | 1010 | Nielsen Finn Møller | 1994 | AARS | 9417AL | 25 m | 1:30.26 | |
24 | 955 | Pedersen Jacob Brask | 1993 | VIBORG | 9337AM | 25 m | 1:30.57 | |
25 | 595 | Christensen Mads B. | 1992 | PINGVINEN | 9235AI | 25 m | 1:30.69 | |
26 | 991 | Andersen Andreas Sejr | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9729AJ | 25 m | 1:31.00 | |
27 | 937 | Adolfsen Jacob | 1996 | VIBORG | 9603AJ | 25 m | 1:31.04 | |
28 | 1206 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 1:32.09 | |
29 | 1183 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 1:32.26 | |
30 | 725 | Christiansen Viktor | 1995 | HOLSTEBRO | 9541AH | 25 m | 1:32.54 | |
31 | 741 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 1:32.59 | |
32 | 625 | Pedersen Rasmus Falk | 1995 | DURUP | 9553AM | 25 m | 1:32.84 | |
33 | 647 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 1:33.54 | |
34 | 1003 | Jensen Alexander | 1995 | AARS | 9563AQ | 25 m | 1:33.73 | |
35 | 1008 | Larsen Benjamin Beirholm | 1995 | AARS | 9533AQ | 25 m | 1:33.92 | |
36 | 775 | Tramm Jens Christian | 1996 | IHF | 25 m | 1:34.48 | ||
37 | 996 | Persson Emil Buur | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9535AH | 25 m | 1:35.57 | |
38 | 939 | Beck Christoffer | 1996 | VIBORG | 9613AL | 25 m | 1:36.38 | |
39 | 643 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 1:36.43 | |
40 | 1077 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 1:36.65 | |
41 | 1041 | Olesen Jess | 1995 | KORAL | 9525AR | 25 m | 1:36.84 | |
42 | 1091 | Pedersen Jacob | 1997 | THISTED | 9717AP | 25 m | 1:37.36 | |
43 | 568 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 1:39.52 | |
44 | 646 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 1:39.60 | |
45 | 1040 | Lund Michael | 1994 | KORAL | 9433AR | 25 m | 1:40.79 | |
46 | 703 | Vestergaard Casper | 1997 | HEI | 9787AH | 25 m | 1:42.52 | |
47 | 795 | Illankumaran Vishnu | 1995 | IKAST | 25 m | 1:43.74 | ||
48 | 1192 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 1:43.96 | |
49 | 679 | Nielsen Daniel | 1997 | HERNING | 9799AM | 25 m | 1:44.07 | |
50 | 1044 | Christensen Lars | 1996 | KORAL | 9661AO | 25 m | 1:44.20 | |
51 | 701 | Sørensen Mathias | 1996 | HEI | 9615AK | 25 m | 1:44.87 | |
52 | 980 | Jeppesen Simon Bak | 1997 | VILDBJERG | 25 m | 1:45.46 | ||
53 | 631 | Villadsen Steffan | 1995 | DURUP | 9523AB | 25 m | 1:45.60 | |
54 | 688 | Borum Kasper Mertz | 1999 | HEI | 9977AD | 25 m | 1:45.82 | |
55 | 1056 | Henriksen Niclas | 1997 | NEPTUN | 9791AH | 25 m | 1:46.95 | |
56 | 739 | Kjærgaard Nicklas | 1997 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:47.06 | ||
57 | 699 | Rock Thomas | 1997 | HEI | 9799AJ | 25 m | 1:47.50 | |
58 | 686 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 1:49.63 | |
59 | 732 | Hvidberg Simon | 1996 | HOLSTEBRO | 9643AO | 25 m | 1:50.46 | |
60 | 978 | Høgild Mikkel B. | 1998 | VILDBJERG | 9855AI | 25 m | 1:51.18 | |
61 | 570 | Cramer Toke | 1998 | AGF | 9875AI | 25 m | 1:51.27 | |
62 | 817 | Zûlau Jonnie | 1997 | IKAST | 25 m | 1:53.39 | ||
63 | 1188 | Larsen Alexander Bach | 1998 | STRUER | 9801AE | 25 m | 1:53.46 | |
64 | 1045 | Antonsen Christian | 1996 | KORAL | 9605AQ | 25 m | 1:54.00 | |
65 | 984 | Nørgaard Frederik W. | 1999 | VILDBJERG | 25 m | 1:54.89 | ||
66 | 1078 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 25 m | 1:55.55 | ||
67 | 1086 | Ljungberg Mikkel Emil | 1996 | THISTED | 9649AN | 25 m | 1:55.55 | |
68 | 733 | Hyldgaard Jakob Bjørn | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AJ | 25 m | 2:01.62 | |
69 | 611 | Hansen Jacob L. | 1998 | BRÆDSTRUP | 25 m | 2:02.00 | ||
70 | 680 | Niese Simon | 1998 | HERNING | 9841AO | 25 m | 2:02.35 | |
71 | 661 | Christensen Daniel | 1997 | HERNING | 9779AL | 25 m | 2:03.55 | |
72 | 682 | Poulsen Joachim | 1999 | HERNING | 9931AC | 25 m | 2:09.57 | |
73 | 687 | Grarup Jens | 1999 | HERNING | 25 m | 2:11.54 | ||
74 | 758 | Conrad Jens Bo | 1998 | IHF | 9819AJ | 25 m | 2:12.64 | |
75 | 810 | Sander Jonas | 1999 | IKAST | 9921AC | 25 m | 2:13.10 | |
76 | 1007 | Kristensen Kristoffer | 1996 | AARS | 9669AN | 25 m | 2:13.39 | |
77 | 799 | Kristensen Bjørn | 1999 | IKAST | 25 m | 2:14.68 | ||
78 | 944 | Grønberg Mads | 1997 | VIBORG | 25 m | 2:24.41 | ||
79 | 607 | Buhl Asbjørn | 1997 | BRÆDSTRUP | 9729AO | 25 m | 2:27.69 | |
80 | 614 | Møldrup Christoffer | 1998 | BRÆDSTRUP | 9853AL | 25 m | 2:39.37 | |
81 | 677 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 25 m | |||
82 | 627 | Gravesen William | 1996 | DURUP | 25 m | |||
83 | 948 | Jespersen Martin S | 1997 | VIBORG | 25 m | |||
84 | 601 | Timmermann-Hansen Patrick | 1987 | PINGVINEN | 8725AD | 25 m | ||
85 | 1177 | Derasakayam Anekkash | 1997 | STRUER | 9739AE | 25 m | ||
86 | 1189 | Larsen William Bach | 2001 | STRUER | 25 m | |||
87 | 813 | Skovsbøll Lasse | 2000 | IKAST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 04 februar 2010 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:26 |
Løb 5, 50m Butterfly |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1090 | Overgaard Janni | 1993 | THISTED | 9394AF | 25 m | 30.18 | |
2 | 587 | Rasmussen Trine Fredsø | 1989 | LYSENG | 8962AA | 25 m | 31.19 | |
3 | 869 | Johansen Ditte | 1994 | RØNNE | 9452AH | 25 m | 31.50 | |
4 | 649 | Rasmussen Camilla | 1991 | GRINDSTED | 9116AL | 25 m | 31.61 | |
5 | 1063 | Sørensen Christina Arent | 1994 | NEPTUN | 9424AF | 25 m | 32.22 | |
6 | 1021 | Hansen Simone Friis | 1995 | HERNING | 9538AG | 25 m | 32.53 | |
7 | 772 | Thor Charlotte | 1995 | IHF | 9502AG | 25 m | 32.53 | |
8 | 736 | Jensen Cecilie | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 32.98 | |
9 | 722 | Bielefeldt Simone | 1989 | HOLSTEBRO | 8964AF | 25 m | 33.37 | |
10 | 585 | Kynde Mia | 1994 | LYSENG | 9496AI | 25 m | 33.42 | |
11 | 760 | Friis Simone | 1991 | IHF | 25 m | 33.57 | ||
12 | 868 | Jespersen Maria Myhre | 1995 | RØNNE | 9546AD | 25 m | 33.63 | |
13 | 1022 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 33.69 | |
14 | 1195 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 34.16 | |
15 | 884 | Madsen Regitze | 1994 | NORD | 9454AD | 25 m | 34.40 | |
16 | 983 | Nielsen Emma Ø. | 1995 | VILDBJERG | 9532AC | 25 m | 34.50 | |
17 | 762 | Krog Jannie | 1986 | IHF | 8666AB | 25 m | 34.60 | |
18 | 945 | Herskind Kamille Bager | 1995 | VIBORG | 9552AM | 25 m | 34.78 | |
19 | 880 | Heide Mathilde | 1993 | NORD | 9378AN | 25 m | 34.92 | |
20 | 691 | Hindsted Charlotte | 1995 | HEI | 9534AG | 25 m | 34.94 | |
21 | 754 | Thomsen Theresa S. | 1995 | HOLSTEBRO | 9544AM | 25 m | 35.12 | |
22 | 584 | Kristensen Trine | 1995 | LYSENG | 9568AC | 25 m | 35.15 | |
23 | 814 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 9784AF | 25 m | 35.29 | |
24 | 1062 | Sørensen Charina Arent | 1997 | NEPTUN | 9732AE | 25 m | 35.42 | |
25 | 1026 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 36.08 | |
26 | 1182 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 36.39 | |
27 | 1198 | Obel Line Augustesen | 1996 | STRUER | 9684AW | 25 m | 36.43 | |
28 | 592 | Bak Lise | 1993 | PINGVINEN | 9362AB | 25 m | 36.56 | |
29 | 1099 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 36.68 | |
30 | 1196 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 37.44 | |
31 | 730 | Hammer Maja | 1995 | HOLSTEBRO | 9584AN | 25 m | 37.62 | |
32 | 740 | Kjellerup Caroline Rebbe | 1996 | HOLSTEBRO | 9694AR | 25 m | 38.21 | |
33 | 943 | Grundmann Jeanne Kirk | 1994 | VIBORG | 9486AP | 25 m | 38.51 | |
34 | 870 | Johansen Mie Kjøller | 1994 | RØNNE | 9416AE | 50 m | 38.52 | |
35 | 1004 | Jensen Charlotte | 1994 | AARS | 9414AF | 25 m | 38.60 | |
36 | 973 | Christensen Cecilie | 1995 | VILDBJERG | 9578AI | 25 m | 38.93 | |
37 | 685 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 39.26 | |
38 | 1201 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 39.44 | |
39 | 1051 | Sigaard Pernille | 1994 | AARS | 9484AR | 25 m | 40.09 | |
40 | 801 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 40.25 | |
41 | 812 | Siggaard Helene | 1995 | IKAST | 9588AT | 25 m | 40.26 | |
42 | 577 | Oredsson Astrid Fly | 1998 | AGF | 9818AM | 25 m | 40.28 | |
43 | 645 | Grønlund Sofie | 1995 | GRINDSTED | 9576AO | 25 m | 40.80 | |
44 | 999 | Weibrecht Anne V | 1994 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 40.86 | ||
45 | 610 | Frandsen Maria Fuglsang | 1997 | BRÆDSTRUP | 9716AW | 25 m | 41.00 | |
46 | 811 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 41.05 | |
47 | 982 | Møller Sofie | 1997 | VILDBJERG | 9758AE | 25 m | 41.08 | |
48 | 683 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 41.28 | |
49 | 673 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 42.33 | |
50 | 1082 | Jessen Anna | 1995 | THISTED | 9536AN | 25 m | 42.81 | |
51 | 615 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 9506AX | 25 m | 43.22 | |
52 | 972 | Cebula Laura | 1997 | VILDBJERG | 9722AT | 25 m | 43.81 | |
53 | 1207 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 46.19 | |
54 | 808 | Riddersholm Camilla | 1997 | IKAST | 9776AQ | 25 m | 46.77 | |
55 | 816 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 9634AR | 25 m | 47.35 | |
56 | 766 | Nielsen Ida Rosenlund | 1995 | IHF | 9542AQ | 25 m | 47.72 | |
57 | 1186 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 47.97 | |
58 | 629 | Nannerup Signe | 1997 | DURUP | 9732AU | 25 m | 48.22 | |
59 | 829 | Woetmann Ana Cecilia | 1996 | IKAST | 25 m | 49.09 | ||
60 | 654 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 50.05 | |
61 | 769 | Skadhede Josephine | 1999 | IHF | 9974AJ | 25 m | 51.36 | |
62 | 818 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 9624AU | 25 m | 52.02 | |
63 | 1013 | Sørensen Kathrine Krøier | 1998 | AARS | 9842AP | 25 m | 52.04 | |
64 | 815 | Tromborg Camilla | 1998 | IKAST | 9888AS | 25 m | 53.08 | |
65 | 985 | Rasmussen Vicki Korsbæk | 1997 | VILDBJERG | 9772AH | 25 m | 53.46 | |
66 | 642 | Bredegaard Anne | 1995 | GRINDSTED | 25 m | 54.33 | ||
67 | 1190 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 54.39 | |
68 | 1087 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 25 m | 55.00 | ||
69 | 634 | Mølgård Anne | 1997 | DURUP | 25 m | 55.31 | ||
70 | 613 | Larsen Julie | 1999 | BRÆDSTRUP | 9932AK | 25 m | 55.49 | |
71 | 676 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 55.77 | |
72 | 770 | Svejsø Caroline Høbjerg | 1999 | IHF | 9994AH | 25 m | 57.23 | |
73 | 1184 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 1:01.45 | |
74 | 656 | Bisgaard Cecilie | 1998 | HERNING | 9828AT | 25 m | 1:02.53 | |
75 | 574 | Kjærsgaard Johanne Sofie | 1998 | AGF | 9848AL | 25 m | 1:14.87 | |
76 | 792 | Bundgaard Camilla | 1990 | IKAST | 9052AH | 25 m | ||
77 | 1211 | Nissen Sara | 1999 | PINGVINEN | 9944AP | 25 m | ||
78 | 752 | Therkelsen Rikke | 1997 | HOLSTEBRO | 9704AS | 25 m | ||
79 | 800 | Lauersen Tanja | 1997 | IKAST | 9714AW | 25 m | ||
80 | 1179 | Frederiksen Katja | 2000 | STRUER | 25 m | |||
81 | 571 | Friis Julie Pavon | 1999 | AGF | 9978AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 04 februar 2010 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:26 |
Løb 6, 50m Butterfly |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 583 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 25 m | 25.65 | |
2 | 1210 | Otteskov Lars | 1986 | HERNING | 8639AA | 25 m | 25.73 | |
3 | 956 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 25 m | 28.02 | |
4 | 1037 | Dyrehauge Kasper | 1989 | KORAL | 25 m | 28.49 | ||
5 | 885 | Madsen Tim | 1991 | NORD | 9115AB | 25 m | 28.50 | |
6 | 952 | Larsen Jacob Moos | 1993 | VIBORG | 9333AK | 25 m | 28.84 | |
7 | 805 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 28.96 | |
8 | 883 | Kühn Nikolaj | 1993 | NORD | 9343AK | 25 m | 29.10 | |
9 | 1039 | Jensen Mikkel | 1985 | KORAL | 25 m | 29.40 | ||
10 | 1176 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 50 m | 29.62 | |
11 | 881 | Heide Nicholai | 1993 | NORD | 9313AK | 25 m | 29.96 | |
12 | 1101 | Salomonsen Kristoffer | 1993 | THISTED | 9383AB | 25 m | 30.00 | |
13 | 731 | Hubert Benjamin | 1992 | HOLSTEBRO | 9223AL | 25 m | 30.36 | |
14 | 1092 | Pedersen Mikkel | 1994 | THISTED | 9419AO | 25 m | 30.70 | |
15 | 882 | Hermannsson Simon Strøm | 1994 | NORD | 9477AJ | 25 m | 30.73 | |
16 | 598 | Jensen Claus S. | 1990 | PINGVINEN | 9013AC | 25 m | 30.83 | |
17 | 1185 | Karlsen Jesper Dam | 1991 | STRUER | 9197AC | 25 m | 30.86 | |
18 | 1093 | Peschardt Daniel | 1993 | THISTED | 9311AL | 25 m | 30.95 | |
19 | 1020 | Hansen Mathias | 1993 | HERNING | 9313AI | 25 m | 31.02 | |
20 | 793 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 31.13 | |
21 | 600 | Skjødt Kristian | 1994 | PINGVINEN | 9421AB | 25 m | 31.47 | |
22 | 1014 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 31.57 | |
23 | 755 | Andersen Andreas Hvid | 1995 | IHF | 9563AH | 25 m | 31.60 | |
24 | 1085 | Knudsen Simon L. | 1996 | THISTED | 9615AE | 25 m | 31.61 | |
25 | 1006 | Kjærsgaard Dennis | 1991 | AARS | 9101AI | 25 m | 31.83 | |
26 | 744 | Nielsen Daniel Brusen | 1993 | HOLSTEBRO | 9387AK | 25 m | 31.91 | |
27 | 1025 | Moesgaard Laust | 1996 | HERNING | 9667AG | 25 m | 32.07 | |
28 | 802 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 32.24 | |
29 | 1079 | Dahlgaard Kristian Lynge | 1994 | THISTED | 9359AK | 25 m | 32.36 | |
30 | 1088 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 33.00 | |
31 | 750 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 33.11 | |
32 | 981 | Lyng Mark | 1995 | VILDBJERG | 9557AO | 25 m | 33.13 | |
33 | 840 | Jensen Thomas Søby | 1997 | ODDER | 9719AL | 25 m | 33.55 | |
34 | 806 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 33.62 | |
35 | 1058 | Mortensen Niels | 1995 | NEPTUN | 9561AO | 25 m | 34.39 | |
36 | 646 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 35.13 | |
37 | 837 | Dall Christian | 1995 | ODDER | 9511AK | 25 m | 35.30 | |
38 | 1187 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 35.61 | |
39 | 651 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 36.09 | |
40 | 957 | Simonsen Emil A. | 1995 | VIBORG | 9517AQ | 25 m | 36.20 | |
41 | 663 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 36.38 | |
42 | 738 | Kannahtas Sarangan | 1996 | HOLSTEBRO | 9681AE | 25 m | 36.48 | |
43 | 1206 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 36.79 | |
44 | 1100 | Rishøj Keld | 1988 | THISTED | 8899AB | 25 m | 37.18 | |
45 | 1208 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 37.25 | |
46 | 1183 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 37.27 | |
47 | 652 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | 38.07 | |
48 | 796 | Jespersen Jonas Friis | 1994 | IKAST | 9463AQ | 25 m | 38.11 | |
49 | 978 | Høgild Mikkel B. | 1998 | VILDBJERG | 9855AI | 25 m | 38.71 | |
50 | 845 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 25 m | 39.18 | |
51 | 1008 | Larsen Benjamin Beirholm | 1995 | AARS | 9533AQ | 25 m | 39.69 | |
52 | 843 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 40.28 | |
53 | 1200 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 40.55 | |
54 | 795 | Illankumaran Vishnu | 1995 | IKAST | 25 m | 40.58 | ||
55 | 696 | Kross Kasper | 1997 | HEI | 9711AI | 25 m | 40.70 | |
56 | 1055 | Færch Philip | 1996 | NEPTUN | 9653AF | 25 m | 40.83 | |
57 | 1084 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 41.35 | |
58 | 608 | Carlsen Steffen | 1996 | BRÆDSTRUP | 25 m | 42.00 | ||
59 | 1192 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 42.12 | |
60 | 942 | Christensen Victor | 1996 | VIBORG | 9635AJ | 25 m | 42.14 | |
61 | 838 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 42.94 | |
62 | 1177 | Derasakayam Anekkash | 1997 | STRUER | 9739AE | 25 m | 43.20 | |
63 | 703 | Vestergaard Casper | 1997 | HEI | 9787AH | 25 m | 43.37 | |
64 | 572 | Gadegaard Isak | 1996 | AGF | 9639AH | 25 m | 43.79 | |
65 | 839 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 44.15 | |
66 | 686 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 46.08 | |
67 | 1056 | Henriksen Niclas | 1997 | NEPTUN | 9791AH | 25 m | 46.18 | |
68 | 977 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 25 m | 46.81 | ||
69 | 612 | Jensen Rasmus D. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9897AN | 25 m | 47.00 | |
70 | 688 | Borum Kasper Mertz | 1999 | HEI | 9977AD | 25 m | 50.28 | |
71 | 980 | Jeppesen Simon Bak | 1997 | VILDBJERG | 25 m | 50.54 | ||
72 | 1086 | Ljungberg Mikkel Emil | 1996 | THISTED | 9649AN | 25 m | 51.07 | |
73 | 976 | Henriksen Laurits B. | 1998 | VILDBJERG | 25 m | 51.37 | ||
74 | 798 | Kristensen Bastian | 1997 | IKAST | 9783AL | 25 m | 55.38 | |
75 | 1194 | Nielsen Frederik Vejby | 1997 | STRUER | 9775AJ | 25 m | 56.12 | |
76 | 732 | Hvidberg Simon | 1996 | HOLSTEBRO | 9643AO | 25 m | 57.12 | |
77 | 757 | Bjerre Severin | 1998 | IHF | 9825AJ | 25 m | 58.98 | |
78 | 984 | Nørgaard Frederik W. | 1999 | VILDBJERG | 25 m | 1:00.61 | ||
79 | 614 | Møldrup Christoffer | 1998 | BRÆDSTRUP | 9853AL | 25 m | 1:17.48 | |
80 | 949 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 25 m | ||
81 | 633 | Bjerrega Patrick Rolighed | 1992 | DURUP | 25 m | |||
82 | 1064 | Sørensen Jonas | 1995 | NEPTUN | 9505AR | 25 m | ||
83 | 724 | Carlsen Christian | 1999 | HOLSTEBRO | 9909AF | 25 m | ||
84 | 690 | Bundgaard Sigurd Uldbjerg | 1998 | HEI | 25 m | |||
85 | 1202 | Poulsen Martin Lægaard | 1991 | STRUER | 9109AD | 25 m | ||
86 | 627 | Gravesen William | 1996 | DURUP | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 04 februar 2010 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:26 |
Løb 7, 100m Rygsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1103 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 25 m | 1:05.35 | |
2 | 841 | Johansen Susanne D. | 1995 | ODDER | 9576AE | 50 m | 1:10.91 | |
3 | 587 | Rasmussen Trine Fredsø | 1989 | LYSENG | 8962AA | 25 m | 1:11.69 | |
4 | 582 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 1:12.86 | |
5 | 1031 | West Emilie Nordfeldt | 1996 | HERNING | 9694AI | 25 m | 1:13.06 | |
6 | 954 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 1:15.18 | |
7 | 749 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 1:15.33 | |
8 | 723 | Byskov Marie Bukholt | 1993 | HOLSTEBRO | 9344AB | 25 m | 1:15.81 | |
9 | 1028 | Svane Camilla | 1995 | HERNING | 9546AU | 25 m | 1:15.89 | |
10 | 694 | Kragelund Signe | 1994 | HEI | 9462AJ | 25 m | 1:16.14 | |
11 | 814 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 9784AF | 25 m | 1:16.64 | |
12 | 736 | Jensen Cecilie | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 1:16.89 | |
13 | 973 | Christensen Cecilie | 1995 | VILDBJERG | 9578AI | 25 m | 1:17.40 | |
14 | 873 | Sørensen Christina G. | 1991 | RØNNE | 9162AG | 25 m | 1:18.77 | |
15 | 729 | Funch Laura | 1995 | HOLSTEBRO | 9568AS | 25 m | 1:18.99 | |
16 | 848 | Sørensen Amalie | 1994 | ODDER | 9494AF | 25 m | 1:20.06 | |
17 | 734 | Høg Henriette | 1994 | HOLSTEBRO | 9408AQ | 25 m | 1:20.89 | |
18 | 1026 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 1:21.02 | |
19 | 1029 | Sørensen Emma | 1997 | HERNING | 9774AL | 25 m | 1:22.10 | |
20 | 728 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 1:23.19 | |
21 | 995 | Pedersen Lærke B | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:23.54 | ||
22 | 1033 | Jacobsen Ea Mette | 1991 | KORAL | 9166AM | 25 m | 1:23.63 | |
23 | 602 | Benzarti Sara Sofia | 1997 | BRÆDSTRUP | 9766AR | 25 m | 1:23.81 | |
24 | 597 | Jensen Amalie B. | 1995 | PINGVINEN | 9544AC | 25 m | 1:24.23 | |
25 | 763 | Laursen Cecilie | 1996 | IHF | 9646AB | 25 m | 1:24.30 | |
26 | 998 | Sørensen Helene Frasez | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9576AM | 25 m | 1:24.93 | |
27 | 1023 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 1:25.55 | |
28 | 792 | Bundgaard Camilla | 1990 | IKAST | 9052AH | 25 m | 1:25.71 | |
29 | 599 | Jensen Louise Sofie | 1994 | PINGVINEN | 9418AD | 25 m | 1:25.89 | |
30 | 685 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 1:26.34 | |
31 | 615 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 9506AX | 25 m | 1:26.82 | |
32 | 982 | Møller Sofie | 1997 | VILDBJERG | 9758AE | 25 m | 1:27.01 | |
33 | 1051 | Sigaard Pernille | 1994 | AARS | 9484AR | 25 m | 1:27.85 | |
34 | 1073 | Kristensen Alberte D. | 1996 | SNEDSTED | 25 m | 1:27.92 | ||
35 | 871 | Jørgensen Anna | 1994 | RØNNE | 9494AU | 25 m | 1:28.24 | |
36 | 742 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 1:28.25 | |
37 | 765 | Møller Una | 1998 | IHF | 9808AG | 25 m | 1:28.79 | |
38 | 1201 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 1:29.21 | |
39 | 829 | Woetmann Ana Cecilia | 1996 | IKAST | 25 m | 1:29.29 | ||
40 | 644 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 1:30.08 | |
41 | 1052 | Aaquist Sofie | 1996 | NEPTUN | 9638AO | 25 m | 1:30.25 | |
42 | 1191 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 1:30.30 | |
43 | 764 | Mejlgaard Christina | 1994 | IHF | 9478AN | 25 m | 1:30.34 | |
44 | 593 | Bigom Anne Mette | 1993 | PINGVINEN | 9376AR | 25 m | 1:30.76 | |
45 | 641 | Bjerrum Sille Brolykke | 1996 | GRINDSTED | 9626AJ | 25 m | 1:30.81 | |
46 | 594 | Christensen Laura Krogh | 1994 | PINGVINEN | 9482AQ | 25 m | 1:30.84 | |
47 | 767 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 1:30.89 | |
48 | 577 | Oredsson Astrid Fly | 1998 | AGF | 9818AM | 25 m | 1:31.51 | |
49 | 812 | Siggaard Helene | 1995 | IKAST | 9588AT | 25 m | 1:32.17 | |
50 | 692 | Jørgensen Nina | 1996 | HEI | 9632AR | 25 m | 1:32.65 | |
51 | 610 | Frandsen Maria Fuglsang | 1997 | BRÆDSTRUP | 9716AW | 25 m | 1:33.16 | |
52 | 1062 | Sørensen Charina Arent | 1997 | NEPTUN | 9732AE | 25 m | 1:33.29 | |
53 | 808 | Riddersholm Camilla | 1997 | IKAST | 9776AQ | 25 m | 1:34.89 | |
54 | 664 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 1:35.45 | |
55 | 875 | Josefsen Emma | 1996 | SKIVE | 9632AW | 25 m | 1:35.74 | |
56 | 629 | Nannerup Signe | 1997 | DURUP | 9732AU | 25 m | 1:35.77 | |
57 | 576 | Nielsen Alberte Spure | 1999 | AGF | 9986AL | 25 m | 1:35.82 | |
58 | 626 | Jensen Laura Glerup | 1998 | DURUP | 9854AV | 25 m | 1:36.55 | |
