Program for Sigma Cup - Birkerød
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Løb 9, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 9 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 4:44.98 | |
2 | 17 | Krog Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0224AU | 25 m | 4:59.12 | |
3 | 31 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 25 m | 5:00.01 | |
4 | 24 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 5:01.10 | |
5 | 8 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 5:03.48 | |
6 | 33 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 5:03.76 | |
7 | 142 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 25 m | 5:11.49 | |
8 | 5 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 5:16.80 | |
9 | 15 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 5:20.56 | |
10 | 255 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | LAKSEN | 0358AB | 25 m | 5:22.86 | |
11 | 166 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | TRITON B | 0476AA | 50 m | 5:24.36 | |
12 | 259 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 5:24.79 | |
13 | 245 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 50 m | 5:24.89 | |
14 | 20 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 5:28.38 | |
15 | 243 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 25 m | 5:32.83 | |
16 | 102 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 5:40.68 | |
17 | 64 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 5:43.18 | |
18 | 244 | Henriksen Christine | 2003 | JYLLINGE | 0376AM | 50 m | 5:43.72 | |
19 | 225 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 5:44.70 | |
20 | 260 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 5:45.95 | |
21 | 258 | Olsen Luna Emilie | 2003 | SLANGERUP | 0312AC | 25 m | 5:50.19 | |
22 | 204 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 50 m | 5:53.73 | |
23 | 103 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 6:05.28 | |
24 | 108 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 6:10.92 | |
25 | 85 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 6:22.89 | |
26 | 249 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 50 m | 6:49.34 | |
27 | 262 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | ||
28 | 265 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:57 |