2021-01-19   04:23:13
Vńlj tńvling:

Vńlj sprňk:
Swedish English Denmark Finland

Program f÷r Kvantumcup 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tńvlingspass.

Tńvlingspass 1

3_S
Gren 3, 50m Br÷stsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  F÷dd  F÷rening  Licens  Bassńng  Anmtid  Status 









 
138  Niemi Sini  1997  TorUS  93A901  25 m  35.56   
39  Lindqvist Klara  2005  LULE┼ SS  AD1605  25 m  36.00   
47  Arnesen Randi  2005  LULE┼ SS  AW8405  25 m  36.25   
142  Palo Eveliina  1999  KemUS    25 m  36.42   
111  L÷vgren Astrid  2002  SKELLEFTE┼  AH1202  25 m  37.58   
148  Torvikoski Miina  2006  KemUS    25 m  38.45   
Olsson Agnes  2004  BURE┼ SS  AA8204  25 m  38.79   
141  Vakkuri Elisa  2002  KemUS    25 m  38.85   
44  Rasmuson Petra  2005  LULE┼ SS  AS0405  25 m  39.16   
10  Wenden Wilma  2002  BURE┼ SS  BB7402  25 m  39.86   
11  151  Tavi Armi  2007  KemUS    25 m  41.43   
12  81  Nilsson Heidi  2005  PITE┼ SIM  AC9805  25 m  41.82   
13  Andersson Petra  2001  BURE┼ SS  AU9201  25 m  42.52   
14  133  Niska Victoria  2005  HAPARANDA  AW5605  25 m  42.86   
15  118  Lundstr÷m Elma  2006  SKELLEFTE┼  AM8606  25 m  43.00   
16  145  Tiensuu Minttu  2005  KemUS    25 m  43.40   
17  54  Edin Mirjam  2006  LULE┼ SS  BG7806  25 m  43.56   
18  117  Westerlund Selma  2004  SKELLEFTE┼  BD5404  25 m  44.81   
19  Hallberg Moa  2004  BURE┼ SS  BZ6204  25 m  45.06   
20  Lindgren ┼sen Emelie  2000  BURTR─SK  AT1400  25 m  45.33   
21  99  Mannberg Ida  2007  PITE┼ SIM  BA2607  25 m  45.47   
22  57  Eriksson Thyra  2005  LULE┼ SS  BP6605  25 m  46.12   
23  150  Palo Emmi  2003  KemUS    25 m  46.17   
24  50  Kreku Moa  2004  LULE┼ SS  BS1604  25 m  46.28   
25  149  Lipponen Oona  2006  KemUS    25 m  46.86   
26  24  Hovila Alize  2005  KALIX SS  BP8605  25 m  47.28   
27  82  Marklund Alma  2006  PITE┼ SIM  AD6206  25 m  47.40   
28  85  Skogslind Dahlia  2006  PITE┼ SIM  AD0406  25 m  47.81   
29  56  ┼str÷m Klara  2006  LULE┼ SS  BH2606  25 m  47.84   
30  71  Birk Elina  2004  LULE┼ SS  CA9404  25 m  48.10   
31  83  Marklund Ella  2006  PITE┼ SIM  AD9206  25 m  48.21   
32  125  Larsson Linnea  2006  SKELLEFTE┼  BK5406  25 m  48.58   
33  40  Nordholm Tilde  2004  LULE┼ SS  AK4404  25 m  48.64   
34  144  Nńsi Saana  2004  KemUS    25 m  49.45   
35  95  Marklund Lilly  2008  PITE┼ SIM  AJ3408  25 m  49.61   
36  120  Westerlund Stina  2007  SKELLEFTE┼  AH7807  25 m  50.80   
37  74  Sahlin Alva  2005  LULE┼ SS  BW4805  25 m  50.96   
38  131  B÷ttcher ┼str÷m Ebba  2007  BODEN  AU4807  25 m  51.47   
39  42  Lindahl Amanda  2006  LULE┼ SS  AC0606  25 m  51.64   
40  146  Kauppinen Aino  2006  KemUS    25 m  51.82   
41  60  Andersson Ebba  2007  LULE┼ SS  AW2607  25 m  52.10   
42  Hedberg Amanda  2004  BURE┼ SS  BU3404  25 m  52.20   
43  67  Ísterberg Matilda  2006  LULE┼ SS  BQ0206  25 m  52.34   
44  97  FranzÚn Lily  2008  PITE┼ SIM  AK9608  25 m  52.43   