59 | 997 | Rydder Rasmine Birn | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9794AI | 25 m | 1:36.99 | |
60 | 571 | Friis Julie Pavon | 1999 | AGF | 9978AL | 25 m | 1:37.00 | |
61 | 743 | Nicolaisen Gry | 1998 | HOLSTEBRO | 9852AI | 25 m | 1:37.16 | |
62 | 1012 | Sørensen Amalie Krøier | 1996 | AARS | 9644AP | 25 m | 1:37.75 | |
63 | 1097 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:39.03 | |
64 | 673 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 1:39.08 | |
65 | 771 | Thomsen Sidsel | 1997 | IHF | 9788AC | 25 m | 1:39.88 | |
66 | 616 | Bajlum Malene | 1995 | DURUP | 9594AY | 25 m | 1:40.10 | |
67 | 693 | Klitnæs Emma | 1996 | HEI | 9612AR | 25 m | 1:40.15 | |
68 | 1102 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 1:40.32 | |
69 | 683 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 1:41.35 | |
70 | 1060 | Rasmussen Laura B. | 1999 | NEPTUN | 9922AG | 50 m | 1:42.06 | |
71 | 818 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 9624AU | 25 m | 1:42.62 | |
72 | 938 | Beck Caroline | 1998 | VIBORG | 9868AO | 25 m | 1:43.27 | |
73 | 689 | Borum Katrine M. | 1996 | HEI | 9614AR | 25 m | 1:43.38 | |
74 | 816 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 9634AR | 25 m | 1:43.70 | |
75 | 791 | Brayd Lisa | 1997 | IKAST | 9782AN | 25 m | 1:44.01 | |
76 | 702 | Thusgaard Mathilde | 1996 | HEI | 9618AT | 25 m | 1:45.03 | |
77 | 700 | Skovby Laura | 1997 | HEI | 9798AT | 25 m | 1:46.84 | |
78 | 877 | Torp Sofie Boel | 1997 | SKIVE | 9704AK | 25 m | 1:48.43 | |
79 | 634 | Mølgård Anne | 1997 | DURUP | 25 m | 1:48.47 | ||
80 | 666 | Jensen Camilla Puk | 1998 | HERNING | 9824AS | 25 m | 1:49.81 | |
81 | 1069 | Jensen Nanna N. | 1995 | SNEDSTED | 25 m | 1:49.85 | ||
82 | 1186 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 1:50.05 | |
83 | 613 | Larsen Julie | 1999 | BRÆDSTRUP | 9932AK | 25 m | 1:50.91 | |
84 | 676 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 1:51.87 | |
85 | 768 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 25 m | 1:53.07 | |
86 | 769 | Skadhede Josephine | 1999 | IHF | 9974AJ | 25 m | 1:54.10 | |
87 | 573 | Jensen Marie Juhl | 1996 | AGF | 9642AY | 25 m | 1:56.17 | |
88 | 569 | Bjerrehuss Sofie Schriver | 1997 | AGF | 9752AY | 25 m | 1:56.18 | |
89 | 1184 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 1:56.99 | |
90 | 971 | Andersen Freya R. | 2000 | VILDBJERG | 25 m | 1:58.01 | ||
91 | 721 | Bielefeldt Maren | 1999 | HOLSTEBRO | 9938AC | 25 m | 1:58.83 | |
92 | 609 | Frandsen Katja Simona | 1999 | BRÆDSTRUP | 25 m | 2:00.00 | ||
93 | 662 | Clausen Mathilde | 1998 | HERNING | 25 m | 2:00.76 | ||
94 | 1074 | Mardal Stine | 1997 | SNEDSTED | 25 m | 2:03.00 | ||
95 | 579 | Thostrup Sofie Bendix | 1997 | AGF | 9784AX | 25 m | 2:04.34 | |
96 | 684 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 2:04.39 | |
97 | 794 | Hvolgaard Nikoline | 1998 | IKAST | 9856AT | 25 m | 2:09.55 | |
98 | 1000 | Andersen Emilie Sondrup | 1997 | AARS | 9776AR | 25 m | ||
99 | 836 | Brammer Emilie | 1997 | ODDER | 9752AT | 25 m | ||
100 | 1181 | Haaber Ida | 1997 | STRUER | 25 m | |||
101 | 1193 | Nielsen Cecilie | 1997 | STRUER | 25 m | |||
102 | 1005 | Kjærsgaard Cecilie | 1999 | AARS | 9908AN | 25 m | ||
103 | 975 | Henriksen Astrid Bonde | 2001 | VILDBJERG | 25 m | |||
104 | 681 | Ottosen Emma | 1999 | HERNING | 25 m | |||
105 | 844 | Jørgensen Maiken Samsø | 1996 | ODDER | 9694AU | 25 m | ||
106 | 807 | Rasmussen Helena | 1998 | IKAST | 9832AT | 25 m | ||
107 | 632 | Villesen Ida Bukh | 1997 | DURUP | 25 m | |||
108 | 628 | Madsen Pernille Sundstrup | 1996 | DURUP | 9602AQ | 25 m | ||
109 | 617 | Solnæs Emily Behnk | 1997 | DURUP | 9726AU | 25 m | ||
110 | 618 | Solnæs Maria Behnk | 1998 | DURUP | 25 m | |||
111 | 1106 | Lorenzen Amalie | 1994 | HOLSTEBRO | 9476AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 04 februar 2010 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:26 |
Løb 8, 100m Rygsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1209 | Duedahl Martin | 1985 | HERNING | 8563AB | 25 m | 1:00.04 | |
2 | 1020 | Hansen Mathias | 1993 | HERNING | 9313AI | 25 m | 1:01.97 | |
3 | 773 | Tramm Peter | 1992 | IHF | 9223AE | 25 m | 1:03.35 | |
4 | 952 | Larsen Jacob Moos | 1993 | VIBORG | 9333AK | 25 m | 1:06.02 | |
5 | 1101 | Salomonsen Kristoffer | 1993 | THISTED | 9383AB | 25 m | 1:06.59 | |
6 | 793 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 1:07.13 | |
7 | 753 | Thomsen Jacob Sloth | 1994 | HOLSTEBRO | 9461AA | 25 m | 1:07.62 | |
8 | 881 | Heide Nicholai | 1993 | NORD | 9313AK | 25 m | 1:08.08 | |
9 | 1185 | Karlsen Jesper Dam | 1991 | STRUER | 9197AC | 25 m | 1:08.76 | |
10 | 806 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 1:10.92 | |
11 | 1025 | Moesgaard Laust | 1996 | HERNING | 9667AG | 25 m | 1:11.48 | |
12 | 596 | Findinge Mikkel | 1993 | PINGVINEN | 9317AE | 25 m | 1:13.09 | |
13 | 759 | Friis Sebastian | 1995 | IHF | 9507AA | 25 m | 1:13.29 | |
14 | 1059 | Ranghøj Kristian | 1995 | NEPTUN | 9511AO | 25 m | 1:14.38 | |
15 | 840 | Jensen Thomas Søby | 1997 | ODDER | 9719AL | 25 m | 1:14.89 | |
16 | 951 | Kristensen Casper G. | 1995 | VIBORG | 9561AH | 25 m | 1:14.90 | |
17 | 993 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9585AJ | 25 m | 1:16.21 | |
18 | 846 | Nørgaard Rasmus | 1995 | ODDER | 9533AI | 25 m | 1:16.94 | |
19 | 648 | Mortensen Jacob | 1994 | GRINDSTED | 9451AL | 25 m | 1:19.22 | |
20 | 1208 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 1:19.59 | |
21 | 940 | Beck Joachim | 1993 | VIBORG | 9355AK | 25 m | 1:19.95 | |
22 | 992 | Christensen Johan | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9695AF | 25 m | 1:20.00 | |
23 | 1183 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 1:20.81 | |
24 | 1089 | Nielsen Mathias F. | 1995 | THISTED | 9521AR | 25 m | 1:20.94 | |
25 | 738 | Kannahtas Sarangan | 1996 | HOLSTEBRO | 9681AE | 25 m | 1:21.04 | |
26 | 1187 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 1:22.72 | |
27 | 955 | Pedersen Jacob Brask | 1993 | VIBORG | 9337AM | 25 m | 1:23.19 | |
28 | 663 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 1:23.30 | |
29 | 568 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 1:23.47 | |
30 | 774 | Westphael Thomas Bie | 1995 | IHF | 9595AH | 25 m | 1:23.73 | |
31 | 647 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 1:24.35 | |
32 | 1206 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 1:24.76 | |
33 | 1083 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 1:26.23 | |
34 | 679 | Nielsen Daniel | 1997 | HERNING | 9799AM | 25 m | 1:26.54 | |
35 | 958 | Sørensen Michael Bruun | 1995 | VIBORG | 9537AI | 25 m | 1:26.70 | |
36 | 646 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 1:27.65 | |
37 | 1098 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 1:28.07 | |
38 | 845 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 25 m | 1:28.30 | |
39 | 745 | Nielsen Jakob Glerup | 1996 | HOLSTEBRO | 9623AO | 25 m | 1:29.06 | |
40 | 697 | Nielsen Mikkel | 1996 | HEI | 9699AM | 25 m | 1:29.57 | |
41 | 625 | Pedersen Rasmus Falk | 1995 | DURUP | 9553AM | 25 m | 1:29.81 | |
42 | 652 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | 1:30.49 | |
43 | 977 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 25 m | 1:31.00 | ||
44 | 595 | Christensen Mads B. | 1992 | PINGVINEN | 9235AI | 25 m | 1:32.11 | |
45 | 1042 | Jensen Simon Bylling | 1996 | KORAL | 9689AP | 25 m | 1:33.45 | |
46 | 1192 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 1:33.55 | |
47 | 1200 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 1:33.93 | |
48 | 1100 | Rishøj Keld | 1988 | THISTED | 8899AB | 25 m | 1:34.27 | |
49 | 631 | Villadsen Steffan | 1995 | DURUP | 9523AB | 25 m | 1:36.39 | |
50 | 1188 | Larsen Alexander Bach | 1998 | STRUER | 9801AE | 25 m | 1:36.77 | |
51 | 572 | Gadegaard Isak | 1996 | AGF | 9639AH | 25 m | 1:38.14 | |
52 | 1015 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 1:39.24 | |
53 | 733 | Hyldgaard Jakob Bjørn | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AJ | 25 m | 1:41.00 | |
54 | 1084 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 1:42.65 | |
55 | 608 | Carlsen Steffen | 1996 | BRÆDSTRUP | 25 m | 1:47.68 | ||
56 | 678 | Mortensen Michael F. | 1994 | HERNING | 9495AP | 25 m | 1:48.07 | |
57 | 1064 | Sørensen Jonas | 1995 | NEPTUN | 9505AR | 25 m | 1:50.51 | |
58 | 699 | Rock Thomas | 1997 | HEI | 9799AJ | 25 m | 1:52.50 | |
59 | 1009 | Lerche Magnus | 1999 | AARS | 9941AG | 25 m | 1:53.48 | |
60 | 661 | Christensen Daniel | 1997 | HERNING | 9779AL | 25 m | 1:54.28 | |
61 | 986 | Tiedemann Mathias | 1996 | VILDBJERG | 9673AF | 25 m | 1:54.58 | |
62 | 724 | Carlsen Christian | 1999 | HOLSTEBRO | 9909AF | 25 m | 1:56.03 | |
63 | 757 | Bjerre Severin | 1998 | IHF | 9825AJ | 25 m | 1:57.08 | |
64 | 614 | Møldrup Christoffer | 1998 | BRÆDSTRUP | 9853AL | 25 m | 1:59.00 | |
65 | 1194 | Nielsen Frederik Vejby | 1997 | STRUER | 9775AJ | 25 m | 1:59.29 | |
66 | 675 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 25 m | 2:01.50 | ||
67 | 810 | Sander Jonas | 1999 | IKAST | 9921AC | 25 m | 2:03.22 | |
68 | 758 | Conrad Jens Bo | 1998 | IHF | 9819AJ | 25 m | 2:03.40 | |
69 | 611 | Hansen Jacob L. | 1998 | BRÆDSTRUP | 25 m | 2:03.92 | ||
70 | 1016 | Olsen Sebastian | 1999 | HERNING | 25 m | 2:03.96 | ||
71 | 842 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 2:11.34 | |
72 | 853 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 25 m | 2:15.87 | ||
73 | 687 | Grarup Jens | 1999 | HERNING | 25 m | 2:20.26 | ||
74 | 680 | Niese Simon | 1998 | HERNING | 9841AO | 25 m | 2:27.49 | |
75 | 979 | Jensen Mikkel Filip | 1997 | VILDBJERG | 25 m | |||
76 | 959 | Thostrup Nicolaj | 1995 | VIBORG | 9581AP | 25 m | ||
77 | 944 | Grønberg Mads | 1997 | VIBORG | 25 m | |||
78 | 813 | Skovsbøll Lasse | 2000 | IKAST | 25 m | |||
79 | 1176 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | ||
80 | 627 | Gravesen William | 1996 | DURUP | 25 m | |||
81 | 698 | Poulsen Thomas N | 1999 | HEI | 9921AI | 25 m | ||
82 | 1056 | Henriksen Niclas | 1997 | NEPTUN | 9791AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 04 februar 2010 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:26 |
Løb 9, 200m Medley |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1103 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 25 m | 2:31.43 | |
2 | 649 | Rasmussen Camilla | 1991 | GRINDSTED | 9116AL | 25 m | 2:41.19 | |
3 | 582 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 2:42.58 | |
4 | 1022 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 2:44.61 | |
5 | 872 | Schrøder Sophie Lund | 1994 | RØNNE | 9498AA | 25 m | 2:44.64 | |
6 | 585 | Kynde Mia | 1994 | LYSENG | 9496AI | 25 m | 2:45.13 | |
7 | 586 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 25 m | 2:48.11 | |
8 | 584 | Kristensen Trine | 1995 | LYSENG | 9568AC | 25 m | 2:51.10 | |
9 | 1063 | Sørensen Christina Arent | 1994 | NEPTUN | 9424AF | 25 m | 2:51.31 | |
10 | 884 | Madsen Regitze | 1994 | NORD | 9454AD | 25 m | 2:54.11 | |
11 | 1198 | Obel Line Augustesen | 1996 | STRUER | 9684AW | 25 m | 2:56.20 | |
12 | 1018 | Fallesen Nanna | 1995 | HERNING | 9566AQ | 25 m | 2:57.13 | |
13 | 1182 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 2:59.44 | |
14 | 1099 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 3:00.29 | |
15 | 1032 | Jacobsen Helena | 1991 | KORAL | 9116AM | 25 m | 3:02.17 | |
16 | 1029 | Sørensen Emma | 1997 | HERNING | 9774AL | 25 m | 3:03.38 | |
17 | 602 | Benzarti Sara Sofia | 1997 | BRÆDSTRUP | 9766AR | 25 m | 3:03.82 | |
18 | 811 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 3:04.18 | |
19 | 1019 | Hansen Cecilia | 1997 | HERNING | 9746AG | 25 m | 3:05.61 | |
20 | 943 | Grundmann Jeanne Kirk | 1994 | VIBORG | 9486AP | 25 m | 3:06.52 | |
21 | 1051 | Sigaard Pernille | 1994 | AARS | 9484AR | 25 m | 3:10.63 | |
22 | 615 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 9506AX | 25 m | 3:12.24 | |
23 | 767 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 3:14.32 | |
24 | 726 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 3:14.74 | |
25 | 685 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 3:16.02 | |
26 | 737 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 3:19.13 | |
27 | 1053 | Dahl Anne | 1996 | NEPTUN | 9686AT | 50 m | 3:19.80 | |
28 | 801 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 3:23.77 | |
29 | 829 | Woetmann Ana Cecilia | 1996 | IKAST | 25 m | 3:24.21 | ||
30 | 747 | Petersen Anne Hjortsøe | 1999 | HOLSTEBRO | 9966AH | 25 m | 3:28.20 | |
31 | 574 | Kjærsgaard Johanne Sofie | 1998 | AGF | 9848AL | 25 m | 3:33.19 | |
32 | 1054 | Eske Marie | 1999 | NEPTUN | 9988AF | 25 m | 3:38.51 | |
33 | 674 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 3:44.19 | |
34 | 654 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 3:45.86 | |
35 | 1105 | Laursen Johanne | 1999 | HOLSTEBRO | 9918AH | 25 m | ||
36 | 768 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 25 m | ||
37 | 629 | Nannerup Signe | 1997 | DURUP | 9732AU | 25 m | ||
38 | 875 | Josefsen Emma | 1996 | SKIVE | 9632AW | 25 m | ||
39 | 761 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 04 februar 2010 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:26 |
Løb 10, 200m Medley |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 583 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 25 m | 2:12.23 | |
2 | 885 | Madsen Tim | 1991 | NORD | 9115AB | 25 m | 2:24.70 | |
3 | 1037 | Dyrehauge Kasper | 1989 | KORAL | 25 m | 2:25.68 | ||
4 | 773 | Tramm Peter | 1992 | IHF | 9223AE | 25 m | 2:27.22 | |
5 | 741 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 2:28.22 | |
6 | 805 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 2:28.38 | |
7 | 1176 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 2:30.67 | |
8 | 1017 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 25 m | 2:31.21 | |
9 | 1024 | Meineche Lasse | 1994 | HERNING | 9499AM | 25 m | 2:31.64 | |
10 | 1014 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 2:32.21 | |
11 | 755 | Andersen Andreas Hvid | 1995 | IHF | 9563AH | 25 m | 2:33.76 | |
12 | 883 | Kühn Nikolaj | 1993 | NORD | 9343AK | 25 m | 2:34.32 | |
13 | 802 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 2:36.93 | |
14 | 1092 | Pedersen Mikkel | 1994 | THISTED | 9419AO | 25 m | 2:37.35 | |
15 | 1104 | Birkkjær Thomas | 1996 | NORD | 9629AG | 25 m | 2:37.48 | |
16 | 650 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 2:37.99 | |
17 | 600 | Skjødt Kristian | 1994 | PINGVINEN | 9421AB | 25 m | 2:38.79 | |
18 | 951 | Kristensen Casper G. | 1995 | VIBORG | 9561AH | 25 m | 2:40.49 | |
19 | 837 | Dall Christian | 1995 | ODDER | 9511AK | 25 m | 2:47.11 | |
20 | 847 | Rothausen Rasmus | 1994 | ODDER | 9431AR | 25 m | 2:48.36 | |
21 | 843 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 2:52.05 | |
22 | 1011 | Nielsen Kim Møller | 1992 | AARS | 9217AA | 25 m | 2:52.66 | |
23 | 643 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 2:54.39 | |
24 | 774 | Westphael Thomas Bie | 1995 | IHF | 9595AH | 25 m | 2:55.93 | |
25 | 1058 | Mortensen Niels | 1995 | NEPTUN | 9561AO | 25 m | 2:56.12 | |
26 | 738 | Kannahtas Sarangan | 1996 | HOLSTEBRO | 9681AE | 25 m | 2:58.03 | |
27 | 942 | Christensen Victor | 1996 | VIBORG | 9635AJ | 25 m | 3:00.26 | |
28 | 941 | Bendikas Láimutis | 1995 | VIBORG | 9559AL | 25 m | 3:02.92 | |
29 | 939 | Beck Christoffer | 1996 | VIBORG | 9613AL | 25 m | 3:03.54 | |
30 | 633 | Bjerrega Patrick Rolighed | 1992 | DURUP | 25 m | 3:05.07 | ||
31 | 663 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 3:05.40 | |
32 | 845 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 25 m | 3:06.33 | |
33 | 839 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 3:07.02 | |
34 | 1055 | Færch Philip | 1996 | NEPTUN | 9653AF | 25 m | 3:15.84 | |
35 | 838 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 3:17.51 | |
36 | 1061 | Strand Mikkel | 1997 | NEPTUN | 9751AD | 25 m | 3:18.61 | |
37 | 1002 | Harbak Jonathan | 1995 | AARS | 9523AK | 25 m | 3:31.23 | |
38 | 578 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 3:39.92 | |
39 | 748 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 3:46.30 | |
40 | 607 | Buhl Asbjørn | 1997 | BRÆDSTRUP | 9729AO | 25 m | 3:55.00 | |
41 | 1056 | Henriksen Niclas | 1997 | NEPTUN | 9791AH | 25 m | ||
42 | 996 | Persson Emil Buur | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9535AH | 25 m | ||
43 | 739 | Kjærgaard Nicklas | 1997 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
44 | 991 | Andersen Andreas Sejr | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9729AJ | 25 m | ||
45 | 750 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | ||
46 | 978 | Høgild Mikkel B. | 1998 | VILDBJERG | 9855AI | 25 m | ||
47 | 977 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 25 m | |||
48 | 958 | Sørensen Michael Bruun | 1995 | VIBORG | 9537AI | 25 m | ||
49 | 1183 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | ||
50 | 688 | Borum Kasper Mertz | 1999 | HEI | 9977AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 04 februar 2010 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:26 |
Løb 11, 50m Brystsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 582 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 34.72 | |
2 | 760 | Friis Simone | 1991 | IHF | 25 m | 36.21 | ||
3 | 586 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 25 m | 36.81 | |
4 | 746 | Nipper Nanna Trier | 1996 | HOLSTEBRO | 9614AH | 25 m | 37.89 | |
5 | 691 | Hindsted Charlotte | 1995 | HEI | 9534AG | 25 m | 37.96 | |
6 | 983 | Nielsen Emma Ø. | 1995 | VILDBJERG | 9532AC | 25 m | 38.16 | |
7 | 1030 | Sørensen Sisse | 1996 | HERNING | 9674AB | 25 m | 38.25 | |
8 | 1018 | Fallesen Nanna | 1995 | HERNING | 9566AQ | 25 m | 39.02 | |
9 | 870 | Johansen Mie Kjøller | 1994 | RØNNE | 9416AE | 25 m | 39.75 | |
10 | 1106 | Lorenzen Amalie | 1994 | HOLSTEBRO | 9476AQ | 25 m | 39.90 | |
11 | 665 | Hansen Christine | 1996 | HERNING | 9624AJ | 25 m | 39.98 | |
12 | 1195 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 40.42 | |
13 | 814 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 9784AF | 25 m | 40.56 | |
14 | 875 | Josefsen Emma | 1996 | SKIVE | 9632AW | 25 m | 40.70 | |
15 | 587 | Rasmussen Trine Fredsø | 1989 | LYSENG | 8962AA | 25 m | 41.39 | |
16 | 994 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9646AN | 25 m | 41.59 | |
17 | 692 | Jørgensen Nina | 1996 | HEI | 9632AR | 25 m | 41.89 | |
18 | 736 | Jensen Cecilie | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 41.99 | |
19 | 592 | Bak Lise | 1993 | PINGVINEN | 9362AB | 25 m | 42.44 | |
20 | 999 | Weibrecht Anne V | 1994 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 42.46 | ||
21 | 594 | Christensen Laura Krogh | 1994 | PINGVINEN | 9482AQ | 25 m | 42.73 | |
22 | 695 | Kristensen Anna T. | 1994 | HEI | 9418AO | 25 m | 42.85 | |
23 | 811 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 43.43 | |
24 | 599 | Jensen Louise Sofie | 1994 | PINGVINEN | 9418AD | 25 m | 43.57 | |
25 | 801 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 43.65 | |
26 | 1201 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 44.00 | |
27 | 848 | Sørensen Amalie | 1994 | ODDER | 9494AF | 25 m | 44.11 | |
28 | 1052 | Aaquist Sofie | 1996 | NEPTUN | 9638AO | 25 m | 44.11 | |
29 | 1028 | Svane Camilla | 1995 | HERNING | 9546AU | 25 m | 44.17 | |
30 | 644 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 44.19 | |
31 | 1053 | Dahl Anne | 1996 | NEPTUN | 9686AT | 50 m | 44.30 | |
32 | 792 | Bundgaard Camilla | 1990 | IKAST | 9052AH | 25 m | 44.75 | |
33 | 742 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 44.91 | |
34 | 974 | Hald Julie D. | 1996 | VILDBJERG | 25 m | 45.32 | ||
35 | 641 | Bjerrum Sille Brolykke | 1996 | GRINDSTED | 9626AJ | 25 m | 45.39 | |
36 | 571 | Friis Julie Pavon | 1999 | AGF | 9978AL | 25 m | 45.44 | |
37 | 1057 | Kjeldgaard Marie | 1996 | NEPTUN | 9698AH | 25 m | 45.56 | |
38 | 593 | Bigom Anne Mette | 1993 | PINGVINEN | 9376AR | 25 m | 45.58 | |
39 | 751 | Skou Dina | 1996 | HOLSTEBRO | 9662AK | 25 m | 45.72 | |
40 | 1186 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 46.03 | |
41 | 740 | Kjellerup Caroline Rebbe | 1996 | HOLSTEBRO | 9694AR | 25 m | 46.38 | |
42 | 730 | Hammer Maja | 1995 | HOLSTEBRO | 9584AN | 25 m | 46.44 | |
43 | 1035 | Kandborg Tanja | 1995 | KORAL | 9548AX | 25 m | 46.48 | |
44 | 747 | Petersen Anne Hjortsøe | 1999 | HOLSTEBRO | 9966AH | 25 m | 46.53 | |
45 | 1105 | Laursen Johanne | 1999 | HOLSTEBRO | 9918AH | 25 m | 46.56 | |
46 | 629 | Nannerup Signe | 1997 | DURUP | 9732AU | 25 m | 46.65 | |
47 | 735 | Iversen Thea Rud | 1997 | HOLSTEBRO | 25 m | 46.78 | ||
48 | 997 | Rydder Rasmine Birn | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9794AI | 25 m | 46.96 | |
49 | 766 | Nielsen Ida Rosenlund | 1995 | IHF | 9542AQ | 25 m | 47.21 | |
50 | 628 | Madsen Pernille Sundstrup | 1996 | DURUP | 9602AQ | 25 m | 47.35 | |
51 | 728 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 47.47 | |
52 | 1034 | Pedersen Irene K | 1995 | KORAL | 9566AX | 25 m | 48.07 | |
53 | 689 | Borum Katrine M. | 1996 | HEI | 9614AR | 25 m | 48.09 | |
54 | 1196 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 48.37 | |
55 | 816 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 9634AR | 25 m | 49.01 | |
56 | 1097 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 49.06 | |
57 | 791 | Brayd Lisa | 1997 | IKAST | 9782AN | 25 m | 49.17 | |
58 | 1191 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 49.28 | |
59 | 800 | Lauersen Tanja | 1997 | IKAST | 9714AW | 25 m | 49.77 | |
60 | 616 | Bajlum Malene | 1995 | DURUP | 9594AY | 25 m | 49.83 | |
61 | 1102 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 49.93 | |
62 | 702 | Thusgaard Mathilde | 1996 | HEI | 9618AT | 25 m | 50.11 | |
63 | 790 | Andreasen Louise | 1995 | IKAST | 9502AU | 25 m | 50.15 | |
64 | 1036 | Sørensen Mathilde | 1996 | KORAL | 9602AY | 25 m | 50.37 | |
65 | 700 | Skovby Laura | 1997 | HEI | 9798AT | 25 m | 50.77 | |
66 | 1070 | Jensen Thea Hove | 1996 | SNEDSTED | 25 m | 51.07 | ||
67 | 815 | Tromborg Camilla | 1998 | IKAST | 9888AS | 25 m | 51.18 | |
68 | 818 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 9624AU | 25 m | 51.27 | |
69 | 809 | Ritter Julie | 1994 | IKAST | 9468AB | 25 m | 51.46 | |
70 | 972 | Cebula Laura | 1997 | VILDBJERG | 9722AT | 25 m | 51.51 | |
71 | 666 | Jensen Camilla Puk | 1998 | HERNING | 9824AS | 25 m | 51.68 | |
72 | 654 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 51.70 | |
73 | 642 | Bredegaard Anne | 1995 | GRINDSTED | 25 m | 52.01 | ||
74 | 1012 | Sørensen Amalie Krøier | 1996 | AARS | 9644AP | 25 m | 52.40 | |
75 | 674 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 52.62 | |
76 | 829 | Woetmann Ana Cecilia | 1996 | IKAST | 25 m | 52.72 | ||
77 | 575 | Mogensen Sigrid | 1997 | AGF | 9792AW | 25 m | 52.77 | |
78 | 1071 | Karlsson Michelle | 1994 | SNEDSTED | 25 m | 53.18 | ||
79 | 632 | Villesen Ida Bukh | 1997 | DURUP | 25 m | 53.28 | ||
80 | 1207 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 53.40 | |
81 | 610 | Frandsen Maria Fuglsang | 1997 | BRÆDSTRUP | 9716AW | 25 m | 53.40 | |
82 | 808 | Riddersholm Camilla | 1997 | IKAST | 9776AQ | 25 m | 53.90 | |
83 | 807 | Rasmussen Helena | 1998 | IKAST | 9832AT | 25 m | 53.91 | |
84 | 693 | Klitnæs Emma | 1996 | HEI | 9612AR | 25 m | 54.09 | |
85 | 634 | Mølgård Anne | 1997 | DURUP | 25 m | 54.96 | ||
86 | 876 | Rasmussen Natalia | 1998 | SKIVE | 25 m | 55.51 | ||
87 | 836 | Brammer Emilie | 1997 | ODDER | 9752AT | 25 m | 55.76 | |
88 | 844 | Jørgensen Maiken Samsø | 1996 | ODDER | 9694AU | 25 m | 56.11 | |
89 | 656 | Bisgaard Cecilie | 1998 | HERNING | 9828AT | 25 m | 56.51 | |
90 | 662 | Clausen Mathilde | 1998 | HERNING | 25 m | 56.87 | ||
91 | 1190 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 57.10 | |
92 | 664 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 57.15 | |
93 | 617 | Solnæs Emily Behnk | 1997 | DURUP | 9726AU | 25 m | 57.72 | |
94 | 1068 | Holt Louise | 1994 | SNEDSTED | 25 m | 57.80 | ||
95 | 1001 | Hansen Kathrine Mark Vad | 1998 | AARS | 9874AP | 25 m | 57.80 | |
96 | 803 | Mejer Amalie | 1998 | IKAST | 25 m | 58.36 | ||
97 | 946 | Ibsen Nina | 1995 | VIBORG | 9558AX | 25 m | 59.14 | |
98 | 613 | Larsen Julie | 1999 | BRÆDSTRUP | 9932AK | 25 m | 59.21 | |
99 | 971 | Andersen Freya R. | 2000 | VILDBJERG | 25 m | 59.43 | ||
100 | 1005 | Kjærsgaard Cecilie | 1999 | AARS | 9908AN | 25 m | 1:00.22 | |
101 | 769 | Skadhede Josephine | 1999 | IHF | 9974AJ | 25 m | 1:01.52 | |
102 | 1067 | Dissing Julie | 1997 | SNEDSTED | 25 m | 1:02.00 | ||
103 | 1184 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 1:02.01 | |
104 | 797 | Johansen Mie | 1999 | IKAST | 9938AN | 25 m | 1:02.40 | |
105 | 1087 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 25 m | 1:02.97 | ||
106 | 1013 | Sørensen Kathrine Krøier | 1998 | AARS | 9842AP | 25 m | 1:05.06 | |
107 | 1072 | Knudsen Emma | 1997 | SNEDSTED | 25 m | 1:05.09 | ||
108 | 681 | Ottosen Emma | 1999 | HERNING | 25 m | 1:05.27 | ||
109 | 975 | Henriksen Astrid Bonde | 2001 | VILDBJERG | 25 m | 1:05.43 | ||
110 | 684 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 1:05.83 | |
111 | 573 | Jensen Marie Juhl | 1996 | AGF | 9642AY | 25 m | 1:05.91 | |
112 | 794 | Hvolgaard Nikoline | 1998 | IKAST | 9856AT | 25 m | 1:10.11 | |
113 | 752 | Therkelsen Rikke | 1997 | HOLSTEBRO | 9704AS | 25 m | 1:11.05 | |
114 | 1179 | Frederiksen Katja | 2000 | STRUER | 25 m | 1:16.30 | ||
115 | 1204 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 25 m | |||
116 | 1203 | Rasmussen Lise | 1997 | STRUER | 25 m | |||
117 | 1193 | Nielsen Cecilie | 1997 | STRUER | 25 m | |||
118 | 618 | Solnæs Maria Behnk | 1998 | DURUP | 25 m | |||
119 | 985 | Rasmussen Vicki Korsbæk | 1997 | VILDBJERG | 9772AH | 25 m | ||
120 | 626 | Jensen Laura Glerup | 1998 | DURUP | 9854AV | 25 m | ||
121 | 1181 | Haaber Ida | 1997 | STRUER | 25 m | |||
122 | 1211 | Nissen Sara | 1999 | PINGVINEN | 9944AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 04 februar 2010 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:26 |
Løb 12, 50m Brystsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1210 | Otteskov Lars | 1986 | HERNING | 8639AA | 25 m | 30.84 | |
2 | 1176 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 32.42 | |
3 | 1185 | Karlsen Jesper Dam | 1991 | STRUER | 9197AC | 25 m | 33.16 | |
4 | 1209 | Duedahl Martin | 1985 | HERNING | 8563AB | 25 m | 33.23 | |
5 | 598 | Jensen Claus S. | 1990 | PINGVINEN | 9013AC | 25 m | 33.62 | |
6 | 882 | Hermannsson Simon Strøm | 1994 | NORD | 9477AJ | 25 m | 33.74 | |
7 | 805 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 33.89 | |
8 | 1020 | Hansen Mathias | 1993 | HERNING | 9313AI | 25 m | 34.67 | |
9 | 1027 | Poulsen Jonas | 1994 | HERNING | 9439AI | 25 m | 35.02 | |
10 | 650 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 35.52 | |
11 | 950 | Kammer Lasse | 1995 | VIBORG | 9593AH | 25 m | 35.72 | |
12 | 802 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 35.84 | |
13 | 1017 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 25 m | 35.96 | |
14 | 1014 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 36.01 | |
15 | 759 | Friis Sebastian | 1995 | IHF | 9507AA | 25 m | 36.56 | |
16 | 601 | Timmermann-Hansen Patrick | 1987 | PINGVINEN | 8725AD | 25 m | 36.68 | |
17 | 956 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 25 m | 36.78 | |
18 | 1088 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 36.83 | |
19 | 1038 | Sørensen Loui | 1990 | KORAL | 25 m | 37.54 | ||
20 | 600 | Skjødt Kristian | 1994 | PINGVINEN | 9421AB | 25 m | 37.81 | |
21 | 940 | Beck Joachim | 1993 | VIBORG | 9355AK | 25 m | 37.99 | |
22 | 793 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 38.01 | |
23 | 1089 | Nielsen Mathias F. | 1995 | THISTED | 9521AR | 25 m | 38.07 | |
24 | 651 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 38.26 | |
25 | 595 | Christensen Mads B. | 1992 | PINGVINEN | 9235AI | 25 m | 39.34 | |
26 | 847 | Rothausen Rasmus | 1994 | ODDER | 9431AR | 25 m | 39.60 | |
27 | 837 | Dall Christian | 1995 | ODDER | 9511AK | 25 m | 39.79 | |
28 | 996 | Persson Emil Buur | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9535AH | 25 m | 39.91 | |
29 | 625 | Pedersen Rasmus Falk | 1995 | DURUP | 9553AM | 25 m | 40.06 | |
30 | 947 | Iversen Frederik Møller | 1994 | VIBORG | 9467AL | 25 m | 41.52 | |
31 | 843 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 42.34 | |
32 | 1010 | Nielsen Finn Møller | 1994 | AARS | 9417AL | 25 m | 42.51 | |
33 | 679 | Nielsen Daniel | 1997 | HERNING | 9799AM | 25 m | 42.62 | |
34 | 1206 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 43.11 | |
35 | 839 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 43.12 | |
36 | 647 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 43.25 | |
37 | 725 | Christiansen Viktor | 1995 | HOLSTEBRO | 9541AH | 25 m | 43.34 | |
38 | 678 | Mortensen Michael F. | 1994 | HERNING | 9495AP | 25 m | 43.54 | |
39 | 1183 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 43.86 | |
40 | 633 | Bjerrega Patrick Rolighed | 1992 | DURUP | 25 m | 43.93 | ||
41 | 1091 | Pedersen Jacob | 1997 | THISTED | 9717AP | 25 m | 44.20 | |
42 | 703 | Vestergaard Casper | 1997 | HEI | 9787AH | 25 m | 44.41 | |
43 | 1043 | Frederiksen Martin | 1996 | KORAL | 9641AO | 25 m | 44.61 | |
44 | 1041 | Olesen Jess | 1995 | KORAL | 9525AR | 25 m | 45.59 | |
45 | 1192 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 45.65 | |
46 | 568 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 46.02 | |
47 | 1208 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 46.22 | |
48 | 795 | Illankumaran Vishnu | 1995 | IKAST | 25 m | 46.48 | ||
49 | 1083 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 46.63 | |
50 | 1040 | Lund Michael | 1994 | KORAL | 9433AR | 25 m | 46.99 | |
51 | 699 | Rock Thomas | 1997 | HEI | 9799AJ | 25 m | 47.08 | |
52 | 732 | Hvidberg Simon | 1996 | HOLSTEBRO | 9643AO | 25 m | 47.29 | |
53 | 701 | Sørensen Mathias | 1996 | HEI | 9615AK | 25 m | 48.14 | |
54 | 817 | Zûlau Jonnie | 1997 | IKAST | 25 m | 48.21 | ||
55 | 631 | Villadsen Steffan | 1995 | DURUP | 9523AB | 25 m | 48.30 | |
56 | 1044 | Christensen Lars | 1996 | KORAL | 9661AO | 25 m | 48.47 | |
57 | 688 | Borum Kasper Mertz | 1999 | HEI | 9977AD | 25 m | 48.50 | |
58 | 570 | Cramer Toke | 1998 | AGF | 9875AI | 25 m | 48.65 | |
59 | 980 | Jeppesen Simon Bak | 1997 | VILDBJERG | 25 m | 48.85 | ||
60 | 838 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 49.10 | |
61 | 948 | Jespersen Martin S | 1997 | VIBORG | 25 m | 49.26 | ||
62 | 1084 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 49.27 | |
63 | 1061 | Strand Mikkel | 1997 | NEPTUN | 9751AD | 25 m | 49.31 | |
64 | 1056 | Henriksen Niclas | 1997 | NEPTUN | 9791AH | 25 m | 50.00 | |
65 | 686 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 50.28 | |
66 | 608 | Carlsen Steffen | 1996 | BRÆDSTRUP | 25 m | 50.60 | ||
67 | 949 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 25 m | 50.80 | |
68 | 1045 | Antonsen Christian | 1996 | KORAL | 9605AQ | 25 m | 51.43 | |
69 | 1188 | Larsen Alexander Bach | 1998 | STRUER | 9801AE | 25 m | 51.57 | |
70 | 1098 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 52.55 | |
71 | 978 | Høgild Mikkel B. | 1998 | VILDBJERG | 9855AI | 25 m | 52.68 | |
72 | 1086 | Ljungberg Mikkel Emil | 1996 | THISTED | 9649AN | 25 m | 52.92 | |
73 | 1015 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 53.66 | |
74 | 677 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 25 m | 54.37 | ||
75 | 661 | Christensen Daniel | 1997 | HERNING | 9779AL | 25 m | 54.68 | |
76 | 687 | Grarup Jens | 1999 | HERNING | 25 m | 55.00 | ||
77 | 612 | Jensen Rasmus D. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9897AN | 25 m | 56.81 | |
78 | 680 | Niese Simon | 1998 | HERNING | 9841AO | 25 m | 56.83 | |
79 | 798 | Kristensen Bastian | 1997 | IKAST | 9783AL | 25 m | 57.87 | |
80 | 1007 | Kristensen Kristoffer | 1996 | AARS | 9669AN | 25 m | 59.40 | |
81 | 984 | Nørgaard Frederik W. | 1999 | VILDBJERG | 25 m | 1:00.10 | ||
82 | 810 | Sander Jonas | 1999 | IKAST | 9921AC | 25 m | 1:01.17 | |
83 | 682 | Poulsen Joachim | 1999 | HERNING | 9931AC | 25 m | 1:01.89 | |
84 | 614 | Møldrup Christoffer | 1998 | BRÆDSTRUP | 9853AL | 25 m | 1:02.82 | |
85 | 813 | Skovsbøll Lasse | 2000 | IKAST | 25 m | 1:03.08 | ||
86 | 853 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 25 m | 1:03.28 | ||
87 | 627 | Gravesen William | 1996 | DURUP | 25 m | 1:04.28 | ||
88 | 1180 | Glerup Felix | 1999 | STRUER | 25 m | 1:04.36 | ||
89 | 799 | Kristensen Bjørn | 1999 | IKAST | 25 m | 1:04.45 | ||
90 | 607 | Buhl Asbjørn | 1997 | BRÆDSTRUP | 9729AO | 25 m | 1:04.55 | |
91 | 611 | Hansen Jacob L. | 1998 | BRÆDSTRUP | 25 m | 1:04.70 | ||
92 | 1174 | Andersen Jonas | 1999 | STRUER | 25 m | 1:08.18 | ||
93 | 944 | Grønberg Mads | 1997 | VIBORG | 25 m | 1:08.59 | ||
94 | 675 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 25 m | 1:09.75 | ||
95 | 804 | Nielsen Macus Buus | 2000 | IKAST | 0015AC | 25 m | 1:10.65 | |
96 | 986 | Tiedemann Mathias | 1996 | VILDBJERG | 9673AF | 25 m | 1:10.68 | |
97 | 1075 | Pedersen Simon | 1994 | SNEDSTED | 25 m | 1:10.87 | ||
98 | 842 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 1:11.38 | |
99 | 1016 | Olsen Sebastian | 1999 | HERNING | 25 m | 1:14.35 | ||
100 | 1175 | Bott Alexander | 2000 | STRUER | 25 m | 1:14.83 | ||
101 | 979 | Jensen Mikkel Filip | 1997 | VILDBJERG | 25 m | 1:20.97 | ||
102 | 1003 | Jensen Alexander | 1995 | AARS | 9563AQ | 25 m | ||
103 | 1202 | Poulsen Martin Lægaard | 1991 | STRUER | 9109AD | 25 m | ||
104 | 1197 | Nygaard Mathias Vilsgaard | 1997 | STRUER | 25 m | |||
105 | 1189 | Larsen William Bach | 2001 | STRUER | 25 m | |||
106 | 690 | Bundgaard Sigurd Uldbjerg | 1998 | HEI | 25 m | |||
107 | 1064 | Sørensen Jonas | 1995 | NEPTUN | 9505AR | 25 m | ||
108 | 775 | Tramm Jens Christian | 1996 | IHF | 25 m | |||
109 | 1187 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | ||
110 | 698 | Poulsen Thomas N | 1999 | HEI | 9921AI | 25 m | ||
111 | 1177 | Derasakayam Anekkash | 1997 | STRUER | 9739AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 04 februar 2010 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:26 |
Løb 13, 100m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 841 | Johansen Susanne D. | 1995 | ODDER | 9576AE | 25 m | 1:00.26 | |
2 | 649 | Rasmussen Camilla | 1991 | GRINDSTED | 9116AL | 25 m | 1:01.15 | |
3 | 1090 | Overgaard Janni | 1993 | THISTED | 9394AF | 25 m | 1:01.30 | |
4 | 869 | Johansen Ditte | 1994 | RØNNE | 9452AH | 25 m | 1:01.42 | |
5 | 1103 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 25 m | 1:01.73 | |
6 | 723 | Byskov Marie Bukholt | 1993 | HOLSTEBRO | 9344AB | 25 m | 1:02.94 | |
7 | 691 | Hindsted Charlotte | 1995 | HEI | 9534AG | 25 m | 1:03.52 | |
8 | 1021 | Hansen Simone Friis | 1995 | HERNING | 9538AG | 50 m | 1:03.62 | |
9 | 1030 | Sørensen Sisse | 1996 | HERNING | 9674AB | 25 m | 1:04.27 | |
10 | 1063 | Sørensen Christina Arent | 1994 | NEPTUN | 9424AF | 25 m | 1:04.57 | |
11 | 584 | Kristensen Trine | 1995 | LYSENG | 9568AC | 25 m | 1:05.11 | |
12 | 814 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 9784AF | 25 m | 1:05.73 | |
13 | 868 | Jespersen Maria Myhre | 1995 | RØNNE | 9546AD | 25 m | 1:06.73 | |
14 | 1004 | Jensen Charlotte | 1994 | AARS | 9414AF | 25 m | 1:07.05 | |
15 | 749 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 1:07.32 | |
16 | 873 | Sørensen Christina G. | 1991 | RØNNE | 9162AG | 25 m | 1:07.33 | |
17 | 754 | Thomsen Theresa S. | 1995 | HOLSTEBRO | 9544AM | 25 m | 1:07.62 | |
18 | 722 | Bielefeldt Simone | 1989 | HOLSTEBRO | 8964AF | 25 m | 1:08.28 | |
19 | 945 | Herskind Kamille Bager | 1995 | VIBORG | 9552AM | 25 m | 1:08.64 | |
20 | 694 | Kragelund Signe | 1994 | HEI | 9462AJ | 25 m | 1:08.74 | |
21 | 872 | Schrøder Sophie Lund | 1994 | RØNNE | 9498AA | 25 m | 1:09.33 | |
22 | 792 | Bundgaard Camilla | 1990 | IKAST | 9052AH | 25 m | 1:09.55 | |
23 | 1031 | West Emilie Nordfeldt | 1996 | HERNING | 9694AI | 25 m | 1:09.66 | |
24 | 880 | Heide Mathilde | 1993 | NORD | 9378AN | 50 m | 1:10.03 | |
25 | 884 | Madsen Regitze | 1994 | NORD | 9454AD | 25 m | 1:10.08 | |
26 | 1195 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 1:10.20 | |
27 | 848 | Sørensen Amalie | 1994 | ODDER | 9494AF | 25 m | 1:10.20 | |
28 | 998 | Sørensen Helene Frasez | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9576AM | 25 m | 1:10.51 | |
29 | 1099 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 1:10.58 | |
30 | 729 | Funch Laura | 1995 | HOLSTEBRO | 9568AS | 25 m | 1:10.69 | |
31 | 1019 | Hansen Cecilia | 1997 | HERNING | 9746AG | 25 m | 1:10.71 | |
32 | 746 | Nipper Nanna Trier | 1996 | HOLSTEBRO | 9614AH | 25 m | 1:10.73 | |
33 | 602 | Benzarti Sara Sofia | 1997 | BRÆDSTRUP | 9766AR | 25 m | 1:11.02 | |
34 | 1026 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 1:11.25 | |
35 | 954 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 1:11.38 | |
36 | 1182 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 1:11.47 | |
37 | 644 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 1:11.48 | |
38 | 730 | Hammer Maja | 1995 | HOLSTEBRO | 9584AN | 25 m | 1:11.50 | |
39 | 762 | Krog Jannie | 1986 | IHF | 8666AB | 25 m | 1:11.60 | |
40 | 740 | Kjellerup Caroline Rebbe | 1996 | HOLSTEBRO | 9694AR | 25 m | 1:11.78 | |
41 | 1198 | Obel Line Augustesen | 1996 | STRUER | 9684AW | 25 m | 1:12.28 | |
42 | 763 | Laursen Cecilie | 1996 | IHF | 9646AB | 25 m | 1:12.31 | |
43 | 1082 | Jessen Anna | 1995 | THISTED | 9536AN | 25 m | 1:12.31 | |
44 | 592 | Bak Lise | 1993 | PINGVINEN | 9362AB | 25 m | 1:12.69 | |
45 | 812 | Siggaard Helene | 1995 | IKAST | 9588AT | 25 m | 1:13.15 | |
46 | 597 | Jensen Amalie B. | 1995 | PINGVINEN | 9544AC | 25 m | 1:13.22 | |
47 | 1033 | Jacobsen Ea Mette | 1991 | KORAL | 9166AM | 25 m | 1:13.52 | |
48 | 599 | Jensen Louise Sofie | 1994 | PINGVINEN | 9418AD | 25 m | 1:14.01 | |
49 | 742 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 1:14.19 | |
50 | 665 | Hansen Christine | 1996 | HERNING | 9624AJ | 25 m | 1:14.27 | |
51 | 1191 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 50 m | 1:15.02 | |
52 | 995 | Pedersen Lærke B | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:15.22 | ||
53 | 734 | Høg Henriette | 1994 | HOLSTEBRO | 9408AQ | 25 m | 1:15.32 | |
54 | 1052 | Aaquist Sofie | 1996 | NEPTUN | 9638AO | 50 m | 1:15.82 | |
55 | 1023 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 1:15.82 | |
56 | 645 | Grønlund Sofie | 1995 | GRINDSTED | 9576AO | 25 m | 1:16.00 | |
57 | 728 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 1:16.08 | |
58 | 726 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 1:16.21 | |
59 | 751 | Skou Dina | 1996 | HOLSTEBRO | 9662AK | 25 m | 1:16.30 | |
60 | 593 | Bigom Anne Mette | 1993 | PINGVINEN | 9376AR | 25 m | 1:16.30 | |
61 | 871 | Jørgensen Anna | 1994 | RØNNE | 9494AU | 25 m | 1:16.39 | |
62 | 1032 | Jacobsen Helena | 1991 | KORAL | 9116AM | 25 m | 1:16.50 | |
63 | 594 | Christensen Laura Krogh | 1994 | PINGVINEN | 9482AQ | 25 m | 1:17.02 | |
64 | 1196 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 1:17.31 | |
65 | 801 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 1:17.50 | |
66 | 615 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 9506AX | 25 m | 1:17.78 | |
67 | 765 | Møller Una | 1998 | IHF | 9808AG | 25 m | 1:17.99 | |
68 | 809 | Ritter Julie | 1994 | IKAST | 9468AB | 25 m | 1:18.38 | |
69 | 1102 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 1:18.39 | |
70 | 641 | Bjerrum Sille Brolykke | 1996 | GRINDSTED | 9626AJ | 25 m | 1:18.44 | |
71 | 808 | Riddersholm Camilla | 1997 | IKAST | 9776AQ | 25 m | 1:18.72 | |
72 | 997 | Rydder Rasmine Birn | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9794AI | 25 m | 1:18.80 | |
73 | 764 | Mejlgaard Christina | 1994 | IHF | 9478AN | 25 m | 1:19.24 | |
74 | 695 | Kristensen Anna T. | 1994 | HEI | 9418AO | 25 m | 1:19.32 | |
75 | 610 | Frandsen Maria Fuglsang | 1997 | BRÆDSTRUP | 9716AW | 25 m | 1:19.54 | |
76 | 689 | Borum Katrine M. | 1996 | HEI | 9614AR | 25 m | 1:19.80 | |
77 | 972 | Cebula Laura | 1997 | VILDBJERG | 9722AT | 25 m | 1:20.10 | |
78 | 811 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 1:20.25 | |
79 | 877 | Torp Sofie Boel | 1997 | SKIVE | 9704AK | 25 m | 1:20.56 | |
80 | 1035 | Kandborg Tanja | 1995 | KORAL | 9548AX | 25 m | 1:21.49 | |
81 | 642 | Bredegaard Anne | 1995 | GRINDSTED | 25 m | 1:22.20 | ||
82 | 1034 | Pedersen Irene K | 1995 | KORAL | 9566AX | 25 m | 1:22.33 | |
83 | 938 | Beck Caroline | 1998 | VIBORG | 9868AO | 25 m | 1:22.36 | |
84 | 737 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 1:22.38 | |
85 | 982 | Møller Sofie | 1997 | VILDBJERG | 9758AE | 25 m | 1:22.44 | |
86 | 574 | Kjærsgaard Johanne Sofie | 1998 | AGF | 9848AL | 25 m | 1:22.47 | |
87 | 673 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 1:22.68 | |
88 | 1062 | Sørensen Charina Arent | 1997 | NEPTUN | 9732AE | 25 m | 1:22.78 | |
89 | 767 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 1:22.96 | |
90 | 974 | Hald Julie D. | 1996 | VILDBJERG | 25 m | 1:23.20 | ||
91 | 743 | Nicolaisen Gry | 1998 | HOLSTEBRO | 9852AI | 25 m | 1:23.26 | |
92 | 829 | Woetmann Ana Cecilia | 1996 | IKAST | 25 m | 1:23.36 | ||
93 | 1201 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 1:23.50 | |
94 | 994 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9646AN | 25 m | 1:23.54 | |
95 | 735 | Iversen Thea Rud | 1997 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:23.68 | ||
96 | 577 | Oredsson Astrid Fly | 1998 | AGF | 9818AM | 25 m | 1:24.41 | |
97 | 1036 | Sørensen Mathilde | 1996 | KORAL | 9602AY | 25 m | 1:25.71 | |
98 | 1073 | Kristensen Alberte D. | 1996 | SNEDSTED | 25 m | 1:25.92 | ||
99 | 683 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 1:26.12 | |
100 | 1186 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 1:26.31 | |
101 | 1207 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 1:26.39 | |
102 | 628 | Madsen Pernille Sundstrup | 1996 | DURUP | 9602AQ | 25 m | 1:26.46 | |
103 | 985 | Rasmussen Vicki Korsbæk | 1997 | VILDBJERG | 9772AH | 25 m | 1:26.90 | |
104 | 946 | Ibsen Nina | 1995 | VIBORG | 9558AX | 25 m | 1:26.97 | |
105 | 693 | Klitnæs Emma | 1996 | HEI | 9612AR | 25 m | 1:27.05 | |
106 | 1054 | Eske Marie | 1999 | NEPTUN | 9988AF | 25 m | 1:27.06 | |
107 | 700 | Skovby Laura | 1997 | HEI | 9798AT | 25 m | 1:27.12 | |
108 | 626 | Jensen Laura Glerup | 1998 | DURUP | 9854AV | 25 m | 1:27.12 | |
109 | 790 | Andreasen Louise | 1995 | IKAST | 9502AU | 25 m | 1:27.45 | |
110 | 576 | Nielsen Alberte Spure | 1999 | AGF | 9986AL | 25 m | 1:27.53 | |
111 | 815 | Tromborg Camilla | 1998 | IKAST | 9888AS | 25 m | 1:27.57 | |
112 | 629 | Nannerup Signe | 1997 | DURUP | 9732AU | 25 m | 1:28.03 | |
113 | 936 | Adolfsen Cecilie Forsberg | 1998 | VIBORG | 9856AI | 25 m | 1:28.11 | |
114 | 791 | Brayd Lisa | 1997 | IKAST | 9782AN | 25 m | 1:28.16 | |
115 | 816 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 9634AR | 25 m | 1:28.34 | |
116 | 1097 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:28.54 | |
117 | 818 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 9624AU | 25 m | 1:29.26 | |
118 | 1190 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 1:29.58 | |
119 | 1060 | Rasmussen Laura B. | 1999 | NEPTUN | 9922AG | 25 m | 1:31.03 | |
120 | 771 | Thomsen Sidsel | 1997 | IHF | 9788AC | 25 m | 1:31.12 | |
121 | 632 | Villesen Ida Bukh | 1997 | DURUP | 25 m | 1:31.44 | ||
122 | 702 | Thusgaard Mathilde | 1996 | HEI | 9618AT | 25 m | 1:32.07 | |
123 | 874 | Hansen Michelle | 1998 | SKIVE | 25 m | 1:32.38 | ||
124 | 616 | Bajlum Malene | 1995 | DURUP | 9594AY | 25 m | 1:32.86 | |
125 | 575 | Mogensen Sigrid | 1997 | AGF | 9792AW | 25 m | 1:33.95 | |
126 | 761 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 25 m | 1:34.35 | |
127 | 1069 | Jensen Nanna N. | 1995 | SNEDSTED | 25 m | 1:34.93 | ||
