2019-09-16   18:38:56
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma TONTTU-UINNIT

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 1
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Tonttu-Uinnit    Tulostuspäivämäärä  15 joulukuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Helsinki    Tulostusaika  10:57   
  Järjestäjä  HTU Stadi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  15 joulukuu 2018         
 
 
 
Laji 1, 25m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (7) 
Erä 1 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Zoia Senko  2010  10A161  SD    25m     
Lotta Rutanen  1974  74A049  HSS    25m     
Lumi Lintula  2008  08A511  HU    25m     
Minea Hildén  2007  07A776  ORCA    25m     
Elina Alhonen  2006  06A857  Gladius    25m     
               

 
Erä 2 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sara Lehtolainen  1996  96B072  Gladius    25m     
Pinja Suominen  2006  06A141  Gladius    25m     
Nea-Amanda Heinola  2000  00A310  NumKis    25m     
Iida Keskinarkaus  2005  05B159  HTU    25m     
Ellen Kivistö  2005  05B196  Gladius    25m     
Oona Söderlund  2007  07A618  AQUILA    25m     

 
Erä 3 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Isla Kalteinen  2006  06B045  Gladius    25m     
Bea Ahtosalo  2010  10A028  HTU    25m     
Olivia Pesonen  2008  08A757  HTU    25m     
Nessa Järvinen  2004  04A159  AQUILA    25m     
Sofia Alhonen  2007  07A822  Gladius    25m     
Anni Kahlos  2008  08A595  Gladius    25m     

 
Erä 4 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Fan Wu  2009  09A177  HTU    25m  23.04  23.04 
Kristiin Kangur  2008    ORCA SC    25m  21.87  21.87 
Janika Hinkkanen  2005  05A832  Gladius    25m  20.35  20.35 
Liine Raantse  2008  08A344  Gladius    25m  20.69  20.69 
Helmi Tynkkynen  2007  07A694  HTU    25m  22.01  22.01 
Alisa Naskal  2009  09A446  SD    25m     

 
Erä 5 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nina You Wu  2007  07A681  HTU    25m  19.89  19.89 
Aleksandra Kurs  2008    ORCA SC    25m  19.00  19.00 
Ella Haavisto  2007  07A573  Gladius    25m  18.52  18.52 
Waula Taimela  2005  05A350  Gladius    25m  18.57  18.57 
Grete Uurike  2008    ORCA SC    25m  19.22  19.22 
Emma Ilves  2008    RAM    25m  20.11  20.11 

 
Erä 6 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anna Preden  2006    RAM    25m  18.22  18.22 
Eliise Loit  2007    ORCA SC    25m  17.50  17.50 
Ria Rahkonen  2005  05A495  HTU    25m  16.75  16.75 
Helmi Koikkalainen  2006  06A340  HTU    25m  17.00  17.00 
Sara Pöllänen  2004  04A570  HTU    25m  17.94  17.94 
Marta Leo  2007    ORCA SC    25m  18.42  18.42 

 
Erä 7 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Veera Kopponen  2005  05A226  HTU    25m  15.67  15.67 
Miia Kesa  2005    ORCA SC    25m  15.02  15.02 
Jenni Rantanen  2001  01A324  HTU    25m  13.07  13.07 
Julia Kekkonen  2000  00A088  HTU    25m  13.20  13.20 
Jennifer Sallinen  2003  03B303  HTU    25m  15.34  15.34 
Eevi Hirsi  2007  07A102  HTU    25m  16.17  16.17 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  15 joulukuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:57 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner