Startliste for Nytårsstævne
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 3
|
Stævne navn |
Nytårsstævne |
|
Udskriftsdato |
05 januar 2019 |
|
|
Stævne by |
Ringe |
|
Udskriftstidspunkt |
12:20 |
|
|
Arrangør |
Ringe Svømme-Klub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
05 januar 2019 |
|
|
|
|
Løb 3, 50m Frisvømning Damer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
64 |
2 |
Ida Gellert Junge |
2007 |
|
SVENDBORG |
A |
25m |
|
37 |
3 |
Tilde L. Andreasen |
2009 |
|
NYBORG |
A |
25m |
|
51 |
4 |
Karoline-Valborg Nissen |
2010 |
|
NYBORG |
A |
25m |
|
45 |
5 |
Ella Krogshede |
2009 |
|
NYBORG |
A |
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
131 |
1 |
Monica Munkbjerg |
2006 |
0606AX |
FREM |
C |
25m |
|
18 |
2 |
Josefine Knudsen |
2009 |
|
H2Odense |
A |
25m |
|
46 |
3 |
Ellen Gramstrup Madsen |
2010 |
1098AB |
NYBORG |
A |
25m |
1:00.88 |
40 |
4 |
Alberte Hummelhoff |
2010 |
1002AC |
NYBORG |
A |
25m |
1:16.31 |
44 |
5 |
Freja Kjellerup |
2010 |
|
NYBORG |
A |
25m |
|
47 |
6 |
Ida Friis Mikkelsen |
2010 |
|
NYBORG |
A |
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
141 |
1 |
Luna Tanggaard |
2006 |
0602AX |
FREM |
A |
25m |
54.36 |
17 |
2 |
Emily Knudsen |
2006 |
0668AW |
H2Odense |
A |
25m |
52.91 |
153 |
3 |
Julie Dyrelund Rasmussen |
2010 |
1008AE |
RINGE |
A |
25m |
50.58 |
12 |
4 |
Luna Gilling |
2008 |
0836AL |
H2Odense |
B |
25m |
51.59 |
129 |
5 |
Trine Larsen |
2009 |
0954AF |
FREM |
A |
25m |
53.66 |
29 |
6 |
Sarah Tranekjer |
2008 |
0898AP |
H2Odense |
A |
25m |
1:00.88 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
155 |
1 |
Sofie Trolle Larsen |
2009 |
0914AI |
RINGE |
A |
25m |
48.75 |
11 |
2 |
Rebekka Elholm |
2009 |
0916AI |
H2Odense |
B |
25m |
44.53 |
154 |
3 |
Ella Broby Henriksen |
2009 |
0946AB |
RINGE |
A |
25m |
44.10 |
122 |
4 |
Lisa Bergmann Jensen |
2007 |
0746AP |
FREM |
A |
25m |
44.13 |
112 |
5 |
Maya K. Alstrup-Lopez |
2007 |
0702AQ |
FREM |
B |
25m |
44.87 |
126 |
6 |
Elvira Køstner Kristensen |
2008 |
0838AF |
FREM |
A |
25m |
49.23 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
8 |
1 |
Matilde A. B. Buch |
2008 |
0834AH |
H2Odense |
B |
25m |
41.61 |
171 |
2 |
Sofie Bak |
2008 |
0856AG |
RINGE |
C |
25m |
38.12 |
139 |
3 |
Sava Mathilde Simonsen |
2008 |
0886AH |
FREM |
C |
25m |
36.91 |
27 |
4 |
Dagmar Stahl |
2007 |
0738AK |
H2Odense |
C |
25m |
37.06 |
162 |
5 |
Freja Zaugg Rasmussen |
2008 |
0834AO |
RINGE |
B |
25m |
40.96 |
49 |
6 |
Nanna Steen Mühring |
2009 |
0928AA |
NYBORG |
B |
25m |
42.75 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
05 januar 2019 |
Licens til Ringe Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
12:20 |
|