128 | 666 | Jensen Camilla Puk | 1998 | HERNING | 9824AS | 25 m | 1:35.01 | |
129 | 800 | Lauersen Tanja | 1997 | IKAST | 9714AW | 25 m | 1:35.07 | |
130 | 1000 | Andersen Emilie Sondrup | 1997 | AARS | 9776AR | 25 m | 1:35.77 | |
131 | 656 | Bisgaard Cecilie | 1998 | HERNING | 9828AT | 25 m | 1:37.67 | |
132 | 769 | Skadhede Josephine | 1999 | IHF | 9974AJ | 25 m | 1:37.98 | |
133 | 613 | Larsen Julie | 1999 | BRÆDSTRUP | 9932AK | 25 m | 1:38.75 | |
134 | 1001 | Hansen Kathrine Mark Vad | 1998 | AARS | 9874AP | 25 m | 1:40.06 | |
135 | 770 | Svejsø Caroline Høbjerg | 1999 | IHF | 9994AH | 25 m | 1:40.29 | |
136 | 634 | Mølgård Anne | 1997 | DURUP | 25 m | 1:41.11 | ||
137 | 676 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 1:41.29 | |
138 | 1074 | Mardal Stine | 1997 | SNEDSTED | 25 m | 1:42.05 | ||
139 | 975 | Henriksen Astrid Bonde | 2001 | VILDBJERG | 25 m | 1:42.97 | ||
140 | 579 | Thostrup Sofie Bendix | 1997 | AGF | 9784AX | 25 m | 1:43.99 | |
141 | 1068 | Holt Louise | 1994 | SNEDSTED | 25 m | 1:45.65 | ||
142 | 721 | Bielefeldt Maren | 1999 | HOLSTEBRO | 9938AC | 25 m | 1:45.68 | |
143 | 844 | Jørgensen Maiken Samsø | 1996 | ODDER | 9694AU | 25 m | 1:46.72 | |
144 | 836 | Brammer Emilie | 1997 | ODDER | 9752AT | 25 m | 1:48.19 | |
145 | 662 | Clausen Mathilde | 1998 | HERNING | 25 m | 1:48.41 | ||
146 | 1184 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 1:49.17 | |
147 | 1087 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 25 m | 1:49.45 | ||
148 | 684 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 1:50.45 | |
149 | 573 | Jensen Marie Juhl | 1996 | AGF | 9642AY | 25 m | 1:51.08 | |
150 | 807 | Rasmussen Helena | 1998 | IKAST | 9832AT | 25 m | 1:51.41 | |
151 | 752 | Therkelsen Rikke | 1997 | HOLSTEBRO | 9704AS | 25 m | 1:51.69 | |
152 | 971 | Andersen Freya R. | 2000 | VILDBJERG | 25 m | 1:53.59 | ||
153 | 569 | Bjerrehuss Sofie Schriver | 1997 | AGF | 9752AY | 25 m | 1:53.80 | |
154 | 609 | Frandsen Katja Simona | 1999 | BRÆDSTRUP | 25 m | 1:57.42 | ||
155 | 681 | Ottosen Emma | 1999 | HERNING | 25 m | 1:58.67 | ||
156 | 876 | Rasmussen Natalia | 1998 | SKIVE | 25 m | 2:01.05 | ||
157 | 1181 | Haaber Ida | 1997 | STRUER | 25 m | 2:05.60 | ||
158 | 794 | Hvolgaard Nikoline | 1998 | IKAST | 9856AT | 25 m | 2:10.99 | |
159 | 618 | Solnæs Maria Behnk | 1998 | DURUP | 25 m | |||
160 | 875 | Josefsen Emma | 1996 | SKIVE | 9632AW | 25 m | ||
161 | 1193 | Nielsen Cecilie | 1997 | STRUER | 25 m | |||
162 | 1028 | Svane Camilla | 1995 | HERNING | 9546AU | 25 m | ||
163 | 617 | Solnæs Emily Behnk | 1997 | DURUP | 9726AU | 25 m | ||
164 | 1204 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 25 m | |||
165 | 1005 | Kjærsgaard Cecilie | 1999 | AARS | 9908AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 04 februar 2010 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:26 |
Løb 14, 100m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 583 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 25 m | 52.56 | |
2 | 1176 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 55.62 | |
3 | 1093 | Peschardt Daniel | 1993 | THISTED | 9311AL | 25 m | 56.79 | |
4 | 885 | Madsen Tim | 1991 | NORD | 9115AB | 25 m | 56.96 | |
5 | 1020 | Hansen Mathias | 1993 | HERNING | 9313AI | 25 m | 57.55 | |
6 | 956 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 25 m | 57.60 | |
7 | 1101 | Salomonsen Kristoffer | 1993 | THISTED | 9383AB | 25 m | 57.71 | |
8 | 773 | Tramm Peter | 1992 | IHF | 9223AE | 25 m | 57.78 | |
9 | 1039 | Jensen Mikkel | 1985 | KORAL | 25 m | 57.89 | ||
10 | 952 | Larsen Jacob Moos | 1993 | VIBORG | 9333AK | 25 m | 57.93 | |
11 | 805 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 58.16 | |
12 | 1037 | Dyrehauge Kasper | 1989 | KORAL | 25 m | 58.29 | ||
13 | 881 | Heide Nicholai | 1993 | NORD | 9313AK | 25 m | 58.49 | |
14 | 1079 | Dahlgaard Kristian Lynge | 1994 | THISTED | 9359AK | 25 m | 58.52 | |
15 | 1014 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 59.06 | |
16 | 1085 | Knudsen Simon L. | 1996 | THISTED | 9615AE | 25 m | 59.98 | |
17 | 753 | Thomsen Jacob Sloth | 1994 | HOLSTEBRO | 9461AA | 25 m | 1:00.04 | |
18 | 756 | Birn-Rydder Jeppe | 1995 | IHF | 9501AH | 25 m | 1:00.47 | |
19 | 806 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 1:00.50 | |
20 | 883 | Kühn Nikolaj | 1993 | NORD | 9343AK | 25 m | 1:00.58 | |
21 | 1088 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 1:00.79 | |
22 | 793 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 1:00.86 | |
23 | 1038 | Sørensen Loui | 1990 | KORAL | 25 m | 1:01.15 | ||
24 | 1092 | Pedersen Mikkel | 1994 | THISTED | 9419AO | 25 m | 1:01.64 | |
25 | 741 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 1:01.72 | |
26 | 1104 | Birkkjær Thomas | 1996 | NORD | 9629AG | 25 m | 1:02.26 | |
27 | 596 | Findinge Mikkel | 1993 | PINGVINEN | 9317AE | 25 m | 1:02.52 | |
28 | 650 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 1:02.57 | |
29 | 755 | Andersen Andreas Hvid | 1995 | IHF | 9563AH | 25 m | 1:02.92 | |
30 | 1024 | Meineche Lasse | 1994 | HERNING | 9499AM | 25 m | 1:02.99 | |
31 | 744 | Nielsen Daniel Brusen | 1993 | HOLSTEBRO | 9387AK | 25 m | 1:03.37 | |
32 | 1089 | Nielsen Mathias F. | 1995 | THISTED | 9521AR | 25 m | 1:03.61 | |
33 | 600 | Skjødt Kristian | 1994 | PINGVINEN | 9421AB | 25 m | 1:03.71 | |
34 | 882 | Hermannsson Simon Strøm | 1994 | NORD | 9477AJ | 25 m | 1:03.79 | |
35 | 598 | Jensen Claus S. | 1990 | PINGVINEN | 9013AC | 25 m | 1:04.53 | |
36 | 950 | Kammer Lasse | 1995 | VIBORG | 9593AH | 25 m | 1:04.60 | |
37 | 731 | Hubert Benjamin | 1992 | HOLSTEBRO | 9223AL | 25 m | 1:05.09 | |
38 | 981 | Lyng Mark | 1995 | VILDBJERG | 9557AO | 25 m | 1:05.12 | |
39 | 837 | Dall Christian | 1995 | ODDER | 9511AK | 25 m | 1:05.35 | |
40 | 840 | Jensen Thomas Søby | 1997 | ODDER | 9719AL | 25 m | 1:05.40 | |
41 | 745 | Nielsen Jakob Glerup | 1996 | HOLSTEBRO | 9623AO | 25 m | 1:05.44 | |
42 | 993 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9585AJ | 25 m | 1:06.01 | |
43 | 643 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 1:06.20 | |
44 | 959 | Thostrup Nicolaj | 1995 | VIBORG | 9581AP | 25 m | 1:06.21 | |
45 | 846 | Nørgaard Rasmus | 1995 | ODDER | 9533AI | 25 m | 1:06.30 | |
46 | 648 | Mortensen Jacob | 1994 | GRINDSTED | 9451AL | 25 m | 1:06.34 | |
47 | 1183 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 1:06.74 | |
48 | 937 | Adolfsen Jacob | 1996 | VIBORG | 9603AJ | 25 m | 1:06.83 | |
49 | 1008 | Larsen Benjamin Beirholm | 1995 | AARS | 9533AQ | 25 m | 1:06.96 | |
50 | 1187 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 1:06.97 | |
51 | 1006 | Kjærsgaard Dennis | 1991 | AARS | 9101AI | 25 m | 1:06.99 | |
52 | 1025 | Moesgaard Laust | 1996 | HERNING | 9667AG | 25 m | 1:07.31 | |
53 | 1011 | Nielsen Kim Møller | 1992 | AARS | 9217AA | 25 m | 1:07.37 | |
54 | 1027 | Poulsen Jonas | 1994 | HERNING | 9439AI | 25 m | 1:07.41 | |
55 | 941 | Bendikas Láimutis | 1995 | VIBORG | 9559AL | 25 m | 1:07.79 | |
56 | 847 | Rothausen Rasmus | 1994 | ODDER | 9431AR | 25 m | 1:08.46 | |
57 | 796 | Jespersen Jonas Friis | 1994 | IKAST | 9463AQ | 25 m | 1:08.46 | |
58 | 1059 | Ranghøj Kristian | 1995 | NEPTUN | 9511AO | 25 m | 1:08.51 | |
59 | 647 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 1:09.85 | |
60 | 625 | Pedersen Rasmus Falk | 1995 | DURUP | 9553AM | 25 m | 1:10.19 | |
61 | 1083 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 1:10.28 | |
62 | 843 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 1:10.81 | |
63 | 1208 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 1:10.94 | |
64 | 958 | Sørensen Michael Bruun | 1995 | VIBORG | 9537AI | 25 m | 1:10.97 | |
65 | 1058 | Mortensen Niels | 1995 | NEPTUN | 9561AO | 25 m | 1:11.24 | |
66 | 774 | Westphael Thomas Bie | 1995 | IHF | 9595AH | 25 m | 1:11.28 | |
67 | 947 | Iversen Frederik Møller | 1994 | VIBORG | 9467AL | 25 m | 1:11.30 | |
68 | 633 | Bjerrega Patrick Rolighed | 1992 | DURUP | 25 m | 1:11.57 | ||
69 | 663 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 1:11.64 | |
70 | 845 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 25 m | 1:12.11 | |
71 | 1100 | Rishøj Keld | 1988 | THISTED | 8899AB | 25 m | 1:12.66 | |
72 | 1206 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 1:12.69 | |
73 | 1091 | Pedersen Jacob | 1997 | THISTED | 9717AP | 25 m | 1:12.77 | |
74 | 839 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 1:12.83 | |
75 | 595 | Christensen Mads B. | 1992 | PINGVINEN | 9235AI | 25 m | 1:12.84 | |
76 | 942 | Christensen Victor | 1996 | VIBORG | 9635AJ | 25 m | 1:12.87 | |
77 | 992 | Christensen Johan | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9695AF | 25 m | 1:13.00 | |
78 | 679 | Nielsen Daniel | 1997 | HERNING | 9799AM | 25 m | 1:13.15 | |
79 | 939 | Beck Christoffer | 1996 | VIBORG | 9613AL | 25 m | 1:13.86 | |
80 | 697 | Nielsen Mikkel | 1996 | HEI | 9699AM | 25 m | 1:14.00 | |
81 | 652 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | 1:14.13 | |
82 | 838 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 1:14.16 | |
83 | 1003 | Jensen Alexander | 1995 | AARS | 9563AQ | 25 m | 1:14.20 | |
84 | 1061 | Strand Mikkel | 1997 | NEPTUN | 9751AD | 25 m | 1:14.32 | |
85 | 568 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 1:14.74 | |
86 | 701 | Sørensen Mathias | 1996 | HEI | 9615AK | 25 m | 1:14.91 | |
87 | 651 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 1:14.96 | |
88 | 1043 | Frederiksen Martin | 1996 | KORAL | 9641AO | 25 m | 1:15.20 | |
89 | 646 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 1:16.03 | |
90 | 1098 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 1:16.57 | |
91 | 725 | Christiansen Viktor | 1995 | HOLSTEBRO | 9541AH | 25 m | 1:16.59 | |
92 | 696 | Kross Kasper | 1997 | HEI | 9711AI | 25 m | 1:16.66 | |
93 | 1084 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 1:17.00 | |
94 | 1077 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 1:17.41 | |
95 | 775 | Tramm Jens Christian | 1996 | IHF | 25 m | 1:17.62 | ||
96 | 978 | Høgild Mikkel B. | 1998 | VILDBJERG | 9855AI | 25 m | 1:18.52 | |
97 | 1002 | Harbak Jonathan | 1995 | AARS | 9523AK | 25 m | 1:18.81 | |
98 | 572 | Gadegaard Isak | 1996 | AGF | 9639AH | 25 m | 1:19.46 | |
99 | 1055 | Færch Philip | 1996 | NEPTUN | 9653AF | 25 m | 1:19.49 | |
100 | 631 | Villadsen Steffan | 1995 | DURUP | 9523AB | 25 m | 1:20.18 | |
101 | 1192 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 1:20.71 | |
102 | 1200 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 1:21.30 | |
103 | 977 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 25 m | 1:21.45 | ||
104 | 601 | Timmermann-Hansen Patrick | 1987 | PINGVINEN | 8725AD | 25 m | 1:21.78 | |
105 | 608 | Carlsen Steffen | 1996 | BRÆDSTRUP | 25 m | 1:22.31 | ||
106 | 1056 | Henriksen Niclas | 1997 | NEPTUN | 9791AH | 25 m | 1:22.41 | |
107 | 980 | Jeppesen Simon Bak | 1997 | VILDBJERG | 25 m | 1:22.61 | ||
108 | 1188 | Larsen Alexander Bach | 1998 | STRUER | 9801AE | 25 m | 1:23.05 | |
109 | 688 | Borum Kasper Mertz | 1999 | HEI | 9977AD | 25 m | 1:23.70 | |
110 | 703 | Vestergaard Casper | 1997 | HEI | 9787AH | 25 m | 1:23.73 | |
111 | 1044 | Christensen Lars | 1996 | KORAL | 9661AO | 25 m | 1:24.09 | |
112 | 1064 | Sørensen Jonas | 1995 | NEPTUN | 9505AR | 25 m | 1:24.39 | |
113 | 1015 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 1:24.65 | |
114 | 795 | Illankumaran Vishnu | 1995 | IKAST | 25 m | 1:25.22 | ||
115 | 739 | Kjærgaard Nicklas | 1997 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:25.45 | ||
116 | 1086 | Ljungberg Mikkel Emil | 1996 | THISTED | 9649AN | 25 m | 1:25.50 | |
117 | 748 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 1:25.85 | |
118 | 1042 | Jensen Simon Bylling | 1996 | KORAL | 9689AP | 25 m | 1:26.10 | |
119 | 578 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 1:27.51 | |
120 | 817 | Zûlau Jonnie | 1997 | IKAST | 25 m | 1:27.55 | ||
121 | 678 | Mortensen Michael F. | 1994 | HERNING | 9495AP | 25 m | 1:27.75 | |
122 | 1041 | Olesen Jess | 1995 | KORAL | 9525AR | 25 m | 1:27.92 | |
123 | 686 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 1:27.98 | |
124 | 1177 | Derasakayam Anekkash | 1997 | STRUER | 9739AE | 25 m | 1:27.99 | |
125 | 976 | Henriksen Laurits B. | 1998 | VILDBJERG | 25 m | 1:29.26 | ||
126 | 798 | Kristensen Bastian | 1997 | IKAST | 9783AL | 25 m | 1:30.45 | |
127 | 724 | Carlsen Christian | 1999 | HOLSTEBRO | 9909AF | 25 m | 1:30.53 | |
128 | 570 | Cramer Toke | 1998 | AGF | 9875AI | 25 m | 1:31.02 | |
129 | 1007 | Kristensen Kristoffer | 1996 | AARS | 9669AN | 25 m | 1:32.29 | |
130 | 677 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 25 m | 1:34.12 | ||
131 | 661 | Christensen Daniel | 1997 | HERNING | 9779AL | 25 m | 1:34.17 | |
132 | 612 | Jensen Rasmus D. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9897AN | 25 m | 1:34.18 | |
133 | 733 | Hyldgaard Jakob Bjørn | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AJ | 25 m | 1:35.57 | |
134 | 1078 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 25 m | 1:35.76 | ||
135 | 1040 | Lund Michael | 1994 | KORAL | 9433AR | 25 m | 1:37.47 | |
136 | 1009 | Lerche Magnus | 1999 | AARS | 9941AG | 25 m | 1:38.49 | |
137 | 607 | Buhl Asbjørn | 1997 | BRÆDSTRUP | 9729AO | 25 m | 1:39.06 | |
138 | 984 | Nørgaard Frederik W. | 1999 | VILDBJERG | 25 m | 1:39.77 | ||
139 | 1045 | Antonsen Christian | 1996 | KORAL | 9605AQ | 25 m | 1:39.95 | |
140 | 948 | Jespersen Martin S | 1997 | VIBORG | 25 m | 1:41.88 | ||
141 | 979 | Jensen Mikkel Filip | 1997 | VILDBJERG | 25 m | 1:43.69 | ||
142 | 757 | Bjerre Severin | 1998 | IHF | 9825AJ | 25 m | 1:43.78 | |
143 | 804 | Nielsen Macus Buus | 2000 | IKAST | 0015AC | 25 m | 1:45.00 | |
144 | 986 | Tiedemann Mathias | 1996 | VILDBJERG | 9673AF | 25 m | 1:47.15 | |
145 | 758 | Conrad Jens Bo | 1998 | IHF | 9819AJ | 25 m | 1:47.22 | |
146 | 675 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 25 m | 1:48.19 | ||
147 | 842 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 1:50.15 | |
148 | 687 | Grarup Jens | 1999 | HERNING | 25 m | 1:50.64 | ||
149 | 799 | Kristensen Bjørn | 1999 | IKAST | 25 m | 1:51.67 | ||
150 | 853 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 25 m | 1:52.35 | ||
151 | 1194 | Nielsen Frederik Vejby | 1997 | STRUER | 9775AJ | 25 m | 1:53.50 | |
152 | 680 | Niese Simon | 1998 | HERNING | 9841AO | 25 m | 1:54.34 | |
153 | 810 | Sander Jonas | 1999 | IKAST | 9921AC | 25 m | 1:56.37 | |
154 | 614 | Møldrup Christoffer | 1998 | BRÆDSTRUP | 9853AL | 25 m | 1:56.75 | |
155 | 813 | Skovsbøll Lasse | 2000 | IKAST | 25 m | 1:59.97 | ||
156 | 682 | Poulsen Joachim | 1999 | HERNING | 9931AC | 25 m | 2:02.20 | |
157 | 1016 | Olsen Sebastian | 1999 | HERNING | 25 m | 2:15.91 | ||
158 | 1202 | Poulsen Martin Lægaard | 1991 | STRUER | 9109AD | 25 m | ||
159 | 944 | Grønberg Mads | 1997 | VIBORG | 25 m | |||
160 | 627 | Gravesen William | 1996 | DURUP | 25 m | |||
161 | 991 | Andersen Andreas Sejr | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9729AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 04 februar 2010 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:26 |
Løb 15, 4x50m Medley |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 704 | Hsc Damer 1 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:06.15 | ||
2 | 1080 | Thisted Housewifes 1 | 0 | THISTED | 25 m | 2:10.00 | ||
3 | 580 | Lyseng Damer 1 | 1995 | LYSENG | 25 m | 2:10.43 | ||
4 | 867 | Rønne Piger | 0 | RØNNE | 25 m | 2:12.30 | ||
5 | 706 | Hsc Damer 2 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:14.39 | ||
6 | 1081 | Thisted Housewifes 2 | 0 | THISTED | 25 m | 2:20.00 | ||
7 | 590 | Pingvin Piger 3 | 1993 | PINGVINEN | 25 m | 2:30.34 | ||
8 | 778 | Friske Rejer 3 | 1996 | IKAST | 25 m | 2:34.00 | ||
9 | 892 | Århuspiger 1 | 1996 | ST AARHUS | 25 m | 2:37.68 | ||
10 | 1166 | Struer Dream Team 3 | 0 | STRUER | 25 m | 2:38.09 | ||
11 | 669 | Herning Killerwhales 1 | 0 | HERNING | 25 m | 2:39.00 | ||
12 | 963 | Brandts Lakajer 1 | 1995 | VILDBJERG | 25 m | 2:40.00 | ||
13 | 565 | Agf Piger 1 | 0 | AGF | 25 m | 2:47.33 | ||
14 | 707 | Hsc Damer 3 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:48.88 | ||
15 | 671 | Herning Killerwhales 3 | 0 | HERNING | 25 m | 2:50.00 | ||
16 | 605 | Fars Tøser Bsk 3 | 2009 | BRÆDSTRUP | 25 m | 2:50.04 | ||
17 | 1164 | Struer Damer 1 | 0 | STRUER | 25 m | 2:57.62 | ||
18 | 967 | Brandts Lakajer 5 | 1997 | VILDBJERG | 25 m | 3:00.00 | ||
19 | 708 | Hsc Damer 4 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 3:05.03 | ||
20 | 825 | Snilde Sild 11 | 0 | IKAST | 25 m | 3:09.01 | ||
21 | 786 | Snilde Sild 11 | 0 | IKAST | 25 m | 3:09.01 | ||
22 | 823 | Labre Laks 9 | 0 | IKAST | 25 m | 3:09.02 | ||
23 | 784 | Labre Laks 9 | 0 | IKAST | 25 m | 3:09.02 | ||
24 | 782 | Hurtige Søheste 7 | 0 | IKAST | 25 m | 3:09.03 | ||
25 | 896 | Århuspiger 5 | 1996 | ST AARHUS | 25 m | 3:12.22 | ||
26 | 832 | Odder Foxy Ladies 3 | 0 | ODDER | 25 m | 3:15.50 | ||
27 | 660 | Herning C2 4 | 0 | HERNING | 25 m | 3:20.00 | ||
28 | 1066 | Snedsted Piger | 0 | SNEDSTED | 25 m | 3:20.56 | ||
29 | 639 | Grindsted Piger 5 | 1995 | GRINDSTED | 25 m | |||
30 | 713 | Hsc Damer 9 | 1995 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
31 | 623 | Holdkap Durup Piger 3 | 0 | DURUP | 25 m | |||
32 | 621 | Holdkap Durup Piger 1 | 0 | DURUP | 25 m | |||
33 | 1046 | Koral Piger L15 | 0 | KORAL | 25 m | |||
34 | 894 | Århuspiger 3 | 1994 | ST AARHUS | 25 m | |||
35 | 1205 | Struer Team Soft Ice 12 | 0 | STRUER | 25 m | |||
36 | 989 | Århus 1900 Piger 1 | 0 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
37 | 935 | Visk Piger 3 | 0 | VIBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 04 februar 2010 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:26 |
Løb 16, 4x50m Medley |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1094 | Thisted Pirates 1 | 0 | THISTED | 25 m | 2:00.00 | ||
2 | 1169 | Struer Herrer 6 | 0 | STRUER | 25 m | 2:05.27 | ||
3 | 714 | Hsc Herre 1 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:05.37 | ||
4 | 1095 | Thisted Pirates 2 | 0 | THISTED | 25 m | 2:10.00 | ||
5 | 588 | Pingvin Drenge 1 | 1987 | PINGVINEN | 25 m | 2:10.70 | ||
6 | 830 | Odder Bulldogs 1 | 1996 | ODDER | 25 m | 2:15.50 | ||
7 | 849 | Odder Bulldogs 1 | 1996 | ODDER | 25 m | 2:15.50 | ||
8 | 1096 | Thisted Pirates 3 | 0 | THISTED | 25 m | 2:20.00 | ||
9 | 888 | Århusdrenge 3 | 1995 | ST AARHUS | 25 m | 2:25.82 | ||
10 | 780 | Hajerne 5 | 1996 | IKAST | 25 m | 2:26.00 | ||
11 | 821 | Hajerne 5 | 1996 | IKAST | 25 m | 2:26.00 | ||
12 | 1170 | Struer Herrer 7 | 0 | STRUER | 25 m | 2:27.97 | ||
13 | 667 | Herning Killerwhales 5 | 0 | HERNING | 25 m | 2:30.00 | ||
14 | 851 | Odder Underdogs 5 | 1996 | ODDER | 25 m | 2:30.50 | ||
15 | 834 | Odder Underdogs 5 | 1996 | ODDER | 25 m | 2:30.50 | ||
16 | 563 | Agf Drenge 1 | 0 | AGF | 25 m | 2:38.73 | ||
17 | 886 | Århusdrenge 1 | 1995 | ST AARHUS | 50 m | 2:39.57 | ||
18 | 964 | Brandts Lakajer 2 | 1995 | VILDBJERG | 25 m | 2:40.00 | ||
19 | 715 | Hsc Herre 2 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:42.48 | ||
20 | 969 | Brandts Lakajer 7 | 1998 | VILDBJERG | 25 m | 2:50.00 | ||
21 | 776 | Delfinerne 1 | 1996 | IKAST | 25 m | 2:52.00 | ||
22 | 819 | Delfinerne 1 | 1996 | IKAST | 25 m | 2:52.00 | ||
23 | 657 | Herning C2 1 | 0 | HERNING | 25 m | 3:00.00 | ||
24 | 716 | Hsc Herre 3 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 3:02.49 | ||
25 | 827 | Søløverne 13 | 1996 | IKAST | 25 m | 3:09.00 | ||
26 | 788 | Søløverne 13 | 1996 | IKAST | 25 m | 3:09.00 | ||
27 | 603 | Fars Knægte Bsk 1 | 2009 | BRÆDSTRUP | 25 m | 3:13.91 | ||
28 | 890 | Århusdrenge 5 | 1994 | ST AARHUS | 25 m | |||
29 | 671 | Herning Killerwhales 3 | 0 | HERNING | 25 m | |||
30 | 1047 | Koral Drenge L16 | 0 | KORAL | 25 m | |||
31 | 987 | Århus 1900 Drenge 1 | 0 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
32 | 931 | Visk Drenge 4 | 0 | VIBORG | 25 m | |||
33 | 930 | Visk Drenge 3 | 0 | VIBORG | 25 m | |||
34 | 928 | Visk Drenge 1 | 1996 | VIBORG | 25 m | |||
35 | 635 | Grindsted Drenge 1 | 1996 | GRINDSTED | 25 m | |||
36 | 637 | Grindsted Herrer 3 | 1991 | GRINDSTED | 25 m | |||
37 | 878 | Nordmænd 1 | 0 | NORD | 25 m | |||
38 | 1178 | Struer Dream Team 11 | 0 | STRUER | 25 m | |||
39 | 619 | Holdkap Durup Drenge 1 | 0 | DURUP | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 04 februar 2010 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:26 |
Løb 17, 100m Butterfly |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1090 | Overgaard Janni | 1993 | THISTED | 9394AF | 25 m | 1:05.70 | |
2 | 727 | Dalgaard Louise B. | 1990 | HOLSTEBRO | 9096AC | 25 m | 1:08.14 | |
3 | 587 | Rasmussen Trine Fredsø | 1989 | LYSENG | 8962AA | 25 m | 1:12.04 | |
4 | 869 | Johansen Ditte | 1994 | RØNNE | 9452AH | 25 m | 1:13.00 | |
5 | 772 | Thor Charlotte | 1995 | IHF | 9502AG | 25 m | 1:13.09 | |
6 | 1063 | Sørensen Christina Arent | 1994 | NEPTUN | 9424AF | 25 m | 1:13.57 | |
7 | 649 | Rasmussen Camilla | 1991 | GRINDSTED | 9116AL | 25 m | 1:13.85 | |
8 | 585 | Kynde Mia | 1994 | LYSENG | 9496AI | 25 m | 1:14.50 | |
9 | 582 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 1:16.02 | |
10 | 754 | Thomsen Theresa S. | 1995 | HOLSTEBRO | 9544AM | 25 m | 1:18.61 | |
11 | 584 | Kristensen Trine | 1995 | LYSENG | 9568AC | 25 m | 1:19.26 | |
12 | 1099 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 1:20.00 | |
13 | 1195 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 1:20.62 | |
14 | 592 | Bak Lise | 1993 | PINGVINEN | 9362AB | 25 m | 1:21.44 | |
15 | 762 | Krog Jannie | 1986 | IHF | 8666AB | 25 m | 1:22.71 | |
16 | 872 | Schrøder Sophie Lund | 1994 | RØNNE | 9498AA | 25 m | 1:22.75 | |
17 | 884 | Madsen Regitze | 1994 | NORD | 9454AD | 25 m | 1:23.73 | |
18 | 1182 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 1:25.57 | |
19 | 868 | Jespersen Maria Myhre | 1995 | RØNNE | 9546AD | 25 m | 1:25.93 | |
20 | 602 | Benzarti Sara Sofia | 1997 | BRÆDSTRUP | 9766AR | 25 m | 1:29.88 | |
21 | 1062 | Sørensen Charina Arent | 1997 | NEPTUN | 9732AE | 25 m | 1:30.87 | |