45  58  Isaksson Ester  2006  LULE┼ SS  BH3606  25 m  52.55   
46  22  Bertgren Sandra  2004  KALIX SS  BP7804  50 m  52.57   
47  53  Nordholm Ester  2007  LULE┼ SS  AM2407  25 m  52.73   
48  110  Nyberg Elsa  2009  PITE┼ SIM  AJ2609  25 m  53.15   
49  94  Henriksson Miranda  2009  PITE┼ SIM  AB6809  25 m  53.58   
50  129  Johansson Matilda  1997  BODEN  BS6897  25 m  53.68   
51  25  Lindbńck Allis  2004  KALIX SS  BY5604  50 m  53.83   
52  62  Brevemark Nelly  2009  LULE┼ SS  AE6209  25 m  54.92   
53  122  Forsman Linnea  2005  SKELLEFTE┼  BG2205  25 m  55.16   
54  96  Bńcklund Elin  2008  PITE┼ SIM  AK7608  25 m  55.75   
55  98  Edlund Bea  2006  PITE┼ SIM  BM6806  25 m  56.00   
56  64  Vidman Tyra  2009  LULE┼ SS  AG4409  25 m  56.49   
57  61  Wang Jixiang  2008  LULE┼ SS  AN1608  25 m  56.67   
58  14  Westermark Maja  2006  BURTR─SK  AM5806  25 m  56.89   
59  63  Sikstr÷m Emilia  2005  LULE┼ SS  BT1605  25 m  57.16   
60  92  Dalberg Astrid  2007  PITE┼ SIM  AS7407  25 m  57.92   
61  66  Isaksson Astrid  2010  LULE┼ SS  AC3410  25 m  1:00.94   
62  86  Strňmo Wilma  2006  PITE┼ SIM  AE1406  25 m  1:01.50   
63  136  Bojang Felicia  2008  HAPARANDA  BA5608  25 m  1:01.95   
64  130  Bergl÷nn Persson Hanna  2007  BODEN  AJ9807  25 m  1:02.01   
65  124  Bergman Hilma  2006  SKELLEFTE┼  BF5806  25 m  1:02.32   
66  128  Anerud Viktoria  2009  ─LVSBY SS  AD8209  25 m  1:03.13   
67  137  Happonen Alma  2008  HAPARANDA  BA5808  25 m  1:04.28   
68  104  H÷gdahl Kitty  2010  PITE┼ SIM  AB3610  25 m  1:06.14   
69  19  ┼str÷m Nanna  2008  BURTR─SK  AY7408  25 m  1:07.80   
70  90  Nilsson Molly  2007  PITE┼ SIM  AM3807  25 m  1:08.29   
71  109  Ekberg Leia  2009  PITE┼ SIM  AJ7409  25 m  1:08.86   
72  93  Gotthold Ellen  2008  PITE┼ SIM  AH4608  25 m  1:08.89   
73  75  Heintz Sigrid  2010  LULE┼ SS  AF7810  25 m  1:19.88   
74  15  Granberg Olivia  2009  BURTR─SK  AG9209  25 m  1:20.18   
75  91  Berggren Selma  2008  PITE┼ SIM  AH2608  25 m  1:21.32   
76  103  Holmstr÷m Enya  2010  PITE┼ SIM  AB2610  25 m  1:25.27   
77  102  Gotthold Lisa  2010  PITE┼ SIM  AB1610  25 m  1:29.41   
78  18  Lundmark Malin  2008  BURTR─SK  AS3808  25 m     
79  27  Moradi Manna  2009  LULE┼ SS    25 m     
80  28  Sahlin Freja  2007  LULE┼ SS    25 m     
81  29  Pettersson Julia  2010  LULE┼ SS    25 m     
82  31  Synnes Amanda  2008  LULE┼ SS    25 m     
83  32  Synnes Ebba  2008  LULE┼ SS    25 m     
84  65  Axheim Agnes  2007  LULE┼ SS  BE6607  25 m     
85  76  Nilsson Ester  2009  LULE┼ SS  AN6209  25 m     
86  101  FranzÚn Viola  2011  PITE┼ SIM  AA1411  25 m     
87  105  Lundstedt Cornelia  2008  PITE┼ SIM  AR4208  25 m     
88  168  Norrblom Vera  2007  LULE┼ SS  BF3207  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  02 februari 2019 
Licensierad till: Luleň Simsńllskap  Utskriftstid  07:43 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner