Startliste for Sigma Cup - Birkerød
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Indledende fredag
Seedede heat Løb 13
|
Stævne navn |
Sigma Cup - Birkerød |
|
Udskriftsdato |
29 november 2018 |
|
|
Stævne by |
Birkerød |
|
Udskriftstidspunkt |
21:55 |
|
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
30 november 2018 |
|
|
|
|
Løb 13, 50m Brystsvømning Damer |
Indledende (6) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
123 |
1 |
Laura Møller Sørensen |
2004 |
0466AI |
LYNGBY |
|
25m |
51.63 |
294 |
2 |
Isabella Victoria Nimb |
2004 |
0428AK |
BIRKERØD |
|
25m |
42.26 |
279 |
3 |
Cassandra G. Nygaard |
2003 |
0398AD |
ALLERØD |
|
25m |
40.23 |
281 |
4 |
Caroline Buhl Schrøder |
2003 |
0314AB |
ALLERØD |
|
50m |
40.88 |
118 |
5 |
SIF Søgaard Fester |
2003 |
0398AM |
LYNGBY |
|
25m |
43.32 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
150 |
1 |
Olivia Mammen |
2003 |
0374AB |
TRITON B |
|
50m |
39.68 |
50 |
2 |
Amalie Kolstrup-Timm |
2003 |
0314AK |
HELSINGØR |
|
25m |
38.92 |
105 |
3 |
Marie Juul-Olsen |
2004 |
0426AW |
LYNGBY |
|
25m |
38.01 |
286 |
4 |
Katrine Bonefeld |
2004 |
0456AA |
BIRKERØD |
|
50m |
38.86 |
288 |
5 |
Kajsa G. Christensen |
2004 |
0484AA |
BIRKERØD |
|
25m |
39.13 |
134 |
6 |
Mikala Ravn Borch |
2003 |
0348AR |
TRITON B |
|
25m |
39.76 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
274 |
1 |
Therese Sand Frederiksen |
2003 |
0374AT |
ALLERØD |
|
25m |
37.63 |
293 |
2 |
Maria Lund |
2003 |
0334AH |
BIRKERØD |
|
25m |
36.85 |
103 |
3 |
Isabella Ravn Jensen |
2004 |
0404AM |
LYNGBY |
|
25m |
36.43 |
129 |
4 |
Kamille Auerbach-Lind |
2001 |
0112AL |
TRITON B |
|
50m |
36.58 |
260 |
5 |
Freja Møller |
2004 |
0442AF |
SLANGERUP |
|
25m |
37.58 |
282 |
6 |
Julie Stampe |
2002 |
0276AB |
ALLERØD |
|
25m |
37.79 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
140 |
1 |
Ida-Marie Frydenlund |
2003 |
0304AP |
TRITON B |
|
25m |
35.14 |
148 |
2 |
Josephine G. Lauridsen |
2001 |
0168AD |
TRITON B |
|
50m |
33.98 |
7 |
3 |
Amalie H. Falck-Schmith |
1989 |
8924AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
32.73 |
48 |
4 |
Joline Höstman |
1988 |
8814AE |
HELSINGØR |
|
25m |
32.89 |
243 |
5 |
Pernille Elm Jensen |
2003 |
0302AI |
JYLLINGE |
|
50m |
34.31 |
15 |
6 |
Hannah Höesch |
2003 |
0336AM |
HOVEDSTAD |
|
25m |
36.29 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
151 |
1 |
Emilie Nyegaard |
2001 |
0188AF |
TRITON B |
|
50m |
35.12 |
259 |
2 |
Mathilda Hyldal Jung |
2004 |
0414AM |
SLANGERUP |
|
25m |
33.87 |
11 |
3 |
Mathilde Hager |
2001 |
0154AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
31.60 |
280 |
4 |
Julie K Rose |
2003 |
0324AL |
ALLERØD |
|
25m |
32.88 |
90 |
5 |
Nikoline Biltoft-Jensen |
2001 |
0166AM |
LYNGBY |
|
25m |
34.10 |
255 |
6 |
Lærke Schelde-Mollerup |
2003 |
0358AB |
LAKSEN |
|
25m |
36.15 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
153 |
1 |
Liva Palmund |
2002 |
0246AA |
TRITON B |
|
25m |
34.73 |
9 |
2 |
Maria Grandt |
1998 |
9806AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
33.00 |
32 |
3 |
Anna Wermuth |
1996 |
9658AM |
HOVEDSTAD |
|
25m |
31.43 |
91 |
4 |
Emma Bjørnholdt |
2000 |
0034AM |
LYNGBY |
|
25m |
32.75 |
139 |
5 |
Frederikke Echardt |
2002 |
0274AG |
TRITON B |
|
25m |
34.05 |
113 |
6 |
Anna Myhre Rottensten |
2003 |
0326AW |
LYNGBY |
|
25m |
35.69 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
29 november 2018 |
Licens til Sigma SwimBirkerød |
Udskriftstidspunkt |
21:55 |
|