22 | 685 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 1:30.87 | |
23 | 811 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 1:33.74 | |
24 | 683 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 1:34.68 | |
25 | 1035 | Kandborg Tanja | 1995 | KORAL | 9548AX | 25 m | 1:34.82 | |
26 | 765 | Møller Una | 1998 | IHF | 9808AG | 25 m | 1:34.92 | |
27 | 726 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 1:35.84 | |
28 | 1032 | Jacobsen Helena | 1991 | KORAL | 9116AM | 25 m | 1:35.93 | |
29 | 615 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 9506AX | 25 m | 1:36.65 | |
30 | 767 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 1:36.90 | |
31 | 1034 | Pedersen Irene K | 1995 | KORAL | 9566AX | 25 m | 1:38.48 | |
32 | 1196 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 1:38.91 | |
33 | 801 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 1:39.86 | |
34 | 747 | Petersen Anne Hjortsøe | 1999 | HOLSTEBRO | 9966AH | 25 m | 1:41.22 | |
35 | 737 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 1:47.60 | |
36 | 654 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 1:49.05 | |
37 | 1207 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 1:49.94 | |
38 | 1051 | Sigaard Pernille | 1994 | AARS | 9484AR | 25 m | ||
39 | 642 | Bredegaard Anne | 1995 | GRINDSTED | 25 m | |||
40 | 645 | Grønlund Sofie | 1995 | GRINDSTED | 9576AO | 25 m | ||
41 | 742 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | ||
42 | 728 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 04 februar 2010 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:26 |
Løb 18, 100m Butterfly |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 583 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 25 m | 57.80 | |
2 | 885 | Madsen Tim | 1991 | NORD | 9115AB | 25 m | 1:02.76 | |
3 | 1037 | Dyrehauge Kasper | 1989 | KORAL | 25 m | 1:03.18 | ||
4 | 1039 | Jensen Mikkel | 1985 | KORAL | 25 m | 1:04.20 | ||
5 | 956 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 25 m | 1:04.30 | |
6 | 1176 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 1:04.32 | |
7 | 883 | Kühn Nikolaj | 1993 | NORD | 9343AK | 25 m | 1:04.48 | |
8 | 1101 | Salomonsen Kristoffer | 1993 | THISTED | 9383AB | 25 m | 1:05.00 | |
9 | 952 | Larsen Jacob Moos | 1993 | VIBORG | 9333AK | 25 m | 1:05.62 | |
10 | 753 | Thomsen Jacob Sloth | 1994 | HOLSTEBRO | 9461AA | 25 m | 1:06.99 | |
11 | 882 | Hermannsson Simon Strøm | 1994 | NORD | 9477AJ | 25 m | 1:07.95 | |
12 | 731 | Hubert Benjamin | 1992 | HOLSTEBRO | 9223AL | 25 m | 1:09.12 | |
13 | 1104 | Birkkjær Thomas | 1996 | NORD | 9629AG | 25 m | 1:09.98 | |
14 | 1085 | Knudsen Simon L. | 1996 | THISTED | 9615AE | 25 m | 1:10.00 | |
15 | 1092 | Pedersen Mikkel | 1994 | THISTED | 9419AO | 25 m | 1:10.03 | |
16 | 1014 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 1:10.12 | |
17 | 744 | Nielsen Daniel Brusen | 1993 | HOLSTEBRO | 9387AK | 25 m | 1:10.20 | |
18 | 600 | Skjødt Kristian | 1994 | PINGVINEN | 9421AB | 25 m | 1:11.34 | |
19 | 1093 | Peschardt Daniel | 1993 | THISTED | 9311AL | 25 m | 1:12.00 | |
20 | 598 | Jensen Claus S. | 1990 | PINGVINEN | 9013AC | 25 m | 1:13.79 | |
21 | 596 | Findinge Mikkel | 1993 | PINGVINEN | 9317AE | 25 m | 1:13.82 | |
22 | 846 | Nørgaard Rasmus | 1995 | ODDER | 9533AI | 25 m | 1:14.02 | |
23 | 981 | Lyng Mark | 1995 | VILDBJERG | 9557AO | 50 m | 1:14.11 | |
24 | 802 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 1:14.17 | |
25 | 1058 | Mortensen Niels | 1995 | NEPTUN | 9561AO | 25 m | 1:16.32 | |
26 | 951 | Kristensen Casper G. | 1995 | VIBORG | 9561AH | 25 m | 1:18.10 | |
27 | 774 | Westphael Thomas Bie | 1995 | IHF | 9595AH | 25 m | 1:18.10 | |
28 | 840 | Jensen Thomas Søby | 1997 | ODDER | 9719AL | 25 m | 1:19.65 | |
29 | 1006 | Kjærsgaard Dennis | 1991 | AARS | 9101AI | 25 m | 1:19.71 | |
30 | 847 | Rothausen Rasmus | 1994 | ODDER | 9431AR | 25 m | 1:19.79 | |
31 | 643 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 1:26.51 | |
32 | 1206 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 1:28.30 | |
33 | 652 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | 1:29.10 | |
34 | 1187 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 1:29.26 | |
35 | 1200 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 1:33.29 | |
36 | 796 | Jespersen Jonas Friis | 1994 | IKAST | 9463AQ | 25 m | 1:34.51 | |
37 | 1055 | Færch Philip | 1996 | NEPTUN | 9653AF | 25 m | 1:37.02 | |
38 | 845 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 25 m | 1:38.97 | |
39 | 978 | Høgild Mikkel B. | 1998 | VILDBJERG | 9855AI | 25 m | 1:39.45 | |
40 | 578 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 1:44.73 | |
41 | 686 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 1:49.49 | |
42 | 570 | Cramer Toke | 1998 | AGF | 9875AI | 25 m | 1:52.00 | |
43 | 733 | Hyldgaard Jakob Bjørn | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AJ | 25 m | 1:58.93 | |
44 | 745 | Nielsen Jakob Glerup | 1996 | HOLSTEBRO | 9623AO | 25 m | ||
45 | 837 | Dall Christian | 1995 | ODDER | 9511AK | 25 m | ||
46 | 653 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | ||
47 | 942 | Christensen Victor | 1996 | VIBORG | 9635AJ | 25 m | ||
48 | 957 | Simonsen Emil A. | 1995 | VIBORG | 9517AQ | 25 m | ||
49 | 690 | Bundgaard Sigurd Uldbjerg | 1998 | HEI | 25 m | |||
50 | 843 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 04 februar 2010 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:26 |
Løb 19, 50m Rygsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 616 | Bajlum Malene | 1995 | DURUP | 9594AY | 25 m | 1.05 | |
2 | 1103 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 25 m | 29.99 | |
3 | 841 | Johansen Susanne D. | 1995 | ODDER | 9576AE | 50 m | 33.05 | |
4 | 727 | Dalgaard Louise B. | 1990 | HOLSTEBRO | 9096AC | 25 m | 33.05 | |
5 | 587 | Rasmussen Trine Fredsø | 1989 | LYSENG | 8962AA | 25 m | 33.11 | |
6 | 582 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 33.35 | |
7 | 814 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 9784AF | 25 m | 33.97 | |
8 | 760 | Friis Simone | 1991 | IHF | 25 m | 34.57 | ||
9 | 954 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 34.95 | |
10 | 694 | Kragelund Signe | 1994 | HEI | 9462AJ | 25 m | 35.56 | |
11 | 736 | Jensen Cecilie | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 35.78 | |
12 | 723 | Byskov Marie Bukholt | 1993 | HOLSTEBRO | 9344AB | 25 m | 36.60 | |
13 | 973 | Christensen Cecilie | 1995 | VILDBJERG | 9578AI | 25 m | 36.62 | |
14 | 691 | Hindsted Charlotte | 1995 | HEI | 9534AG | 25 m | 36.69 | |
15 | 729 | Funch Laura | 1995 | HOLSTEBRO | 9568AS | 25 m | 36.80 | |
16 | 1063 | Sørensen Christina Arent | 1994 | NEPTUN | 9424AF | 25 m | 36.83 | |
17 | 1082 | Jessen Anna | 1995 | THISTED | 9536AN | 25 m | 37.37 | |
18 | 1099 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 37.41 | |
19 | 848 | Sørensen Amalie | 1994 | ODDER | 9494AF | 25 m | 37.43 | |
20 | 695 | Kristensen Anna T. | 1994 | HEI | 9418AO | 25 m | 37.45 | |
21 | 873 | Sørensen Christina G. | 1991 | RØNNE | 9162AG | 25 m | 37.60 | |
22 | 1033 | Jacobsen Ea Mette | 1991 | KORAL | 9166AM | 25 m | 37.75 | |
23 | 734 | Høg Henriette | 1994 | HOLSTEBRO | 9408AQ | 25 m | 37.83 | |
24 | 811 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 38.37 | |
25 | 597 | Jensen Amalie B. | 1995 | PINGVINEN | 9544AC | 25 m | 38.52 | |
26 | 1004 | Jensen Charlotte | 1994 | AARS | 9414AF | 25 m | 38.56 | |
27 | 762 | Krog Jannie | 1986 | IHF | 8666AB | 25 m | 38.69 | |
28 | 998 | Sørensen Helene Frasez | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9576AM | 25 m | 38.85 | |
29 | 728 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 38.90 | |
30 | 995 | Pedersen Lærke B | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 38.91 | ||
31 | 764 | Mejlgaard Christina | 1994 | IHF | 9478AN | 25 m | 39.22 | |
32 | 685 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 39.47 | |
33 | 792 | Bundgaard Camilla | 1990 | IKAST | 9052AH | 25 m | 39.51 | |
34 | 1106 | Lorenzen Amalie | 1994 | HOLSTEBRO | 9476AQ | 25 m | 39.84 | |
35 | 1182 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 39.91 | |
36 | 1052 | Aaquist Sofie | 1996 | NEPTUN | 9638AO | 25 m | 40.27 | |
37 | 801 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 40.32 | |
38 | 829 | Woetmann Ana Cecilia | 1996 | IKAST | 25 m | 40.59 | ||
39 | 615 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 9506AX | 25 m | 40.64 | |
40 | 599 | Jensen Louise Sofie | 1994 | PINGVINEN | 9418AD | 25 m | 40.69 | |
41 | 763 | Laursen Cecilie | 1996 | IHF | 9646AB | 25 m | 40.70 | |
42 | 812 | Siggaard Helene | 1995 | IKAST | 9588AT | 25 m | 40.87 | |
43 | 1201 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 41.08 | |
44 | 982 | Møller Sofie | 1997 | VILDBJERG | 9758AE | 25 m | 41.08 | |
45 | 594 | Christensen Laura Krogh | 1994 | PINGVINEN | 9482AQ | 25 m | 41.12 | |
46 | 641 | Bjerrum Sille Brolykke | 1996 | GRINDSTED | 9626AJ | 25 m | 41.14 | |
47 | 644 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 41.20 | |
48 | 997 | Rydder Rasmine Birn | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9794AI | 25 m | 41.83 | |
49 | 1198 | Obel Line Augustesen | 1996 | STRUER | 9684AW | 25 m | 41.99 | |
50 | 871 | Jørgensen Anna | 1994 | RØNNE | 9494AU | 50 m | 42.01 | |
51 | 610 | Frandsen Maria Fuglsang | 1997 | BRÆDSTRUP | 9716AW | 25 m | 42.30 | |
52 | 673 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 42.36 | |
53 | 1191 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 42.45 | |
54 | 593 | Bigom Anne Mette | 1993 | PINGVINEN | 9376AR | 25 m | 42.51 | |
55 | 1196 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 43.14 | |
56 | 629 | Nannerup Signe | 1997 | DURUP | 9732AU | 25 m | 43.59 | |
57 | 751 | Skou Dina | 1996 | HOLSTEBRO | 9662AK | 25 m | 43.85 | |
58 | 692 | Jørgensen Nina | 1996 | HEI | 9632AR | 25 m | 43.87 | |
59 | 628 | Madsen Pernille Sundstrup | 1996 | DURUP | 9602AQ | 25 m | 44.48 | |
60 | 576 | Nielsen Alberte Spure | 1999 | AGF | 9986AL | 25 m | 44.58 | |
61 | 808 | Riddersholm Camilla | 1997 | IKAST | 9776AQ | 25 m | 44.64 | |
62 | 626 | Jensen Laura Glerup | 1998 | DURUP | 9854AV | 25 m | 44.80 | |
63 | 1207 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 44.84 | |
64 | 1060 | Rasmussen Laura B. | 1999 | NEPTUN | 9922AG | 25 m | 45.02 | |
65 | 1186 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 45.07 | |
66 | 577 | Oredsson Astrid Fly | 1998 | AGF | 9818AM | 50 m | 45.13 | |
67 | 766 | Nielsen Ida Rosenlund | 1995 | IHF | 9542AQ | 25 m | 45.28 | |
68 | 818 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 9624AU | 25 m | 45.35 | |
69 | 1036 | Sørensen Mathilde | 1996 | KORAL | 9602AY | 25 m | 45.45 | |
70 | 809 | Ritter Julie | 1994 | IKAST | 9468AB | 25 m | 45.49 | |
71 | 1073 | Kristensen Alberte D. | 1996 | SNEDSTED | 25 m | 45.72 | ||
72 | 1097 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 46.04 | |
73 | 1012 | Sørensen Amalie Krøier | 1996 | AARS | 9644AP | 25 m | 46.11 | |
74 | 1190 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 46.26 | |
75 | 1069 | Jensen Nanna N. | 1995 | SNEDSTED | 25 m | 46.29 | ||
76 | 664 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 46.58 | |
77 | 571 | Friis Julie Pavon | 1999 | AGF | 9978AL | 25 m | 47.15 | |
78 | 816 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 9634AR | 25 m | 47.29 | |
79 | 683 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 47.51 | |
80 | 1054 | Eske Marie | 1999 | NEPTUN | 9988AF | 25 m | 47.52 | |
81 | 938 | Beck Caroline | 1998 | VIBORG | 9868AO | 25 m | 47.59 | |
82 | 815 | Tromborg Camilla | 1998 | IKAST | 9888AS | 25 m | 47.82 | |
83 | 674 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 47.97 | |
84 | 874 | Hansen Michelle | 1998 | SKIVE | 25 m | 48.11 | ||
85 | 1102 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 48.12 | |
86 | 666 | Jensen Camilla Puk | 1998 | HERNING | 9824AS | 25 m | 48.45 | |
87 | 985 | Rasmussen Vicki Korsbæk | 1997 | VILDBJERG | 9772AH | 25 m | 48.75 | |
88 | 877 | Torp Sofie Boel | 1997 | SKIVE | 9704AK | 25 m | 48.82 | |
89 | 574 | Kjærsgaard Johanne Sofie | 1998 | AGF | 9848AL | 25 m | 49.17 | |
90 | 800 | Lauersen Tanja | 1997 | IKAST | 9714AW | 25 m | 49.21 | |
91 | 700 | Skovby Laura | 1997 | HEI | 9798AT | 25 m | 49.82 | |
92 | 613 | Larsen Julie | 1999 | BRÆDSTRUP | 9932AK | 25 m | 50.07 | |
93 | 693 | Klitnæs Emma | 1996 | HEI | 9612AR | 50 m | 50.07 | |
94 | 702 | Thusgaard Mathilde | 1996 | HEI | 9618AT | 25 m | 50.38 | |
95 | 1005 | Kjærsgaard Cecilie | 1999 | AARS | 9908AN | 25 m | 50.51 | |
96 | 761 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 25 m | 50.66 | |
97 | 684 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 51.16 | |
98 | 662 | Clausen Mathilde | 1998 | HERNING | 25 m | 51.17 | ||
99 | 656 | Bisgaard Cecilie | 1998 | HERNING | 9828AT | 25 m | 51.39 | |
100 | 676 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 51.39 | |
101 | 769 | Skadhede Josephine | 1999 | IHF | 9974AJ | 25 m | 52.22 | |
102 | 1184 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 52.55 | |
103 | 807 | Rasmussen Helena | 1998 | IKAST | 9832AT | 25 m | 52.56 | |
104 | 1000 | Andersen Emilie Sondrup | 1997 | AARS | 9776AR | 25 m | 52.73 | |
105 | 575 | Mogensen Sigrid | 1997 | AGF | 9792AW | 25 m | 52.74 | |
106 | 844 | Jørgensen Maiken Samsø | 1996 | ODDER | 9694AU | 25 m | 53.14 | |
107 | 609 | Frandsen Katja Simona | 1999 | BRÆDSTRUP | 25 m | 53.47 | ||
108 | 579 | Thostrup Sofie Bendix | 1997 | AGF | 9784AX | 25 m | 53.54 | |
109 | 971 | Andersen Freya R. | 2000 | VILDBJERG | 25 m | 53.85 | ||
110 | 975 | Henriksen Astrid Bonde | 2001 | VILDBJERG | 25 m | 54.17 | ||
111 | 836 | Brammer Emilie | 1997 | ODDER | 9752AT | 25 m | 54.30 | |
112 | 770 | Svejsø Caroline Høbjerg | 1999 | IHF | 9994AH | 25 m | 54.31 | |
113 | 573 | Jensen Marie Juhl | 1996 | AGF | 9642AY | 25 m | 54.84 | |
114 | 618 | Solnæs Maria Behnk | 1998 | DURUP | 25 m | 57.07 | ||
115 | 876 | Rasmussen Natalia | 1998 | SKIVE | 25 m | 57.53 | ||
116 | 794 | Hvolgaard Nikoline | 1998 | IKAST | 9856AT | 25 m | 58.94 | |
117 | 1087 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 25 m | 59.18 | ||
118 | 681 | Ottosen Emma | 1999 | HERNING | 25 m | 1:00.09 | ||
119 | 617 | Solnæs Emily Behnk | 1997 | DURUP | 9726AU | 25 m | 1:00.11 | |
120 | 803 | Mejer Amalie | 1998 | IKAST | 25 m | 1:02.54 | ||
121 | 569 | Bjerrehuss Sofie Schriver | 1997 | AGF | 9752AY | 25 m | 1:04.51 | |
122 | 943 | Grundmann Jeanne Kirk | 1994 | VIBORG | 9486AP | 25 m | 1:07.82 | |
123 | 655 | Bisgaard Astrid | 2001 | HERNING | 25 m | 1:09.68 | ||
124 | 1074 | Mardal Stine | 1997 | SNEDSTED | 25 m | 1:10.68 | ||
125 | 1204 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 25 m | |||
126 | 1211 | Nissen Sara | 1999 | PINGVINEN | 9944AP | 25 m | ||
127 | 1181 | Haaber Ida | 1997 | STRUER | 25 m | |||
128 | 634 | Mølgård Anne | 1997 | DURUP | 25 m | |||
129 | 752 | Therkelsen Rikke | 1997 | HOLSTEBRO | 9704AS | 25 m | ||
130 | 880 | Heide Mathilde | 1993 | NORD | 9378AN | 25 m | ||
131 | 632 | Villesen Ida Bukh | 1997 | DURUP | 25 m | |||
132 | 1179 | Frederiksen Katja | 2000 | STRUER | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 04 februar 2010 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:26 |
Løb 20, 50m Rygsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 773 | Tramm Peter | 1992 | IHF | 9223AE | 25 m | 29.54 | |
2 | 583 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 25 m | 29.98 | |
3 | 793 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 30.80 | |
4 | 952 | Larsen Jacob Moos | 1993 | VIBORG | 9333AK | 25 m | 31.20 | |
5 | 1185 | Karlsen Jesper Dam | 1991 | STRUER | 9197AC | 25 m | 31.38 | |
6 | 805 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 31.41 | |
7 | 741 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 31.67 | |
8 | 750 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 32.29 | |
9 | 720 | Bielefeldt Frederik | 1991 | HOLSTEBRO | 9125AD | 25 m | 32.31 | |
10 | 881 | Heide Nicholai | 1993 | NORD | 9313AK | 25 m | 32.82 | |
11 | 806 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 33.17 | |
12 | 993 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9585AJ | 25 m | 33.42 | |
13 | 885 | Madsen Tim | 1991 | NORD | 9115AB | 25 m | 33.76 | |
14 | 596 | Findinge Mikkel | 1993 | PINGVINEN | 9317AE | 25 m | 34.12 | |
15 | 630 | Sørensen Nikolaj | 1990 | DURUP | 9019AE | 25 m | 34.15 | |
16 | 1085 | Knudsen Simon L. | 1996 | THISTED | 9615AE | 25 m | 34.51 | |
17 | 1059 | Ranghøj Kristian | 1995 | NEPTUN | 9511AO | 25 m | 34.97 | |
18 | 837 | Dall Christian | 1995 | ODDER | 9511AK | 25 m | 35.19 | |
19 | 840 | Jensen Thomas Søby | 1997 | ODDER | 9719AL | 25 m | 35.59 | |
20 | 940 | Beck Joachim | 1993 | VIBORG | 9355AK | 25 m | 36.50 | |
21 | 646 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 36.70 | |
22 | 648 | Mortensen Jacob | 1994 | GRINDSTED | 9451AL | 25 m | 36.89 | |
23 | 1187 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 36.93 | |
24 | 663 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 36.98 | |
25 | 1206 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 37.24 | |
26 | 1183 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 37.24 | |
27 | 1089 | Nielsen Mathias F. | 1995 | THISTED | 9521AR | 25 m | 37.65 | |
28 | 1208 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 37.71 | |
29 | 738 | Kannahtas Sarangan | 1996 | HOLSTEBRO | 9681AE | 25 m | 37.71 | |
30 | 992 | Christensen Johan | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9695AF | 25 m | 38.00 | |
31 | 839 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 39.24 | |
32 | 1083 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 39.25 | |
33 | 838 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 39.29 | |
34 | 949 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 25 m | 39.44 | |
35 | 1011 | Nielsen Kim Møller | 1992 | AARS | 9217AA | 25 m | 39.49 | |
36 | 1003 | Jensen Alexander | 1995 | AARS | 9563AQ | 25 m | 39.56 | |
37 | 653 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | 39.63 | |
38 | 1042 | Jensen Simon Bylling | 1996 | KORAL | 9689AP | 25 m | 39.65 | |
39 | 1098 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 40.53 | |
40 | 652 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | 41.27 | |
41 | 679 | Nielsen Daniel | 1997 | HERNING | 9799AM | 25 m | 41.32 | |
42 | 625 | Pedersen Rasmus Falk | 1995 | DURUP | 9553AM | 25 m | 41.49 | |
43 | 1200 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 41.98 | |
44 | 595 | Christensen Mads B. | 1992 | PINGVINEN | 9235AI | 25 m | 42.00 | |
45 | 607 | Buhl Asbjørn | 1997 | BRÆDSTRUP | 9729AO | 25 m | 42.00 | |
46 | 845 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 25 m | 42.01 | |
47 | 697 | Nielsen Mikkel | 1996 | HEI | 9699AM | 25 m | 42.25 | |
48 | 795 | Illankumaran Vishnu | 1995 | IKAST | 25 m | 42.49 | ||
49 | 1061 | Strand Mikkel | 1997 | NEPTUN | 9751AD | 25 m | 42.57 | |
50 | 631 | Villadsen Steffan | 1995 | DURUP | 9523AB | 25 m | 42.73 | |
51 | 1015 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 43.16 | |
52 | 960 | Højgaard Patrick | 1996 | VIDEBÆK | 25 m | 43.54 | ||
53 | 572 | Gadegaard Isak | 1996 | AGF | 9639AH | 25 m | 44.86 | |
54 | 1188 | Larsen Alexander Bach | 1998 | STRUER | 9801AE | 25 m | 45.36 | |
55 | 1084 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 45.51 | |
56 | 1064 | Sørensen Jonas | 1995 | NEPTUN | 9505AR | 25 m | 46.20 | |
57 | 1056 | Henriksen Niclas | 1997 | NEPTUN | 9791AH | 25 m | 46.23 | |
58 | 678 | Mortensen Michael F. | 1994 | HERNING | 9495AP | 25 m | 46.36 | |
59 | 1009 | Lerche Magnus | 1999 | AARS | 9941AG | 25 m | 47.16 | |
60 | 1002 | Harbak Jonathan | 1995 | AARS | 9523AK | 25 m | 47.54 | |
61 | 608 | Carlsen Steffen | 1996 | BRÆDSTRUP | 25 m | 47.57 | ||
62 | 976 | Henriksen Laurits B. | 1998 | VILDBJERG | 25 m | 48.31 | ||
63 | 817 | Zûlau Jonnie | 1997 | IKAST | 25 m | 48.49 | ||
64 | 798 | Kristensen Bastian | 1997 | IKAST | 9783AL | 25 m | 49.51 | |
65 | 677 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 25 m | 49.54 | ||
66 | 661 | Christensen Daniel | 1997 | HERNING | 9779AL | 25 m | 50.41 | |
67 | 739 | Kjærgaard Nicklas | 1997 | HOLSTEBRO | 25 m | 50.47 | ||
68 | 1045 | Antonsen Christian | 1996 | KORAL | 9605AQ | 25 m | 51.42 | |
69 | 1040 | Lund Michael | 1994 | KORAL | 9433AR | 25 m | 51.50 | |
70 | 1016 | Olsen Sebastian | 1999 | HERNING | 25 m | 51.53 | ||
71 | 980 | Jeppesen Simon Bak | 1997 | VILDBJERG | 25 m | 51.58 | ||
72 | 961 | Sangill Dennis | 1995 | VIDEBÆK | 25 m | 52.88 | ||
73 | 611 | Hansen Jacob L. | 1998 | BRÆDSTRUP | 25 m | 53.36 | ||
74 | 986 | Tiedemann Mathias | 1996 | VILDBJERG | 9673AF | 25 m | 53.38 | |
75 | 675 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 25 m | 54.07 | ||
76 | 1086 | Ljungberg Mikkel Emil | 1996 | THISTED | 9649AN | 25 m | 54.32 | |
77 | 944 | Grønberg Mads | 1997 | VIBORG | 25 m | 54.41 | ||
78 | 757 | Bjerre Severin | 1998 | IHF | 9825AJ | 25 m | 55.16 | |
79 | 699 | Rock Thomas | 1997 | HEI | 9799AJ | 25 m | 55.25 | |
80 | 804 | Nielsen Macus Buus | 2000 | IKAST | 0015AC | 25 m | 55.51 | |
81 | 1078 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 25 m | 56.56 | ||
82 | 758 | Conrad Jens Bo | 1998 | IHF | 9819AJ | 25 m | 56.77 | |
83 | 612 | Jensen Rasmus D. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9897AN | 25 m | 56.91 | |
84 | 979 | Jensen Mikkel Filip | 1997 | VILDBJERG | 25 m | 57.36 | ||
85 | 680 | Niese Simon | 1998 | HERNING | 9841AO | 25 m | 57.73 | |
86 | 810 | Sander Jonas | 1999 | IKAST | 9921AC | 25 m | 58.06 | |
87 | 842 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 58.07 | |
88 | 614 | Møldrup Christoffer | 1998 | BRÆDSTRUP | 9853AL | 25 m | 58.79 | |
89 | 853 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 25 m | 59.45 | ||
90 | 687 | Grarup Jens | 1999 | HERNING | 25 m | 1:00.11 | ||
91 | 775 | Tramm Jens Christian | 1996 | IHF | 25 m | 1:14.81 | ||
92 | 627 | Gravesen William | 1996 | DURUP | 25 m | |||
