Program för Kommunmästerskap 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Heatlista Gren 4
|
Tävling |
Kommunmästerskap 2018 |
|
Utskriftsdatum |
09 december 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Skellefteå |
|
Utskriftstid |
17:57 |
|
|
Arrangör |
Skelleftesim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
09 december 2018 |
|
|
|
|
Gren 4, 50m Ryggsim Herrar |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
3 |
Magnus Lindström |
2004 |
AA4104 |
LULEÅ SS |
|
25m |
|
61 |
4 |
Vilgot Sundquist |
2008 |
|
BYSKE FF |
|
25m |
|
43 |
5 |
Robin Andersson |
2003 |
AP5503 |
UMEÅ SS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
2 |
Lukas Eklund |
2005 |
|
BURTRÄSK |
|
25m |
|
15 |
3 |
Hugo Westermark |
2004 |
AD0304 |
BURTRÄSK |
|
25m |
49.01 |
16 |
4 |
William Granberg |
2005 |
AB7305 |
BURTRÄSK |
|
25m |
47.55 |
40 |
5 |
Jack Nyroos |
2008 |
AB7308 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
48.95 |
49 |
6 |
Malte Magnusson |
2008 |
AC2108 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
51.09 |
60 |
7 |
Anton Nyström |
2001 |
|
BYSKE FF |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
35 |
1 |
Björn Risberg |
2004 |
AN0704 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
42.32 |
26 |
2 |
Olle Ferm |
2002 |
AD8102 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
37.88 |
28 |
3 |
Emil Ulander |
2003 |
AE2303 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
35.44 |
29 |
4 |
Robin Ulander |
2001 |
AN7901 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
29.92 |
32 |
5 |
Marcus Lundmark |
2002 |
AN7302 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
35.18 |
14 |
6 |
Karl-Axel Waller |
2003 |
AI7503 |
BURTRÄSK |
|
25m |
35.67 |
27 |
7 |
William Lundmark |
2004 |
AA7704 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
38.99 |
48 |
8 |
Philip Sandström |
2006 |
AJ4306 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
46.25 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
09 december 2018 |
Licensierad till: Skellefteå Simklubb |
Utskriftstid |
17:57 |
|