93 | 962 | Zacho Nicholas | 1994 | VIDEBÆK | 25 m | |||
94 | 690 | Bundgaard Sigurd Uldbjerg | 1998 | HEI | 25 m | |||
95 | 813 | Skovsbøll Lasse | 2000 | IKAST | 25 m | |||
96 | 1177 | Derasakayam Anekkash | 1997 | STRUER | 9739AE | 25 m | ||
97 | 698 | Poulsen Thomas N | 1999 | HEI | 9921AI | 25 m | ||
98 | 1176 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | ||
99 | 1189 | Larsen William Bach | 2001 | STRUER | 25 m | |||
100 | 799 | Kristensen Bjørn | 1999 | IKAST | 25 m | |||
101 | 1197 | Nygaard Mathias Vilsgaard | 1997 | STRUER | 25 m | |||
102 | 633 | Bjerrega Patrick Rolighed | 1992 | DURUP | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 04 februar 2010 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:26 |
Løb 21, 200m Brystsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 586 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 25 m | 2:46.91 | |
2 | 749 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 2:53.32 | |
3 | 870 | Johansen Mie Kjøller | 1994 | RØNNE | 9416AE | 25 m | 3:02.12 | |
4 | 1195 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 3:04.50 | |
5 | 1106 | Lorenzen Amalie | 1994 | HOLSTEBRO | 9476AQ | 25 m | 3:07.81 | |
6 | 814 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 9784AF | 25 m | 3:12.62 | |
7 | 746 | Nipper Nanna Trier | 1996 | HOLSTEBRO | 9614AH | 25 m | 3:12.80 | |
8 | 692 | Jørgensen Nina | 1996 | HEI | 9632AR | 25 m | 3:13.31 | |
9 | 665 | Hansen Christine | 1996 | HERNING | 9624AJ | 25 m | 3:16.59 | |
10 | 695 | Kristensen Anna T. | 1994 | HEI | 9418AO | 25 m | 3:16.66 | |
11 | 644 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 3:16.79 | |
12 | 994 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9646AN | 25 m | 3:18.80 | |
13 | 875 | Josefsen Emma | 1996 | SKIVE | 9632AW | 25 m | 3:19.19 | |
14 | 1201 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 3:21.19 | |
15 | 592 | Bak Lise | 1993 | PINGVINEN | 9362AB | 25 m | 3:21.72 | |
16 | 999 | Weibrecht Anne V | 1994 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 3:21.87 | ||
17 | 1052 | Aaquist Sofie | 1996 | NEPTUN | 9638AO | 50 m | 3:22.31 | |
18 | 1053 | Dahl Anne | 1996 | NEPTUN | 9686AT | 50 m | 3:23.45 | |
19 | 1198 | Obel Line Augustesen | 1996 | STRUER | 9684AW | 25 m | 3:24.70 | |
20 | 1057 | Kjeldgaard Marie | 1996 | NEPTUN | 9698AH | 50 m | 3:25.92 | |
21 | 729 | Funch Laura | 1995 | HOLSTEBRO | 9568AS | 25 m | 3:25.98 | |
22 | 641 | Bjerrum Sille Brolykke | 1996 | GRINDSTED | 9626AJ | 25 m | 3:26.02 | |
23 | 1105 | Laursen Johanne | 1999 | HOLSTEBRO | 9918AH | 25 m | 3:26.25 | |
24 | 747 | Petersen Anne Hjortsøe | 1999 | HOLSTEBRO | 9966AH | 25 m | 3:31.18 | |
25 | 801 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 3:34.38 | |
26 | 1035 | Kandborg Tanja | 1995 | KORAL | 9548AX | 25 m | 3:38.51 | |
27 | 571 | Friis Julie Pavon | 1999 | AGF | 9978AL | 25 m | 3:38.70 | |
28 | 1186 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 3:42.64 | |
29 | 1034 | Pedersen Irene K | 1995 | KORAL | 9566AX | 25 m | 3:42.70 | |
30 | 791 | Brayd Lisa | 1997 | IKAST | 9782AN | 25 m | 3:44.68 | |
31 | 1097 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 3:45.00 | |
32 | 702 | Thusgaard Mathilde | 1996 | HEI | 9618AT | 25 m | 3:45.44 | |
33 | 997 | Rydder Rasmine Birn | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9794AI | 25 m | 3:45.68 | |
34 | 654 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 3:49.49 | |
35 | 700 | Skovby Laura | 1997 | HEI | 9798AT | 25 m | 3:50.31 | |
36 | 816 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 9634AR | 25 m | 3:56.12 | |
37 | 1012 | Sørensen Amalie Krøier | 1996 | AARS | 9644AP | 25 m | 3:56.43 | |
38 | 1054 | Eske Marie | 1999 | NEPTUN | 9988AF | 50 m | 3:58.75 | |
39 | 674 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 4:00.59 | |
40 | 800 | Lauersen Tanja | 1997 | IKAST | 9714AW | 25 m | 4:03.00 | |
41 | 818 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 9624AU | 25 m | 4:03.57 | |
42 | 1071 | Karlsson Michelle | 1994 | SNEDSTED | 25 m | 4:15.85 | ||
43 | 768 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 25 m | 4:27.82 | |
44 | 656 | Bisgaard Cecilie | 1998 | HERNING | 9828AT | 25 m | 4:39.33 | |
45 | 655 | Bisgaard Astrid | 2001 | HERNING | 25 m | 4:56.45 | ||
46 | 681 | Ottosen Emma | 1999 | HERNING | 25 m | 5:31.49 | ||
47 | 628 | Madsen Pernille Sundstrup | 1996 | DURUP | 9602AQ | 25 m | ||
48 | 616 | Bajlum Malene | 1995 | DURUP | 9594AY | 25 m | ||
49 | 735 | Iversen Thea Rud | 1997 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
50 | 629 | Nannerup Signe | 1997 | DURUP | 9732AU | 25 m | ||
51 | 634 | Mølgård Anne | 1997 | DURUP | 25 m | |||
52 | 836 | Brammer Emilie | 1997 | ODDER | 9752AT | 25 m | ||
53 | 803 | Mejer Amalie | 1998 | IKAST | 25 m | |||
54 | 721 | Bielefeldt Maren | 1999 | HOLSTEBRO | 9938AC | 25 m | ||
55 | 770 | Svejsø Caroline Høbjerg | 1999 | IHF | 9994AH | 25 m | ||
56 | 575 | Mogensen Sigrid | 1997 | AGF | 9792AW | 25 m | ||
57 | 946 | Ibsen Nina | 1995 | VIBORG | 9558AX | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 04 februar 2010 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:26 |
Løb 22, 200m Brystsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1176 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 2:40.64 | |
2 | 882 | Hermannsson Simon Strøm | 1994 | NORD | 9477AJ | 25 m | 2:44.54 | |
3 | 805 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 2:45.82 | |
4 | 950 | Kammer Lasse | 1995 | VIBORG | 9593AH | 25 m | 2:46.60 | |
5 | 650 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 2:47.16 | |
6 | 956 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 25 m | 2:47.26 | |
7 | 598 | Jensen Claus S. | 1990 | PINGVINEN | 9013AC | 25 m | 2:47.47 | |
8 | 1088 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 2:52.69 | |
9 | 755 | Andersen Andreas Hvid | 1995 | IHF | 9563AH | 25 m | 2:53.29 | |
10 | 802 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 2:54.99 | |
11 | 756 | Birn-Rydder Jeppe | 1995 | IHF | 9501AH | 25 m | 2:57.09 | |
12 | 937 | Adolfsen Jacob | 1996 | VIBORG | 9603AJ | 25 m | 2:57.33 | |
13 | 1014 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 3:03.72 | |
14 | 601 | Timmermann-Hansen Patrick | 1987 | PINGVINEN | 8725AD | 25 m | 3:04.22 | |
15 | 651 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 3:05.85 | |
16 | 759 | Friis Sebastian | 1995 | IHF | 9507AA | 50 m | 3:11.57 | |
17 | 991 | Andersen Andreas Sejr | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9729AJ | 25 m | 3:13.00 | |
18 | 996 | Persson Emil Buur | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9535AH | 25 m | 3:14.98 | |
19 | 847 | Rothausen Rasmus | 1994 | ODDER | 9431AR | 25 m | 3:15.32 | |
20 | 725 | Christiansen Viktor | 1995 | HOLSTEBRO | 9541AH | 25 m | 3:17.43 | |
21 | 647 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 3:17.59 | |
22 | 1077 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 3:19.54 | |
23 | 1183 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 3:19.84 | |
24 | 1010 | Nielsen Finn Møller | 1994 | AARS | 9417AL | 25 m | 3:23.08 | |
25 | 625 | Pedersen Rasmus Falk | 1995 | DURUP | 9553AM | 25 m | 3:23.14 | |
26 | 1003 | Jensen Alexander | 1995 | AARS | 9563AQ | 25 m | 3:27.93 | |
27 | 955 | Pedersen Jacob Brask | 1993 | VIBORG | 9337AM | 25 m | 3:28.01 | |
28 | 1008 | Larsen Benjamin Beirholm | 1995 | AARS | 9533AQ | 25 m | 3:29.19 | |
29 | 703 | Vestergaard Casper | 1997 | HEI | 9787AH | 25 m | 3:33.60 | |
30 | 1055 | Færch Philip | 1996 | NEPTUN | 9653AF | 25 m | 3:38.49 | |
31 | 733 | Hyldgaard Jakob Bjørn | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AJ | 25 m | 3:43.93 | |
32 | 568 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 3:44.98 | |
33 | 1041 | Olesen Jess | 1995 | KORAL | 9525AR | 25 m | 3:45.19 | |
34 | 843 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 3:45.28 | |
35 | 1056 | Henriksen Niclas | 1997 | NEPTUN | 9791AH | 25 m | 3:47.32 | |
36 | 1091 | Pedersen Jacob | 1997 | THISTED | 9717AP | 50 m | 3:49.74 | |
37 | 1078 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 25 m | 3:50.00 | ||
38 | 1044 | Christensen Lars | 1996 | KORAL | 9661AO | 25 m | 3:50.45 | |
39 | 1188 | Larsen Alexander Bach | 1998 | STRUER | 9801AE | 25 m | 3:57.80 | |
40 | 939 | Beck Christoffer | 1996 | VIBORG | 9613AL | 25 m | 4:00.22 | |
41 | 570 | Cramer Toke | 1998 | AGF | 9875AI | 25 m | 4:00.32 | |
42 | 748 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 4:05.79 | |
43 | 817 | Zûlau Jonnie | 1997 | IKAST | 25 m | 4:07.10 | ||
44 | 686 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 4:10.92 | |
45 | 798 | Kristensen Bastian | 1997 | IKAST | 9783AL | 25 m | 4:18.02 | |
46 | 661 | Christensen Daniel | 1997 | HERNING | 9779AL | 25 m | 4:21.60 | |
47 | 680 | Niese Simon | 1998 | HERNING | 9841AO | 25 m | 4:25.53 | |
48 | 687 | Grarup Jens | 1999 | HERNING | 25 m | 4:31.33 | ||
49 | 799 | Kristensen Bjørn | 1999 | IKAST | 25 m | 4:40.39 | ||
50 | 1007 | Kristensen Kristoffer | 1996 | AARS | 9669AN | 25 m | ||
51 | 980 | Jeppesen Simon Bak | 1997 | VILDBJERG | 25 m | |||
52 | 978 | Høgild Mikkel B. | 1998 | VILDBJERG | 9855AI | 25 m | ||
53 | 949 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 25 m | ||
54 | 948 | Jespersen Martin S | 1997 | VIBORG | 25 m | |||
55 | 944 | Grønberg Mads | 1997 | VIBORG | 25 m | |||
56 | 758 | Conrad Jens Bo | 1998 | IHF | 9819AJ | 25 m | ||
57 | 839 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | ||
58 | 653 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | ||
59 | 679 | Nielsen Daniel | 1997 | HERNING | 9799AM | 25 m | ||
60 | 677 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 25 m | |||
61 | 941 | Bendikas Láimutis | 1995 | VIBORG | 9559AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 04 februar 2010 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:26 |
Løb 23, 100m Medley |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1090 | Overgaard Janni | 1993 | THISTED | 9394AF | 25 m | 1:09.23 | |
2 | 1103 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 25 m | 1:10.27 | |
3 | 723 | Byskov Marie Bukholt | 1993 | HOLSTEBRO | 9344AB | 25 m | 1:12.95 | |
4 | 649 | Rasmussen Camilla | 1991 | GRINDSTED | 9116AL | 25 m | 1:13.65 | |
5 | 691 | Hindsted Charlotte | 1995 | HEI | 9534AG | 25 m | 1:15.05 | |
6 | 1063 | Sørensen Christina Arent | 1994 | NEPTUN | 9424AF | 25 m | 1:15.18 | |
7 | 587 | Rasmussen Trine Fredsø | 1989 | LYSENG | 8962AA | 25 m | 1:15.71 | |
8 | 749 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 1:16.54 | |
9 | 586 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 25 m | 1:16.95 | |
10 | 585 | Kynde Mia | 1994 | LYSENG | 9496AI | 25 m | 1:17.26 | |
11 | 945 | Herskind Kamille Bager | 1995 | VIBORG | 9552AM | 25 m | 1:17.52 | |
12 | 814 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 9784AF | 25 m | 1:17.96 | |
13 | 983 | Nielsen Emma Ø. | 1995 | VILDBJERG | 9532AC | 25 m | 1:18.19 | |
14 | 1195 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 1:19.06 | |
15 | 1106 | Lorenzen Amalie | 1994 | HOLSTEBRO | 9476AQ | 25 m | 1:19.42 | |
16 | 736 | Jensen Cecilie | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 1:19.46 | |
17 | 584 | Kristensen Trine | 1995 | LYSENG | 9568AC | 25 m | 1:19.78 | |
18 | 872 | Schrøder Sophie Lund | 1994 | RØNNE | 9498AA | 25 m | 1:19.94 | |
19 | 884 | Madsen Regitze | 1994 | NORD | 9454AD | 25 m | 1:20.54 | |
20 | 763 | Laursen Cecilie | 1996 | IHF | 9646AB | 25 m | 1:20.72 | |
21 | 754 | Thomsen Theresa S. | 1995 | HOLSTEBRO | 9544AM | 25 m | 1:21.06 | |
22 | 746 | Nipper Nanna Trier | 1996 | HOLSTEBRO | 9614AH | 25 m | 1:21.26 | |
23 | 1099 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 1:21.50 | |
24 | 868 | Jespersen Maria Myhre | 1995 | RØNNE | 9546AD | 25 m | 1:21.69 | |
25 | 1182 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 1:22.84 | |
26 | 599 | Jensen Louise Sofie | 1994 | PINGVINEN | 9418AD | 25 m | 1:22.93 | |
27 | 695 | Kristensen Anna T. | 1994 | HEI | 9418AO | 25 m | 1:23.07 | |
28 | 597 | Jensen Amalie B. | 1995 | PINGVINEN | 9544AC | 25 m | 1:23.43 | |
29 | 998 | Sørensen Helene Frasez | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9576AM | 25 m | 1:23.95 | |
30 | 1198 | Obel Line Augustesen | 1996 | STRUER | 9684AW | 25 m | 1:24.05 | |
31 | 730 | Hammer Maja | 1995 | HOLSTEBRO | 9584AN | 25 m | 1:24.72 | |
32 | 1201 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 1:24.86 | |
33 | 1004 | Jensen Charlotte | 1994 | AARS | 9414AF | 25 m | 1:24.93 | |
34 | 792 | Bundgaard Camilla | 1990 | IKAST | 9052AH | 25 m | 1:25.56 | |
35 | 811 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 1:25.99 | |
36 | 594 | Christensen Laura Krogh | 1994 | PINGVINEN | 9482AQ | 25 m | 1:26.63 | |
37 | 602 | Benzarti Sara Sofia | 1997 | BRÆDSTRUP | 9766AR | 25 m | 1:26.66 | |
38 | 812 | Siggaard Helene | 1995 | IKAST | 9588AT | 25 m | 1:26.90 | |
39 | 726 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 1:27.13 | |
40 | 801 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 1:27.65 | |
41 | 999 | Weibrecht Anne V | 1994 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:27.76 | ||
42 | 645 | Grønlund Sofie | 1995 | GRINDSTED | 9576AO | 25 m | 1:27.87 | |
43 | 1032 | Jacobsen Helena | 1991 | KORAL | 9116AM | 25 m | 1:28.29 | |
44 | 665 | Hansen Christine | 1996 | HERNING | 9624AJ | 25 m | 1:28.52 | |
45 | 685 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 1:28.71 | |
46 | 1062 | Sørensen Charina Arent | 1997 | NEPTUN | 9732AE | 25 m | 1:28.81 | |
47 | 577 | Oredsson Astrid Fly | 1998 | AGF | 9818AM | 25 m | 1:28.95 | |
48 | 615 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 9506AX | 25 m | 1:30.51 | |
49 | 767 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 1:31.46 | |
50 | 1191 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 1:31.73 | |
51 | 751 | Skou Dina | 1996 | HOLSTEBRO | 9662AK | 25 m | 1:31.73 | |
52 | 1051 | Sigaard Pernille | 1994 | AARS | 9484AR | 25 m | 1:32.20 | |
53 | 593 | Bigom Anne Mette | 1993 | PINGVINEN | 9376AR | 25 m | 1:32.46 | |
54 | 737 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 1:32.69 | |
55 | 994 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9646AN | 25 m | 1:32.86 | |
56 | 997 | Rydder Rasmine Birn | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9794AI | 25 m | 1:33.37 | |
57 | 610 | Frandsen Maria Fuglsang | 1997 | BRÆDSTRUP | 9716AW | 25 m | 1:33.39 | |
58 | 875 | Josefsen Emma | 1996 | SKIVE | 9632AW | 25 m | 1:33.64 | |
59 | 1196 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 1:34.31 | |
60 | 764 | Mejlgaard Christina | 1994 | IHF | 9478AN | 25 m | 1:34.32 | |
61 | 1102 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 1:35.00 | |
62 | 629 | Nannerup Signe | 1997 | DURUP | 9732AU | 25 m | 1:35.23 | |
63 | 808 | Riddersholm Camilla | 1997 | IKAST | 9776AQ | 25 m | 1:35.33 | |
64 | 1186 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 1:35.37 | |
65 | 1053 | Dahl Anne | 1996 | NEPTUN | 9686AT | 25 m | 1:35.62 | |
66 | 829 | Woetmann Ana Cecilia | 1996 | IKAST | 25 m | 1:36.30 | ||
67 | 1105 | Laursen Johanne | 1999 | HOLSTEBRO | 9918AH | 25 m | 1:36.66 | |
68 | 664 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 1:37.66 | |
69 | 642 | Bredegaard Anne | 1995 | GRINDSTED | 25 m | 1:37.69 | ||
70 | 766 | Nielsen Ida Rosenlund | 1995 | IHF | 9542AQ | 25 m | 1:38.42 | |
71 | 735 | Iversen Thea Rud | 1997 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:38.46 | ||
72 | 938 | Beck Caroline | 1998 | VIBORG | 9868AO | 25 m | 1:38.89 | |
73 | 791 | Brayd Lisa | 1997 | IKAST | 9782AN | 25 m | 1:39.01 | |
74 | 816 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 9634AR | 25 m | 1:39.48 | |
75 | 1207 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 1:39.51 | |
76 | 628 | Madsen Pernille Sundstrup | 1996 | DURUP | 9602AQ | 25 m | 1:39.72 | |
77 | 674 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 1:40.86 | |
78 | 815 | Tromborg Camilla | 1998 | IKAST | 9888AS | 25 m | 1:41.22 | |
79 | 818 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 9624AU | 25 m | 1:41.23 | |
80 | 800 | Lauersen Tanja | 1997 | IKAST | 9714AW | 25 m | 1:41.28 | |
81 | 743 | Nicolaisen Gry | 1998 | HOLSTEBRO | 9852AI | 25 m | 1:41.37 | |
82 | 683 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 1:41.48 | |
83 | 936 | Adolfsen Cecilie Forsberg | 1998 | VIBORG | 9856AI | 25 m | 1:41.91 | |
84 | 571 | Friis Julie Pavon | 1999 | AGF | 9978AL | 25 m | 1:43.08 | |
85 | 693 | Klitnæs Emma | 1996 | HEI | 9612AR | 25 m | 1:43.26 | |
86 | 634 | Mølgård Anne | 1997 | DURUP | 25 m | 1:43.28 | ||
87 | 654 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 1:43.61 | |
88 | 574 | Kjærsgaard Johanne Sofie | 1998 | AGF | 9848AL | 25 m | 1:44.25 | |
89 | 666 | Jensen Camilla Puk | 1998 | HERNING | 9824AS | 25 m | 1:45.57 | |
90 | 771 | Thomsen Sidsel | 1997 | IHF | 9788AC | 25 m | 1:46.04 | |
91 | 946 | Ibsen Nina | 1995 | VIBORG | 9558AX | 25 m | 1:46.43 | |
92 | 1060 | Rasmussen Laura B. | 1999 | NEPTUN | 9922AG | 25 m | 1:47.07 | |
93 | 1012 | Sørensen Amalie Krøier | 1996 | AARS | 9644AP | 25 m | 1:48.34 | |
94 | 761 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 25 m | 1:48.65 | |
95 | 613 | Larsen Julie | 1999 | BRÆDSTRUP | 9932AK | 25 m | 1:48.69 | |
96 | 807 | Rasmussen Helena | 1998 | IKAST | 9832AT | 25 m | 1:50.65 | |
97 | 616 | Bajlum Malene | 1995 | DURUP | 9594AY | 25 m | 1:50.71 | |
98 | 1001 | Hansen Kathrine Mark Vad | 1998 | AARS | 9874AP | 25 m | 1:50.92 | |
99 | 676 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 1:52.54 | |
100 | 769 | Skadhede Josephine | 1999 | IHF | 9974AJ | 25 m | 1:54.83 | |
101 | 1013 | Sørensen Kathrine Krøier | 1998 | AARS | 9842AP | 25 m | 1:55.06 | |
102 | 1073 | Kristensen Alberte D. | 1996 | SNEDSTED | 25 m | 1:55.07 | ||
103 | 844 | Jørgensen Maiken Samsø | 1996 | ODDER | 9694AU | 25 m | 1:57.11 | |
104 | 656 | Bisgaard Cecilie | 1998 | HERNING | 9828AT | 25 m | 1:57.26 | |
105 | 1087 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 25 m | 2:03.75 | ||
106 | 1057 | Kjeldgaard Marie | 1996 | NEPTUN | 9698AH | 25 m | ||
107 | 1211 | Nissen Sara | 1999 | PINGVINEN | 9944AP | 25 m | ||
108 | 684 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | ||
109 | 752 | Therkelsen Rikke | 1997 | HOLSTEBRO | 9704AS | 25 m | ||
110 | 985 | Rasmussen Vicki Korsbæk | 1997 | VILDBJERG | 9772AH | 25 m | ||
111 | 1005 | Kjærsgaard Cecilie | 1999 | AARS | 9908AN | 25 m | ||
112 | 579 | Thostrup Sofie Bendix | 1997 | AGF | 9784AX | 25 m | ||
113 | 836 | Brammer Emilie | 1997 | ODDER | 9752AT | 25 m | ||
114 | 576 | Nielsen Alberte Spure | 1999 | AGF | 9986AL | 25 m | ||
115 | 632 | Villesen Ida Bukh | 1997 | DURUP | 25 m | |||
116 | 721 | Bielefeldt Maren | 1999 | HOLSTEBRO | 9938AC | 25 m | ||
117 | 569 | Bjerrehuss Sofie Schriver | 1997 | AGF | 9752AY | 25 m | ||
118 | 974 | Hald Julie D. | 1996 | VILDBJERG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 04 februar 2010 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:26 |
Løb 24, 100m Medley |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 583 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 25 m | 59.34 | |
2 | 1199 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 1:02.00 | |
3 | 1176 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 1:03.53 | |
4 | 720 | Bielefeldt Frederik | 1991 | HOLSTEBRO | 9125AD | 25 m | 1:04.00 | |
5 | 805 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 1:05.81 | |
6 | 956 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 25 m | 1:06.02 | |
7 | 773 | Tramm Peter | 1992 | IHF | 9223AE | 25 m | 1:06.53 | |
8 | 885 | Madsen Tim | 1991 | NORD | 9115AB | 25 m | 1:06.99 | |
9 | 1037 | Dyrehauge Kasper | 1989 | KORAL | 25 m | 1:07.07 | ||
10 | 750 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 1:07.65 | |
11 | 793 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 1:07.87 | |
12 | 1101 | Salomonsen Kristoffer | 1993 | THISTED | 9383AB | 25 m | 1:07.92 | |
13 | 881 | Heide Nicholai | 1993 | NORD | 9313AK | 25 m | 1:09.11 | |
14 | 1014 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 1:09.29 | |
15 | 1079 | Dahlgaard Kristian Lynge | 1994 | THISTED | 9359AK | 25 m | 1:10.55 | |
16 | 883 | Kühn Nikolaj | 1993 | NORD | 9343AK | 25 m | 1:10.69 | |
17 | 759 | Friis Sebastian | 1995 | IHF | 9507AA | 25 m | 1:11.09 | |
18 | 802 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 1:11.22 | |
19 | 1104 | Birkkjær Thomas | 1996 | NORD | 9629AG | 25 m | 1:11.45 | |
20 | 1038 | Sørensen Loui | 1990 | KORAL | 25 m | 1:12.02 | ||
21 | 650 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 1:12.55 | |
22 | 755 | Andersen Andreas Hvid | 1995 | IHF | 9563AH | 25 m | 1:12.70 | |
23 | 600 | Skjødt Kristian | 1994 | PINGVINEN | 9421AB | 25 m | 1:13.55 | |
24 | 596 | Findinge Mikkel | 1993 | PINGVINEN | 9317AE | 25 m | 1:13.72 | |
25 | 744 | Nielsen Daniel Brusen | 1993 | HOLSTEBRO | 9387AK | 25 m | 1:14.89 | |
26 | 1092 | Pedersen Mikkel | 1994 | THISTED | 9419AO | 25 m | 1:15.37 | |
27 | 951 | Kristensen Casper G. | 1995 | VIBORG | 9561AH | 25 m | 1:16.17 | |
28 | 1089 | Nielsen Mathias F. | 1995 | THISTED | 9521AR | 25 m | 1:16.60 | |
29 | 731 | Hubert Benjamin | 1992 | HOLSTEBRO | 9223AL | 25 m | 1:16.86 | |
30 | 806 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 1:16.94 | |
31 | 1011 | Nielsen Kim Møller | 1992 | AARS | 9217AA | 25 m | 1:17.71 | |
32 | 847 | Rothausen Rasmus | 1994 | ODDER | 9431AR | 25 m | 1:18.61 | |
33 | 959 | Thostrup Nicolaj | 1995 | VIBORG | 9581AP | 25 m | 1:19.01 | |
34 | 595 | Christensen Mads B. | 1992 | PINGVINEN | 9235AI | 25 m | 1:19.27 | |
35 | 745 | Nielsen Jakob Glerup | 1996 | HOLSTEBRO | 9623AO | 25 m | 1:19.69 | |
36 | 1006 | Kjærsgaard Dennis | 1991 | AARS | 9101AI | 25 m | 1:19.90 | |
37 | 648 | Mortensen Jacob | 1994 | GRINDSTED | 9451AL | 25 m | 1:19.92 | |
38 | 601 | Timmermann-Hansen Patrick | 1987 | PINGVINEN | 8725AD | 25 m | 1:20.39 | |
39 | 941 | Bendikas Láimutis | 1995 | VIBORG | 9559AL | 25 m | 1:20.46 | |
40 | 1183 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 1:20.68 | |
41 | 643 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 1:21.65 | |
42 | 947 | Iversen Frederik Møller | 1994 | VIBORG | 9467AL | 25 m | 1:21.79 | |
43 | 1187 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 1:21.87 | |
44 | 996 | Persson Emil Buur | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9535AH | 25 m | 1:21.92 | |
45 | 837 | Dall Christian | 1995 | ODDER | 9511AK | 25 m | 1:21.94 | |
46 | 1206 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 1:22.51 | |
47 | 633 | Bjerrega Patrick Rolighed | 1992 | DURUP | 25 m | 1:22.83 | ||
48 | 958 | Sørensen Michael Bruun | 1995 | VIBORG | 9537AI | 25 m | 1:22.94 | |
49 | 651 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 1:22.96 | |
50 | 738 | Kannahtas Sarangan | 1996 | HOLSTEBRO | 9681AE | 25 m | 1:23.00 | |
51 | 796 | Jespersen Jonas Friis | 1994 | IKAST | 9463AQ | 25 m | 1:23.44 | |
52 | 647 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 1:24.25 | |
53 | 1058 | Mortensen Niels | 1995 | NEPTUN | 9561AO | 25 m | 1:24.84 | |
54 | 625 | Pedersen Rasmus Falk | 1995 | DURUP | 9553AM | 25 m | 1:25.01 | |
55 | 663 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 1:25.17 | |
56 | 679 | Nielsen Daniel | 1997 | HERNING | 9799AM | 25 m | 1:25.90 | |
57 | 646 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 1:26.34 | |
58 | 725 | Christiansen Viktor | 1995 | HOLSTEBRO | 9541AH | 25 m | 1:26.49 | |
59 | 843 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 1:26.50 | |
60 | 939 | Beck Christoffer | 1996 | VIBORG | 9613AL | 25 m | 1:27.05 | |
61 | 839 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 1:27.08 | |
62 | 653 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | 1:27.61 | |
63 | 1077 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 1:29.62 | |
64 | 696 | Kross Kasper | 1997 | HEI | 9711AI | 25 m | 1:29.84 | |
65 | 838 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 1:29.99 | |
66 | 845 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 25 m | 1:30.21 | |
67 | 795 | Illankumaran Vishnu | 1995 | IKAST | 25 m | 1:30.89 | ||
68 | 1083 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 1:31.37 | |
69 | 1010 | Nielsen Finn Møller | 1994 | AARS | 9417AL | 25 m | 1:31.51 | |
70 | 1055 | Færch Philip | 1996 | NEPTUN | 9653AF | 25 m | 1:31.73 | |
71 | 1061 | Strand Mikkel | 1997 | NEPTUN | 9751AD | 25 m | 1:31.88 | |
72 | 1043 | Frederiksen Martin | 1996 | KORAL | 9641AO | 25 m | 1:31.96 | |
73 | 942 | Christensen Victor | 1996 | VIBORG | 9635AJ | 25 m | 1:33.36 | |
74 | 1091 | Pedersen Jacob | 1997 | THISTED | 9717AP | 25 m | 1:33.58 | |
75 | 1098 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 1:34.01 | |
76 | 1015 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 1:35.12 | |
77 | 1084 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 1:35.80 | |
78 | 991 | Andersen Andreas Sejr | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9729AJ | 25 m | 1:36.00 | |
79 | 1188 | Larsen Alexander Bach | 1998 | STRUER | 9801AE | 25 m | 1:36.46 | |
80 | 608 | Carlsen Steffen | 1996 | BRÆDSTRUP | 25 m | 1:36.56 | ||
81 | 960 | Højgaard Patrick | 1996 | VIDEBÆK | 25 m | 1:36.77 | ||
82 | 678 | Mortensen Michael F. | 1994 | HERNING | 9495AP | 25 m | 1:36.78 | |
83 | 962 | Zacho Nicholas | 1994 | VIDEBÆK | 25 m | 1:37.47 | ||
84 | 652 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | 1:37.89 | |
85 | 578 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 1:38.09 | |
86 | 1056 | Henriksen Niclas | 1997 | NEPTUN | 9791AH | 25 m | 1:38.86 | |
87 | 572 | Gadegaard Isak | 1996 | AGF | 9639AH | 25 m | 1:39.02 | |
88 | 703 | Vestergaard Casper | 1997 | HEI | 9787AH | 25 m | 1:39.55 | |
89 | 748 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 1:40.21 | |
90 | 976 | Henriksen Laurits B. | 1998 | VILDBJERG | 25 m | 1:41.17 | ||
91 | 570 | Cramer Toke | 1998 | AGF | 9875AI | 25 m | 1:42.16 | |
92 | 798 | Kristensen Bastian | 1997 | IKAST | 9783AL | 25 m | 1:45.55 | |
93 | 1086 | Ljungberg Mikkel Emil | 1996 | THISTED | 9649AN | 25 m | 1:45.65 | |
94 | 1002 | Harbak Jonathan | 1995 | AARS | 9523AK | 25 m | 1:45.84 | |
95 | 611 | Hansen Jacob L. | 1998 | BRÆDSTRUP | 25 m | 1:46.00 | ||
96 | 677 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 25 m | 1:46.82 | ||
97 | 739 | Kjærgaard Nicklas | 1997 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:48.00 | ||
98 | 612 | Jensen Rasmus D. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9897AN | 25 m | 1:50.00 | |
99 | 961 | Sangill Dennis | 1995 | VIDEBÆK | 25 m | 1:51.09 | ||
100 | 732 | Hvidberg Simon | 1996 | HOLSTEBRO | 9643AO | 25 m | 1:51.40 | |
101 | 1078 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 25 m | 1:53.43 | ||
102 | 1009 | Lerche Magnus | 1999 | AARS | 9941AG | 25 m | 1:54.94 | |
103 | 607 | Buhl Asbjørn | 1997 | BRÆDSTRUP | 9729AO | 25 m | 1:55.71 | |
104 | 614 | Møldrup Christoffer | 1998 | BRÆDSTRUP | 9853AL | 25 m | 1:59.00 | |
105 | 757 | Bjerre Severin | 1998 | IHF | 9825AJ | 25 m | 1:59.48 | |
106 | 687 | Grarup Jens | 1999 | HERNING | 25 m | 2:10.81 | ||
107 | 813 | Skovsbøll Lasse | 2000 | IKAST | 25 m | |||
108 | 986 | Tiedemann Mathias | 1996 | VILDBJERG | 9673AF | 25 m | ||
109 | 978 | Høgild Mikkel B. | 1998 | VILDBJERG | 9855AI | 25 m | ||
110 | 1200 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | ||
111 | 1197 | Nygaard Mathias Vilsgaard | 1997 | STRUER | 25 m | |||
112 | 977 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 25 m | |||
113 | 1008 | Larsen Benjamin Beirholm | 1995 | AARS | 9533AQ | 25 m | ||
114 | 853 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 25 m | |||
115 | 680 | Niese Simon | 1998 | HERNING | 9841AO | 25 m | ||
116 | 817 | Zûlau Jonnie | 1997 | IKAST | 25 m | |||
117 | 631 | Villadsen Steffan | 1995 | DURUP | 9523AB | 25 m | ||
118 | 1016 | Olsen Sebastian | 1999 | HERNING | 25 m | |||
119 | 1177 | Derasakayam Anekkash | 1997 | STRUER | 9739AE | 25 m | ||
120 | 675 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 25 m | |||
121 | 724 | Carlsen Christian | 1999 | HOLSTEBRO | 9909AF | 25 m | ||
122 | 699 | Rock Thomas | 1997 | HEI | 9799AJ | 25 m | ||
123 | 1064 | Sørensen Jonas | 1995 | NEPTUN | 9505AR | 25 m | ||
124 | 842 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 04 februar 2010 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:26 |
Løb 25, 200m Rygsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1103 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 25 m | 2:22.69 | |
2 | 727 | Dalgaard Louise B. | 1990 | HOLSTEBRO | 9096AC | 25 m | 2:30.89 | |
3 | 954 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 2:35.84 | |
4 | 587 | Rasmussen Trine Fredsø | 1989 | LYSENG | 8962AA | 25 m | 2:36.81 | |
5 | 582 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 2:37.93 | |
6 | 869 | Johansen Ditte | 1994 | RØNNE | 9452AH | 25 m | 2:40.73 | |
7 | 772 | Thor Charlotte | 1995 | IHF | 9502AG | 25 m | 2:41.02 | |
8 | 694 | Kragelund Signe | 1994 | HEI | 9462AJ | 25 m | 2:41.90 | |
9 | 848 | Sørensen Amalie | 1994 | ODDER | 9494AF | 25 m | 2:45.33 | |
10 | 1082 | Jessen Anna | 1995 | THISTED | 9536AN | 25 m | 2:47.28 | |
11 | 734 | Høg Henriette | 1994 | HOLSTEBRO | 9408AQ | 25 m | 2:53.95 | |
12 | 995 | Pedersen Lærke B | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 2:57.89 | ||
13 | 811 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 2:58.17 | |
14 | 597 | Jensen Amalie B. | 1995 | PINGVINEN | 9544AC | 25 m | 2:59.19 | |
15 | 685 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 3:00.22 | |
16 | 1033 | Jacobsen Ea Mette | 1991 | KORAL | 9166AM | 25 m | 3:01.73 | |
17 | 728 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 3:01.77 | |
18 | 884 | Madsen Regitze | 1994 | NORD | 9454AD | 25 m | 3:02.29 | |
19 | 602 | Benzarti Sara Sofia | 1997 | BRÆDSTRUP | 9766AR | 25 m | 3:03.40 | |
20 | 765 | Møller Una | 1998 | IHF | 9808AG | 25 m | 3:03.41 | |
21 | 615 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 9506AX | 25 m | 3:04.59 | |
22 | 1191 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 3:05.91 | |
23 | 871 | Jørgensen Anna | 1994 | RØNNE | 9494AU | 25 m | 3:06.22 | |
24 | 1052 | Aaquist Sofie | 1996 | NEPTUN | 9638AO | 25 m | 3:07.79 | |
25 | 610 | Frandsen Maria Fuglsang | 1997 | BRÆDSTRUP | 9716AW | 25 m | 3:14.64 | |
26 | 829 | Woetmann Ana Cecilia | 1996 | IKAST | 25 m | 3:15.01 | ||
27 | 673 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 3:16.72 | |
28 | 746 | Nipper Nanna Trier | 1996 | HOLSTEBRO | 9614AH | 25 m | 3:17.93 | |
29 | 743 | Nicolaisen Gry | 1998 | HOLSTEBRO | 9852AI | 25 m | 3:18.26 | |
30 | 767 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 3:18.26 | |
31 | 1069 | Jensen Nanna N. | 1995 | SNEDSTED | 25 m | 3:27.08 | ||
32 | 1060 | Rasmussen Laura B. | 1999 | NEPTUN | 9922AG | 50 m | 3:34.98 | |
33 | 1054 | Eske Marie | 1999 | NEPTUN | 9988AF | 50 m | 3:36.93 | |
34 | 664 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 3:38.34 | |
35 | 676 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 3:38.97 | |
36 | 576 | Nielsen Alberte Spure | 1999 | AGF | 9986AL | 25 m | 3:39.56 | |
37 | 818 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 9624AU | 25 m | 3:44.88 | |
38 | 654 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 3:47.00 | |
39 | 666 | Jensen Camilla Puk | 1998 | HERNING | 9824AS | 25 m | 3:49.50 | |
40 | 768 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 25 m | 3:50.61 | |
41 | 613 | Larsen Julie | 1999 | BRÆDSTRUP | 9932AK | 25 m | 4:01.38 | |
42 | 662 | Clausen Mathilde | 1998 | HERNING | 25 m | 4:07.71 | ||
43 | 629 | Nannerup Signe | 1997 | DURUP | 9732AU | 25 m | ||
44 | 626 | Jensen Laura Glerup | 1998 | DURUP | 9854AV | 25 m | ||
45 | 702 | Thusgaard Mathilde | 1996 | HEI | 9618AT | 25 m | ||
46 | 634 | Mølgård Anne | 1997 | DURUP | 25 m | |||
47 | 814 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 9784AF | 25 m | ||
48 | 573 | Jensen Marie Juhl | 1996 | AGF | 9642AY | 25 m | ||
49 | 742 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 04 februar 2010 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:26 |
Løb 26, 200m Rygsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1199 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 2:09.50 | |
2 | 773 | Tramm Peter | 1992 | IHF | 9223AE | 25 m | 2:17.56 | |
3 | 741 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 2:19.92 | |
4 | 1101 | Salomonsen Kristoffer | 1993 | THISTED | 9383AB | 25 m | 2:21.05 | |
5 | 793 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 2:24.24 | |
6 | 952 | Larsen Jacob Moos | 1993 | VIBORG | 9333AK | 25 m | 2:26.56 | |
7 | 753 | Thomsen Jacob Sloth | 1994 | HOLSTEBRO | 9461AA | 25 m | 2:30.19 | |
8 | 720 | Bielefeldt Frederik | 1991 | HOLSTEBRO | 9125AD | 25 m | 2:30.30 | |
9 | 1104 | Birkkjær Thomas | 1996 | NORD | 9629AG | 25 m | 2:30.70 | |
10 | 806 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 2:34.84 | |
11 | 1059 | Ranghøj Kristian | 1995 | NEPTUN | 9511AO | 25 m | 2:39.25 | |
12 | 951 | Kristensen Casper G. | 1995 | VIBORG | 9561AH | 25 m | 2:41.70 | |
13 | 840 | Jensen Thomas Søby | 1997 | ODDER | 9719AL | 25 m | 2:41.75 | |
14 | 883 | Kühn Nikolaj | 1993 | NORD | 9343AK | 25 m | 2:42.80 | |
15 | 993 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9585AJ | 25 m | 2:46.46 | |
16 | 846 | Nørgaard Rasmus | 1995 | ODDER | 9533AI | 25 m | 2:46.81 | |
17 | 1183 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 2:50.09 | |
18 | 958 | Sørensen Michael Bruun | 1995 | VIBORG | 9537AI | 25 m | 2:51.48 | |
19 | 1083 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 2:52.00 | |
20 | 1208 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 2:52.42 | |
21 | 992 | Christensen Johan | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9695AF | 25 m | 2:54.00 | |
22 | 774 | Westphael Thomas Bie | 1995 | IHF | 9595AH | 25 m | 2:54.69 | |
23 | 1206 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 2:55.30 | |
24 | 653 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | 2:58.74 | |
25 | 663 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 2:59.08 | |
26 | 838 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 2:59.37 | |
27 | 1187 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 3:04.23 | |
28 | 568 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 3:05.51 | |
29 | 955 | Pedersen Jacob Brask | 1993 | VIBORG | 9337AM | 25 m | 3:09.53 | |
30 | 977 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 25 m | 3:10.84 | ||
31 | 733 | Hyldgaard Jakob Bjørn | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AJ | 25 m | 3:22.43 | |
32 | 572 | Gadegaard Isak | 1996 | AGF | 9639AH | 25 m | 3:33.18 | |
33 | 1015 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 3:36.68 | |
34 | 675 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 25 m | 3:52.37 | ||
35 | 678 | Mortensen Michael F. | 1994 | HERNING | 9495AP | 25 m | 4:03.91 | |
36 | 1016 | Olsen Sebastian | 1999 | HERNING | 25 m | 4:45.76 | ||
37 | 698 | Poulsen Thomas N | 1999 | HEI | 9921AI | 25 m | ||
38 | 1188 | Larsen Alexander Bach | 1998 | STRUER | 9801AE | 25 m | ||
39 | 758 | Conrad Jens Bo | 1998 | IHF | 9819AJ | 25 m | ||
40 | 1176 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | ||
41 | 810 | Sander Jonas | 1999 | IKAST | 9921AC | 25 m | ||
42 | 1056 | Henriksen Niclas | 1997 | NEPTUN | 9791AH | 25 m | ||
43 | 949 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 25 m | ||
44 | 748 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 04 februar 2010 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:26 |
Løb 27, 50m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 841 | Johansen Susanne D. | 1995 | ODDER | 9576AE | 25 m | 27.55 | |
2 | 649 | Rasmussen Camilla | 1991 | GRINDSTED | 9116AL | 25 m | 27.91 | |
3 | 1103 | Vinther Louise Østergaard | 1994 | THISTED | 9432AC | 25 m | 28.28 | |
4 | 1090 | Overgaard Janni | 1993 | THISTED | 9394AF | 25 m | 28.45 | |
5 | 869 | Johansen Ditte | 1994 | RØNNE | 9452AH | 25 m | 28.87 | |
6 | 760 | Friis Simone | 1991 | IHF | 25 m | 29.46 | ||
7 | 584 | Kristensen Trine | 1995 | LYSENG | 9568AC | 25 m | 29.47 | |
8 | 691 | Hindsted Charlotte | 1995 | HEI | 9534AG | 25 m | 29.54 | |
9 | 723 | Byskov Marie Bukholt | 1993 | HOLSTEBRO | 9344AB | 25 m | 29.67 | |
10 | 1063 | Sørensen Christina Arent | 1994 | NEPTUN | 9424AF | 25 m | 29.76 | |
11 | 814 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 9784AF | 25 m | 29.76 | |
12 | 945 | Herskind Kamille Bager | 1995 | VIBORG | 9552AM | 25 m | 30.08 | |
13 | 727 | Dalgaard Louise B. | 1990 | HOLSTEBRO | 9096AC | 25 m | 30.27 | |
14 | 585 | Kynde Mia | 1994 | LYSENG | 9496AI | 25 m | 30.32 | |
15 | 868 | Jespersen Maria Myhre | 1995 | RØNNE | 9546AD | 25 m | 30.57 | |
16 | 749 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 30.74 | |
17 | 754 | Thomsen Theresa S. | 1995 | HOLSTEBRO | 9544AM | 25 m | 31.00 | |
18 | 740 | Kjellerup Caroline Rebbe | 1996 | HOLSTEBRO | 9694AR | 25 m | 31.06 | |
19 | 729 | Funch Laura | 1995 | HOLSTEBRO | 9568AS | 25 m | 31.19 | |
20 | 1004 | Jensen Charlotte | 1994 | AARS | 9414AF | 25 m | 31.19 | |
21 | 873 | Sørensen Christina G. | 1991 | RØNNE | 9162AG | 25 m | 31.49 | |
22 | 848 | Sørensen Amalie | 1994 | ODDER | 9494AF | 25 m | 31.49 | |
23 | 1195 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 31.52 | |
24 | 998 | Sørensen Helene Frasez | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9576AM | 25 m | 31.53 | |
25 | 736 | Jensen Cecilie | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 31.54 | |
26 | 954 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 31.72 | |
27 | 870 | Johansen Mie Kjøller | 1994 | RØNNE | 9416AE | 25 m | 31.82 | |
28 | 1099 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 31.91 | |
29 | 602 | Benzarti Sara Sofia | 1997 | BRÆDSTRUP | 9766AR | 25 m | 32.09 | |
30 | 1182 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 32.20 | |
31 | 792 | Bundgaard Camilla | 1990 | IKAST | 9052AH | 25 m | 32.28 | |
32 | 734 | Høg Henriette | 1994 | HOLSTEBRO | 9408AQ | 25 m | 32.34 | |
33 | 884 | Madsen Regitze | 1994 | NORD | 9454AD | 25 m | 32.48 | |
34 | 812 | Siggaard Helene | 1995 | IKAST | 9588AT | 25 m | 32.54 | |
35 | 880 | Heide Mathilde | 1993 | NORD | 9378AN | 50 m | 32.66 | |
36 | 1033 | Jacobsen Ea Mette | 1991 | KORAL | 9166AM | 25 m | 32.69 | |
37 | 599 | Jensen Louise Sofie | 1994 | PINGVINEN | 9418AD | 25 m | 32.81 | |
38 | 983 | Nielsen Emma Ø. | 1995 | VILDBJERG | 9532AC | 25 m | 32.86 | |
39 | 644 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 33.04 | |
40 | 665 | Hansen Christine | 1996 | HERNING | 9624AJ | 25 m | 33.07 | |
41 | 1082 | Jessen Anna | 1995 | THISTED | 9536AN | 25 m | 33.12 | |
42 | 973 | Christensen Cecilie | 1995 | VILDBJERG | 9578AI | 25 m | 33.16 | |
43 | 645 | Grønlund Sofie | 1995 | GRINDSTED | 9576AO | 25 m | 33.29 | |
44 | 1032 | Jacobsen Helena | 1991 | KORAL | 9116AM | 25 m | 33.33 | |
45 | 742 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 33.36 | |
46 | 592 | Bak Lise | 1993 | PINGVINEN | 9362AB | 25 m | 33.37 | |
47 | 801 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 33.54 | |
48 | 995 | Pedersen Lærke B | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 33.55 | ||
49 | 762 | Krog Jannie | 1986 | IHF | 8666AB | 25 m | 33.55 | |
50 | 1062 | Sørensen Charina Arent | 1997 | NEPTUN | 9732AE | 25 m | 33.56 | |
51 | 695 | Kristensen Anna T. | 1994 | HEI | 9418AO | 25 m | 33.63 | |
52 | 1198 | Obel Line Augustesen | 1996 | STRUER | 9684AW | 25 m | 33.68 | |
53 | 763 | Laursen Cecilie | 1996 | IHF | 9646AB | 25 m | 33.74 | |
54 | 597 | Jensen Amalie B. | 1995 | PINGVINEN | 9544AC | 25 m | 33.85 | |
55 | 1191 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 34.01 | |
56 | 764 | Mejlgaard Christina | 1994 | IHF | 9478AN | 25 m | 34.10 | |
57 | 593 | Bigom Anne Mette | 1993 | PINGVINEN | 9376AR | 25 m | 34.22 | |
58 | 943 | Grundmann Jeanne Kirk | 1994 | VIBORG | 9486AP | 25 m | 34.26 | |
59 | 999 | Weibrecht Anne V | 1994 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 34.30 | ||
60 | 1052 | Aaquist Sofie | 1996 | NEPTUN | 9638AO | 25 m | 34.32 | |
61 | 594 | Christensen Laura Krogh | 1994 | PINGVINEN | 9482AQ | 25 m | 34.60 | |
62 | 751 | Skou Dina | 1996 | HOLSTEBRO | 9662AK | 25 m | 34.69 | |
63 | 1196 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 34.77 | |
64 | 1201 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 35.02 | |
65 | 1102 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 35.07 | |
66 | 615 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 9506AX | 25 m | 35.12 | |
67 | 737 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 35.24 | |
68 | 641 | Bjerrum Sille Brolykke | 1996 | GRINDSTED | 9626AJ | 25 m | 35.25 | |
69 | 1053 | Dahl Anne | 1996 | NEPTUN | 9686AT | 50 m | 35.29 | |
70 | 726 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 35.31 | |
71 | 1035 | Kandborg Tanja | 1995 | KORAL | 9548AX | 25 m | 35.31 | |
72 | 765 | Møller Una | 1998 | IHF | 9808AG | 25 m | 35.39 | |
73 | 811 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 35.51 | |
74 | 809 | Ritter Julie | 1994 | IKAST | 9468AB | 25 m | 35.63 | |
75 | 974 | Hald Julie D. | 1996 | VILDBJERG | 25 m | 35.70 | ||
76 | 577 | Oredsson Astrid Fly | 1998 | AGF | 9818AM | 25 m | 35.73 | |
77 | 692 | Jørgensen Nina | 1996 | HEI | 9632AR | 25 m | 35.81 | |
78 | 829 | Woetmann Ana Cecilia | 1996 | IKAST | 25 m | 36.09 | ||
79 | 997 | Rydder Rasmine Birn | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9794AI | 25 m | 36.13 | |
80 | 1051 | Sigaard Pernille | 1994 | AARS | 9484AR | 25 m | 36.20 | |
81 | 628 | Madsen Pernille Sundstrup | 1996 | DURUP | 9602AQ | 25 m | 36.30 | |
82 | 982 | Møller Sofie | 1997 | VILDBJERG | 9758AE | 25 m | 36.48 | |
83 | 642 | Bredegaard Anne | 1995 | GRINDSTED | 25 m | 36.54 | ||
84 | 808 | Riddersholm Camilla | 1997 | IKAST | 9776AQ | 25 m | 36.76 | |
85 | 994 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9646AN | 25 m | 36.77 | |
86 | 574 | Kjærsgaard Johanne Sofie | 1998 | AGF | 9848AL | 25 m | 37.03 | |
87 | 610 | Frandsen Maria Fuglsang | 1997 | BRÆDSTRUP | 9716AW | 25 m | 37.09 | |
88 | 1036 | Sørensen Mathilde | 1996 | KORAL | 9602AY | 25 m | 37.23 | |
89 | 1034 | Pedersen Irene K | 1995 | KORAL | 9566AX | 25 m | 37.27 | |
90 | 877 | Torp Sofie Boel | 1997 | SKIVE | 9704AK | 25 m | 37.30 | |
91 | 938 | Beck Caroline | 1998 | VIBORG | 9868AO | 25 m | 37.45 | |
92 | 735 | Iversen Thea Rud | 1997 | HOLSTEBRO | 25 m | 37.52 | ||
93 | 946 | Ibsen Nina | 1995 | VIBORG | 9558AX | 25 m | 37.61 | |
94 | 693 | Klitnæs Emma | 1996 | HEI | 9612AR | 25 m | 37.64 | |
95 | 1186 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 37.76 | |
96 | 673 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 37.82 | |
97 | 674 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 37.82 | |
98 | 766 | Nielsen Ida Rosenlund | 1995 | IHF | 9542AQ | 25 m | 37.83 | |
99 | 815 | Tromborg Camilla | 1998 | IKAST | 9888AS | 25 m | 37.87 | |
100 | 629 | Nannerup Signe | 1997 | DURUP | 9732AU | 25 m | 38.24 | |
101 | 800 | Lauersen Tanja | 1997 | IKAST | 9714AW | 25 m | 38.26 | |
102 | 700 | Skovby Laura | 1997 | HEI | 9798AT | 25 m | 38.29 | |
103 | 1207 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 38.71 | |
104 | 818 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 9624AU | 25 m | 38.75 | |
105 | 791 | Brayd Lisa | 1997 | IKAST | 9782AN | 25 m | 38.79 | |
106 | 743 | Nicolaisen Gry | 1998 | HOLSTEBRO | 9852AI | 25 m | 38.80 | |
107 | 816 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 9634AR | 25 m | 38.86 | |
108 | 626 | Jensen Laura Glerup | 1998 | DURUP | 9854AV | 25 m | 38.86 | |
109 | 747 | Petersen Anne Hjortsøe | 1999 | HOLSTEBRO | 9966AH | 25 m | 39.24 | |
110 | 683 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 39.57 | |
111 | 790 | Andreasen Louise | 1995 | IKAST | 9502AU | 25 m | 39.84 | |
112 | 936 | Adolfsen Cecilie Forsberg | 1998 | VIBORG | 9856AI | 25 m | 40.03 | |
113 | 634 | Mølgård Anne | 1997 | DURUP | 25 m | 40.05 | ||
114 | 1190 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 40.36 | |
115 | 702 | Thusgaard Mathilde | 1996 | HEI | 9618AT | 25 m | 40.42 | |
116 | 1105 | Laursen Johanne | 1999 | HOLSTEBRO | 9918AH | 25 m | 40.47 | |
117 | 1097 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 40.63 | |
118 | 761 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 25 m | 40.64 | |
119 | 1069 | Jensen Nanna N. | 1995 | SNEDSTED | 25 m | 40.67 | ||
120 | 985 | Rasmussen Vicki Korsbæk | 1997 | VILDBJERG | 9772AH | 25 m | 40.67 | |
121 | 1000 | Andersen Emilie Sondrup | 1997 | AARS | 9776AR | 25 m | 40.87 | |
122 | 1073 | Kristensen Alberte D. | 1996 | SNEDSTED | 25 m | 41.02 | ||
123 | 874 | Hansen Michelle | 1998 | SKIVE | 25 m | 41.13 | ||
124 | 571 | Friis Julie Pavon | 1999 | AGF | 9978AL | 25 m | 41.26 | |
125 | 1001 | Hansen Kathrine Mark Vad | 1998 | AARS | 9874AP | 25 m | 41.67 | |
126 | 616 | Bajlum Malene | 1995 | DURUP | 9594AY | 25 m | 42.28 | |
127 | 575 | Mogensen Sigrid | 1997 | AGF | 9792AW | 25 m | 42.49 | |
128 | 666 | Jensen Camilla Puk | 1998 | HERNING | 9824AS | 25 m | 43.14 | |
129 | 676 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 43.56 | |
130 | 613 | Larsen Julie | 1999 | BRÆDSTRUP | 9932AK | 25 m | 43.85 | |
131 | 579 | Thostrup Sofie Bendix | 1997 | AGF | 9784AX | 25 m | 44.26 | |
132 | 721 | Bielefeldt Maren | 1999 | HOLSTEBRO | 9938AC | 25 m | 44.61 | |
133 | 844 | Jørgensen Maiken Samsø | 1996 | ODDER | 9694AU | 25 m | 44.64 | |
134 | 807 | Rasmussen Helena | 1998 | IKAST | 9832AT | 25 m | 44.76 | |
135 | 769 | Skadhede Josephine | 1999 | IHF | 9974AJ | 25 m | 44.78 | |
136 | 770 | Svejsø Caroline Høbjerg | 1999 | IHF | 9994AH | 25 m | 44.82 | |
137 | 1067 | Dissing Julie | 1997 | SNEDSTED | 25 m | 45.03 | ||
138 | 632 | Villesen Ida Bukh | 1997 | DURUP | 25 m | 45.06 | ||
139 | 662 | Clausen Mathilde | 1998 | HERNING | 25 m | 45.11 | ||
140 | 836 | Brammer Emilie | 1997 | ODDER | 9752AT | 25 m | 45.18 | |
141 | 752 | Therkelsen Rikke | 1997 | HOLSTEBRO | 9704AS | 25 m | 45.64 | |
142 | 664 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 45.82 | |
143 | 569 | Bjerrehuss Sofie Schriver | 1997 | AGF | 9752AY | 25 m | 45.89 | |
144 | 876 | Rasmussen Natalia | 1998 | SKIVE | 25 m | 46.19 | ||
145 | 1013 | Sørensen Kathrine Krøier | 1998 | AARS | 9842AP | 25 m | 46.26 | |
146 | 1005 | Kjærsgaard Cecilie | 1999 | AARS | 9908AN | 25 m | 46.80 | |
147 | 975 | Henriksen Astrid Bonde | 2001 | VILDBJERG | 25 m | 46.95 | ||
148 | 573 | Jensen Marie Juhl | 1996 | AGF | 9642AY | 25 m | 47.22 | |
149 | 656 | Bisgaard Cecilie | 1998 | HERNING | 9828AT | 25 m | 47.22 | |
150 | 1179 | Frederiksen Katja | 2000 | STRUER | 25 m | 48.26 | ||
151 | 617 | Solnæs Emily Behnk | 1997 | DURUP | 9726AU | 25 m | 48.80 | |
152 | 1070 | Jensen Thea Hove | 1996 | SNEDSTED | 25 m | 49.00 | ||
153 | 768 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 25 m | 49.02 | |
154 | 1068 | Holt Louise | 1994 | SNEDSTED | 25 m | 49.09 | ||
155 | 1204 | Snitgaard Matilde | 2000 | STRUER | 25 m | 49.13 | ||
156 | 681 | Ottosen Emma | 1999 | HERNING | 25 m | 49.23 | ||
157 | 1184 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 49.46 | |
158 | 971 | Andersen Freya R. | 2000 | VILDBJERG | 25 m | 50.25 | ||
159 | 609 | Frandsen Katja Simona | 1999 | BRÆDSTRUP | 25 m | 50.26 | ||
160 | 684 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 50.95 | |
161 | 1087 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 25 m | 51.41 | ||
162 | 1181 | Haaber Ida | 1997 | STRUER | 25 m | 53.42 | ||
163 | 794 | Hvolgaard Nikoline | 1998 | IKAST | 9856AT | 25 m | 54.29 | |
164 | 803 | Mejer Amalie | 1998 | IKAST | 25 m | 54.29 | ||
165 | 1076 | Søndergaard Signe | 1997 | SNEDSTED | 25 m | 55.00 | ||
166 | 655 | Bisgaard Astrid | 2001 | HERNING | 25 m | 55.32 | ||
167 | 797 | Johansen Mie | 1999 | IKAST | 9938AN | 25 m | 56.32 | |
168 | 618 | Solnæs Maria Behnk | 1998 | DURUP | 25 m | 58.63 | ||
169 | 1074 | Mardal Stine | 1997 | SNEDSTED | 25 m | 1:03.70 | ||
170 | 1072 | Knudsen Emma | 1997 | SNEDSTED | 25 m | 1:04.56 | ||
171 | 875 | Josefsen Emma | 1996 | SKIVE | 9632AW | 25 m | ||
172 | 1211 | Nissen Sara | 1999 | PINGVINEN | 9944AP | 25 m | ||
173 | 1203 | Rasmussen Lise | 1997 | STRUER | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 04 februar 2010 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:26 |
Løb 28, 50m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 583 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 25 m | 24.60 | |
2 | 1199 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 24.66 | |
3 | 1185 | Karlsen Jesper Dam | 1991 | STRUER | 9197AC | 25 m | 25.42 | |
4 | 1079 | Dahlgaard Kristian Lynge | 1994 | THISTED | 9359AK | 25 m | 26.13 | |
5 | 720 | Bielefeldt Frederik | 1991 | HOLSTEBRO | 9125AD | 25 m | 26.16 | |
6 | 1176 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 26.16 | |
7 | 805 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 26.22 | |
8 | 956 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 25 m | 26.27 | |
9 | 773 | Tramm Peter | 1992 | IHF | 9223AE | 25 m | 26.30 | |
10 | 885 | Madsen Tim | 1991 | NORD | 9115AB | 25 m | 26.42 | |
11 | 952 | Larsen Jacob Moos | 1993 | VIBORG | 9333AK | 25 m | 26.63 | |
12 | 1101 | Salomonsen Kristoffer | 1993 | THISTED | 9383AB | 25 m | 26.70 | |
13 | 1014 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 26.77 | |
14 | 1093 | Peschardt Daniel | 1993 | THISTED | 9311AL | 25 m | 26.93 | |
15 | 881 | Heide Nicholai | 1993 | NORD | 9313AK | 25 m | 27.16 | |
16 | 750 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 27.17 | |
17 | 1037 | Dyrehauge Kasper | 1989 | KORAL | 25 m | 27.21 | ||
18 | 806 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 27.28 | |
19 | 1039 | Jensen Mikkel | 1985 | KORAL | 25 m | 27.30 | ||
20 | 883 | Kühn Nikolaj | 1993 | NORD | 9343AK | 25 m | 27.48 | |
21 | 741 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 27.56 | |
22 | 793 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 27.57 | |
23 | 1085 | Knudsen Simon L. | 1996 | THISTED | 9615AE | 25 m | 27.60 | |
24 | 630 | Sørensen Nikolaj | 1990 | DURUP | 9019AE | 25 m | 27.61 | |
25 | 1038 | Sørensen Loui | 1990 | KORAL | 25 m | 27.75 | ||
26 | 756 | Birn-Rydder Jeppe | 1995 | IHF | 9501AH | 25 m | 27.79 | |
27 | 755 | Andersen Andreas Hvid | 1995 | IHF | 9563AH | 25 m | 27.81 | |
28 | 1092 | Pedersen Mikkel | 1994 | THISTED | 9419AO | 25 m | 27.91 | |
29 | 598 | Jensen Claus S. | 1990 | PINGVINEN | 9013AC | 25 m | 28.11 | |
30 | 596 | Findinge Mikkel | 1993 | PINGVINEN | 9317AE | 25 m | 28.11 | |
31 | 650 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 28.24 | |
32 | 1104 | Birkkjær Thomas | 1996 | NORD | 9629AG | 25 m | 28.26 | |
33 | 1088 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 28.36 | |
34 | 802 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 28.50 | |
35 | 753 | Thomsen Jacob Sloth | 1994 | HOLSTEBRO | 9461AA | 25 m | 28.56 | |
36 | 882 | Hermannsson Simon Strøm | 1994 | NORD | 9477AJ | 25 m | 28.61 | |
37 | 745 | Nielsen Jakob Glerup | 1996 | HOLSTEBRO | 9623AO | 25 m | 28.70 | |
38 | 950 | Kammer Lasse | 1995 | VIBORG | 9593AH | 25 m | 29.05 | |
39 | 993 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9585AJ | 25 m | 29.27 | |
40 | 837 | Dall Christian | 1995 | ODDER | 9511AK | 25 m | 29.28 | |
41 | 1006 | Kjærsgaard Dennis | 1991 | AARS | 9101AI | 25 m | 29.29 | |
42 | 1089 | Nielsen Mathias F. | 1995 | THISTED | 9521AR | 25 m | 29.34 | |
43 | 731 | Hubert Benjamin | 1992 | HOLSTEBRO | 9223AL | 25 m | 29.43 | |
44 | 744 | Nielsen Daniel Brusen | 1993 | HOLSTEBRO | 9387AK | 25 m | 29.47 | |
45 | 648 | Mortensen Jacob | 1994 | GRINDSTED | 9451AL | 25 m | 29.49 | |
46 | 839 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 29.94 | |
47 | 1011 | Nielsen Kim Møller | 1992 | AARS | 9217AA | 25 m | 29.94 | |
48 | 846 | Nørgaard Rasmus | 1995 | ODDER | 9533AI | 25 m | 29.96 | |
49 | 959 | Thostrup Nicolaj | 1995 | VIBORG | 9581AP | 25 m | 30.00 | |
50 | 643 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 30.13 | |
51 | 796 | Jespersen Jonas Friis | 1994 | IKAST | 9463AQ | 25 m | 30.43 | |
52 | 847 | Rothausen Rasmus | 1994 | ODDER | 9431AR | 25 m | 30.61 | |
53 | 981 | Lyng Mark | 1995 | VILDBJERG | 9557AO | 50 m | 30.70 | |
54 | 625 | Pedersen Rasmus Falk | 1995 | DURUP | 9553AM | 25 m | 30.82 | |
55 | 947 | Iversen Frederik Møller | 1994 | VIBORG | 9467AL | 25 m | 30.85 | |
56 | 1208 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 30.97 | |
57 | 1187 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 30.97 | |
58 | 1183 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 31.06 | |
59 | 840 | Jensen Thomas Søby | 1997 | ODDER | 9719AL | 25 m | 31.08 | |
60 | 601 | Timmermann-Hansen Patrick | 1987 | PINGVINEN | 8725AD | 25 m | 31.10 | |
61 | 937 | Adolfsen Jacob | 1996 | VIBORG | 9603AJ | 25 m | 31.17 | |
62 | 996 | Persson Emil Buur | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9535AH | 25 m | 31.50 | |
63 | 679 | Nielsen Daniel | 1997 | HERNING | 9799AM | 25 m | 31.56 | |
64 | 843 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 31.63 | |
65 | 775 | Tramm Jens Christian | 1996 | IHF | 25 m | 31.68 | ||
66 | 941 | Bendikas Láimutis | 1995 | VIBORG | 9559AL | 25 m | 31.70 | |
67 | 595 | Christensen Mads B. | 1992 | PINGVINEN | 9235AI | 25 m | 31.71 | |
68 | 631 | Villadsen Steffan | 1995 | DURUP | 9523AB | 25 m | 32.10 | |
69 | 1008 | Larsen Benjamin Beirholm | 1995 | AARS | 9533AQ | 25 m | 32.15 | |
70 | 774 | Westphael Thomas Bie | 1995 | IHF | 9595AH | 25 m | 32.28 | |
71 | 633 | Bjerrega Patrick Rolighed | 1992 | DURUP | 25 m | 32.29 | ||
72 | 738 | Kannahtas Sarangan | 1996 | HOLSTEBRO | 9681AE | 25 m | 32.49 | |
73 | 942 | Christensen Victor | 1996 | VIBORG | 9635AJ | 25 m | 32.63 | |
74 | 646 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 32.70 | |
75 | 647 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 32.73 | |
76 | 1091 | Pedersen Jacob | 1997 | THISTED | 9717AP | 25 m | 32.79 | |
77 | 845 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 25 m | 32.83 | |
78 | 651 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 32.87 | |
79 | 1043 | Frederiksen Martin | 1996 | KORAL | 9641AO | 25 m | 32.91 | |
80 | 663 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 33.00 | |
81 | 1206 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 33.11 | |
82 | 957 | Simonsen Emil A. | 1995 | VIBORG | 9517AQ | 25 m | 33.14 | |
83 | 701 | Sørensen Mathias | 1996 | HEI | 9615AK | 25 m | 33.16 | |
84 | 838 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 33.28 | |
85 | 1003 | Jensen Alexander | 1995 | AARS | 9563AQ | 25 m | 33.29 | |
86 | 1083 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 33.38 | |
87 | 568 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 33.39 | |
88 | 949 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 25 m | 33.42 | |
89 | 939 | Beck Christoffer | 1996 | VIBORG | 9613AL | 25 m | 33.43 | |
90 | 697 | Nielsen Mikkel | 1996 | HEI | 9699AM | 25 m | 33.49 | |
91 | 992 | Christensen Johan | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9695AF | 25 m | 33.50 | |
92 | 652 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | 33.64 | |
93 | 678 | Mortensen Michael F. | 1994 | HERNING | 9495AP | 25 m | 33.87 | |
94 | 1061 | Strand Mikkel | 1997 | NEPTUN | 9751AD | 25 m | 34.03 | |
95 | 1064 | Sørensen Jonas | 1995 | NEPTUN | 9505AR | 25 m | 34.14 | |
96 | 1002 | Harbak Jonathan | 1995 | AARS | 9523AK | 25 m | 34.26 | |
97 | 725 | Christiansen Viktor | 1995 | HOLSTEBRO | 9541AH | 25 m | 34.59 | |
98 | 696 | Kross Kasper | 1997 | HEI | 9711AI | 25 m | 34.59 | |
99 | 572 | Gadegaard Isak | 1996 | AGF | 9639AH | 25 m | 34.60 | |
100 | 1015 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 34.62 | |
101 | 1010 | Nielsen Finn Møller | 1994 | AARS | 9417AL | 25 m | 35.00 | |
102 | 1077 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 35.06 | |
103 | 795 | Illankumaran Vishnu | 1995 | IKAST | 25 m | 35.11 | ||
104 | 653 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | 35.34 | |
105 | 608 | Carlsen Steffen | 1996 | BRÆDSTRUP | 25 m | 35.53 | ||
106 | 960 | Højgaard Patrick | 1996 | VIDEBÆK | 25 m | 35.70 | ||
107 | 1098 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 35.79 | |
108 | 1084 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 35.89 | |
109 | 1042 | Jensen Simon Bylling | 1996 | KORAL | 9689AP | 25 m | 36.12 | |
110 | 1041 | Olesen Jess | 1995 | KORAL | 9525AR | 25 m | 36.23 | |
111 | 1200 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 36.38 | |
112 | 1055 | Færch Philip | 1996 | NEPTUN | 9653AF | 25 m | 36.52 | |
113 | 977 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 25 m | 36.66 | ||
114 | 1056 | Henriksen Niclas | 1997 | NEPTUN | 9791AH | 25 m | 36.76 | |
115 | 962 | Zacho Nicholas | 1994 | VIDEBÆK | 25 m | 36.80 | ||
116 | 1044 | Christensen Lars | 1996 | KORAL | 9661AO | 25 m | 36.83 | |
117 | 703 | Vestergaard Casper | 1997 | HEI | 9787AH | 25 m | 36.99 | |
118 | 1197 | Nygaard Mathias Vilsgaard | 1997 | STRUER | 25 m | 37.07 | ||
119 | 732 | Hvidberg Simon | 1996 | HOLSTEBRO | 9643AO | 25 m | 37.25 | |
120 | 817 | Zûlau Jonnie | 1997 | IKAST | 25 m | 37.69 | ||
121 | 978 | Høgild Mikkel B. | 1998 | VILDBJERG | 9855AI | 25 m | 37.73 | |
122 | 980 | Jeppesen Simon Bak | 1997 | VILDBJERG | 25 m | 38.13 | ||
123 | 578 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 38.26 | |
124 | 798 | Kristensen Bastian | 1997 | IKAST | 9783AL | 25 m | 38.33 | |
125 | 1188 | Larsen Alexander Bach | 1998 | STRUER | 9801AE | 25 m | 38.79 | |
126 | 1177 | Derasakayam Anekkash | 1997 | STRUER | 9739AE | 25 m | 38.89 | |
127 | 686 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 39.08 | |
128 | 976 | Henriksen Laurits B. | 1998 | VILDBJERG | 25 m | 39.31 | ||
129 | 1009 | Lerche Magnus | 1999 | AARS | 9941AG | 25 m | 39.71 | |
130 | 961 | Sangill Dennis | 1995 | VIDEBÆK | 25 m | 39.89 | ||
131 | 1007 | Kristensen Kristoffer | 1996 | AARS | 9669AN | 25 m | 39.99 | |
132 | 1086 | Ljungberg Mikkel Emil | 1996 | THISTED | 9649AN | 25 m | 40.18 | |
133 | 699 | Rock Thomas | 1997 | HEI | 9799AJ | 50 m | 40.61 | |
134 | 724 | Carlsen Christian | 1999 | HOLSTEBRO | 9909AF | 25 m | 40.83 | |
135 | 944 | Grønberg Mads | 1997 | VIBORG | 25 m | 41.94 | ||
136 | 1045 | Antonsen Christian | 1996 | KORAL | 9605AQ | 25 m | 42.08 | |
137 | 661 | Christensen Daniel | 1997 | HERNING | 9779AL | 25 m | 42.65 | |
138 | 1040 | Lund Michael | 1994 | KORAL | 9433AR | 25 m | 42.70 | |
139 | 607 | Buhl Asbjørn | 1997 | BRÆDSTRUP | 9729AO | 25 m | 43.65 | |
140 | 948 | Jespersen Martin S | 1997 | VIBORG | 25 m | 43.98 | ||
141 | 627 | Gravesen William | 1996 | DURUP | 25 m | 44.53 | ||
142 | 757 | Bjerre Severin | 1998 | IHF | 9825AJ | 25 m | 44.72 | |
143 | 677 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 25 m | 44.73 | ||
144 | 799 | Kristensen Bjørn | 1999 | IKAST | 25 m | 46.06 | ||
145 | 804 | Nielsen Macus Buus | 2000 | IKAST | 0015AC | 25 m | 46.11 | |
146 | 687 | Grarup Jens | 1999 | HERNING | 25 m | 46.41 | ||
147 | 612 | Jensen Rasmus D. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9897AN | 25 m | 47.59 | |
148 | 611 | Hansen Jacob L. | 1998 | BRÆDSTRUP | 25 m | 47.88 | ||
149 | 1078 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 25 m | 48.34 | ||
150 | 853 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 25 m | 48.45 | ||
151 | 1016 | Olsen Sebastian | 1999 | HERNING | 25 m | 48.53 | ||
152 | 979 | Jensen Mikkel Filip | 1997 | VILDBJERG | 25 m | 49.01 | ||
153 | 680 | Niese Simon | 1998 | HERNING | 9841AO | 25 m | 49.20 | |
154 | 810 | Sander Jonas | 1999 | IKAST | 9921AC | 25 m | 50.31 | |
155 | 986 | Tiedemann Mathias | 1996 | VILDBJERG | 9673AF | 25 m | 51.00 | |
156 | 842 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 51.26 | |
157 | 813 | Skovsbøll Lasse | 2000 | IKAST | 25 m | 51.36 | ||
158 | 614 | Møldrup Christoffer | 1998 | BRÆDSTRUP | 9853AL | 25 m | 51.52 | |
159 | 675 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 25 m | 51.82 | ||
160 | 1174 | Andersen Jonas | 1999 | STRUER | 25 m | 56.36 | ||
161 | 1180 | Glerup Felix | 1999 | STRUER | 25 m | 56.71 | ||
162 | 1075 | Pedersen Simon | 1994 | SNEDSTED | 25 m | 58.07 | ||
163 | 698 | Poulsen Thomas N | 1999 | HEI | 9921AI | 25 m | 58.99 | |
164 | 1175 | Bott Alexander | 2000 | STRUER | 25 m | 1:14.65 | ||
165 | 1189 | Larsen William Bach | 2001 | STRUER | 25 m | |||
166 | 739 | Kjærgaard Nicklas | 1997 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
167 | 690 | Bundgaard Sigurd Uldbjerg | 1998 | HEI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 04 februar 2010 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:26 |
Løb 29, 4x50m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1080 | Thisted Housewifes 1 | 0 | THISTED | 25 m | 2:00.00 | ||
2 | 709 | Hsc Damer 5 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:00.00 | ||
3 | 581 | Lyseng Damer 2 | 1995 | LYSENG | 25 m | 2:02.16 | ||
4 | 710 | Hsc Damer 6 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:08.00 | ||
5 | 779 | Friske Rejer 4 | 1996 | IKAST | 25 m | 2:12.00 | ||
6 | 591 | Pingvin Piger 4 | 1993 | PINGVINEN | 25 m | 2:13.94 | ||
7 | 1081 | Thisted Housewifes 2 | 0 | THISTED | 25 m | 2:15.00 | ||
8 | 933 | Visk Piger 1 | 1996 | VIBORG | 25 m | 2:15.46 | ||
9 | 711 | Hsc Damer 7 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:16.00 | ||
10 | 895 | Århuspiger 4 | 1994 | ST AARHUS | 25 m | 2:18.48 | ||
11 | 893 | Århuspiger 2 | 1996 | ST AARHUS | 25 m | 2:18.51 | ||
12 | 965 | Brandts Lakajer 3 | 1995 | VILDBJERG | 25 m | 2:20.00 | ||
13 | 1167 | Struer Dream Team 4 | 0 | STRUER | 25 m | 2:23.80 | ||
14 | 833 | Odder Foxy Ladies 4 | 0 | ODDER | 25 m | 2:25.50 | ||
15 | 670 | Herning Killerwhales 2 | 0 | HERNING | 25 m | 2:30.00 | ||
16 | 712 | Hsc Damer 8 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:30.00 | ||
17 | 566 | Agf Piger 2 | 0 | AGF | 25 m | 2:31.19 | ||
18 | 968 | Brandts Lakajer 6 | 1997 | VILDBJERG | 25 m | 2:35.00 | ||
19 | 606 | Fars Tøser Bsk 4 | 2009 | BRÆDSTRUP | 25 m | 2:35.38 | ||
20 | 1165 | Struer Damer 2 | 0 | STRUER | 25 m | 2:39.11 | ||
21 | 672 | Herning Killerwhales 4 | 0 | HERNING | 25 m | 2:40.00 | ||
22 | 785 | Labre Laks 10 | 0 | IKAST | 25 m | 2:47.02 | ||
23 | 824 | Labre Laks 10 | 0 | IKAST | 25 m | 2:47.02 | ||
24 | 787 | Snilde Sild 12 | 0 | IKAST | 25 m | 2:47.03 | ||
25 | 826 | Snilde Sild 12 | 0 | IKAST | 25 m | 2:47.03 | ||
26 | 783 | Hurtige Søheste 8 | 0 | IKAST | 25 m | 2:47.04 | ||
27 | 897 | Århuspiger 6 | 1996 | ST AARHUS | 25 m | 2:49.70 | ||
28 | 567 | Agf Piger 3 | 0 | AGF | 25 m | 2:59.86 | ||
29 | 658 | Herning C2 2 | 0 | HERNING | 25 m | 3:00.00 | ||
30 | 934 | Visk Piger 2 | 0 | VIBORG | 25 m | |||
31 | 1048 | Koral Piger L29 | 0 | KORAL | 25 m | |||
32 | 622 | Holdkap Durup Piger 2 | 0 | DURUP | 25 m | |||
33 | 624 | Holdkap Durup Piger 4 | 0 | DURUP | 25 m | |||
34 | 640 | Grindsted Piger 6 | 1995 | GRINDSTED | 25 m | |||
35 | 705 | Hsc Damer 10 | 1995 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
36 | 990 | Århus 1900 Piger 2 | 0 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
37 | 1172 | Struer Mix 9 | 0 | STRUER | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 04 februar 2010 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:26 |
Løb 30, 4x50m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1173 | Team Reurts Returns 10 | 0 | STRUER | 25 m | 1:45.00 | ||
2 | 1094 | Thisted Pirates 1 | 0 | THISTED | 25 m | 1:48.00 | ||
3 | 717 | Hsc Herre 4 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:52.00 | ||
4 | 589 | Pingvin Drenge 2 | 1987 | PINGVINEN | 25 m | 1:55.22 | ||
5 | 718 | Hsc Herre 5 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:58.00 | ||
6 | 1095 | Thisted Pirates 2 | 0 | THISTED | 25 m | 2:00.00 | ||
7 | 889 | Århusdrenge 4 | 1995 | ST AARHUS | 25 m | 2:01.09 | ||
8 | 850 | Odder Bulldogs 2 | 1996 | ODDER | 25 m | 2:03.50 | ||
9 | 831 | Odder Bulldogs 2 | 1996 | ODDER | 25 m | 2:03.50 | ||
10 | 781 | Hajerne 6 | 1996 | IKAST | 25 m | 2:09.00 | ||
11 | 822 | Hajerne 6 | 1996 | IKAST | 25 m | 2:09.00 | ||
12 | 929 | Visk Drenge 2 | 1996 | VIBORG | 25 m | 2:09.19 | ||
13 | 835 | Odder Underdogs 6 | 1996 | ODDER | 25 m | 2:10.50 | ||
14 | 852 | Odder Underdogs 6 | 1996 | ODDER | 25 m | 2:10.50 | ||
15 | 1171 | Struer Herrer 8 | 0 | STRUER | 25 m | 2:12.13 | ||
16 | 668 | Herning Killerwhales 6 | 0 | HERNING | 25 m | 2:15.00 | ||
17 | 1096 | Thisted Pirates 3 | 0 | THISTED | 25 m | 2:15.00 | ||
18 | 966 | Brandts Lakajer 4 | 1995 | VILDBJERG | 25 m | 2:20.00 | ||
19 | 887 | Århusdrenge 2 | 1995 | ST AARHUS | 50 m | 2:22.12 | ||
20 | 564 | Agf Drenge 2 | 0 | AGF | 25 m | 2:25.98 | ||
21 | 820 | Delfinerne 2 | 1996 | IKAST | 25 m | 2:28.00 | ||
22 | 777 | Delfinerne 2 | 1996 | IKAST | 25 m | 2:28.00 | ||
23 | 659 | Herning C2 3 | 0 | HERNING | 25 m | 2:30.00 | ||
24 | 932 | Visk Drenge 5 | 0 | VIBORG | 25 m | 2:30.23 | ||
25 | 789 | Søløverne 14 | 1996 | IKAST | 25 m | 2:45.00 | ||
26 | 828 | Søløverne 14 | 1996 | IKAST | 25 m | 2:45.00 | ||
27 | 970 | Brandts Lakajer 8 | 1998 | VILDBJERG | 25 m | 2:50.00 | ||
28 | 604 | Fars Knægte Bsk 2 | 2009 | BRÆDSTRUP | 25 m | 2:50.32 | ||
29 | 1168 | Struer Dream Team 5 | 0 | STRUER | 25 m | |||
30 | 988 | Århus 1900 Drenge 2 | 0 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
31 | 1049 | Koral Drenge L30 | 0 | KORAL | 25 m | |||
32 | 1050 | Koral Drenge 2 L30 | 0 | KORAL | 25 m | |||
33 | 891 | Århusdrenge 6 | 1994 | ST AARHUS | 25 m | |||
34 | 719 | Hsc Herre 6 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
35 | 878 | Nordmænd 1 | 0 | NORD | 25 m | |||
36 | 879 | Nordmænd 2 | 0 | NORD | 25 m | |||
37 | 636 | Grindsted Drenge 2 | 1996 | GRINDSTED | 25 m | |||
38 | 638 | Grindsted Herrer 4 | 1991 | GRINDSTED | 25 m | |||
39 | 671 | Herning Killerwhales 3 | 0 | HERNING | 25 m | |||
40 | 620 | Holdkap Durup Drenge 2 | 0 | DURUP | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 04 februar 2010 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:26 |